Apple

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat

(2 yorum)
Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat
Seçenekler:Renk seçenekleri:

30 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.449,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 00:19

, 3 taksit

StoktaSatıcı: inbox.com.tr8,0 3 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Uyku İzleme, Apple Watch 3, Yetişkin, iOS, 18 m... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (28)

Yenilenmiş ve İkinci El Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler Apple Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Apple Watch 3

Apple’ın yıllardır değişmeyen kalitesi esas alınarak dizayn edilen Apple Watch 3 teknik özellikleri ve maksimum performansı sayesinde kullanıcılara kusursuz bir deneyim yaşama olanağı sunar.

Yeni nesil teknolojiyi bileklerinize taşıyan bu akıllı saat, sunduğu tüm kolaylıklar itibari ile en çok beğenilen giyilebilir teknoloji ürünü seçeneklerinden biri haline gelir. Bilekte son derece şık ve modern bir görünüm yaratarak tarzınızı gittiğiniz her yerde ön plana çıkarmanıza fırsat sunar.

Üstelik sahip olduğu özel doku, delikli kordon tasarımı sayesinde bileğinize tam olması gerektiği gibi oturur, rahatsızlık vermez. Böylelikle gün içinde her anınızın tadını çıkarmanıza destek sağlar.

Sıcak yaz günlerinde terleme oluşumunu büyük ölçüde engeller, kombinlerinizi güçlendirir. Bir akıllı saatten beklenen hemen hemen bütün özelliklere sahip olan Apple Watch seri 3 gün içinde kaç adım attığınızı, kaç kilometre yürüdüğünüzü, harcadığınız kalori miktarını, nabzınızı, daha pek çok veriyi tek bir bakışta görebilmenize yardım eder.

Üstelik cep telefonunuzla birlikte kullanabildiğiniz bir ürün olması nedeniyle son derece işlevseldir. Gelen aramaları, bildirimleri anlık olarak görebilirsiniz.

Bu sebeple hem gün içinde işlerinizi yönetmek için kişisel asistanınız olarak hem de antrenmanlarınızda ihtiyacınız olan motivasyonu bulmak için koçunuz olarak kullanabilirsiniz.

Apple Watch 3 Önden Görünüm

Bluetooth 4.2 Teknolojili Apple Watch 3 Teknik Özellikleri

Apple Watch Series 3 özellikleri sayesinde üst düzey performans gösterir. Bu sebeple size de benzersiz bir deneyim yaşatır. Apple Watch 3 42mm özellikleri şu şekildedir:

 • Apple Watch Series 3 modelinin ekranı 42 x 38 mm’dir. Böylelikle telefonunuza gelen bildirimleri, sağlık durumunuza dair tüm verileri tek bir bakışta rahatlıkla görmenizi sağlar.
 • Cihazın ekranında Force Touch teknolojisi yer alır. Bu teknoloji sayesinde saati kontrol etmek, gelen bildirimleri okumak, aramaları yanıtlamak ya da reddetmek için ekrana hafif bir şekilde dokunmanız yeterli olur.
 • Apple markasına ait olan bu akıllı saat modelinde hoparlör, mikrofon sistemi mevcuttur. Dolayısıyla akıllı telefonunuza herhangi bir arama geldiği zaman anında haberdar olabilir, saatiniz üzerinden yanıtlayabilir, görüşmenizi yapabilirsiniz.
 • Üründe Bluetooth 4.2 teknolojisi söz konusudur. Bu sebeple cep telefonunuzla bağlantısını kolay bir şekilde sağlamanız mümkün hale gelir. İki cihazın Bluetooth’unu aktive edip yakın tutarak saniyeler içinde bağlantı kurabilirsiniz.
 • Apple Watch 3 42mm kısa süre içinde şarj olur. Ayrıca 18 saate kadar kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylelikle sık sık şarj etmenize gerek bırakmaz, verilerinizi her an kontrol etmenizi sağlar.
Apple Watch 3 Çapraz Görünüm

Apple Watch 3 Kullanım Amaçları

Hemen hemen her alanda Apple Watch 3 kullanımı mümkündür. Bu alanların başında günü daha etkin ve verimli bir biçimde yönetmek gelir.

Cep telefonunuzla senkronize bir şekilde kullanabildiğiniz için çeşitli alarmlar, hatırlatıcılar kurarak gün içinde yapmanız gereken işleri planlayabilirsiniz. Gitmeniz gereken görüşmeler, tamamlamanız gereken işler için saatiniz üzerinden hatırlatıcılar alabilirsiniz.

Bununla birlikte Siri’yi kullanarak sesli komutlar verebilir, saatinizi çok daha fonksiyonel bir biçimde kullanabilirsiniz. Ürünün kullanım amaçlarından bir diğeri de sağlıklı, aktif bir yaşam tarzına geçiş yapmayı kolaylaştırıyor olmasıdır.

Apple Watch Series 3 42mm, bilekle direkt olarak temas ettiği için nabzı doğru bir şekilde ölçer. Dolayısıyla yalnızca spor yaparken harcadığınız kalori miktarını öğrenmenizi sağlamakla kalmaz, 7 gün 24 saat kalp atışlarınızı takip eder.

Herhangi bir anormallik durumunda bildirim göndererek sizi ikaz eder. Bunun dışında Apple 3, uyku kalitenizi analiz ederek etkili bir uyku programı hazırlamanıza destek olur. Böylece her gününüzün enerjik, dinç geçmesine yardımcı olur.

Ayrıca cihaz, menstrüal döngüleri takip etmenizi sağlayarak bir sonraki adet zamanınız hakkında tahminler paylaşır. Yaklaştığında sizi haberdar eder. Apple Watch 3 nesil, acil durumlarda da yanınızdadır.

Düştüğünüzde ya da kaza geçirdiğinizde size bildirim gönderir. Bir terslik olması durumunda acil servisi arayarak yardım ister. Böylece sağlığınızı her an korur.

Siz de her alanda kullanabileceğiniz bu akıllı saatin fiyatlarını inceleyerek Apple Watch 3 42mm fiyat en ucuz alternatifi dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Apple Watch 3 Genel Görünüm

Apple Watch 3 Artı ve Eksi Özellikleri

Apple Watch 3 nasıl sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulur. Hem sağlığınızı korumaya yardım eden hem de gününüzü etkin bir biçimde yönetmenizi sağlayan Watch 3 Apple, fonksiyonelliği itibari ile ön plana çıkar.

Bunun dışında Apple Watch 3 özellikleri arasında olumlu, olumsuz yanların yer alması dikkat çeker. Cihazın bu özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Apple Watch 3, farkındalık rehberine sahiptir. Yüksek stres seviyesini otomatik olarak algılar, sizi bu konuda bilgilendirir. Etkili nefes egzersizleri önererek gün içinde kendinize vakit ayırmanızı, enerjinizi toplamanızı sağlar.
 • Herhangi bir konuyu internetten araştırmanız gerektiğinde, bir arama yapmak ya da mesaj göndermek istediğinizde bileğinizi hafifçe kaldırarak Siri’ye seslenebilirsiniz. Verdiğiniz komutları anında yerine getirerek ürünü zahmetsiz bir şekilde kullanmanıza yardım eder.
 • Su geçirmemesi, cihazın en çok dikkat çeken artı özelliklerinden biridir. Yaklaşık olarak 50 metreye kadar dayanıklı olduğu için koşu, fitness antrenmanlarında olduğu gibi yüzerken de size eşlik eder.
 • Gün içinde ne kadar aktif olduğunuzu görmenize, duruşunuzun ne kadar dik olduğunu öğrenmenize yarayan aktivite halkaları mevcuttur. Dolayısıyla spor yapmak için daha fazla motive olmanıza imkan sağlar.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında batarya ömrünün 1 günden az olması dikkat çeker. Bunun dışında Bluetooth desteği de diğer cihazlara göre yetersizdir.

Apple Watch 3 kullanıcı yorumlarını rahatça inceleyebilir, bütün artı-eksi yönleri öğrenebilirsiniz.

Apple Watch 3 Siyah Görünüm

Apple Watch 3 ile Apple Watch 2 Arasındaki Farklar

Her anınıza eşlik eden, kombinlerinize modern bir görünüm katan bu cihaz ve bir önceki modeli olan Apple Watch Series 2 birçok benzerliğe sahip olsa da aralarında bazı farklılıklar mevcuttur.

Bu farkların başında ekranlarının boyutları gelir. Apple Watch 3 modelinin ekranı 1.65 inç olmasına rağmen Apple Watch 2 modelinin ekranı 1.50 inçtir. Ayrıca Apple Watch 3’ün ekran çözünürlüğü 312x390 piksel iken Apple Watch 2’deki ekran çözünürlüğü 272x340 pikseldir.

Apple Watch 3 Fiyat Seçenekleri

Sağlık verilerini göstermesi, telefona gelen arama ve bildirimlerden haberdar etmesi, ergonomik yapılı, şık tasarımlı olması göz önüne alındığı zaman Apple Watch 3 fiyat olarak avantajlı seçenekler sunar.

Dolayısıyla kullanıcıların neredeyse tamamı kendi bütçesine hitap eden alternatifi rahatlıkla bulabilir, yüksek kaliteyi deneyimleyebilir. Ürün kaliteli, sağlam malzemelerden üretildiği için son derece dayanıklıdır.

Buna bağlı olarak hasar görme ihtimali minimum seviyededir, seneler geçtikçe yeni bir akıllı saat satın almanıza gerek bırakmaz, bütçenize destek olur.

Ayrıca Apple Watch 3 kampanya, indirim dönemleri sayesinde çok daha uygun Apple Watch 3 42mm fiyat seçeneklerinden yararlanmanız mümkün hale gelir.

Böylece Apple Watch 3 42mm en ucuz alternatifi rahatlıkla bulabilirsiniz. Cihazı satın almadan önce Apple Watch 3 yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Bu sayede tüm artı ve eksi özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer siz de daha aktif, verimli bir yaşam tarzına geçiş yapmak, sağlık durumunuzu her an takip etmek istiyorsanız, Apple’ın bu ürününe göz atabilirsiniz.

Apple Watch 3 42mm yorumları okuyarak kararınızı vermeniz, Apple Watch Series 3 fiyat seçeneklerini kıyaslamanız mümkündür. Böylece Apple Watch 3 en ucuz seçeneği bularak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Apple Watch 3 Ekran Görünüm

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Uyku İzleme:
Seri:   Apple Watch 3
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   iOS
Çekim Mesafesi:   18 m
Ekran Boyutu:   1.65 inç
Dahili Depolama:   8 GB
Çıkış Yılı:   2017
İşletim Sistemi:   WatchOS
Ekran Tipi:   Kare
İşlemci:   Apple S3
Ekran Türü:   AMOLED
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
İvmeölçer:
Mikrofon:
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Renk:   Renkli

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat Detayları

 • Tasarım
 • Ev rengiAltın
 • Muhafaza malzemesiAlüminyum
 • Şerit rengiPembe
 • Bant malzemesiFloroelastomer
 • ŞekilKöşeli
 • Bilek boyutu140 - 210 mm
 • Saat camı türüIon-X cam
 • Çıkarılabilir askıEvet
 • Sıçrama ayarıEvet
 • Suya dayanıklıEvet
 • Su geçirmeme derecesi50 m
 • Özellikler
 • Ekran türüOLED
 • Ekran çözünürlüğü312 x 390 Piksel
 • Dokunmatik ekranEvet
 • Dahili mikrofonEvet
 • Mobil çalışma sistemleri destekliiOS 11.0
 • Gömme hoparlörlerEvet
 • FM radyoHayır
 • Dahili kameraHayır
 • Ekran parlaklığı1000 cd/m²
 • İşletim sistemi yazılımıwatchOS 4
 • İşlemci üreticisiApple
 • İşlemciS3
 • İşlemci Çekirdek Sayısı2
 • Kablosuz yonga setiW2
 • Kısa mesaj servisi (SMS)Evet
 • Titreşim motoruEvet
 • Titreşimli AlarmEvet
 • Anında mesajlaşma (IM)Evet
 • Kalp frekans monitörüEvet
 • Hız ölçerEvet
 • Çevre ışığı sensörüEvet
 • Özellikler
 • JiroskopEvet
 • Arayan kimliğiEvet
 • E-mailEvet
 • YükseklikölçerEvet
 • Ağ Bağlantıları
 • GPSEvet
 • GLONASSEvet
 • Depolama birimi
 • Uyumlu hafıza kartlarıDesteklenmez
 • Flaş hafıza8 GB
 • Bağlantı
 • Bluetooth versiyonu4.2
 • BluetoothEvet
 • USB bağlantı noktasıHayır
 • Kulaklık bağlantısıBluetooth
 • Wi-FiEvet
 • Wi-Fi standartları802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Enerji yönetimi
 • Pil teknolojisiLityum-İyon (Li-Ion)
 • Pil ömrü18 Saat
 • Otomatik standbyEvet
 • Şarj edilebilir pilEvet
 • Kablosuz şarj olmaEvet
 • Çevresel koşullar
 • Çalışma ısısı aralığı0 - 35 °C
 • Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius)-20 - 45 °C
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik36,4 mm
 • Derinlik42,5 mm
 • Kalınlık1,14 cm
 • Ağırlık32,3 g
 • Paket içeriği
 • AC sarma adaptörEvet
 • Şarj aleti tabanıEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.05 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Yücel D.119 yorum
  617 beğeni
  Yücel D.3 Ekim 2020
  Telefonu elinize almadan aramaları cevaplayıp mesajları görebilmenize, müziği değiştirmenize hatta mailleri kontrol etmenize olanak tanıyor. Antrenman uygulamasından spora göre kalori hesaplaması yapabiliyor. Şarjı çok değil, bir iki gün idare edebiliyor. Yine de kullanışlı.
  • Alışverişçi resmi
 • EK1 yorum
  43 beğeni
  Emin K.26 Mayıs 2020
  Fiyatı neden böyle anlamıyorum. Siyah rengi 1699 Gri rengi 1499 Tl bence düzeltilmesi gerek

Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 44mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 2 42mm Akıllı Saat
 Apple Watch Series 3 GPS 42mm Akıllı SaatApple Watch SE GPS 44mm Akıllı SaatApple Watch Series 3 GPS 38mm Akıllı SaatApple Watch Series 2 42mm Akıllı Saat
Fiyat4.449,00 TL
30 satıcı
5.949,00 TL
60 satıcı
4.524,46 TL
20 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan2 yorum1 yorum
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Sim KartlıYokYokYokYok
Uyku İzlemeVarVarVarYok
KameralıYokYokYokYok
SpO2YokYokYokYok
SeriApple Watch 3Apple Watch SEApple Watch 3Apple Watch 2
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiiOSiOSiOSiOS
Çekim Mesafesi18 m18 m120 m-
Ekran Boyutu1.65 inç-1.50 inç1.65 inç
Dahili Depolama8 GB-8 GB-
Çıkış Yılı201720202017-
İşletim SistemiWatchOSWatchOSWatchOS-
Ekran TipiKareYuvarlakKareKare
İşlemciApple S3Apple S5Apple S3-
Ekran TürüAMOLEDOLEDAMOLED-
TitreşimYokYokYokYok
EKGYokVarYokYok
AdımsayarVarVarVarYok
Toza DayanıklılıkVarVarVarYok
NFCVarVarVarYok
Telefon GörüşmesiVarVarVarYok
BarometreVarVarVarYok
PusulaYokYokYokYok
İvmeölçerVarVarVarYok
Nefes EgzersiziYokVarYokYok
MikrofonVarVarVarYok
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
AkıllıYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
RenkRenkliRenkliRenkli-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı