Huawei

Huawei Band 7

En Popüler 2. Akıllı Bileklik
Seçenekler:Renk seçenekleri:

77 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

888,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 5 dakika önceStokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/4B Teknoloji

Ürün Özellikleri: Adımsayar, SpO2, Alarm, Titreşim, Dokunmatik, Telefon Bulucu, İvmeölçer, Kalori Hesaplama... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei Band 7 Fiyatları

Tüm fiyatlar (52)

En Popüler Huawei Akıllı Bileklikler
Benzer Ürünler

Huawei Band 7

Huawei Band 7 çerçevesiz tasarımı ve ince yapısı ile yenilenmiş donanımını sizlere sunar. Kompakt tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken sistemi uzun şarj ömrü ile tamamlanır. Günlük hayatta birçok avantaj kazanmanızı sağlayan sistem donanımı ideal bir dijital saat modeli olarak çok satanlar listesinde yer almasına olanak tanır. Huawei Band 7 hafif yapısını ince ekranına ve esnek kordonuna borçludur.

Su geçirmezlik özelliğine sahip olan yüzeyi geniş renk yelpazesiyle buluşur. Farklı zevklere hitap edebilmesi Huawei Band 7 tasarımının geniş kullanıcı kitlesine sahip olmasını sağlar. Huawei Band 7 sensör donanımı ise teknik yapısının kullanıcılardan tam puan almasına olanak tanır.

Kalp atış hızını ölçmeden uyku takibine kadar birçok farklı özellik geliştirmeyi başaran Huawei Band 7 sensörleri yüksek performans gösterir. Uzun saatler boyunca aktif bir şekilde kullanılabilmesi ise güçlü pil ömrüyle mümkün hale gelir. Huawei Band 7 teknik donanımını tamamlayan özelliklerden bir diğeri manyetik şarj avantajı olur.

Manyetik şarj cihazı sayesinde kısa sürede tam güç kapasitesine ulaşması kesintisiz kullanıcı deneyimini beraberinde getirir. Android ve iOS işletim sistemiyle uyum sağlayan sistem uygulamaları sağlık, eğlence ve zindelik alanında birçok özelliğin kilidini açar. Huawei Band 7 öne çıkan yenilenmiş teknolojisi ile hayal ettiğiniz dijital saat performansını sizlere sunmayı başarır.

Huawei Band 7 Renkleri

Gelişmiş Sensör Donanımıyla Huawei Band 7

Band 7 Huawei donanımında öne çıkan sensörler son teknolojinin dahil olduğu üretim sürecinde özenle tasarlanır. Modelin günlük hayatta kişisel asistan olarak işlev görmesini amaçlayan marka sağlık alanında farklı sensör özellikleri geliştirir. Bu bağlamda dikkat çeken sensörlerden biri optik kalp atış hızı ölçme donanımı olur.

Nabız takibi yapan bu özel sensör aynı zamanda spor uygulamalarının da aktif bir şekilde ölçüm yapmasına izin verir. Toplamda 96 farklı egzersiz modunu desteklemesi sağlıklı yaşam tarzına destek olmasına olanak tanır. Huawei Band 7 sağlık sensörleriyle mümkün hale gelen bir diğer özellik kandaki oksijen seviyesinin ölçülmesi olur.

Uyku takibi ise sağlık verilerini detaylı olarak incelemenizi sağlar. Huawei Band 7 Jiroskop ve ivmeölçer sensör teknolojileri sayesinde beklenenden daha yüksek bir performans geliştirmeyi başarır. Android ya da iOS işletim sistemine anında bağlantı kuran donanımı, telefon uygulamalarınızdan gelen bildirimleri de görmenize izin verir.

Özellikle spor antrenmanlarında eller serbest telefon kullanım imkânına erişmek mümkündür. Mesaj ya da çağrı bildirimlerinizi cevaplamak için telefonunuzu yanınızda taşımanız gerekmez. Huawei Band 7 özellikleri ile yarattığı avantajlı kullanım deneyimini günlük hayatın her alanında hissetirmeye devam eder. Seleflerinden ayrılan teknik ve tasarım detaylarını inceleyebilir sizler de Huawei Band 7 performansını deneyimleyebilirsiniz.

Huawei Band 7

Huawei Band 7 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Huawei Band 7 sahip olduğu özellikler ile selefleri arasında fark yaratır. Hafif yapısı konforlu saat kullanım deneyimi geliştirirken teknik tasarımı yüksek performansın kilidini açar. Huawei Band 7 sisteminde öne çıkan özelliklerden biri 1.47 inç boyuta sahip ekranı olur. AMOLED ekran özelliği dokunmatik sistem yaratarak kaydırma ve dokunma hareketlerini destekler niteliktedir. Zengin renk yelpazesi oluşturan ekran 194 x 368 piksel çözünürlüğe sahiptir.

Okuma kolaylığı oluşturmasının yanı sıra saat uygulamalarının rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Huawei Band 7 seleflerinden ayrılan farklarında üstün kalitesine yer verir. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan kayışı silikon malzemesinden üretilir. Silikon esnek ve hafif bir yapı sunarken ergonomik tasarım özelliğini beraberinde getirir. Kadran tasarımında ise dayanıklı polimer malzemeler öne çıkar.

Huawei Band 7 donanımı su geçirmezlik seviyesi ile her alanda yüksek performans sunmaya devam eder. Toplamda 5 ATM su geçirmezlik değerine sahip olan sistemi yağmur ya da kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmemesini sağlar. Huawei Band 7 farkını gözler önüne seren özellikler arasında güçlü pil ömrü dikkat çeker. Tipik bir kullanımda tam 14 gün kesintisiz kullanım performansı sağlayan pil donanımı manyetik şarj donanımını destekler.

Huawei Band 7 Ekran

Huawei Band 7 Artı ve Eksileri

Huawei Band 7 fiyat performans açısından değerlendirildiğinde artı ve eksi noktalarını açığa çıkarır. Bu bağlamda öne çıkan artı noktaları şunlar olur:

 • 1.47 inç boyuta sahip AMOLED ekran çerçevesiz tasarım özelliği ile daha geniş bir kullanım alanı sunar.
 • İnce kadranı 9,99 mm boyutu sayesinde ultra hafif bir performans yaratır.
 • 194 x 368 piksel çözünürlüğe 282 ppi piksel yoğunluğu eşlik eder. Parlaklık ve renk derecesi kalitesini ön plana çıkarır.
 • 44,35 mm x 26 mm boyutuna sahip olan kordonu silikon materyali ile birlikte üretilir. Esnek ve yumuşak dokusu bilek üzerinde ergonomik bir kullanım imkanı geliştirir.
 • Toplamda 5 ATM olan su geçirmezlik değeri selefleri arasında fark yaratmasını sağlar.
 • Bluetooth 5.2 bağlantı özelliği telefonlarla anında eşleşmesine olanak tanır. Telefon bildirimleri saat ekranı üzerinden görüntülenebilir.
 • Telefonla eşleştiğinde müzik değiştirme, çağrı ve mesaj yanıtlama, hava durumunu kontrol etme gibi komutlar uygulanabilir.
 • Uyku ve stres seviyesi ölçme özelliğinin yanı sıra 92 farklı egzersiz programı sunar. Ayrıca kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini sürekli olarak ölçmeye devam eder.
 • Günlük adım kotası hatırlatma ve su tüketimi teşvik için hatırlatma uygulamaları bulmak mümkündür.
 • 180 mAh pil donanımı toplamda 14 güne kadar aktif kullanım imkânı sağlar.
 • Hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakika içerisinde 2 günlük pil ömrü toplaması mümkün hale gelir.
 • Kolay kullanım deneyimi oluşturan arayüzü her seviyeden kullanıcı için uygundur.

Huawei Band 7 sisteminde eksi olarak değerlendirilen donanımlar ise şunlar olur:

 • GPS özelliğinin olmaması rota takibi yapılmasının önüne geçer.
 • Kablosuz şarj özelliği bulunmaz.
 • Hoparlör sistemi ürüne dahil edilmez.
 • Dahili NFC teknolojisi sistem donanımında yer almaz.
Huawei Band 7 Pembe

Huawei Band 7 En Uygun Fiyat Seçenekleri

Huawei Band 7 akıllı saat modeli gelişmiş sistem donanımıyla dikkat çeken özellikler sunar. Selefleri arasında fark yaratan tasarımı geniş kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağlar. Çok satanlar listesinde yer almasının sebebi ise fiyat performans açısından kullanıcılarını memnun etmesi olur. Huawei Band 7 fiyat seçenekleri ulaşılabilir aralıklar oluşturarak bütçe dostu saat alışverişini mümkün hale getirir.

Son teknoloji cihazlarıyla öne çıkan Huawei yıllara dayanan deneyimini kullanarak sorunsuz ve kazançlı bir alışveriş fırsatı yaratır. Huawei Band 7 modelini cep dostu fiyatlarla satın alabilir, beraberinde birçok avantaj kazanabilirsiniz. Sağlık uygulamalarından eğlenceye kadar birçok farklı özelliği günlük hayatınızda kullanmak mümkündür. Kişisel asistan performansını aratmayan teknik yapısı her adımınızda sizlere eşlik etmeye devam eder.

Uzun pil ömrü ise kesintisiz performansı destekler niteliktedir. Yenilenen tasarımıyla şık bir görünüm oluşturan Huawei Band 7 modelinin en uygun fiyat seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Dönemsel indirimler sayesinde ekonomik fiyat aralıkları oluşturan ürün dünya genelinde popülerliğini korumaya devam eder.

Huawei yetkili satış mağazaları tarafından belirlenen fiyatlarda genel olarak cazip aralıkların oluşturulması hedeflenir. Sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleri göz önünde bulundurulduğunda ürünün fiyat seçenekleri oldukça kazançlıdır. Sizler de Huawei Band 7 fiyat aralıklarını inceleyebilir, kaliteli saat tasarımının sunduğu tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Huawei Band 7 Yeşil

Huawei Band 7 Fiyat Analizi

Huawei Band 7 son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei Band 7 Özellikleri

Adımsayar:
SpO2:
Alarm:
Titreşim:
Dokunmatik:
Telefon Bulucu:
İvmeölçer:
Kalori Hesaplama:
Uyku Takibi:
Arama Yanıtlama:
Ekran Boyutu:   1.47 inç
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Çalışma Süresi:   336 saat
Çıkış Yılı:   2022
Ağırlık:   16 gr
Ekran Çözünürlüğü:   194x368 px
Ekran Şekli:   Dikdörtgen
Su Geçirmezlik Derecesi:   5 ATM
Ekran Türü:   AMOLED
Nabız Ölçer:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Huawei Band 7 Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Huawei Band 7 İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei Band 7Xiaomi Mi Band 7Huawei Band 6Honor Band 6
 Huawei Band 7Xiaomi Mi Band 7Huawei Band 6Honor Band 6
Fiyat 888,00 TL
77 satıcı
809,00 TL
56 satıcı
799,00 TL
33 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Akıllı Bileklik1. Popüler Akıllı Bileklik5. Popüler Huawei Akıllı Bileklik-
Ortalama Puan-2 yorum3 yorum1 yorum
AdımsayarVarVarVarVar
Suya Dayanıklı-VarVarVar
Seri-Mi Band--
SpO2VarVarVarVar
AlarmVarVarVarVar
TitreşimVarVarVarVar
DokunmatikVar-VarVar
Telefon BulucuVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Kalori HesaplamaVarVarVarVar
Uyku TakibiVarVarVarVar
Arama YanıtlamaVar---
Batarya Kapasitesi-180 mAh180 mAh180 mAh
Ekran Boyutu1.47 inç1.62 inç1.47 inç1.47 inç
Bluetooth Versiyonu5.15.25.0 5.0
Şarj Süresi-120 dk100 dk100 dk
Çalışma Süresi336 saat216 saat366 saat240 saat
Çıkış Yılı2022202220212020
Ağırlık16 gr-18 gr18 gr
Ekran Çözünürlüğü194x368 px192x490 px194x368 px194x368 px
Kasa Ölçüsü--25.4x43x11.45 mm25.4x43x11.45 mm
Çekim Mesafesi-10 m--
Ekran ŞekliDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
Ekran Renk Derinliği-16M16M16M
Su Geçirmezlik Derecesi5 ATM5 ATM5 ATM5 ATM
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDAMOLEDAMOLED
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı