Ana Sayfa > akakce Mobil

akakce.com - Fiyat Arama Motoru, İnternet Alışveriş Rehberiakakce.com Türkiye'nin karşılaştırmalı alışveriş platformu Forum Hakkımızda İletişim Mağaza Başvuru Facebook hesabınız ile bağlanın Üye Olun Giriş Yapın
Tüm KategorilerMarkalar

akakce Mobil yayında
m.akakce.com

akakce.com mobil sayfaları cep telefonunuzu kullanarak
hızlı ve etkin şekilde ürün ve fiyat araması yapmanızı sağlar.

Mobil sayfalarımıza ulaşmak için cep telefonunuzun internet tarayıcısına http://m.akakce.com adresini yazmanız yeterli.

m.akakce.com giriş sayfası Cep telefonları sayfası Bir cep telefonuna ait ürün bilgisi ve fiyatlar görüntüleniyor. Arama sayfası

Ürünlerin kutuları üzerinde yeralan barkodları cep telefonunuzun kamerası ile okutarak da arama yapabilirsiniz.

Yeni akakce.com mobil sayfaları ve barkod ile cep telefonundan fiyat karşılaştırma özelliği, 18 Şubat 2010'da Kanal D Ana Haber Bülteni'nde "Devrim Gibi Uygulama" başlığıyla haber yapıldı.


Yukarıdaki videoyu görüntüleyemiyorsanız, alternatif bağlantıları deneyin:
Facebook, Youtube, İzlesene, Vimeo


Yukarıdaki videoyu gürüntüleyemiyorsanız, alternatif bağlantıları deneyin: Facebook, Youtube, İzlesene, Vimeo

Telefonunuz ile barkod okutarak ürün araması yapabilmek için;

Android:
Barcode Scanner 3.1 adlı uygulamayı indirin. Kurulumu tamamladıktan sonra "Settings -> Result settings -> Custom search" ekranında aşağıdaki bilgiyi girin.
- URL: http://www.akakce.com/arama/?q=%s
Artık telefonunuzla barkod okuttuktan sonra gelen ekranda “Custom search”e tıklayarak akakce.com’da arama gerçekleştirebilirsiniz.

Symbian, Windows Mobile:
Cep telefonunuza uygun Quickmark Barcode Reader uygulamasını , telefonunuza kurun. Lisans aktifleştirme işleminden sonra uygulamada sırasıyla "Options -> Redirect settings -> Options -> Add" komutlarını çalıştırın. Açılan ekranda şu ayarları yapın:
- Name: akakce.com
- Url: http://www.akakce.com/arama/?q=
Daha sonra bu yönlendirmeyi "Options -> Set as default" seçeneği ile varsayılan yönlendirme olarak atayın. Artık okuttuğunuz barkod numarasını akakce.com'da aratmak için "Options -> Redirect to" seçmeniz yeterli.

Not: Belirtilen yazılımlar ücretli olabilir. Bu lisans ücretleri ile akakce.com'un ilgisi yoktur.

lg g2 s4 note 3 iphone 5 tablet s3 iphone 5s s4 mini note 2 bisiklet ps4 s3 mini samsung s4 iphone discovery ipad mini samsung s3 galaxy s4 nexus 5 bebek arabası iphone 4 ssd kulaklık ps3 s5 note3 iphone 4s samsung galaxy s4 ıphone 5s ipad ipad air general mobile discovery xperia z 5s ütü led tv g2 xperia z1 kombi galaxy s3 buzdolabı ipad mini kılıf samsung galaxy s3 z1 ıphone 5 sony xperia z1 yazıcı led televizyon lumia klima

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.
akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0 s