Mağaza Başvuru

Ana Sayfa > Mağaza Başvuru

akakce.com - Fiyat Arama Motoru, İnternet Alışveriş Rehberiakakce.com Türkiye'nin karşılaştırmalı alışveriş platformu Forum Hakkımızda İletişim Mağaza Başvuru Facebook hesabınız ile bağlanın Üye Olun Giriş Yapın
Tüm KategorilerMarkalar

Mağaza Başvuru

İnternet alışverişçilerinin gözde platformu akakce.com'da yer alarak karşılaştırma listelerine dahil olmak, yüksek dönüşümlü trafik elde etmek ve satış yapmak için aşağıdaki formları kullanabilirsiniz.

akakce.com'da mağazaların listelenmesi ücretli bir hizmettir. Başvurunuz ulaştıktan sonra fiyat listesi adresinize e-posta ile gönderilecektir.

Online satış siteniz var ise

Bir online alışveriş siteniz var ve internet üzerinden satış yapıyorsanız, akakce.com'a dahil olmak için mağaza başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Online satış siteniz yok ise

Ticari ünvan sahibiyseniz ve bir online satış siteniz yok ise, akakce.com'da sitesiz satış yapmak için bu formu kullanabilirsiniz.

lg g3 lg g2 s4 klima iphone 5 note 3 iphone 5s s5 tablet s3 bisiklet s4 mini s3 mini note 2 vantilatör samsung s4 z2 samsung s5 ps4 g3 buzdolabı iphone 4s samsung s3 televizyon discovery ps3 ipad g2 ipad mini galaxy s5 tv led tv 5s z1 ıphone 5s samsung galaxy s4 xperia z2 lumia ipad air note3 nexus 5 derin dondurucu xperia z1 iphone 4 general mobile discovery bebek arabası galaxy s4 kulaklık t50 sony xperia z1

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.
akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0 s