English Home Abajur

English Home Abajur Fiyatları

16 farklı English Home Abajur için fiyatlar listeleniyor.

General Home Abajur Apliqa Abajur Madame Coco Abajur Ömür Abajur Sinem Avize Abajur Nisa Luce Abajur

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

SalonYatak Odası0 - 50 TL 50 - 100 TL SeramikMetalİkiliMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: English Home Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası English Home Gövde Malzemesi

English Home Banyo Seti

En Popüler English Home Abajurlar

English Home Abajur Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan English Home Abajur hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı English Home Abajur:
  1. English Home Rachel Abajur 35 cm Beyaz - Kar Beyaz
  2. English Home Pera Abajur 25X25X42 cm Lacivert
  3. English Home Pera Abajur 25x25x42 Cm Gri
  4. English Home Rebecca Seramik Abajur 27x27x41 Cm Siyah
  5. English Home Natural Abajur 28x46 Cm Kahve

English Home Abajur

Dekoratif görünümleriyle öne çıkan English Home abajur modelleri, hemen her stile uygun alternatifler sunar. Zengin ürün seçkisi sayesinde kullanıcıların beklentilerine birçok çözüm sunan English Home abajurlar, salonda yatak odasına, oturma odasından genç odasına pek çok yerde kullanıma uygundur. Okuma ışığı veya gece lambası olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanan söz konusu aydınlatma gereçleri arasında salon ve oturma odalarında yerden aydınlatma ürünü olarak kullanıma uygun olan uzun gövdeli olanlar da vardır. Genellikle E27 duy tipine sahip olduğu için kolay temin edilebilir ampullerle çalışan English Home abajur ürünleri, açma/kapama tuşları, uzun kabloları ve değiştirilebilir şapkaları ile konforlu bir kullanım sunar. Soft renk seçeneklerinden eğlenceli tasarımlara kadar her tarza uygun alternatif bulunan English Home abajur modelleri, ulaşılabilir fiyatlarıyla da benzerlerinden ayrılır. Siz de yaşam alanınızda yen bir aydınlatma gerecine ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe sayesinde tüm English Home abajur ürünlerini inceleyebilir, fiyat sıralaması yaptırarak bütçenize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.

English Home Abajur Özellikleri

Plastik, ahşap, cam, seramik gibi malzemelerden üretilen English Home abajurlar, ölçü açısından farklı seçenekler sunar. Özellikle gövde kısımları titizlikle tasarlanan abajur modelleri English Home tarzını yansıttığı için yoğun ilgi görür. Dayanıklı malzemelerden üretilmeleri ile fark yaratan English Home abajur ürünlerinde şapka bölümleri genellikle kumaştan yapılır. Bu da kullanım ömrü dolduğunda bütçe dostu koşullarda yenisiyle değiştirme olanağı tanır. English Home abajur gri, krem, siyah, beyaz, kemik, gül kurusu, pas rengi, mavi gibi çok sayıda renk alternatifi sunar. Renklerin yanı sıra gövde tasarımlarıyla da fark yaratan English Home abajur çeşitleri, hemen her dekorasyon tarzına uyum sağlayan bir seçeneğe sahiptir. Ortalama 50 cm toplam yüksekliğe sahip olan English Home abajur tasarımlarında şapka yüksekliği ise ortalama 20 cm’dir. Genellikle E27 ampul kullanımına uygun olan söz konusu lambalar arasında E14 ampul ile çalışanlar da bulunur.

English Home Abajur Modelleri

Klasik, eğlenceli, etnik, minimal, modern, sofistike gibi farklı görünümlere sahip olan English Home abajur modelleri, genellikle desensiz ve sadedir. Gövde şekilleriyle benzerlerinden ayrılan English Home abajurlar arasında en yoğun ilgi görenler genellikle kumaş şapkalı olanlardır. Abajur şapkası rengi, malzemesi, ölçüleri ve formu açısından zengin bir ürün seçkisine sahip olan English Home abajur modelleri, söz konusu şapkaların değiştirilebilir olmasıyla dikkat çeker. Tekstil şapka yerine şapka iskeleti bulunan vintage tarzda English Home ferforje abajur tasarımları da bulmak mümkündür. Kullanıcılara dekorasyon tarzlarına uygun abajur sahibi olma kolaylığı sağlayan markanın ürün seçkisinde öne çıkan diğer aydınlatma gereci ise tamamı akrilikten üretilen ve tamamı tek renk olanlardır.

Yaşam alanında seramik kullanmayı tercih edenlere gövde kısmı seramikten yapılan tasarımlarla çözüm sunan marka, özellikle English Home Penelope abajur gibi klasik modelleriyle dikkat çeker. Silindir formundaki seramik gövdeli aydınlatma gereçlerinin yanı sıra yuvarlak, kum saati gibi farklı English Home abajur tasarımları vardır. Marka, nadir de olsa English Home kedili abajur gibi hayvan figürlü aydınlatma gereçleri üretir. Bunlar şapka kısmında hayvan baskıları olanlar ile gövde kısmında hayvan figürü olanlar şeklinde iki çeşittir. Öte yandan English Home abajur modelleri arasında gövde kısmında ahşap kullanılanlar da yer alır. Farklı ağaçlardan üretilen bu lambalar, yaşam alanında ahşabın sıcak görünümüne yer vermek isteyenlere htap eder.

English Home Abajur Kullanımı

Pratik bir kullanım süreci sağlaması için her bir detayı titizlikle tasarlanan English Home abajurlar, özel bakım gerektirmeyen gereçlerdir. Dolayısıyla zahmetsiz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanıma devam etmek mümkündür. Duy tipi uygun olan farklı renklerdeki ampul çeşitleri ile kullanılabilen abajur English Home modelleri renkli ışıklar yayacak şekilde kişiselleştirilebilir veya farklı ambiyanslar oluşturmak için kullanılabilir. Gövde, ampul ve balık kısımları demonte halde teslim edilen çeşitleri de bulunan söz konusu abajurların kurulum süreci birbirine vida mantığıyla bağlanan parçalar sayesinde oldukça kolaydır. English Home abajur kullanımını daha uzun ömürlü kılacak bazı püf noktaları ise şu şekilde sıralanır:

English Home Abajur Fiyatları

İngiliz dekorasyon tarzını yansıtan tasarımlarıyla öne çıkan English Home abajurlar, ulaşılabilir fiyat düzeyiyle benzerlerinden ayrılır. Oldukça zengin bir ürün seçkisinde kullanıcıların beğenisine sunulan English Home abajur modelleri, hemen herkesin bütçesine uygun bir abajur bulmasına yardımcı olur. Ölçüler, uygun duy tipi, şapka malzemesi, gövde malzemesi, tasarım ve kontrol şekli gibi etkenlere göre belirlenen English Home abajur fiyatları, ürün bazında farklılık gösterebilir. Örneğin; English Home LEDli abajur ile klasik E14 tipi ampul ile çalışan English Home abajur arasında fiyat farklılıkları bulunur. Aynı şekilde seramik gövdeli olan ile ham ahşaptan yapılan English Home abajur da farklı fiyatlara sahiptir; ancak kampanya dönemlerinde markanın tüm ürünleri gibi abajurları da indirime girerek çok daha uygun hale gelir. Siz de English Home abajur çeşitlerinden birine sahip olmak için Akakçe’den faydalanabilirsiniz.