Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Apple

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat

(1 yorum)
Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat
Seçenekler:Renk seçenekleri:

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 24 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet2 iş günüSatıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Yetişkin, iOS, Uyku İzleme, 120 m, Ekran Boyutu: 1.5"... Devamını gör

50,00 TL fark ile Apple yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (31)

En Popüler Apple Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Apple Watch 3 38mm

Apple kalitesi ile üretilen, Apple Watch 3 38mm akıllı saatler teknolojiyi bileğinize taşır. Üstün teknolojik donanıma sahip akıllı saatler, dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. Akıllı saat üzerinde yer alan dokunmatik ekran, kolay kullanımlı arayüz tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra Apple Watch 3 38mm, Apple telefon modelleriyle bağlantı kurma özelliği de sunar.

Akıllı telefonunuzla kurulan bağlantı, dilediğiniz zaman sevdiklerinize ulaşmanıza, kişisel verilerinizi yönetmenize imkân sağlar. Böylece bağlantı problemi yaşamadan akıllı telefonunuzu kolayca kontrol edebilirsiniz. Verilerinize kolay ulaşım imkânı sunan akıllı saat modelleri çeşitli renkler ile de stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Apple Watch 3 38mm, gümüş ve gri alüminyum kasa renk seçenekleri ile sunulur. Ayrıca bilek kısmını saran siyah spor kordon kullanıcıya sportif bir görünüm de kazandırır. Kordon bölümü, bilek hareketlerini engellemeyecek esnek malzemelerden üretilmiştir. Akıllı saatin ekran bölümünde sağlık, spor ve kişisel verilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Ergonomik tasarıma sahip Apple Watch 3 38mm bu sayede günlük işlerinizde harcadığınız zamanı kısaltabilir. Bunun yanı sıra akıllı saat, kalori yakım miktarı, katedilen yürüyüş mesafesi, egzersiz verileri, kalp atış hızı gibi özelliklerle sağlığınız ve spor etkinlikleriniz hakkında çeşitli bilgiler de sunar.

Bu bilgiler sayesinde günlük etkinlikler kontrol altına alınabilir. Ayrıca telefon kullanımının zor olduğu aktiviteler sırasında da akıllı saat sayesinde iletişimin kopması önlenir. Zaman göstergesinin yanı sıra Apple Watch 3 38mm ürünü ile günlük işlerinizden aldığınız performansı da artırabilirsiniz.

Apple Watch 3 38mm

Apple Watch 3 38mm ile Neler Yapılabilir?

Apple Watch 3 38mm modelleri birçok alanda kullanıcıya eşlik eder. Kolay arayüz tasarımına sahip 38mm Apple Watch 3 akıllı saatler, günlük işlerin yanı sıra yüzme, yürüyüş gibi spor aktivitelerine de yardımcı olur. Yüzme esnasında 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde su altında telefon kontrolü sağlanabilir.

Akıllı saate yüklenen uygulamalar ile akıllı cihazlarla yapabileceğiniz çeşitli işlemleri bileğinizden yönetebilirsiniz. Apple Watch 3 38mm dokunmatik ekran üzerinden ev veya iş yerleri canlı olarak izlenebilir. Yürüyüş esnasında kaç adım atıldığına bakılabilir. Spor salonunda kalp ritmi ile ilgili uyarılar saat tarafından yapılır.

El feneri sayesinde parlak beyaz ışık ile çevreyi aydınlatmak mümkündür. Ayrıca GPS ve hücresel ağ özellikleri ile de konum ve harita bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Apple Watch 3 38mm’ler bu özelliklerinin yanı sıra kıyafet kombinlerini de tamamlar. Uzay grisi ve gümüş renk kasanın, siyah kordon ile olan estetik uyumu spor veya klasik tarzınızı da yansıtır. 38mm Apple Watch 3 kasa boyutları günlük kullanım için de oldukça idealdir.

Apple Watch 3 38mm’ler, sesli komut sistemi ile telefonunuza ulaşmanızın zor olduğu anlarda da telefonunuzu kolayca kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca araç uygulamalarını Apple Watch 3 38mm’ler içine yükleyerek aracınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, aracınızı uzaktan kilitleyip açabilirsiniz. Akıllı saatiniz ile yapacağınız telefon görüşmeleri yüksek ses ve akıllı mikrofon ile sağlanır. Böylece telefon görüşmesi o sırada yaptığınız işe engel olmayabilir.

Apple Watch 3 38mm Ekran

Apple Watch 3 38mm Artı ve Eksi Özellikleri

Apple Watch 3 38mm ürün kutusu içinde kasa bölümü, kordonlar ve manyetik şarj aygıtı yer alır. Kasa bölümüne kordonları taktıktan sonra şarj dolumu sağlanarak ürün kullanıma hazır hale getirilir. Kasa üzerinde yer alan kontrol tuşu, ürünü açmanıza, kapatmanıza ve çeşitli ayarları yapmanıza olanak sağlar. Apple Watch 3 38mm ürünü hakkındaki kullanıcı yorumları ve değerlendirmeler incelendiğinde ortak noktada buluşulan artı ve eksi yönler şöyledir:

 • Akıllı telefon ile saat birbirine yakınlaştırıldıktan sonra Apple Watch uygulamasındaki yönergeler takip edilerek akıllı saat-telefon eşleşmesi kolayca yapılır.
 • Apple Watch 3 38mm ekran yüksekliğine sahiptir. Böylece dokunmatik ekran pratik kullanım imkânı sunar.
 • Apple Watch 3 38mm’nin kasa ağırlığı 26,7 gramdır. Kasa genişliği 33,3 mm, kasa derinliği ise 11,4 mm’dir. Böylece ürünü bileğinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
 • Çift çekirdekli işletim sistemine sahip akıllı saat, aynı anda birden çok uygulamanın kullanılmasına izin verir.
 • Saat kontrol ekranında lon-X güçlendirilmiş cam kullanılır. Böylece akıllı saat ekranı çizilmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı hale getirilir.
 • Dokunmatik ekran bölümünün canlı renklerde olması verileri okumanızı da kolaylaştırır.
 • Apple Watch 3 38mm modeli, Wi-Fi ve 4.2 Bluetooth özellikleri ile kesintisiz bağlantı imkânı sunar.
 • Manyetik şarj aygıtı, Apple Watch 3 38mm akıllı saatinizi kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar. Kutu içinde yer alan manyetik şarj aygıtı 1 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Uzun şarj kablosu sayesinde ürün çeşitli alanlarda kolayca şarj edilebilir.
 • Ürün 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Böylece yüzme esnasında akıllı saatinizi kullanabilirsiniz.
 • Akıllı saat içinde yer alan optik kalp sensörü, kalp ritmini takip eder. Böylece spor aktivitelerinde kalp atış hızı verilerine ulaşılabilir.
 • Kasa bölümünün arka kısmı kompozit yapıdadır. Bu sayede kasa içinde yer alan mikroçip dış etkenlere karşı daha korunaklı hale gelir.
 • Akıllı saat tam dolum ile 18 saate kadar pil kullanımına sahiptir. Uzun pil ömrü gün içinde yapılacak işlerin kesintisiz olarak yapılmasını sağlar.
 • Ürün 8 GB’lık toplam depolama kapasitesine sahiptir. Depolama kapasitesi bazı kullanıcılar için yeterli olmayabilir.
Apple Watch 3 38mm Kordon

Apple Watch 3 38mm Modelini Benzerlerinden Farklı Kılan Özellikleri Nelerdir?

Apple Watch 3 38mm modelleri, rakiplerine göre zengin bildirim özelliklerine sahiptir. Birçok akıllı saatte yer almayan kalp ritmi takibi, yakılan kalori miktarı ölçümü, atılan adım sayımı, uygulamaların liste görünümü ve hareket sensörü özellikleri Watch 3’ü bir adım öne çıkarır. Spor aktivitelerinin planlanması ve takibiyle hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca sensörler, duruş pozisyonunuzu takip ederek hareket planınızla ilgili çeşitli uyarılarda bulunur. Böylece günlük hareket verileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Apple Watch 3 38mm bilekte yarattığı titreşim ve yüksek ses kombinasyonu ile veri akışında hızlı reaksiyon almanızı sağlar. Apple Watch 3 38mm’ler pil ömrünün uzun olması ile de dikkat çeker.

Böylece şarj etme işiyle kaybedeceğiniz zaman önlenmiş olur. Bu sayede yorulmadan uzun telefon görüşmeleri gerçekleştirmek mümkündür. Bunun yanı sıra uygulamalar arası geçiş hızı oldukça yüksektir. Akıllı telefonunuzda yer alan verilerin aktarıldığı akıllı saatiniz ile müzik listelerinizi oynatabilir ve iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz.

Apple Watch 3 38mm’nin yedekleme özelliği sayesinde saat ayarları geriye dönük olarak yüklenebilir. Birden fazla Watch 3 akıllı saat telefona aynı anda bağlanabilir. Ayrıca 38mm Apple Watch 3 modelleri hafif yapısı sayesinde de bilekte kolayca kullanılır. Teknolojiyi dilediğiniz yerde bileğinizde taşımak mümkündür.

Apple Watch 3 38mm Fiyat ve Yorumları

Apple Watch 3 38mm fiyatları ürünün kasa boyutuna ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Apple Watch 3 38mm’ler sahip olduğu hareket sensörleri, ölçüm özellikleri ve dokunmatik ekran dayanıklılığı ile ürün fiyatını etkiler. Apple Watch 3 38mm kendisinden sonra çıkan modellere göre daha uygun fiyatlarda bulunabilir.

Aynı sınıfta yer alan 42mm ekran yüksekliğine sahip model, kasa kısmının büyük olması sebebiyle daha yüksek fiyatlarda yer alır. Bazı dönemler fiyatlarda çeşitli kampanyalara yer verilir. Böylece üstün teknolojiye düşük bütçe ile sahip olmak mümkündür.

Apple Watch 3 38mm kullanıcı yorumlarında ürünün ergonomik tasarımı ve sunduğu özellikler hakkında bilgilere ulaşılabilir. Ayrıca Apple yetkili servis ağı teknik destek ve parça değişiminde de hizmet verir. Dilerseniz çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanabilir, ürün hakkında teknik bilgi alabilirsiniz.

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   iOS
Uyku İzleme:
Çekim Mesafesi:   120 m
Ekran Boyutu:   1.5"
Dahili Depolama:   8 GB
Çıkış Yılı:   2017
İşletim Sistemi:   WatchOS
Ekran Tipi:   Yuvarlak
İşlemci:   Apple S3
Ekran Türü:   AMOLED
Adımsayar:
Nabız Ölçer:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
İvmeölçer:
Mikrofon:
Renk:   Renkli

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Detayları

 • Tasarım
 • Ev rengiAltın
 • Muhafaza malzemesiAlüminyum
 • Şerit rengiPembe
 • Bant malzemesiFloroelastomer
 • ŞekilKöşeli
 • Bilek boyutu130 - 200 mm
 • Saat camı türüIon-X cam
 • Çıkarılabilir askıEvet
 • Sıçrama ayarıEvet
 • Suya dayanıklıEvet
 • Su geçirmeme derecesi50 m
 • Özellikler
 • Ekran türüOLED
 • Ekran çözünürlüğü272 x 340 Piksel
 • Dokunmatik ekranEvet
 • Dahili mikrofonEvet
 • Mobil çalışma sistemleri destekliiOS 11.0
 • Gömme hoparlörlerEvet
 • FM radyoHayır
 • Dahili kameraHayır
 • Ekran parlaklığı1000 cd/m²
 • İşletim sistemi yazılımıwatchOS 4
 • İşlemci üreticisiApple
 • İşlemciS3
 • İşlemci Çekirdek Sayısı2
 • Kablosuz yonga setiW2
 • Kısa mesaj servisi (SMS)Evet
 • Titreşim motoruEvet
 • Titreşimli AlarmEvet
 • Anında mesajlaşma (IM)Evet
 • Kalp frekans monitörüEvet
 • Hız ölçerEvet
 • Çevre ışığı sensörüEvet
 • Özellikler
 • JiroskopEvet
 • Arayan kimliğiEvet
 • E-mailEvet
 • YükseklikölçerEvet
 • Ağ Bağlantıları
 • GPSEvet
 • GLONASSEvet
 • Depolama birimi
 • Uyumlu hafıza kartlarıDesteklenmez
 • Flaş hafıza8 GB
 • Bağlantı
 • Bluetooth versiyonu4.2
 • BluetoothEvet
 • USB bağlantı noktasıHayır
 • Kulaklık bağlantısıBluetooth
 • Wi-FiEvet
 • Wi-Fi standartları802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Enerji yönetimi
 • Pil teknolojisiLityum-İyon (Li-Ion)
 • Pil ömrü18 Saat
 • Otomatik standbyEvet
 • Şarj edilebilir pilEvet
 • Kablosuz şarj olmaEvet
 • Çevresel koşullar
 • Çalışma ısısı aralığı0 - 35 °C
 • Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius)-20 - 45 °C
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik33,3 mm
 • Derinlik38,6 mm
 • Kalınlık1,14 cm
 • Ağırlık26,7 g
 • Paket içeriği
 • AC sarma adaptörEvet
 • Şarj aleti tabanıEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.84 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Didem K.323 yorum
  1578 beğeni
  Didem K.3 Ekim 2020
  Suya dayanıklı tasarlanmış şık bir akıllı saat ve Apple cihazla anında uyum sağlıyor. Optik kalp sensörü özelliği faydalı oluyor. Hem açık ekran da kolaylık sağlıyor fakat şarjı biraz daha uzun süre dayanabilse daha iyi olurdu.
  • Alışverişçi resmi

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch Series 5 GPS 44mm Akıllı Saat
 Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch Series 5 GPS 44mm Akıllı Saat
Fiyat3.999,00 TL
32 satıcı
4.399,00 TL
29 satıcı
5.749,00 TL
34 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--7. Popüler Apple Akıllı Saat-
Ortalama Puan1 yorum2 yorum3 yorum
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Sim KartlıYokYokYokYok
KameralıYokYokYokYok
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
SpO2YokYokYokYok
Uyumlu İşletim SistemiiOSiOSiOSiOS
Uyku İzlemeVarVarVarVar
Çekim Mesafesi120 m18 m18 m45 m
Ekran Boyutu1.5"1.65"-1.78"
Dahili Depolama8 GB8 GB--
Çıkış Yılı2017201720202019
İşletim SistemiWatchOSWatchOSWatchOSWatchOS
Ekran TipiYuvarlakKareKareYuvarlak
İşlemciApple S3Apple S3Apple S5Apple S5
TitreşimYokYokYokYok
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDOLEDOLED
EKGYokYokVarVar
AdımsayarVarVarVarVar
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCVarVarVarVar
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
PusulaYokYokYokYok
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziYokYokVarVar
MikrofonVarVarVarVar
RenkRenkliRenkliRenkliRenkli
AkıllıYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı