Android Akıllı Saat

Android Akıllı Saat Fiyatları

454 farklı Android Akıllı Saat için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL Apple Watch 7Apple Watch 8Apple Watch SE 2ÇocukYetişkinGPSSuya DayanıklıSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Uyumlu İşletim Sistemi: Android Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Seri Kullanıcı Türü Uyumlu İşletim Sistemi Android Kullanım Süresi Ekran Çözünürlüğü RAM Piksel Yoğunluğu Kordon Materyali Bluetooth Versiyonu Batarya Kapasitesi Ekran Boyutu Ağırlık Dahili Depolama Kasa Materyali Çıkış Yılı İşlemci Frekansı İşletim Sistemi Ekran Tipi İşlemci Ekran Türü Kasa Boyutu Kelime ile Filtrele Sanal Asistan Şarj Süresi Cinsiyet SatıcıToplam 96 satıcı. Ürün Puanı Renk

S23 Skechers Saat Tansiyon Ölçen Akıllı Bileklik 7. Nesil iPad S21 FE GPS Akıllı Saat Suya Dayanıklı Akıllı Saat Telefon Görüşmesi Yapılan Akıllı Saat Sim Kartlı Akıllı Saat Akıllı Çocuk Saati Wi-Fi Akıllı Saat Kameralı Akıllı Saat

En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Android Akıllı Saat Sıkça Sorulan Sorular

Android Akıllı Saat

Android akıllı saat sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde klasik saatlerden farklı bir deneyim sunar. Klasik saatlerden en büyük farkları teknolojileri ve kişiselleştirilebilir tasarımlarıdır. Aksesuar, zamanı öğrenme, alarm kurma amaçlarıyla kullanılmalarının yanı sıra sahip oldukları çeşitli özellikler aracılığıyla ortama, kişiye dair bilgiler verir. Farklı tasarım ve özelliklere sahip Android saatler bulunur. Bazı Android saatler kalp atış hızı, vücut sıcaklığı, barometre, termometre gibi sensörler bulunurken bazılarında bu özellikler bulunmaz. Android saatleri tercih ederken ihtiyacınıza ve sahip oldukları özelliklere dikkat etmek önemlidir. Android akıllı saatler kişiselleştirilebilir arayüz seçeneklerine sahiptir. Beğendiğiniz arayüz temasını kullanabilir ya da zevkinize uygun olanı kendiniz tasarlayarak kişisel bir cihaz haline getirebilirsiniz. Android akıllı saat modelleri farklı arayüz seçeneklerinin yanı sıra kordon tasarımları da sunar. Android akıllı saat kordonları kolayca çıkarılıp takılır. Kişiselleştirilebilir özellikler sayesinde Android akıllı saatler farklı tasarım kombinasyonlarına sahiptir. Böylece saatiniz her ortama ayak uydurur.

Kullanışlı Android Akıllı Saat Çeşitleri

Android uyumlu akıllı saat çeşitleri zamandan haberdar etmenin yanı sıra teknolojik özelliklere de sahiptir. Android akıllı saat modelleri birçok farklı marka tarafından üretilerek piyasaya sürülür. Markalar, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak farklı yazılım ve donanımlara sahip ürünleri piyasa sürmeyi hedefler. Çeşitli sensörler aracılığı ile kan basıncı, kalp atışı, yükseklik, hız, uyku süresi, GPS gibi özellikleri ölçen türleri bulunur. Bu özelliklere sahip çeşitler aracılığıyla kendinize ya da ortama dair öğrenmek istediğiniz veriler size sunulur. Android akıllı saat Wi-Fi’ye bağlanma özelliği sayesinde internet bulunan ortamlarda rahatlıkla telefon gibi kullanılır. Aynı zamanda bazı Android akıllı saat modellerinde telefonunuz ile eşleyerek aramalara cevap verebilir ya da mesajlarınıza geri dönebilirsiniz. Akıllı saat Android uyumu ile birçok özelliği bünyesinde barındırmasıyla tercih edilir. Bunların yanı sıra görünüm açısından da farklılaşan seçenekler mevcuttur. Estetik bir görüntü için tercih edecekseniz birbirinden farklı modellere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Android Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Akıllı Android saat işe yarayan özellikleriyle günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Peki Android akıllı saat özellikleri nelerdir? Elektronik aletin özellikleri şu şekildedir:

Ayrıcalıklı özellikleri bünyesinde barındıran Android akıllı saat, dikkatli bir şekilde kullanıldığında uzun süre boyunca dayanıklıdır. Siz de satın almayı düşündüğünüz akıllı bileklik ve Android akıllı saat modellerini Akakçe’den incelemeye başlayabilirsiniz.

Android Akıllı Saat Modelleri Neye Göre Tercih Edilir?

Android akıllı saat seçenekleri kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanır. Seçiminizi yaparken bu kategorilere dikkat ederek renk ve modelleri tercih etmeniz oldukça iyi bir seçenek olur. Android akıllı saat bayan modelleri estetik ve görünüm açısından özenle tasarlanır. Erkekler için de bu kriterin önemli bir yere sahip olduğu söylenebilir. Göze hitap eden bir görüntü oluşturmak için Android akıllı saatin renginin kıyafetinizle uyumlu olması büyük önem taşır. Bu nedenle giyilebilir teknoloji aksesuarı olan Android akıllı saat kayışlarından tercih edebilirsiniz. Android Smart Watch akıllı saat çeşitleri kayışlarının değişme özelliği sayesinde dilediğiniz renkte kullanma imkanını sizlere sunar. Çocuklar için alınan modellerde önem taşıyan kriter ise ebeveynin çocuğunu rahat ve güvenli bir şekilde takip edebilmesidir. Cep telefonu küçük yaştaki çocuklar için ebeveynler tarafından tercih edilebilir. SIM kartlı Android akıllı saat çeşidi ile çocuğunuzdan habersiz kalmanıza gerek kalmaz. Ebeveynlerine cihazdan konum atarak yerlerini de bildirebilirler. Böylece çocuklarınızın konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Android Akıllı Saat Nasıl ve Ne İçin Kullanılır?

Android akıllı saatlerin modelleri klasik saatler ile benzerlik gösterir. Ancak dijital ekranları ve teknolojik özellikleri bulunduğundan kullanımı daha karmaşıktır. Kullanımını bilmek hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra size eğlenceli, keyifli anlar yaşatabilir. Android işletim sistemli akıllı saat çeşitleri telefon, navigasyon aleti, nabız ölçer, adım sayar, planlayıcı, saat, müzik çalar olarak kullanılabilir. Birçok özelliğin bir arada bulunmasından dolayı oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkar. Kullanırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir:

Yukarıdaki hususlara dikkat edildiği sürece Android akıllı saatinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilir ve yeni nesil teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Android Akıllı Saat Telefonla Nasıl Eşleştirilir?

En iyi Android akıllı saat çeşitleri genelde telefonla eşleştirilebilen özelliği bulunan cihazlardır. Telefonla eşleşmesi sayesinde birçok işinizi rahatlıkla halledebilir ve cihazdan gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Android akıllı saatler markalarına göre farklı işletim sistemleriyle çalışırlar. Android işletim sistemine sahip akıllı saatler için telefona bağlama işlemini bilmeniz oldukça büyük önem taşır. Herhangi bir işle uğraşırken, koşu yaparken, toplu taşıma aracındayken telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlamanıza olanak sağlar. Arama yapabilme, mesaj atabilme özelliği ile kısa sürede zaman kaybetmeden konfora erişebilirsiniz. Bazı cihazlarda farklılık gösterse de genelde eşleştirme işlemi benzer adımlara sahiptir. Android telefonunuzda Bluetooth özelliğini açıp bulunabilir yaptıktan sonra sıra Android saate geçer. Android saatinizdeki güç düğmesine basılı tutunca ekranda telefon saat simgesi açılır. Bu adımdan sonra telefonda Bluetooth ekranında çıkan Android akıllı saat eşleştirilmek üzere seçilir. Ekranda çıkan kod ile Android saatte çıkan kod aynı ise eşleştir düğmesine basılarak işlem tamamlanır. Daha sonra telefonunuza gelen bildirimleri kolayca cihazdan görüntüleyebilirsiniz.

Android Akıllı Saat Fiyatları

Android akıllı saat günlük hayatınızdaki birçok alanda yardımcı olarak sizleri memnun eden ürünler arasında kendine yer bulmayı başarır. İster aksesuar isterseniz de bir elektronik cihaz olarak kullanmanız mümkündür. Her daim yanınızda taşıyabileceğiniz fonksiyonel tasarımlara sahip cihaz, çocuklardan yetişkinlere birçok kişinin keyifle kullanabileceği ürünler arasındadır. Farklı marka ve çeşitlere sahip olmasından dolayı da oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Android akıllı saat fiyatları markaya, kategoriye, bulundurduğu özelliklere, pil ömrüne göre değişiklik gösterebilir. Pek çok faktör fiyatın düşmesinde veya yükselmesinde etkendir. Ancak fiyatın aşırı düşük olması cihazın kullanım süresinin az olmasının bir göstergesi olabilir. Bu nedenle öncelikle kalitesine ve Android akıllı saat tavsiye içeriklerine bakmak gerekebilir. Cihazın telefonla eşleşmesi ve gelişmiş teknolojik donanım ve özelliklere sahip olması fiyatın değişmesine neden olabilir. Akakçe sayesinde fiyat aralığınızı belirleyerek dilediğiniz modeldeki Android akıllı saatleri inceleyerek aralarından kendinize uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.