Apple

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat

Seçenekler:Renk seçenekleri:

59 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.699,00 TL +19,99 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önceStokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: Trendyol

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Uyku İzleme, SpO2, Apple Watch SE 2, Yetişkin, iOS... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (41)

En Popüler Apple Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Apple Watch SE 2

Apple Watch SE 2 akıllı saatler arasında geliştirilmiş teknik özellikleri, ergonomik tasarımı ve fark yaratıcı detaylarları ile piyasada yerini aldı. İki farklı kasa ve bağlantı seçeneği bulunan saat, üç farklı renk varyantı ile kullanıcı beğenisine sunuldu. Apple Watch SE 2 gümüş, yıldız ışığı, gece yarısı renkleriyle geniş kitlelerin zevkine hitap edecek şekilde tasarlandı.

50 metreye kadar suya dayanıklı olarak tasarlanan Apple Watch SE 2, 7000 serisi alüminyumdan üretilen dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hayat kolaylaştırıcı uygulamaları, GPS ve sağlık takip fonksiyonları, güçlü bağlantı özellikleri ve yüksek pil kapasitesiyle bir akıllı saatten beklenen her şey Watch SE 2 bünyesinde konumlanıyor.

Apple Watch SE 2 Renkleri

Apple Watch SE 2 Teknik Özellikleri

Apple Watch SE 2 özellikleri içerisinde teknik ayrıntılar, saat performansını doğrudan etkileyen koşullardan biridir. Sadece iOS işletim sistemiyle uyumlu olan Apple Watch SE 2 akıllı saat S8 chipset ve 64 bit çift çekirdekli işlemcisiyle uygulama kullanımı sırasında hız sağlıyor.

WatchOS işletim sistemi, iPhone telefonlar üzerinden Bluetooth 5.0 ile görüşme yapma imkanı sunarken; GPS ve Glonass sayesinde konum bilgilerinizi de paylaşabiliyorsunuz. Apple Watch SE 2’nin bir diğer kablosuz bağlantı seçeneği olan Wi-Fi özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor:

 • Apple W3 Çip
 • 2.4 GHz
 • 802.11 b/g/n

Harici hafıza kartı opsiyonu olmayan Apple Watch SE 2’nin herhangi bir USB girişi de bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra Türkçe dil desteği sunması, telefon saat entegrasyonununu kolaylaştıran bir özelliktir.

Apple Watch SE 2 Pil Performansı

Apple Watch SE 2 Lithium Ion batarya teknolojili pili ile ortalama kullanımda 18 saate varan kullanım süresi sunmaktadır. Manyetik şarj istasyonu aracılığıyla dolum işlemi gerçekleştirilen Watch SE 2, yaklaşık 2.5 saatte %100’lük bir orana ulaşıyor.

Apple Watch SE 2 şarj süresi, akıllı saatleri telefonla entegre bir şekilde yoğun olarak kullananlar için oldukça yeterli düzeydedir. Sağlık ve uyku verileri, antrenman vb. uygulamaları pil sıkıntısı yaşamadan gün içerisinde rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Apple Watch SE 2 Sağlık

Apple Watch SE 2 Uygulamaları

Apple Watch SE 2 uygulamaları ile gündelik hayatı kolaylaştıran niteliktedir. Sağlıktan spora, döngü takibinden sesli kitaba kadar pek çok alanda hizmet veren aktivilerle yaşamınızı sayısal verilerle izleyebilirsiniz.

Apple Watch SE 2 EKG özelliği ile birlikte geldi. Sağlık ve yaşam uygulaması üzerinden kalp atış hızınızı kontrol altında tutarak antrenman sırasında gerekli analizleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra düzensiz kalp ritmi, yüksek ve düşük kalp atışı, adım sayısı, kardiyo ve fitness düzeyiniz gibi bilgileri saat ekranından bildirim olarak alabilirsiniz.

Apple Watch SE 2 üzerinden oluşturacağınız kişiselleştirmelerle haftalık hedefler beliryebilir, aktivite geçmişinizi denetleyebilirsiniz. Spor denetimi uygulamalarının yanında dikkat çeken bir diğer opsiyon ise “döngü izleme” seçeneğidir. Kadınların regl ve doğurgan dönemlerini inceleyebilecekleri bu uygulama bir tür doğum kontrol yöntemi olarak da kullanılmaktadır.

Sağlık ve spor takibinden sonra en çok kullanılan uyku sürecini gözlemleme uygulaması; kaç saat uyumak istediğinizi, yatağa geçiş ve sabah kalkma zamanlarını bildiren alarm sesi, uyku verimini anlamak üzere geliştirilen hareket algılayıcı gibi donanımlara sahiptir. Böylelikle günde ortalama 8 saat ayrılan uyku aktivitesini kendinize en uygun olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Apple Watch SE 2 üzerinden yönetebileceğiniz bir diğer etkinlik; kamera kumandası olarak akıllı saatinizi kullanmaktır. iPhone kamerası üzerinden ayarladığınız poz ve açıyı Apple Watch SE 2 ekranı ile görüntüleyerek fotoğraf çekimi için gerekli talimatları kolayca verebilirsiniz. Ayrıca geri sayım sürecini de kontrol altında tutarak, saatinizi mükemmel kareler yakalama işlevinde kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Watch SE 2’yi kumanda özelinde etkinleştirmek istiyorsanız, 10 metrelik kapsama alanında olmanız gerekmektedir.

SE 2’nin popüler uygulamaları arasında yer alan etkinliklerden müzik seçeneği sayesinde, şarkı ve podcastleri telefonunuz yanınızda olmadan dahi akıllı saatinize yükleyerek dinleyebilirsiniz.

Apple Watch SE 2 bünyesindeki diğer servis ve aktiviteler ise aşağıdaki gibidir:

 • Hatırlatıcılar
 • Navigasyon (Harita)
 • Siri
 • SMS Görüntüleme ve Yanıtlama
 • Telefonumu Bul
 • Uygulama Yükleyebilme
 • Güvenlik ve Koruma
 • Acil Durum Araması (SOS)
 • Akıllı Ev Uyumu
 • Düşme Algılama
 • Trafik Kazası Algılama
 • Stres Seviyesi Gösterimi
 • Hava Durumu
Apple Watch SE 2 Uygulama

Apple Watch SE 2 Ekran ve Tasarımı

Apple Watch SE 2 tasarım özellikleri arasında dayanıklı alüminyum gövdeden üretilen kasası dikkat çekiyor. Silikon kordon kullanılan akıllı saatte, kare şeklindeki renkli ekran LTPO OLED teknolojisi ile tasarlanan yapıdadır. 324x394 piksel çözünürlüğündeki dokunmatik retina ekran, Ion-X Cam özelliğinde 1000 nit parlaklık sunuyor.

Apple Watch SE 2’nin kordonsuz boyut ve ebatları şu şekildedir:

Ebat 40 mm 44 mm
En 34 mm 38 mm
Kalınlık 10.07 mm 10.07 mm
Gövde Ağırlık 26.4 gr 32.9 gr

40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boy seçeneği bulunan Apple Watch SE 2 suya dayanıklı ekran ve tasarım özellikleri ile en güçlü akıllı saatler arasında yer alıyor. Aktif olarak saat takanlar için oldukça uygun olan Apple Watch SE 2 kordonu geliştirilmiş silikon materyali ile gün boyu konforlu bir kullanım alanı sağlamaktadır.

Tatilde, kampta ve antrenman gibi yoğun fiziksel aktiviteler yaptığınız zamanlarda ter vb. sıvı temasından etkilenmemesi, parlaklık şiddetinin yüksek olmasıyla karanlık alanlarda dahi net veriler görmenizi sağlaması gibi faktörler uzun yıllar kullanım ömrünü beraberinde getiriyor.

Apple Watch SE 2 Artı ve Eksileri

Apple Watch SE 2 teknik ve donanım detayları ile bünyesinde hem avantaj hem de dezavantajlar barındıran bir akıllı saat modelidir. Artı ve eksileriyle SE 2’yi aşağıda inceleyebilirsiniz:

Artılarıyla Apple Watch SE 2:

 • 50 metreye kadar suya dayanıklı olması
 • Alüminyumdan üretilen sağlam kasa
 • Apple Watch GPS sayesinde çocukların nerede olduğu kolayca takip edebilme
 • İki farklı kasa, üç farklı renk seçeneği sunarak geniş bir kitleye hitap etmesi
 • Sağlık, uyku, antrenman, regl döngüsü takibi gibi uygulamalarla günlük aktiviteleri denetim altında tutabilme
 • Entegre edilen telefonunun kamera kumandası olarak kullanabilme
 • Çift çekirdekli işlemci sayesinde hızlı bir akıllı saat olması
 • Türkçe dil desteği sunması
 • 18 saate varan şarj süresi
 • 1000 nit parlaklık sayesinde ekran üzerindeki tüm detayları yakalayabilme
 • Acil durum uygulamaları (düşme ve trafik kazası algılama)
 • Değiştirilebilir kordon imkanı
 • Suya dayanıklılık sertifikası

Eksileriyle Apple Watch SE 2:

 • Hızlı şarj özelliği olmaması
 • Toza dayanıklılık sertifikası bulunmaması
 • Harici hafıza kartı desteği olmaması
 • SIM kullanımına izin vermemesi
 • USB girişi yer almaması
Apple Watch SE 2 Kalori

Apple Watch SE 2 VS Huawei Watch GT 3 Pro

Apple Watch SE 2 ve Huawei Watch GT 3 Pro kendi içinde belirgin teknik ve tasarım detaylarına sahip olan akıllı saat modelleridir. İki farklı marka bünyesinde bulunan saatleri detayları ile aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Özellik Apple Watch SE 2 Huawei Watch GT 3 Pro
İşletim sistemi WatchOS HarmonyOS
Ortalama kullanımda batarya ömrü 18 saat 192 saat
Wi-Fi Var Yok
Ekran teknolojisi LTPO OLED AMOLED
Ekran şekli Kare Daire
Dahili depolama 32 GB 32 GB
Gövde Malzemesi Alüminyum Titanyum
Uyumlu işletim sistemleri iOS Android, iOS, HarmonyOS

Apple Watch SE 2 ve Huawei Watch GT 3 Pro karşılaştırmasındaki en belirgin fark, ayrı işletim sistemlerine sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra SE 2 sadece iOS ile uyumlu iken GT 3 Pro; Android, HarmonyOS ve iOS olmak üzere üç farklı işletim sistemiyle entegre olabilen bir saattir.

Her iki akıllı saatin bir diğer belirgin farkı ise kullanım süreleri olarak karşımıza çıkıyor. Apple Watch SE 2 ortalama kullanımda 18 saat süren bir ömre sahipken Huawei Watch ise aynı oranda kullanımla 192 saatlik batarya ömrü sunuyor.

Kare şeklinde LTPO OLED ekran teknolojili SE 2, daire biçimindeki AMOLED GT 3 Pro ekranı karşısında daha yüksek kalitede görüntü deneyimine sahiptir. Ayrıca Apple saat alüminyum gövdeliyken Huawei’nin saati titanyum yapılıdır.

Dahili depolama alanı her iki modelde de 32 GB olarak karşımıza çıkarken; SE 2 Wi-Fi bağlantısını desteklemesiyle, bu bağlantıya bünyesinde yer vermeyen GT 3 Pro’nun yanında üstün bir pozisyonda konumlanıyor.

Apple Watch SE 2 Kimlere Hitap Ediyor?

Apple Watch SE 2’de bulunan birçok uygulama, gündelik hayattaki aktiviteleri kontrol altında tutma ve takibini gerçekleştirme konusunda oldukça avantaj yaratan bir yapıdadır. Ancak sadece iOS işletim sistemiyle uyumlu olması, iPhone kullanıcılarına özel bir cihaz olmasına yol açıyor.

SE 2 güvenlik, spor, sağlık ve yaşam gibi servisleriyle; regl döngüsünden kalp atışına, adım sayardan kaza algılamaya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermesiyle, söz konusunu eylemlerde veri sahibi olmak isteyenler için oldukça uygun bir saattir.

GPS ile konum bilgisi görebilme özelliği sayesinde ise ister bir yakınınızın isterseniz de çocuğunuzun nerede olduğunu telefonunuz aracılığıyla öğrenebilmeniz, yer ve mekan bildirimine önem verenler için öne çıkan türde bir detaydır.

Bluetooth üzerinden SE ile telefon görüşmesi yapabilme imkanı ve iPhone kameralarında kumanda olarak kullanabilme seçeneği gibi opsiyonlar, Apple Watch’u saat olmanın ötesinde hayat kolaylaştırıcı bir cihaza dönüştürüyor.

Genel olarak değerlendirecek olursak; Apple Watch SE 2 2022 yılı itibarıyla, iPhone kullanıcılarının yaşamlarına konfor sunan nitelikte bir akıllı saat. Bu özelliği ile beraber, sadece iOS işletim sistemine sahip kişilere hitap edecek şekilde tasarlanan bir cihaz olduğunu söylemek mümkün.

Apple Watch SE 2 Kadran

Apple Watch SE 2 Fiyatları

Apple Watch SE 2 renkleri, tasarımı ve teknik özellikleriyle üst segment akıllı saatler arasında yer alıyor. Sahip olduğu performansla doğru orantıda etiketlerle karşımıza çıkan Apple Watch SE 2 fiyatları ise ülkelere ve satıldıkları platformlara göre değişkenlik arz eden şekildedir.

Apple Watch SE 2 fiyat tablosunu incelediğimizde, saatin beraberinde gelen ekipmanlarla yurtdışı çıkış etiketi 249 Dolar iken Türkiye çıkış fiyatı ise 5500 TL bandındadır. Söz konusu rakamlar kasa boyu ve içerdiği fonksiyonlara göre farklılık göstermektedir. Kutu içeriğini aşağıda yer alan bölümden inceleyebilirsiniz:

 • Manyetik şarj kablosu
 • Değiştirilebilir silikon kordon

Tercihleriniz doğrultusunda en ucuz Apple Watch SE 2 modelini temin edebilmek için fiyat karşılaştırması yaparak, sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Uyku İzleme:
SpO2:
Seri:   Apple Watch SE 2
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   iOS
Kullanım Süresi:   18 saat
Ekran Çözünürlüğü:   368x448 px
RAM:   1 GB
Piksel Yoğunluğu:   326 PPI
Kordon Materyali:   Silikon
Bluetooth Versiyonu:   5.3
Batarya Kapasitesi:   245 mAh
Ekran Boyutu:   1.57 inç
Ağırlık:   33 gr
Dahili Depolama:   32 GB
Kasa Materyali:   Alüminyum
Çıkış Yılı:   2022
İşletim Sistemi:   WatchOS
Ekran Tipi:   Kare
İşlemci:   Apple S8
Ekran Türü:   OLED
Titreşim:
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
Pusula:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Mesaj Yazma:
Kalori Ölçer:
Telefonumu Bul:
Sağlık Döngü Takibi:
Stres Ölçer:
Kasa Boyutu:   40 mm
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch SE 2 GPS + Cellular 40mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 44mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı Saat
 Apple Watch SE 2 GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch SE 2 GPS + Cellular 40mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 44mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı Saat
Fiyat 5.699,00 TL
59 satıcı
9.227,99 TL
22 satıcı
5.583,99 TL
31 satıcı
5.682,99 TL
34 satıcı
Popülerlik4. Popüler Apple Akıllı Saat-6. Popüler Apple Akıllı Saat-
Ortalama Puan--
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Sim KartlıYokVarYokYok
Uyku İzlemeVarVarVarVar
KameralıYokYokYokYok
SpO2VarVarYokYok
SeriApple Watch SE 2Apple Watch SE 2Apple Watch SEApple Watch SE
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiiOSiOSiOSiOS
Kullanım Süresi18 saat18 saat432 saat18 saat
Ekran Çözünürlüğü368x448 px324x394 px368x448 px324x394 px
Çekim Mesafesi--18 m-
RAM1 GB1 GB-1 GB
Piksel Yoğunluğu326 PPI326 PPI-326 PPI
Kordon MateryaliSilikonSilikonSilikonSilikon
Bluetooth Versiyonu5.35.0 5.0 5.0
Batarya Kapasitesi245 mAh245 mAh--
Ekran Boyutu1.57 inç1.57 inç1.78 inç1.57 inç
Ağırlık33 gr27.8 gr36.2 gr30.49 gr
Dahili Depolama32 GB32 GB32 GB32 GB
Kasa MateryaliAlüminyumAlüminyumAlüminyumAlüminyum
Çıkış Yılı2022202220202020
İşletim SistemiWatchOSWatchOSWatchOSWatchOS
Ekran TipiKareDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
İşlemciApple S8Apple S8Apple S5Apple S5
Ekran TürüOLEDOLEDOLEDOLED
TitreşimVarVarVarVar
EKGYokVarVarYok
AdımsayarVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCVarYokYokVar
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
PusulaVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVarVarVarVar
MikrofonVarVarVarVar
Mesaj YazmaVarVarVarVar
Kalori ÖlçerVarVarVarVar
Ateş ÖlçerYokYokYokYok
FenerYokVarYokYok
Görüntülü KonuşmaYokYokYokYok
Hareketsizlik UyarısıYokVarYokVar
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
KulaklıklıYokYokYokYok
Tansiyon ÖlçerYokYokYokYok
Ortam DinlemeYokYokYokYok
Telefonumu BulVarVarYokYok
Rahatsız EtmeYokVarYokYok
RetroYokYokYokYok
Sağlık Döngü TakibiVarVarVarVar
Stres ÖlçerVarVarVarVar
Kasa Boyutu40 mm40 mm44 mm40 mm
Sanal Asistan-SiriSiriSiri
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Renk--RenkliRenkli
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı