Apple

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat

(1 yorum)
Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat
Seçenekler:Renk seçenekleri:

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

8.499,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 22 dakika önce Stokta 1 adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/EBİMONLİNE

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Uyku İzleme, Apple Watch 3, Yetişkin, iOS, Kullanım Süresi: 18 saat... Devamını gör

2.570 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
5.864,00 TL10.11.2023

En Ucuz Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Yenilenmiş ve İkinci El Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Apple Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Apple Watch 3 38mm

Apple kalitesi ile üretilen, Apple Watch 3 38mm akıllı saatler teknolojiyi bileğinize taşır. Üstün teknolojik donanıma sahip akıllı saatler, dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. Akıllı saat üzerinde yer alan dokunmatik ekran, kolay kullanımlı arayüz tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra Apple Watch 3 38mm, Apple telefon modelleriyle bağlantı kurma özelliği de sunar.

Akıllı telefonunuzla kurulan bağlantı, dilediğiniz zaman sevdiklerinize ulaşmanıza, kişisel verilerinizi yönetmenize imkân sağlar. Böylece bağlantı problemi yaşamadan akıllı telefonunuzu kolayca kontrol edebilirsiniz. Verilerinize kolay ulaşım imkânı sunan akıllı saat modelleri çeşitli renkler ile de stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Apple Watch 3 38mm, gümüş ve gri alüminyum kasa renk seçenekleri ile sunulur. Ayrıca bilek kısmını saran siyah spor kordon kullanıcıya sportif bir görünüm de kazandırır. Kordon bölümü, bilek hareketlerini engellemeyecek esnek malzemelerden üretilmiştir. Akıllı saatin ekran bölümünde sağlık, spor ve kişisel verilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Ergonomik tasarıma sahip Apple Watch 3 38mm bu sayede günlük işlerinizde harcadığınız zamanı kısaltabilir. Bunun yanı sıra akıllı saat, kalori yakım miktarı, katedilen yürüyüş mesafesi, egzersiz verileri, kalp atış hızı gibi özelliklerle sağlığınız ve spor etkinlikleriniz hakkında çeşitli bilgiler de sunar.

Bu bilgiler sayesinde günlük etkinlikler kontrol altına alınabilir. Ayrıca telefon kullanımının zor olduğu aktiviteler sırasında da akıllı saat sayesinde iletişimin kopması önlenir. Zaman göstergesinin yanı sıra Apple Watch 3 38mm ürünü ile günlük işlerinizden aldığınız performansı da artırabilirsiniz.

Apple Watch 3 38mm

Apple Watch 3 38mm ile Neler Yapılabilir?

Apple Watch 3 38mm modelleri birçok alanda kullanıcıya eşlik eder. Kolay arayüz tasarımına sahip 38mm Apple Watch 3 akıllı saatler, günlük işlerin yanı sıra yüzme, yürüyüş gibi spor aktivitelerine de yardımcı olur. Yüzme esnasında 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde su altında telefon kontrolü sağlanabilir.

Akıllı saate yüklenen uygulamalar ile akıllı cihazlarla yapabileceğiniz çeşitli işlemleri bileğinizden yönetebilirsiniz. Apple Watch 3 38mm dokunmatik ekran üzerinden ev veya iş yerleri canlı olarak izlenebilir. Yürüyüş esnasında kaç adım atıldığına bakılabilir. Spor salonunda kalp ritmi ile ilgili uyarılar saat tarafından yapılır.

El feneri sayesinde parlak beyaz ışık ile çevreyi aydınlatmak mümkündür. Ayrıca GPS ve hücresel ağ özellikleri ile de konum ve harita bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Apple Watch 3 38mm’ler bu özelliklerinin yanı sıra kıyafet kombinlerini de tamamlar. Uzay grisi ve gümüş renk kasanın, siyah kordon ile olan estetik uyumu spor veya klasik tarzınızı da yansıtır. 38mm Apple Watch 3 kasa boyutları günlük kullanım için de oldukça idealdir.

Apple Watch 3 38mm’ler, sesli komut sistemi ile telefonunuza ulaşmanızın zor olduğu anlarda da telefonunuzu kolayca kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca araç uygulamalarını Apple Watch 3 38mm’ler içine yükleyerek aracınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, aracınızı uzaktan kilitleyip açabilirsiniz. Akıllı saatiniz ile yapacağınız telefon görüşmeleri yüksek ses ve akıllı mikrofon ile sağlanır. Böylece telefon görüşmesi o sırada yaptığınız işe engel olmayabilir.

Apple Watch 3 38mm Ekran

Apple Watch 3 38mm Artı ve Eksi Özellikleri

Apple Watch 3 38mm ürün kutusu içinde kasa bölümü, kordonlar ve manyetik şarj aygıtı yer alır. Kasa bölümüne kordonları taktıktan sonra şarj dolumu sağlanarak ürün kullanıma hazır hale getirilir. Kasa üzerinde yer alan kontrol tuşu, ürünü açmanıza, kapatmanıza ve çeşitli ayarları yapmanıza olanak sağlar. Apple Watch 3 38mm ürünü hakkındaki kullanıcı yorumları ve değerlendirmeler incelendiğinde ortak noktada buluşulan artı ve eksi yönler şöyledir:

 • Akıllı telefon ile saat birbirine yakınlaştırıldıktan sonra Apple Watch uygulamasındaki yönergeler takip edilerek akıllı saat-telefon eşleşmesi kolayca yapılır.
 • Apple Watch 3 38mm ekran yüksekliğine sahiptir. Böylece dokunmatik ekran pratik kullanım imkânı sunar.
 • Apple Watch 3 38mm’nin kasa ağırlığı 26,7 gramdır. Kasa genişliği 33,3 mm, kasa derinliği ise 11,4 mm’dir. Böylece ürünü bileğinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
 • Çift çekirdekli işletim sistemine sahip akıllı saat, aynı anda birden çok uygulamanın kullanılmasına izin verir.
 • Saat kontrol ekranında lon-X güçlendirilmiş cam kullanılır. Böylece akıllı saat ekranı çizilmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı hale getirilir.
 • Dokunmatik ekran bölümünün canlı renklerde olması verileri okumanızı da kolaylaştırır.
 • Apple Watch 3 38mm modeli, Wi-Fi ve 4.2 Bluetooth özellikleri ile kesintisiz bağlantı imkânı sunar.
 • Manyetik şarj aygıtı, Apple Watch 3 38mm akıllı saatinizi kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar. Kutu içinde yer alan manyetik şarj aygıtı 1 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Uzun şarj kablosu sayesinde ürün çeşitli alanlarda kolayca şarj edilebilir.
 • Ürün 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Böylece yüzme esnasında akıllı saatinizi kullanabilirsiniz.
 • Akıllı saat içinde yer alan optik kalp sensörü, kalp ritmini takip eder. Böylece spor aktivitelerinde kalp atış hızı verilerine ulaşılabilir.
 • Kasa bölümünün arka kısmı kompozit yapıdadır. Bu sayede kasa içinde yer alan mikroçip dış etkenlere karşı daha korunaklı hale gelir.
 • Akıllı saat tam dolum ile 18 saate kadar pil kullanımına sahiptir. Uzun pil ömrü gün içinde yapılacak işlerin kesintisiz olarak yapılmasını sağlar.
 • Ürün 8 GB’lık toplam depolama kapasitesine sahiptir. Depolama kapasitesi bazı kullanıcılar için yeterli olmayabilir.
Apple Watch 3 38mm Kordon

Apple Watch 3 38mm Modelini Benzerlerinden Farklı Kılan Özellikleri Nelerdir?

Apple Watch 3 38mm modelleri, rakiplerine göre zengin bildirim özelliklerine sahiptir. Birçok akıllı saatte yer almayan kalp ritmi takibi, yakılan kalori miktarı ölçümü, atılan adım sayımı, uygulamaların liste görünümü ve hareket sensörü özellikleri Watch 3’ü bir adım öne çıkarır. Spor aktivitelerinin planlanması ve takibiyle hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca sensörler, duruş pozisyonunuzu takip ederek hareket planınızla ilgili çeşitli uyarılarda bulunur. Böylece günlük hareket verileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Apple Watch 3 38mm bilekte yarattığı titreşim ve yüksek ses kombinasyonu ile veri akışında hızlı reaksiyon almanızı sağlar. Apple Watch 3 38mm’ler pil ömrünün uzun olması ile de dikkat çeker.

Böylece şarj etme işiyle kaybedeceğiniz zaman önlenmiş olur. Bu sayede yorulmadan uzun telefon görüşmeleri gerçekleştirmek mümkündür. Bunun yanı sıra uygulamalar arası geçiş hızı oldukça yüksektir. Akıllı telefonunuzda yer alan verilerin aktarıldığı akıllı saatiniz ile müzik listelerinizi oynatabilir ve iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz.

Apple Watch 3 38mm’nin yedekleme özelliği sayesinde saat ayarları geriye dönük olarak yüklenebilir. Birden fazla Watch 3 akıllı saat telefona aynı anda bağlanabilir. Ayrıca 38mm Apple Watch 3 modelleri hafif yapısı sayesinde de bilekte kolayca kullanılır. Teknolojiyi dilediğiniz yerde bileğinizde taşımak mümkündür.

Apple Watch 3 38mm Fiyat ve Yorumları

Apple Watch 3 38mm fiyatları ürünün kasa boyutuna ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Apple Watch 3 38mm’ler sahip olduğu hareket sensörleri, ölçüm özellikleri ve dokunmatik ekran dayanıklılığı ile ürün fiyatını etkiler. Apple Watch 3 38mm kendisinden sonra çıkan modellere göre daha uygun fiyatlarda bulunabilir.

Aynı sınıfta yer alan 42mm ekran yüksekliğine sahip model, kasa kısmının büyük olması sebebiyle daha yüksek fiyatlarda yer alır. Bazı dönemler fiyatlarda çeşitli kampanyalara yer verilir. Böylece üstün teknolojiye düşük bütçe ile sahip olmak mümkündür.

Apple Watch 3 38mm kullanıcı yorumlarında ürünün ergonomik tasarımı ve sunduğu özellikler hakkında bilgilere ulaşılabilir. Ayrıca Apple yetkili servis ağı teknik destek ve parça değişiminde de hizmet verir. Dilerseniz çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanabilir, ürün hakkında teknik bilgi alabilirsiniz.

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Uyku İzleme:
Seri:   Apple Watch 3
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   iOS
Kullanım Süresi:   18 saat
Ekran Çözünürlüğü:   272x340 px
RAM:   768 MB
Piksel Yoğunluğu:   290 PPI
Kordon Materyali:   Kauçuk
Bluetooth Versiyonu:   4.2
Ekran Boyutu:   1.50 inç
Dahili Depolama:   8 GB
Kasa Materyali:   Alüminyum
Çıkış Yılı:   2017
İşletim Sistemi:   WatchOS
Ekran Tipi:   Dikdörtgen
İşlemci:   Apple S3
Titreşim:
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Mesaj Yazma:
Kalori Ölçer:
Hareketsizlik Uyarısı:
Kablosuz Şarj:
Kasa Boyutu:   38 mm
Sanal Asistan:   Siri
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Renk:   Renkli

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat Detayları

 • Tasarım
 • Ev rengi Altın
 • Muhafaza malzemesi Alüminyum
 • Şerit rengi Pembe
 • Bant malzemesi Floroelastomer
 • Şekil Köşeli
 • Bilek boyutu 130 - 200 mm
 • Saat camı türü Ion-X cam
 • Çıkarılabilir askı Evet
 • Sıçrama ayarı Evet
 • Suya dayanıklı Evet
 • Su geçirmeme derecesi 50 m
 • Özellikler
 • Ekran türü OLED
 • Ekran çözünürlüğü 272 x 340 Piksel
 • Dokunmatik ekran Evet
 • Dahili mikrofon Evet
 • Mobil çalışma sistemleri destekli iOS 11.0
 • Gömme hoparlörler Evet
 • FM radyo Hayır
 • Dahili kamera Hayır
 • Ekran parlaklığı 1000 cd/m²
 • İşletim sistemi yazılımı watchOS 4
 • İşlemci üreticisi Apple
 • İşlemci S3
 • İşlemci Çekirdek Sayısı 2
 • Kablosuz yonga seti W2
 • Kısa mesaj servisi (SMS) Evet
 • Titreşim motoru Evet
 • Titreşimli Alarm Evet
 • Anında mesajlaşma (IM) Evet
 • Kalp frekans monitörü Evet
 • Hız ölçer Evet
 • Çevre ışığı sensörü Evet
 • Özellikler
 • Jiroskop Evet
 • Arayan kimliği Evet
 • E-mail Evet
 • Yükseklikölçer Evet
 • Ağ Bağlantıları
 • GPS Evet
 • GLONASS Evet
 • Depolama birimi
 • Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
 • Flaş hafıza 8 GB
 • Bağlantı
 • Bluetooth versiyonu 4.2
 • Bluetooth Evet
 • USB bağlantı noktası Hayır
 • Kulaklık bağlantısı Bluetooth
 • Wi-Fi Evet
 • Wi-Fi standartları 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Enerji yönetimi
 • Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
 • Pil ömrü 18 Saat
 • Otomatik standby Evet
 • Şarj edilebilir pil Evet
 • Kablosuz şarj olma Evet
 • Çevresel koşullar
 • Çalışma ısısı aralığı 0 - 35 °C
 • Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -20 - 45 °C
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 33,3 mm
 • Derinlik 38,6 mm
 • Kalınlık 1,14 cm
 • Ağırlık 26,7 g
 • Paket içeriği
 • AC sarma adaptör Evet
 • Şarj aleti tabanı Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

iPhone 14 Apple iPhone 14 Pro GPS Akıllı Saat Suya Dayanıklı Akıllı Saat Telefon Görüşmesi Yapılan Akıllı Saat Wi-Fi Akıllı Saat Adımsayar Akıllı Saat Nabız Ölçer Akıllı Saat Mikrofonlu Akıllı Saat Mesaj Yazılan Akıllı Saat NFC Akıllı Saat Kalori Ölçer Akıllı Saat

Ortalama Puan
2.8 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch Series 7 GPS 45mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat
 Apple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 40mm Akıllı SaatApple Watch Series 7 GPS 45mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat
Fiyat 8.499,00 TL
2 satıcı
8.039,00 TL
10 satıcı
9.449,06 TL
15 satıcı
11.844,00 TL
4 satıcı
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Uyku İzlemeVarVarVarVar
SpO2---Var
SeriApple Watch 3Apple Watch 3Apple Watch SEApple Watch 7
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiiOSiOSiOSiOS
Kullanım Süresi18 saat18 saat18 saat18 saat
Ekran Çözünürlüğü272x340 px312x390 px324x394 px396x484 px
RAM768 MB-1 GB1 GB
Piksel Yoğunluğu290 PPI303 PPI326 PPI326 PPI
Kordon MateryaliKauçukKauçukSilikonKauçuk
Bluetooth Versiyonu4.2 4.2 5.0 5.0
Batarya Kapasitesi---309 mAh
Ekran Boyutu1.50 inç1.65 inç1.57 inç1.90 inç
Ağırlık-32.3 gr30.49 gr38.8 gr
Dahili Depolama8 GB8 GB32 GB32 GB
Kasa MateryaliAlüminyumAlüminyumAlüminyumAlüminyum
Çıkış Yılı2017201720202021
İşletim SistemiWatchOSWatchOSWatchOSWatchOS
Ekran TipiDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgenDikdörtgen
İşlemciApple S3Apple S3Apple S5Apple S7
Ekran Türü-OLEDOLEDOLED
TitreşimVarVarVarVar
EKG---Var
AdımsayarVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCVarVarVar-
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
Pusula--VarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVar-VarVar
MikrofonVarVarVarVar
Mesaj YazmaVarVarVarVar
Kalori ÖlçerVarVarVarVar
Hareketsizlik UyarısıVarVarVarVar
Hızlı Şarj---Var
Kablosuz ŞarjVar--Var
Sağlık Döngü Takibi-VarVarVar
Stres Ölçer--Var-
Kasa Boyutu38 mm42 mm40 mm45 mm
Sanal AsistanSiriSiriSiriSiri
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
RenkRenkliRenkliRenkli-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı