Mağaza Başvuru

Ana Sayfa > Mağaza Başvuru

akakce.com - Fiyat Arama Motoru, İnternet Alışveriş Rehberiakakce.com Türkiye'nin karşılaştırmalı alışveriş platformu Forum Hakkımızda İletişim Mağaza Başvuru Facebook hesabınız ile bağlanın Üye Olun Giriş Yapın
Tüm KategorilerMarkalar

Mağaza Başvuru

İnternet alışverişçilerinin gözde platformu akakce.com'da yer alarak karşılaştırma listelerine dahil olmak, yüksek dönüşümlü trafik elde etmek ve satış yapmak için aşağıdaki formları kullanabilirsiniz.

akakce.com'da mağazaların listelenmesi ücretli bir hizmettir. Başvurunuz ulaştıktan sonra fiyat listesi adresinize e-posta ile gönderilecektir.

Online satış siteniz var ise

Bir online alışveriş siteniz var ve internet üzerinden satış yapıyorsanız, akakce.com'a dahil olmak için mağaza başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Online satış siteniz yok ise

Ticari ünvan sahibiyseniz ve bir online satış siteniz yok ise, akakce.com'da sitesiz satış yapmak için bu formu kullanabilirsiniz.


Not: Network Marketing benzeri sistemlerle çalışan siteler (örn. İncir, Online Mağaza vb. sistemler) Akakçe platformuna dahil edilememektedir.

lg g3 note 4 iphone 6 note 3 s4 lg g2 iphone 5s s5 tablet iphone 5 z3 s3 g3 lumia ps4 samsung s4 televizyon z2 led tv s4 mini tv samsung s5 s3 mini klima kombi ıphone 6 samsung s3 note 2 s5 mini xperia z3 ssd iphone 4s note4 kulaklık samsung galaxy s4 ipad mini g2 ps3 lastik samsung note 4 ipad note3 iphone 6 plus discovery galaxy s5 galaxy s4 bebek arabası discovery 2 yazıcı ütü

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.
akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0 s