11.11 İndirimi 2023

Gerçek 11.11 İndirimlerini Kaçırma! - 11 Kasım İndirimi 2023

Çok SatanlarBirim En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele
Fiyatı
-

Sonuçları Filtrele:Anne, Bebek, Oyuncak (42)Elektronik (318)Ev, Ofis, Yaşam (25)Hobi, Kitap, Müzik (3)Kozmetik, Kişisel Bakım (49)Saat, Giyim, Aksesuar (3)Spor, Outdoor (6)Süpermarket (46)Yapı Market, Oto, Bahçe (8)

Markası Özellikler Çıkış Yılı Arka Kamera Sayısı İşletim Sistemi Çekirdek Sayısı Satıcı Ürün Puanı Renk

11.11 İndirimi 2023 Sıkça Sorulan Sorular

11.11 İndirimleri Nedir?

11.11 indirimleri, Çin'de bir grup üniversite öğrencisinin 11 Kasım'da “Yalnız olan ve bundan mutluluk duyanların günü” olarak kutlanmaya başladı. Sonrasında 2009 yılında dünya e-ticaret devi Alibaba'nın bu günü indirim günü olarak duyurmasıyla birlikte tüm dünyada her yıl indirim festivali olarak kutlanmaya başlandı.

11.11 İndirimleri Ne Zaman?

11.11 indirimleri, 11 Kasım tarihinde 24 saat olarak kabul edilse de Türkiye'deki e - ticaret firmaları 9-10-11 Kasım tarihlerinde ürünlere indirimler uyguluyor. 11.11 indirimleri 2023 yılında 11 Kasım Cumartesi gününe denk gelmektedir.

11 Kasım Neden İndirim Günü?

Özellikle 11 Kasım'ın seçilmesinin sebebi, Çinli öğrenciler, 11.11'deki 1'lerin yalnız ve tek olduklarını sembolize etmesi için bu günü seçtiler. Alibaba ise bu günü indirim günü olarak lanse ettiği için 11 Kasım indirim günü oldu.

11.11 Fırsatları Nelerdir?

Türkiye'de 11.11 indirimlerinde birçok kampanya ve indirimlere ev sahipliği yapan N11, 11 Kasım 2023'de yılın indirim şovunu yapmaya hazırlanıyor. Üyelerine, 1 Kasım 2023'den itibaren günün belirli saat aralıklarında verilen 11.11'e özel indirim kuponları, 11 Kasım saat 23:59'a kadar geçerli olacak. Eşle Kazan, Kuponmatik ve Kupon Satışı uygulamalarının yanı sıra 11 Kasım'a özel indirimli fiyatları da alışveriş severler ile buluşturan platformun listelediği ürünlere Akakçe ile ulaşabilirsiniz.

11.11 Yılın Alışveriş Günü Neden İlgi Görüyor?

E-ticaret platformlarının 11.11 indirimine özel yaptığı hazırlıklar, alışverişçilerin bu sitelere daha fazla ilgi göstermesine neden olmaktadır. Alışverişe teşvik amacıyla 11 Kasım 2023 indirimine özel geliştirilen uygulamalar, oyunlar ve kampanyalar kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Kuponların, hediyelerin ve indirimlerin yalnızca o gün için geçerli olması, kullanıcılar adına 11 Kasım indirimlerini daha da özel kılmaktadır. 11 Kasım indirimine yüzlerce e-ticaret firmasının birbirleri ile yarışırcasına yaptığı indirimler ve kampanyalar damga vurmaktadır. Siz de 11.11 indiriminde binlerce ürün arasından en ucuz fiyatları yakalamak istiyorsanız Akakçe ile gerçek indirim fırsatlarını kaçırmayın!

11.11 İndirimleri 2023

Yılın en çok beklenen indirimleri arasında yer alan 11.11 indirimleri, kullanıcılara hiç beklenmedik ürünlerde oldukça yüksek indirimler sunar. Dünyadaki en büyük alışveriş festivallerinden biri haline gelen 11.11 indirimi, her yıl yüzlerce ülkede düzenlenir. Alışveriş ayının yaklaşması ile birlikte Kasım indirimlerine katılan markalar kullanıcılara sunacakları 11 Kasım indirimleri için planlarını çoktan yapmaya başladı bile. Her geçen yıl daha fazla markanın yer aldığı 11.11 kampanyasına geçtiğimiz yıl da yüzbinlerce marka katıldı. 11.11 indirimi yapan firmaların pek çoğu yılın en büyük cirosunu 11 Kasımda elde ettiğini ifade ederken, Dünya çapındaki organizasyonun geçen yıl sadece Çin’deki toplam satışı 5 milyar doların üzerinde. Neredeyse her kategoride büyük indirimlere yer verilse de bazı kategoriler fazlasıyla talep gördü. Bu kategorilerin başında ise tabii ki elektronik geliyor. Kullanıcıların geçen yıl en çok talep gösterdiği 10 kategori ise şu şekilde:

11.11 İndirimleri Nedir?

11.11 Kasım indirimleri ilk olarak Çin’de ortaya çıktı. Dünyadaki en büyük e-ticaret devlerinden biri olan Alibaba’nın başlattığı 11 Kasım indirimleri, her geçen yıl katlanarak büyüdü ve dünyadaki en büyük alışveriş festivallerinden biri haline geldi. 11 Kasım indirimi nedir diye merak edenler için, Çin’de yalnızlar günü olarak kutlanan bir gün olan 11 Kasım, Alibaba’nın kurucusu Jack Ma ile bambaşka bir anlam kazandı. Amerikalıların Black Friday alışveriş festivaline karşın enteresan bir çıkış hikayesi var. 11.11’i ilk olarak bir grup Çinli üniversite öğrencisi bambaşka bir anlamda kutlamaya başladı.

11 Kasım, “Yalnız olan ve bundan mutluluk duyanların günü” olarak bir gelenek haline gelmişti ki Jack Ma 11 Kasım’ı 2009 yılında indirim günü ilan edene dek. İlk yıl oldukça küçük bir indirim festivali olarak başlayan 11.11’e yalnızca 35 marka katıldı. Hem Alibaba’nın büyümesi hem de uygulanan indirimlerle her geçen yıl daha da büyüyen 11.11 indirimi 2023 yılı için artık milyonlarca insanın beklediği bir indirim dönemi haline geldi. 11.11 indiriminin ne zaman olduğunu merak eden kullanıcılar için, 11.11 indirimleri 11 Kasım’da 24 saat sürecek şekilde bir indirim festivali olarak yapılıyor. Türkiye’de ise e-ticaret firmaları 9-10-11 şeklinde 11 Kasım indirimlerini 3 gün olarak sürdürebiliyor.

11 Kasım İndirimleri 2023

2023 yılı ile birlikte alışveriş alışkanlıklarımızda tamamen yer edinen 11.11 indirimleri için Türkiye’deki pek çok e-ticaret sitesi ve marka, alışveriş severlere en cazip indirimleri hazırladı. Trendyol, Amazon, N11 ve Hepsiburada 11 Kasım indirimlerine katılan en büyük e-ticaret siteleri arasında yer alır. Bu websitelerinde yer alan binlerce marka ve on binlerce satıcı kullanıcılarına 11.11 indirimlerinde, alışveriş festivalinin ruhuna uygun cazip fiyatlar sunar. Her türlü kullanıcının bekletinlerine ve ihtiyaçlarına uygun ürünler bulunan bu indirim gününde aradığınızı en cazip fiyatlarla bulmanız mümkün. Uzun süredir indirime girmesini beklediğiniz ürün veya ürünler için en doğru zaman olabilir.

Uygulanan yüksek indirimler sayesinde hem dilediğiniz ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilir hem de günün çılgın fırsatları ile daha pek çok ihtiyacınızı şaşırtıcı rakamlarla alabilirsiniz. Ailenizi, arkadaşlarınızı sevindirmek için en doğru günlerden biri olan 11 Kasım indirimleri sayesinde bütçenizi sarsmadan pek çok tanıdığınızı mutlu edebilirsiniz. Tüm kategorilerde dev indirimler uygulandığı için sevdiklerinize onları çok mutlu edecek hediyeler almak oldukça kolay. Günlük hayatlarını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarını giderecek ürünleri ya da sadece gördüklerinde mutlu olacakları dekoratif hediyeleri tercih etmek size kalmış.

11.11 indirimleri her sene olduğu gibi bu yıl 11 Kasım günü gerçekleşecek. 2023 yılında 11 Kasım Cumartesi gününe denk gelen 11.11 indirimleri, büyük indirim oranları ile alışveriş severleri beklerken, yılın en büyük fırsat döneminin de kapılarını aralamaktadır.

11 Kasım İndirimleri için Doğru Alışveriş Tercihleri Neler?

11 Kasım indirim gününde yüz binlerce üründe dev indirimler olduğu için o an ne alacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Çünkü N11, Trendyol, Hepsiburada 9 - 10 - 11 Kasım indirimlerinde sunduğu cazip fiyatlarla içinizde her şeyi satın alma isteği uyandırır. Bu karmaşadan dolayı da belki asıl istediğiniz şeyi ya da ihtiyaç duyduğunuz ürünleri almayı unutabilirsiniz. 11.11 dev bir indirim festivali olduğu için bir festivale hazırlanır gibi hazırlık yapmak size önemli bir fayda sağlayacaktır. Bir alışveriş listesi hazırlamak indirimlerin arasında kaybolmaktan ve kararsızlıktan sizi büyük ölçüde kurtarır. Listeyi hazırlarken önceliklerinizi belirleyip kesinlike işaretleme yapmalısınız. Hangi ürünlerin ya da markaların indirime gireceği tamamen sürpriz olduğu için alternatiflerinizi de öncesinde belirlemeniz alışverişiniz sırasında kargaşayı engelleyecektir. Listeyi sizin önem sırasına göre hazırlayarak yukarıdan aşağı doğru ürünleri arayarak ilerleyebilirsiniz. Ana isteklerinizin yanına koyduğunuz alternatiflere yine de göz atmak önemli olabilir. Beklenmedik bir indirimle karşılaşmak fikrinizi değiştirebilir.

Listenizde yer alan ürünlerin hangilerinin nerede daha uygun fiyata satıldığını bilmek de önemlidir. Örneğin N11 11.11 indirimlerinde aradığınız cep telefonunu %20 indirimle satışa sunarken Hepsiburada’da indirim oranı %30 olabilir. Fakat herkesin stokları erittiği bugünde ürünleri tüm pazaryerlerine girip tek tek kontrol etmek hem zaman kaybına yol açar hem de siz alamadan ürünün stoğunun bitmesi mümkün olabilir. Bu tip talihsiz durumları yaşamamak ve dilediğiniz ürünleri en iyi indirim oranıyla almak için Akakçe size en iyi çözümü sunar. Bir ürünün tüm satış platformlarındaki fiyatlarını tek bir sayfada sizin için listeleyerek en uygun olanının hangisi olduğunu çok hızlı bir şekilde öğrenerek satın alabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de almak istediğiniz ürünün stokları bitmeden hızlıca alabilirsiniz.

11.11 Kampanyasında Alınacak Ürünler

Alışveriş sırasında ihtiyaçlar ve zevkler ön planda olsa da şaşırtan indirim fırsatlarını değerlendirmek faydalı olabilir. 11.11 kampanyası sırasında indirimler neredeyse tüm kategorilerde uygulandığı için alışveriş listeniz dışında diğer kategorilerde de gezinerek yeni ürün ve indirimler keşfetmek hiç beklemediğiniz fırsatları karşınıza çıkarabilir. Örneğin elektronik kategorisi her yıl en çok talep gören kategorilerin başında geldiği için 11.11’de indirime dahil olan mağazalar arasında cep telefonu, bilgisayar, kamera gibi ürünler satan satıcılar talepten dolayı ekstra şaşırtıcı indirimler yapabilir. Bu tip sürpriz indirimler çok cazip rakamlarda olduğu için kısa süre içerisinde tükenir. Elektronik kategorisinde yer alan ürünler listenizde varsa fırsatları anlık olarak takip etmek keyifli bir alışverişin anahtarı olabilir. Bunun dışında 11.11 indirimi ayakkabı kategorisinde de oldukça cazip fiyatlar sunar. Hem kışlık bot, çizme gibi ayakkabıları hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz sneakers tarzı casual ayakkabıları yüksek indirimlerle alarak yıllık ayakkabı ihtiyaçlarınızı en ucuz fiyatlara satın alarak halledebilirsiniz.

Ev ihtiyaçları gibi hem hayatı kolaylaştıran hem de her gün kullandığınız ürünlerin kaliteli olması önemlidir. Pek çok kaliteli, uzun yıllar dayanan ürünler üreten markaların fiyatları bütçenizle uyuşmuyorsa doğru zaman şimdi olabilir. Beyaz eşya gibi hem çok değerli hem de uzun yıllar kullanmanız gereken ürünleri de bu indirim döneminde tercih etmeniz, bütçenizi önemli ölçüde rahatlatır. Evinizin koltuk takımını değiştirmek ya da yeni bir televizyon almak için en iyi zaman diyebiliriz. Önceliklerinizi ve bütçenizi belirledikten sonra bunu en optimal şekilde kullanarak karlı ve mutlu olacağınız bir alışveriş festivali yaşayabilirsiniz.

11.11 indirimleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan N11 bu indirim gününün bayrağını taşımaktadır ve 11 Kasım kuponlarını indirim döneminden önce kullanıcılarına dağıtmaya başlar. İndirim başlamadan yaklaşık 20 gün önce N11 11.11 kuponları online olarak kullanıcılara dağıtılır. Bu kuponları düzenli olarak biriktiren kullanıcılar N11 Kasım indirimlerinde istedikleri ürünleri şaşırtıcı fiyatlarla satın alabilirler.

11.11 İndirimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

11.11 indirimleri neredeyse tamamen internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu sebeple alışveriş sırasında dikkatli olmak oldukça önemli. Hem kişisel bilgilerinizin çalınma ihtimali hem de güvenilir olmayan satış platformlarından yaptığınız alışveriş sonucunda yanlış - eksik ürün, sahte ürün gibi pek çok problemle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden internet üzerinden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır:

Yukarıda ifade edilen noktalara alışveriş yapmadan önce dikkat ederseniz güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu noktalara biraz değinmek gerekirse, alışveriş yapacağınız web sitesini daha önce kullanmadıysanız ve çok bilindik bir firma değilse oradan alışveriş yapmış ve deneyimlerini aktarmış kullanıcıların yorumlarını incelemek size güven anlamında önemli bilgiler sunar. Ödeme yöntemi ise ikinci önemli bir konudur. Sanal POS seçeneği sunan bir web sitesi, BDDK tarafından denetlendiği için hem güvenilirlik açısından hem de para iadesi gibi konularda çok daha iyi sonuç almanızı sağlayacak bir sistemdir. Bu sebeple ödeme yöntemlerini kullanmayacak olsanız bile baştan sona incelemelisiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 3D Secure güvenlik sisteminin uygulandığını belirtmediği sürece kredi kartı ile ödeme yapmanız risk teşkil eder.

Kart bilgileriniz kopyalama, çalınma gibi işlemlere maruz kalabilir. Bir diğer önemli konu ise web sitesinin SSL sertifikasının olup olmadığıdır. Bir sitenin güvenliğinin olup olmadığını en hızlı gösteren nokta SSL sertifikasıdır. URL çubuğunun sol kısmında yer alan kilit kapalı ya da yeşil ise web sitesinin SSL sertifikasına sahip olduğu ve güvenli olduğu anlaşılır. Eğer kilit açık ise o web sitesinde yapacağınız işlemler konusunda dikkatli olmalısınız. SSL sertifikası olmayan pazar yerlerinden hem 11.11 indirimlerinde hem de normalde alışveriş yapmaktan kaçınmanız gerekir. Son olarak web sitelerinin genelde en altında ya da iletişim sayfalarında yer alan bilgileri teyit edin. Örneğin, yazılan adresi Google’da aratarak haritalardan inceleyebilirsiniz. Bu noktalara dikkat ettiğinizde 11 Kasım indirimleri sırasında üzüleceğiniz, sinirleneceğiniz bir alışveriş süreci yaşamazsınız.

Gerçek 11.11 İndirimleri Akakçe’de!

İnternet alışverişlerini cazip kılan şey her zaman fiziksel mağazalara göre daha fazla indirim uygulanması oldu. Dükkan kirası vs. gibi ek maliyetleri olmayan markalar, ürünlerini internet üzerinden daha uygun fiyatlarla kullanıcılara sundu. Fakat internet alışverişlerindeki indirimler bazen kötü niyetli olarak kullanılarak manipüle edilebilir. Örneğin %70 indirimle satılan bir saatin indirimi aslında normal satış fiyatı olabilir. Bu tip durumlar kullanıcıların internet alışverişi gibi günümüzün en yaygın teknolojisinden kaçınmasına haklı bir sebep olsa da bu noktada Akakçe, kullanıcının cebini düşünen sistemi ile alışveriş öncesindeki fiyatlarda size yardımcı olur.

11 Kasım indirimleri sırasında gözünüze çarpan ürünün son bir yıldaki fiyat değişimlerini Akakçe’den görebilmeniz mümkün. Bu sayede yapılan indirimin gerçek olup olmadığını bir kaç saniye içerisinde tespit edebilirsiniz. Fırsatların dolup taştığı 11.11’de, site site dolaşmanıza, “burada kaç liraydı, bir de şuraya bakayım” demenize gerek yok. Ürünlerin gerçek indirim oranlarını ve tüm satıcılardaki fiyatlarını sadece tek bir sayfa üzerinden Akakçe ile takip etmeniz mümkün.