Huawei

Huawei Band 6

(3 yorum)
Huawei Band 6
Seçenekler:

28 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

819,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce 4 taksit /4 4 taksit /4 Stokta 2 adet 2 iş günü Satıcı: A1016,5 92 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Adımsayar, Suya Dayanıklı, Huawei Band, SpO2, Alarm, Titreşim, Dokunmatik, Telefon Bulucu... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei Band 6 Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (25)

En Popüler Huawei Akıllı Bileklikler
Benzer Ürünler

Huawei Band 6

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok ön plana çıkan alternatifler arasında akıllı bileklikler yer alır. Özellikle Huawei’nin benzersiz kalite anlayışı ile dizayn ettiği akıllı bileklik modelleri, dayanıklı olmaları ve sunduğu tüm kolaylıklar itibari ile dikkat çeker. Huawei Band 6 modeli de markanın sunduğu geniş ürün yelpazesinde zarif ve şık tasarımı ile favoriler arasında yerini alan seçeneklerdendir.

Huawei Band 6 bileklik, ilk olarak ergonomik dizaynı ile benzersiz bir deneyim yaşatır. Kordon kısmının genişliği ayarlanabildiği için pratik bir şekilde bileğinize uygun hale getirebilir ve maksimum konforun tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte cihazın ekranı oldukça yüksek bir çözünürlüğe sahiptir. Ekranda yer alan özel teknoloji, gelen bildirimleri ve sağlık verilerinizi net bir şekilde görmenizi sağlar.

Cihazda adım sayma özelliği yer alır. Huawei Band 6 akıllı bileklik modeli, kendinize yeni yürüyüş rotaları oluşturmanıza ve egzersizlerinize eğlence katmanıza olanak sağlar. Üstelik dokunmatik olduğu için son derece pratik bir kullanım sağlar. Ürünün ayrıca yakılan kaloriyi hesaplama, nabız ölçme ve uyku takibi gibi özellikleri de mevcuttur. Üstelik kendinize yeni aktivite hedefleri belirleyebilir ve günlerinizi daha hareketli geçirebilirsiniz.

Dolayısıyla sağlıklı ve daha fit bir yaşama geçiş yapmak için de ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlar. Huawei markasının akıllı bilekliği modern ve yenilikçi bir tasarım anlayışı esas alınarak dizay edildiği için tarzınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olur. Böylelikle de girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

Huawei Band 6 Pembe Çapraz Görünüm

Huawei Band 6 Teknik Özellikleri

Huawei 6 Band akıllı bileklik modelinde mevcut olan teknik özellikler, cihazın performansını artırır ve size de kusursuz bir deneyim yaşama olanağı sunar. Huawei Band 6 özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Huawei Band 6 akıllı bileklik modelinin ekranı 1.47’’ boyutundadır. Ürünün FullView AMOLED ekranı, son derece net görüntüler sunar. Dolayısıyla herhangi bir veriyi incelemek istediğinizde güneş ışığının altında dahi rahatlıkla görmeniz mümkündür.
 • Huawei Band 6 SmartBand, şarj ömrü son derece uzun olan alternatifler arasındadır. Tamamen şarj ettiğinizde bilekliğinizi yaklaşık olarak 2 hafta boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik manyetik alan sayesinde hızlı şarj özelliğinden de yararlanabilirsiniz.
 • Huawei Band 6 telefona bağlanma özelliğine sahiptir. Oldukça fonksiyonel bir deneyim sunar. Dolayısıyla herhangi bir telefon araması, mesaj geldiğinde hafifçe titreyerek sizi bilgilendirir.
 • Huawei Band 6 Türkiye, her an bileğinizde durduğu için kalp atış hızınızı rahatlıkla ölçer. 7/24 ölçüm yapan cihaz, kalp atışlarınız düşük veya yüksek seviyeye ulaştığında sizi ikaz eder ve önlem almanıza yardımcı olur.
 • Huawei Band 6 Sp02 seviyesini de kesintisiz bir şekilde takip eder. Eğer kan satürasyonu seviyeniz aşağıya düşerse, bileklik hafifçe titreyerek sizi bilgilendirir. Böylece de sağlık sorunlarınız hakkında bilgi edinme şansınız olabilir.
Huawei Band 6 Modelleri Genel Ekran

Huawei Band 6 Akıllı Bilekliği Muadillerinden Ayıran Özellikler

Huawei’nin Band 6 akıllı bileklik modelinde yer alan bazı detaylar ve fonksiyonlar, cihazı benzerlerinden farklı kılar. 96 adet farklı egzersiz modu ile yaptığınız spor her ne olursa olsun bilekliğinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dokunmatik ekran sayesinde pratik bir şekilde seçim yaparak antrenman süresince harcadığınız kalori miktarını, kalp atış hızını ve daha pek çok veriyi takip etmeniz mümkündür.

Tüm sağlık verilerini kaydederek grafiklere dönüştürebilirsiniz. Böylelikle antrenmanınızda harcadığınız kalori miktarına, süreye ve kalp atış hızınıza göz atarak analiz edebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Band 6 ayrıca bulunduğunuz bölgenin hava durumu hakkında bilgi edinmenizi de sağlar.

Ürünü muadillerinden ayıran bir diğer özelliği de şarj ömrünün uzun olmasıdır. Cihazın şarjı neredeyse 2 haftaya kadar dayanır. Böylelikle hem gündüz hem de gece boyunca verilerinizi takip etmeye devam eder. Gün içerisinde antrenman yaparken ya da toplantıdayken sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Telefonunuza gelen aramaları, mesajları ve diğer tüm bildirimleri anlık olarak bilekliğinizden kontrol edebilir ve günlük yaşantınızda ihtiyaç duyduğunuz pratikliği kazanarak zamanı çok daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Huawei Band 6 Modelleri

Huawei Band 6 Artı ve Eksi Yönleri

Huawei Band 6 cihazı, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleriyle dikkat çeker:

 • Huawei Band 6 akıllı saat, stres takibi yapma özelliğine sahiptir. TruRelaxTM stres izleme teknolojisi, tüm gün boyunca stresinizi takip etmenize yardımcı olur. Yükseldiği durumlarda cihazda mevcut olan nefes eğitimi kılavuzunu kullanarak rahatlamanız mümkündür.
 • TruSleepTM teknolojisi de uyku durumunuzu analiz etmenizi sağlar. Kaç saat uyuduğunuzun ve uyku kalitenizin takibini yapar. 6 farklı uyku problemini algılar ve yaklaşık 200 adet uyku iyileştirme önerisi verir. Böylece her güne zinde başlamanızı sağlar.
 • Huawei markasına ait olan Band 6 akıllı bileklik ile adet döngüsü takibi yapmanız da mümkündür. Adet tarihlerinizi ve semptomları düzenli olarak kaydedebilirsiniz. Böylece bir sonraki döngü için tahmini başlangıç zamanını öğrenebilirsiniz.
 • Cihazın artı özelliklerinden bir diğeri de kalp atış hızını takip ediyor olmasıdır. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda sizi anında bilgilendirerek erkenden önlem almanıza yardımcı olur. Böylelikle her an size eşlik eder ve sağlığınızı korur.
 • Huawei Band 6’nın GPS desteğine sahip olmaması da eksi bir özellik olarak değerlendirilebilir.

Siz de Huawei Band 6 yorumlar kısmına göz atarak cihazın bütün artı ve eksi yönlerini öğrenebilir, kararınızı da bu doğrultuda verebilirsiniz.

Huawei Band 6 Pembe

Huawei Band 6 ile Band 4 ile Arasındaki Farklar

Tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Band 6 ile önceki modellerinden biri olan Huawei Band 4 arasında bazı farklılıklar mevcuttur. Bunların başında ekran boyutu gelir. Band 6’da 1.47 inç olan ekran Band 4’te 0.96 inçtir. Ayrıca Band 6’nın şarj ömrü 14 gün iken Band 4’ün 8 gündür. Ürünlerin arasındaki bir diğer fark da Band 4 modelinde adet takibi, stres takibi ve nefes egzersizi özelliklerinin bulunmamasına rağmen Band 6’da mevcut olmasıdır.

Huawei Band 6 Renkleri

Avantajlı Huawei Band 6 Fiyat Seçenekleri

Huawei’nin kombinlere modern bir dokunuş yapan ve aynı zamanda da fonksiyonel bir deneyim yaşatan Band 6 akıllı bileklik modeli, ortaya koyduğu maksimum performansa ve sağladığı tüm kolaylıklara rağmen uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Dolayısıyla da kullanıcıların neredeyse tamamının cebine hitap eder.

Ayrıca ürünün dayanıklı bir yapıya sahip olması da uzun ömürlü bir deneyimden yararlanmanıza imkân sunar. Dolayısıyla yıllar geçtikçe yeni bir akıllı bileklik satın alma ihtiyacı duymazsınız. Bu bakımdan da bütçenize destek sağlar. Huawei Band 6 inceleme kısmı için yorumlara göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında ürünün performansından ve donanımından ne kadar memnun kalındığını görmek mümkündür.

Bununla birlikte kullanımına dair pek çok detaya da hâkim olunarak karar verme süreci hızlandırılabilir. Eğer günlük hayatınızı kolaylaştıracak, sizi daha hareketli bir yaşama teşvik edecek bir akıllı bileklik arıyorsanız, Huawei’nin Band 6 cihazı sizin için uygun bir üründür. Huawei Band 6 fiyat seçeneklerini karşılaştırılabilir ve en ucuz alternatife ulaşarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Huawei Band 6 Fiyat Analizi

Huawei Band 6 son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei Band 6 Özellikleri

Adımsayar:
Suya Dayanıklı:
Seri:   Huawei Band
SpO2:
Alarm:
Titreşim:
Dokunmatik:
Telefon Bulucu:
İvmeölçer:
Kalori Hesaplama:
Uyku Takibi:
Batarya Kapasitesi:   180 mAh
Ekran Boyutu:   1.47 inç
Bluetooth Versiyonu:   5.0
Şarj Süresi:   100 dk
Çalışma Süresi:   366 saat
Çıkış Yılı:   2021
Ağırlık:   18 gr
Ekran Çözünürlüğü:   194x368 px
Kasa Ölçüsü:   25.4x43x11.45 mm
Ekran Şekli:   Dikdörtgen
Ekran Renk Derinliği:   16M
Su Geçirmezlik Derecesi:   5 ATM
Ekran Türü:   AMOLED
Nabız Ölçer:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

15 Pro Max iPhone 15 Fiyat Watch Ultra 2 Fiyatları Apple Watch Seri 9 Honor 90 Fiyat Huawei Watch 4 Samsung S23 Smart Akıllı Saat Smart Akıllı Saat Watch 8 14 Pro iPad Tablet

Ortalama Puan
4.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Murat K.12 yorum
  77 beğeni
  Murat K. Ankara 11 Mayıs 2022
  Ürünü 2 aydır kullanıyorum. Tasarım ve özellik açısından çok güzel. Uyku takibi, stres ölçer, nabız ölçer, gibi özelliklerinin hepsi iphone ile tam uyumlu çalışıyor. Ekranı ne saat kadar büyük nede diğer bileklikler kadar küçük, gayet tatmin edici. Tam dolu şarjı ile yaklaşık 2 hafta kullanabiliyorum. Mobil uygulaması sayesinde bir çok özelliğine erişebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamasında güzel kadranlar var. Bana göre eksi yanları ise müzik kontrol özelliğinin iphone ile uyumlu olmaması ve bilekliğin dokunma ile uyanmaması (ekranın açılmaması). bunun için kolunuzu sallamanız gerekiyor :)
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • HA 3 yorum
  19 beğeni
  HASAN A. 11 Şubat 2022
  Eşime aldık. Estetik olarak 10 numara. Fakat eşim gibi sürekli saat takıyorsanız kasası çiziliyor. Eşim gün boyu saati kolundan çıkarmaz. O nedenle hafif bir çizik oldu, renginden dolayı belli oluyor. Baya üzüldü. Dikkatli kullanmak gerekiyor. Ayrıca internetteki bazı yorumlarda bir kısım android telefonda eşleşme sorunu yaşanabildiği yazılmış. Eşimin telefonu Huawei olduğu için sorun yaşamadık. Eşimin önceki saati/akıllı bilekliği Honor idi. Malum Honor da Huawei'nin. İkisinden de memnun kaldık. Bir puanı kasasının çizilmesi nedeniyle kırdım. Yoksa süper saat/akıllı bileklik.
 • BK 6 yorum
  52 beğeni
  Bülent K. 5 Mayıs 2021
  cok güzel ve kaliteli estetik efsana olmuş. gözü kapali alinir

Huawei Band 6 İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei Band 6Xiaomi Mi Band 6Honor Band 6Huawei Band 7
 Huawei Band 6Xiaomi Mi Band 6Honor Band 6Huawei Band 7
Fiyat 819,00 TL
28 satıcı
1.151,04 TL
20 satıcı
Fiyat Yok 882,70 TL
63 satıcı
Popülerlik7. Popüler Huawei Akıllı Bileklik6. Popüler Xiaomi Akıllı Bileklik-6. Popüler Akıllı Bileklik
Ortalama Puan3 yorum8 yorum1 yorum-
AdımsayarVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVar-
SeriHuawei BandMi BandHonor BandHuawei Band
SpO2VarVarVarVar
AlarmVarVarVarVar
TitreşimVarVarVarVar
DokunmatikVarVarVarVar
Telefon BulucuVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Kalori HesaplamaVarVarVarVar
Uyku TakibiVarVarVarVar
Arama Yanıtlama---Var
Batarya Kapasitesi180 mAh125 mAh180 mAh-
Ekran Boyutu1.47 inç1.56 inç1.47 inç1.47 inç
Bluetooth Versiyonu5.0 5.0 5.0 5.1
Şarj Süresi100 dk120 dk100 dk-
Çalışma Süresi366 saat366 saat240 saat336 saat
Çıkış Yılı2021202120202022
Ağırlık18 gr12.8 gr18 gr16 gr
Ekran Çözünürlüğü194x368 px152x486 px194x368 px194x368 px
Kasa Ölçüsü25.4x43x11.45 mm18.6x47.4x12.7 mm25.4x43x11.45 mm-
Ekran ŞekliDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
Ekran Renk Derinliği16M16M16M-
Su Geçirmezlik Derecesi5 ATM5 ATM5 ATM5 ATM
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDAMOLEDAMOLED
Nabız ÖlçerVarVar-Var
Nabız Ölçer--Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı