Huawei

Huawei Band 3e

(1 yorum)
Huawei Band 3e
Seçenekler:

Ürün Özellikleri: Suya Dayanıklı, Huawei Band, Alarm, Titreşim, Dokunmatik, Telefon Bulucu, İvmeölçer, Kalori Hesaplama... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Huawei Akıllı Bileklikler
Benzer Ürünler

Huawei Band 3E

Huawei Band 3E akıllı bileklik mini boyutuyla maksimum performans sergilemeyi başarır. “Huawei Band 3E ne işe yarar?” sorusuna son teknolojinin dahil olduğu teknik ve tasarım özellikleri yanıt verir. Huawei Band 3E akıllı bileklik özellikleri başta spor rutinleriniz olmak üzere günlük hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonlarla donatılır.

Huawei Band 3E incecik ekranında birbirinden işlevsel uygulamalara yer verir. Yürüyüş ve koşma gibi kardiyo antrenmanlarından maksimum verim almanıza olanak tanır. Huawei Band 3E akıllı spor saatini seleflerinden ayıran özelliği çok yönlü giyim deneyimi oluşturmasıdır.

İstenildiğinde bileklikten çıkarılarak spor ayakkabı üzerine takılabilir. Böylece koşu ya da yürüyüş sırasında topuk hareketleriniz dahil farklı analizleri incelemek ve verimliliği artırmak mümkün hale gelir. Toplamda 17 gr ağırlığa sahip olan Huawei Band 3E tasarımı güçlü pil ömrü sayesinde sizleri yarı yolda bırakmaz.

Kısa sürede şarj olması ise kullanıcı beklentilerinin üzerinde yarattığı performansını bir kere daha gözler önüne serer. Huawei Band 3E dayanıklı ürün yapısını korumak adına su geçirmezlik özelliği ile buluşur.

Tam 50 metre derinliğe kadar oluşturduğu su geçirmezlik seviyesi yüzme antrenmanlarında sizlere eşlik etmesini sağlar. Şık görünümü ise maceracı ruhunuzu tarzınıza yansıtmanıza izin verir. Ultra hafif yapısı, esnek kordonu ve dijital ekranı ile Huawei Band 3E en modern akıllı bileklik tasarımları arasındaki yerini almayı başarır.

Huawei Band 3E

Antrenman Verimliliğini Arttıran Özellikleriyle Huawei Band 3E

Huawei Band 3E özellikleri spor antrenman verimliliğini arttırmaya yardımcı olur. Huawei Band 3E inceleme testlerinde öne çıkan özelliklerden biri ayakkabı modu olur. Koşu antrenman verimliliğini geliştirmek için oluşturulan ayakkabı modu hassas veri analizi yaparak sizlere çeşitli raporlar sunar.

Huawei Band 3E analizleri tam 7 farklı verinin takip edilmesini mümkün hale getirir. Huawei Band 3E kadranı ayakkabıya bağlandığı andan itibaren zemin temas süresini ölçmeye başlar. Veri analizleri arasında eversiyon gezisi, ritim, adım uzunluğu, dönme açısı ve iniş etkisini incelemek de mümkündür.

Topuk ve ayak hareketlerini yakın incelemeye alan Huawei Band 3E sistemi koşu deneyiminizi bir adım öne çıkarır. Huawei Band 3E yorumlar ve puanları ürünün akıllı sensör donanımına dikkat çeker. Jiroskop tabanlı sensör özelliğine sahip olan ürün ayak hareketlerini farklı açılardan inceleyerek çeşitli raporlar oluşturur.

Koşu esnasında oluşan topuk vuruşları sağlık açısından zararlı etkilere sahip olabilir. Huawei Band 3E topuk vuruşlarını minimum seviyeye indirmeniz adına sizlere çeşitli tavsiyelerde bulunur. Spor ayakkabısında takılı olan cihaz tüm hava şartlarında çalışmaya devam eder.

“Huawei Band 3E su geçirir mi?” sorusunun cevabı bu noktada önemlidir. Toplamda 50 metre derinliğe kadar çalışma performansını devam ettiren cihaz sistemi yağmur ya da kar gibi hava koşullarında bile spor antrenman deneyimini teşvik eder.

Huawei Band 3E Seleflerinden Ayrılan Farkları

Huawei Band 3E akıllı bileklik seleflerinden ayrılan özellikleri ile farkını her kullanımda hissettirmeye devam eder. Huawei 3E Band donanımında dikkat çeken özelliklerden biri güçlü pil ömrüdür. Akıllı saatinizin özellikle antrenman esnasında performansına devam etmesi ve sizleri yarı yolda bırakmaması önemlidir.

Bu noktada Huawei Band 3E şarj süresi ile kesintisiz saat performansı oluşturulur. Huawei Band 3E en yoğun günlerde bile 40 saate varan çalışma kapasitesine sahiptir. Ortalama kullanımlarda ise 336 saat çalışma gücüne ulaşması mümkündür.

Huawei Band 3E bekleme moduna alındığında toplamda 14 gün boyunca şarjı bitmeden kalabilir. Huawei Band 3E çalışma performansında kolay kullanıcı deneyimi oluşturmayı da ihmal etmez. “Huawei Band 3E akıllı bileklik nasıl kullanılır?” sorusuna Bluetooth teknolojisi yanıt verir.

Mobil cihazlara indirilen Huawei Health uygulamasıyla anında bağlantı kuran saat, oluşturduğu tüm verileri detaylı bir şekilde incelemenize izin verir. “Huawei Band 3E nasıl kullanılır?” sorusuna verilen yanıtlarda çok amaçlı kullanım öne çıkar.

Huawei Band 3E akıllı telefonlarla bağlantı kurduğunda telefon bildirimlerinin ekranda gözükmesini sağlar. Böylece antrenman sırasında telefonunuza gelen bildirimleri görmeye devam edebilirsiniz. Huawei Band 3E akıllı tasarımı ile selefleri arasından bir adım öne çıkmayı başarır.

Huawei Band 3E Genel

Huawei Band 3E Artı ve Eksileri

Huawei Band 3E kullanımı beraberinde getirdiği avantajlar sayesinde birçok kullanıcının dikkatini çekmeye devam eder. Huawei Band 3E performansını test eden kullanıcılar üründe gördükleri artı noktaların şunlar olduğunu belirtir:

 • Hem bilekte hem de spor ayakkabı üzerinde çalışması iki farklı giyim özelliğinin oluşmasını sağlar.
 • Bluetooth teknolojisi ile akıllı mobil cihazlarla anında bağlantı kurar.
 • 0.5 inç ekranı ile kompakt tasarım özelliği oluşturur. Hafif olması antrenman sırasında ekstra ağırlık hissiyatının önüne geçer.
 • Değiştirilebilir kordon özelliği sayesinde saat görünümü kişisel zevkinize göre ayarlanabilir.
 • Toplamda 50 metre derinliğe karşı direnç gösteren su geçirmezlik seviyesi yüzme ya da dalış antrenmanlarında sizlere eşlik etmesini sağlar.
 • Telefona gelen çağrı, mesaj ya da uygulama bildirimleri saat ekranı üzerinden görüntülenebilir.
 • Telefon bulma özelliği sayesinde cep telefonunuzun kaybolma riski minimuma iner.
 • Hatırlatıcı kurma donanımı günlük işleriniz için plan yapmanızı sağlar.
 • Koşu antrenmanlarında 7 farklı veri analizi yaparak maksimum verime ulaşmanıza olanak tanır.
 • Güçlü pil donanımı aralıksız olarak çalışmasına izin verir.
 • Uyku takip programları ile sadece spor antrenmanlarını değil uyku kalitenizi de ölçer.
 • Akıllı sensör özellikleri sağlıklı yaşam stilini destekler niteliktedir.
 • Yürüyüş ya da koşu antrenmanlarında adımsayar özelliği sayesinde katedilen rota hesaplanabilir.

Huawei Band 3E akıllı bileklik yorumları arasında belirtilen eksi noktalar ise şunlar olur:

 • Telefondan gelen çağrılar görüntülenebilir fakat yanıtlanamaz. Sesli görüşme donanımında eksik kalır.
 • Kamera özelliği bulunmaz ve kalp hızı ölçme, GPS gibi özellikleri modelde yer almaz.

Sunan Huawei Band 3E Fiyatları

Huawei Band 3E akıllı spor saati üstün teknolojiye sahip donanımıyla antrenman deneyiminizi bir adım öne taşır. Sporseverler başta olmak üzere geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Huawei Band 3E sistemi uygun fiyat seçenekleri ile buluşur. Huawei Band 3E fiyat performansıyla başarı sağlayan saat modelleri arasındaki yerini alır.

Çok satanlar listesinde yer almasını sağlayan bu başarısı kullanıcıların ilgisini çeker. Egzersiz verimliliğini artırmak isteyenler uygun fiyatlara sahip Huawei Band 3E donanımı ile amaçlarına ulaşabilirler. Birbirinden özel uygulamalara sahip olan Huawei Band 3E tasarı fiyatının üzerinde performansını gözler önüne serer.

Huawei Band 3E alışverişi ile antrenman sürecinizi detaylı olarak inceleyebilir, verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Akıllı bileklik alışverişinde sağladığınız kazanç ürünün sunduğu avantajlarla birleşir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için modele dahil edilen her bir özellik Huawei Band 3E farkını hissetmenizi sağlar.

Elektronik cihaz tasarımında dünyanın lider markalarından biri olan Huawei sorunsuz ve avantajlı alışveriş deneyimi oluşturarak sizlere sunar. Su geçirmez özelliği ile kalitesini öne çıkaran model uzun ömürlü performans yaratarak spor antrenmanlarında sizlere en iyi şekilde eşlik etmeye devam eder.

Seleflerinden ayrılan teknik ve tasarım donanımı ile Huawei Band 3E favori aksesuarlarınız arasında yer almaya adaydır. Sizler de üstün saat performansından yararlanmak isterseniz Huawei Band 3E uygun fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Huawei Band 3e Özellikleri

Suya Dayanıklı:
Seri:   Huawei Band
Alarm:
Titreşim:
Dokunmatik:
Telefon Bulucu:
İvmeölçer:
Kalori Hesaplama:
Uyku Takibi:
Ekran Boyutu:   0.5 inç
Çalışma Süresi:   336 saat
Çıkış Yılı:   2018
Ağırlık:   17 gr
Kasa Ölçüsü:   14.8x40.5x11.2 mm
Ekran Şekli:   Dikdörtgen
Su Geçirmezlik Derecesi:   5 ATM
Ekran Türü:   PMOLED
En Çok Aranan İfadeler

S23

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Huawei Band 3e İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei Band 3eXiaomi Mi Band 3Honor Band 4 Running EditionXiaomi Mi Band 4
 Huawei Band 3eXiaomi Mi Band 3Honor Band 4 Running EditionXiaomi Mi Band 4
FiyatFiyat YokFiyat Yok 439,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--2. Popüler Honor Akıllı Bileklik-
Ortalama Puan1 yorum10 yorum1 yorum26 yorum
Adımsayar-VarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
SeriHuawei BandMi BandHonor BandMi Band
AlarmVarVarVarVar
TitreşimVarVarVarVar
DokunmatikVarVarVarVar
Telefon BulucuVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Kalori HesaplamaVarVarVarVar
Uyku TakibiVarVarVarVar
Batarya Kapasitesi-110 mAh-135 mAh
Ekran Boyutu0.5 inç0.78 inç-0.95 inç
Bluetooth Versiyonu-4.2-5.0
Şarj Süresi-150 dk-120 dk
Çalışma Süresi336 saat480 saat336 saat480 saat
Çıkış Yılı2018201820192019
Ağırlık17 gr20 gr17 gr22.1 gr
Ekran Çözünürlüğü-80x128 px48x88 px120x240 px
Kasa Ölçüsü14.8x40.5x11.2 mm17.9x46.9x12 mm14.8x39x10.6 mm-
Ekran ŞekliDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
Ekran Renk Derinliği---16M
Su Geçirmezlik Derecesi5 ATM5 ATM5 ATM5 ATM
Ekran TürüPMOLEDOLEDLCDAMOLED
Nabız Ölçer-Var-Var
Nabız Ölçer--Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı