Samsung

Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik

(1 yorum)
Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik
Seçenekler:Renk seçenekleri:

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.345,08 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 8 dakika önce Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/NERGİS İLETİŞİM

Ürün Özellikleri: Adımsayar, Suya Dayanıklı, Samsung Galaxy Fit, Alarm, Titreşim, Dokunmatik, Telefon Bulucu, İvmeölçer... Devamını gör

648 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.697,35 TL10.11.2023

En Ucuz Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (5)

Yenilenmiş ve İkinci El Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Samsung Akıllı Bileklikler
Benzer Ürünler

Samsung Fit 2

Samsung Fit 2 akıllı bileklik, fonksiyonel olması ve modern bir görünüme sahip olması nedeniyle en çok tercih edilen giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yerini alır. Samsung, benzersiz kalite anlayışını Galaxy Fit 2 akıllı bilekliklerle de ön plana çıkarır. Ayrıca Samsung Fit 2, zarif ve şık tasarımı itibari ile tüm gözleri üzerinde toplar.

İnce ve hafif yapısı, bileğinizde ağırlık yapmaz. Dolayısıyla da son derece ergonomik bir kullanım sunar. Kordon kısmında da delikler yer aldığı için size en uygun hale getirebilir ve maksimum konforun tadını çıkarabilirsiniz. Cihazın ekranı, yüksek çözünürlüktedir. Böylece bildirimleri ve görselleri net bir şekilde görebilmenize yardımcı olur.

Üstelik bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak parlaklığını ayarladığı ve ışık yansıdığında parlama yapmadığı için rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Samsung Galaxy Fit 2 özellikleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de adım sayma desteğine sahip olmasıdır. Adım sayma fonksiyonu sayesinde kaç adım attığınızı öğrenmenize imkân sunar.

Ayrıca yürüyüş yaptığınız süreç içerisinde ne kadar mesafe katettiğinizi de görmenize yardım eder. Dolayısıyla gün içerisinde daha fazla hareket etmeniz için ihtiyacınız olan ilhamı verir ve adeta kişisel koçunuz haline gelir. Cep telefonunuz ile akıllı bilekliğinizin bağlantısını zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirerek çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de ürünün kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Samsung Fit 2 Siyah

Samsung Fit 2 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bileklik özellikleri ile üst düzey performans gösterir. Bu nedenle de kullanıcıların favorileri arasında yerini alır ve benzersiz bir deneyim yaşatır. Samsung Galaxy Fit 2 özellikleri şu şekildedir:

  • Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bilekliğin boyutları 46.6x18.6x11.1 mm’dir. Ürünün ağırlığı ise 21 gramdır. Dolayısıyla bileğinizde adeta yokmuş gibi hissettirir ve her anınızın tadını doyasıya çıkarmanıza yardımcı olur.
  • Fit 2, 126 x 294 MP’lik çözünürlüğe sahip olan AMOLED teknolojili ekranı ile ön plana çıkar. Böylelikle attığınız adımların sayısını, saati, tarihi ve cep telefonunuza gelen bildirimleri tek bir bakışta rahatlıkla görmeniz mümkündür.
  • Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bileklik modelinin pil kapasitesi 159 mAh’dır. Böylece bilekliğiniz kısa bir sürede şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca şarjı uzun bir süre boyunca dayanır ve sizi yarı yolda bırakmaz.

Siz de Samsung’un Galaxy Fit 2 akıllı bileklik modeli hakkında daha önceden yapılmış olan yorumları inceleyerek tüm özelliklerini öğrenebilir ve kararınızı da buna göre verebilirsiniz.

Samsung Fit 2 Siyah Genel Görünüm

Samsung Fit 2 Modelinin Muadillerinden Ayrılan Özellikleri

Fit 2 saat, sahip olduğu bazı özellikler itibarı ile benzersiz bir performans gösterir ve muadillerinden ayrılır. Dolayısıyla kullanıcıların da favori aksesuarlarından biri haline gelir. Ürünün dikkat çeken özelliklerinin başında, telefon ile birlikte kullanılabiliyor olması gelir. İki cihazın bağlantısını sağladıktan sonra telefonunuza gelen mesaj, mail ve arama gibi pek çok bildirimi bilekliğinizden de anlık olarak takip edebilirsiniz.

Üstelik gelen tüm bildirimlerden titreşim ile haberdar olmanızı sağlar. Böylelikle cep telefonunuz yanınızda olmasa da aramaları görebilir ve mesajları okuyabilirsiniz. Özellikle toplantıdayken bildirimleri anlık kontrol edebilme özelliği size büyük bir kolaylık sağlar. Ürünü benzerlerinden farklı kılan bir diğer detayı da şarj ömrünün uzun olmasıdır. Samsung Galaxy Fit 2 bileklik modelini tamamen şarj ettikten sonra neredeyse 21 güne kadar kesintisiz bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Üstelik hem gece hem de gündüz verilerinizi takip eder ve 7/24 her anınızda size eşlik eder. Bununla birlikte SM-R220NZ modeli, yürüyüşün dışında diğer antrenmanları da takip eder. Beş farklı egzersiz türünü otomatik olarak algılar. Böylelikle ne kadar süre boyunca egzersiz yaptığınızı, kalp atış hızınızı, ne kadar kalori harcadığınızı ve diğer pek çok veriyi öğrenmenize yardımcı olur. Spor yapmayı çok daha keyifli bir hale getirir.

Samsung Fit 2 Kırmızı

Samsung Fit 2 Artı ve Eksi Yönleri

Samsung Galaxy Fit 2 siyah, kızıl renkleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Hem kızıl hem de Samsung Galaxy Fit 2 siyah özellikleri arasında artı ve eksi yönler dikkat çeker:

  • Samsung markasına ait olan Fit 2 akıllı bileklik modeli, el yıkama hatırlatıcısına sahiptir. Hatırlatıcıyı isteğinize göre ayarlayabilir ve belirlediğiniz aralıklarla bildirim alabilirsiniz. Üstelik geri sayım özelliği de bulunduğu için etkili bir şekilde yıkamanıza yardımcı olur.
  • Galaxy Fit 2 akıllı bileklikte uyku takibi teknolojisi yer alır. Uykunuzun tüm aşamalarını takip ederek kalitesini analiz eder. Kaç saat uyumanız gerektiğine, kaçta uyanmanız gerektiğine dair yeni bir plan hazırlamanıza olanak sağlar.
  • Fit 2, stres seviyenizin de analizini yapmanıza yardımcı olur. Stres seviyeniz arttığı anlarda etkili nefes egzersizleri yapmanız için sizi ikaz eder. Böylelikle gün içinde kendinize zaman ayırmanızı, stresinizi kontrol altına almanızı sağlar.
  • Ürünün dikkat çeken bir diğer artı özelliği de akıllı telefonunuza gelen bildirimlere pratik bir şekilde yanıt vermenize imkân sunmasıdır. Bununla birlikte müzikleri de kontrol etmenizi sağlar. Dolayısıyla telefonunuz yanınızda olmadan da bildirimlerinizi takip etmeniz mümkündür.
  • Cihazın eksi yönleri arasında ise sesli yanıt özelliğinin yer almaması dikkat çeker. Siz de Samsung Galaxy Fit 2 kullanıcı yorumları sayesinde bilekliğinizin bütün eksi ve artı yönlerini öğrenebilir, kararınızı da bu doğrultuda verebilirsiniz.
Samsung Fit 2 Siyah Kordon

Samsung Galaxy Fit 2 ile Galaxy Fit E Arasındaki Farklar

İnce ve estetik dizaynı ile göz dolduran ve kusursuz bir deneyim yaşatan cihaz ile bir önceki modeli olan Samsung Galaxy Fit E birçok benzerliğe sahip olsa da aralarında bazı farklar yer alır. Farklar arasında en çok dikkat çekeni ise batarya kapasiteleridir. Galaxy Fit 2 akıllı bilekliğin batarya kapasitesi 159 mAh olmasına karşın Galaxy Fit E modelinin batarya kapasitesi 70 mAh’dir. Ayrıca Fit E’nin ekran boyutu 0,74’ iken Fit 2’nin ekran boyutu 1.1’ inçtir.

Samsung Fit 2 Kırmızı Genel Görünüm

Samsung Fit 2 Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Samsung’un Fit 2 cihazı, uyku takibi yapması, stres seviyesini ölçmesi, spor esnasında harcanan kalori miktarını göstermesi ve bildirimleri pratik bir şekilde kontrol etmenize yardım etmesi bakımından kullanışlı bir deneyim yaşatır. Hayatınızı yönetmenize imkân veren detayları dikkate alındığında Samsung Fit 2 fiyat açısından avantajlıdır.

Oldukça uygun fiyat aralıkları sunması nedeniyle kullanıcıların da neredeyse tamamının bütçesine hitap eder. Böylece yüksek kaliteli bir akıllı bilekliği kolaylıkla satın almanıza yardım eder. Hem kendinize hem de sevdiklerinize özel bir hediye alternatifi için ideal seçeneklerden biri haline gelir.

Samsung Galaxy Fit 2 yorumlar kısmını okuduğunuz zaman da cihazın performansından ve sağladığı tüm kolaylıklardan ne kadar memnun kalındığını görmeniz mümkündür. Yapılan yorumlarda hem artı hem de eksi yönlere yer verildiği için fikir edinme açısından size büyük bir kolaylık sağlar.

Eğer siz de günlük yaşantınızda size eşlik edecek modern tasarımlı ve kullanışlı bir akıllı bileklik arıyorsanız, Samsung’un bu ürününü tercih edebilirsiniz. Fit 2 fiyat alternatiflerini kıyaslayarak en ucuz Samsung Galaxy Fit 2 fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik Özellikleri

Adımsayar:
Suya Dayanıklı:
Seri:   Samsung Galaxy Fit
Alarm:
Titreşim:
Dokunmatik:
Telefon Bulucu:
İvmeölçer:
Kalori Hesaplama:
Uyku Takibi:
Batarya Kapasitesi:   159 mAh
Ekran Boyutu:   1.1 inç
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Çalışma Süresi:   366 saat
Çıkış Yılı:   2020
Ağırlık:   21 gr
Ekran Çözünürlüğü:   126x294 px
Kasa Ölçüsü:   18.6x46.6x11.1 mm
Ekran Şekli:   Dikdörtgen
Ekran Renk Derinliği:   16M
Su Geçirmezlik Derecesi:   5 ATM
Ekran Türü:   AMOLED
Nabız Ölçer:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

15 Pro Max iPhone Apple Watch Ultra 2 Apple Watch 9 Özellikleri Huawei Watch 4 Pro Özellikleri Realme GT 2 Pro Samsung S23 Smartest Akıllı Saat Apple Watch Ultra Renkleri iPhone 14 Yorumları Samsung Galaxy J5 iPad Fiyatları

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı Bileklik İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı BileklikXiaomi Mi Band 5Samsung Galaxy Fit e Akıllı BileklikXiaomi Mi Band 6
 Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220NZ Akıllı BileklikXiaomi Mi Band 5Samsung Galaxy Fit e Akıllı BileklikXiaomi Mi Band 6
Fiyat 2.345,08 TL
6 satıcı
817,80 TL
21 satıcı
1.839,08 TL
1 satıcı
1.046,25 TL
14 satıcı
Popülerlik1. Popüler Samsung Akıllı Bileklik9. Popüler Akıllı Bileklik4. Popüler Samsung Akıllı Bileklik-
Ortalama Puan1 yorum16 yorum2 yorum9 yorum
AdımsayarVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
SeriSamsung Galaxy FitMi BandSamsung Galaxy FitMi Band
SpO2---Var
AlarmVarVarVarVar
TitreşimVarVarVarVar
DokunmatikVarVarVarVar
Telefon BulucuVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Kalori HesaplamaVarVarVarVar
Uyku TakibiVarVarVarVar
Batarya Kapasitesi159 mAh125 mAh70 mAh125 mAh
Ekran Boyutu1.1 inç1.1 inç0.74 inç1.56 inç
Bluetooth Versiyonu5.15.0 5.0 5.0
Şarj Süresi-120 dk-120 dk
Çalışma Süresi366 saat480 saat168 saat366 saat
Çıkış Yılı2020202020192021
Ağırlık21 gr11.9 gr15 gr12.8 gr
Ekran Çözünürlüğü126x294 px126x294 px64x128 px152x486 px
Kasa Ölçüsü18.6x46.6x11.1 mm18.5x47.2x12.4 mm16x40.2x10.9 mm18.6x47.4x12.7 mm
Çekim Mesafesi--10 m-
Ekran ŞekliDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
Ekran Renk Derinliği16M16M-16M
Su Geçirmezlik Derecesi5 ATM5 ATM5 ATM5 ATM
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDLCDAMOLED
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı