Apple

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat

Renk seçenekleri:

162 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

37.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 23 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 1 adet 1 iş günü Satıcı: n11

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Uyku İzleme, SpO2, Apple Watch Ultra 2, Yetişkin, iOS... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
35.899,00 TL24.11.2023

En Ucuz Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat Fiyatları

Piyasa fiyatları (9)

Tüm fiyatlar (72)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Apple Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Apple Watch Ultra 2 ile Yeni Bir Güç

”Şimdiye kadarki en dayanıklı ve en donanımlı Apple Watch” olarak duyurulan Apple Watch Ultra 2 akıllı saati, Apple’ın son harikası olarak Eylül lansmanında tanıtıldı. Bir önceki modele göre geliştirilmiş özellikler ile tanıtılan akıllı saat, özellikle “carbon neutral” özelliği ile doğa dostu bir üretim şekline de sahip.

Eşsiz bir performans için tasarlanan Apple Watch Ultra 2, teknik donanımının yanında hafif ve sağlam titanyum kasası, safir kristal ekranı ve 40 metreye kadar suya dayanıklılığı ile spor aktivitelerinizde hem güven hem de sağlamlık vadetmektedir. Watch Ultra 2, 3000 nit parlaklığı ile de bugüne kadar üretilen en parlak Apple Watch ekranına sahip. Böylelikle aydınlıkta ekran sorunu yaşamanızı engeller.

Eylem düğmesi ve Digital Crown ile de kullanıcılara ekstrem sporlarda pratiklik sunan Apple Watch Ultra 2 49 mm modeli, normal kullanımda 36 saate varan pil ömrü ile de dikkatleri üzerine çekiyor ancak böylesine yüksek bir ekran parlaklığında ne kadar verimli çalışacağı ise uzun vadede kullanıcı deneyimi ile ortaya çıkacak bir nokta.

Apple Watch Ultra 2’nin akıllı saat kullanımına kattığı yenilik ise “çift dokunuş” özelliği. Özellikle yine ekstrem sporlarda fazlasıyla işe yarayacak bu özellikte işaret parmağınızı ve başparmağınızı iki kere birbirine dokundurarak işlem yapabiliyorsunuz. Anlık olarak pratik kullanım imkânı veren bu teknoloji ile Apple Watch Ultra 2 tüm ihtiyacınızı karşılamaya hazır.

Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2 Özellikleri

Akıllı saat algısını bir önceki modeli Apple Watch Ultra ile değiştiren marka, Apple Watch Ultra 2 cihazı ile teknolojisinin sınırlarını genişletmiş denilebilir. Bir önceki modele göre köklü bir değişikliğe sahip olmayan Watch Ultra 2’nin selefine göre daha gelişmiş bir cihaz olduğunu ise belirtmek gerekir. Ancak, Apple Watch Ultra 2 özellikleri ile kendine hayran bıraktığı kadar yer yer beklentilerin altında da kalmaktadır.

Apple Watch Ultra 2 özellikleri arasında en çok ön plana çıkan noktalardan biri hızlı ve hassas GPS teknolojisi. Sporcuların doğru ölçüm yapabilmesi için geliştirilen GPS, çift frekanslı hassas yapısı sayesinde hem doğada hem de şehir içi spor antrenmanlarında en doğru konum bilgisi için tasarlanmış.

Hücresel ağ desteği de sağlayan Apple Watch Ultra 2, eSIM teknolojisinde Türkiye’de Turkcell altyapısı ile hizmet vermektedir. eSIM ile birlikte NFC ve Bluetooth bağlantılarına da yer verilen Watch Ultra 2 özellikleri, 5.3 Bluetooth versiyonu ile de sağlıklı bir iletişim sunar. Özellikle uyumlu bisiklet aksesuarları ile Bluetooth bağlantısı sunan model, saatte ve bisiklet bilgisayarında başlatılan bisiklet antrenmanını cep telefonunuzda canlı olarak takip etmenizi sağlar.

Donanımsal olarak da Apple S9 SiP işlemci setine sahip olan Watch Ultra 2, özel çipi ile geçmiş modellerine göre daha hızlı ve kullanıcı dostu. İki çekirdekli yapısında 5,6 milyar transistöre yer verilen Apple Watch Ultra 2, bu noktada bir önceki modeline göre yüzde 60 daha gelişmiş.

4 çekirdekli Apple Neural Engine yapay zeka işlemcisi ile de verilen görevleri iki kata kadar daha hızlı gerçekleştirebilen cihazın S9 SiP işlemci seti; konum bulma ve çift dokunuş teknolojilerine de hayat vermektedir. 64-bit CPU mimarisi ile üretilen söz konusu çipe dahili depolamada ise 64 GB’lık hafıza eşlik etmektedir.

Apple Watch Ultra 2 modelinin sunduğu en önemli farklılıklardan biri de dayanıklılığı. 49 mm titanyum kasası ile aşınmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan Watch Ultra 2; rakım, yüksek ve düşük sıcaklık, sıcaklık şoku, suya daldırma, nem, dondurma ve çözdürme, darbe ve titreşime karşı test edilerek MIL-STD 810H sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Suya dayanıklı tasarımı ile de sporcular için vazgeçilmez özelliklerden birine sahip olan akıllı saat aynı zamanda bir dalış bilgisayarı. 40 metreye kadar eğlence amaçlı ve yüksek hızlı su sporlarında kullanılabilecek olan Apple Watch Ultra 2, IP6X toza dayanıklılık derecesine de sahiptir.

Bunlara ek olarak Apple Watch Ultra 2 modeli, -20 ila +55 derece sıcaklıklarda da çalışabilmektedir. Soğuk dağ zirvelerinden yakıcı çöl sıcaklarına dek geniş bir yelpazede kullanım imkânı sunan Watch Ultra 2’nin çok düşük sıcaklıklarda pil ve performansında düşüş olabileceği ise unutulmamalıdır.

Apple Watch Ultra 2’nin çalışma yükseklikleri de genişletilmiş. -500 metreden +9000 metre rakıma kadar çalışabilen cihaz ile dünyanın en yüksek zirvelerinden en derin noktalarına kadar verim alabilirsiniz. Apple Watch Ultra 2 modeli barındırdığı tüm donanım ayrıntılarını ise bünyesindeki uygulama ve servisler ile kullanıcı pratiğine sunmaktadır.

Apple Watch Ultra 2’nin sahip olduğu uygulama ve servisler:

 • GymKit
 • Siri
 • Gece görüş modu
 • Navigasyon
 • Çift dokunuş
 • Telefonumu bul
 • SMS görüntüleme ve yanıtlama

Servis ve uygulamaların yanı sıra, birçok sensöre de sahip olan Apple Watch Ultra 2, özelliklerini aşağıdaki sensörler aracılığı ile kullanıcı deneyimine sunmaktadır. Apple Watch Ultra 2 akıllı saatinin sahip olduğu sensörler:

 • Derinlik sensörü
 • Su sıcaklığı sensörü
 • Gürültü sensörü
 • Barometre
 • Pusula
 • Jiroskop
 • İvmeölçer
 • Altimetre
 • Termometre
 • Ortam ışığı sensörü
Apple Watch Ultra 2 Özellikleri

Apple Watch Ultra 2 Pil Ömrü

Apple Watch Ultra 2 bataryası Lithium Ion teknolojisi ile hızlı şarj olma özelliğine sahiptir. Manyetik şarj istasyonu ile dolan pili sayesinde bir günü aşan kullanım imkânı veren Apple Watch Ultra’nın kullanım sürelerinde ise geçmiş modele göre bir geliştirme olmadığı görülmektedir.

Ekstrem sporlara yönelik bir teknoloji ile geliştirilen Apple Watch Ultra 2 pili, özellikle 3000 nit parlaklık özelliği ile kullanıldığında geçmiş modelleri kadar verimli bir performans sunmayabilir. Watch Ultra 2 inceleme ve yorumlarında da sıklıkla sözü edilen kullanım süreleri ise şöyledir:

 • Normal kullanımda: 36 saat
 • Düşük güç ayarlarında: 72 saat
 • Düşük güç modunda antrenman yaparken: 17 saat
Apple Watch Ultra 2 Karbon Nötr Kasa

Apple Watch Ultra 2 Tasarımında Yenilik ve Hareket

Tasarım olarak önceki modeline göre büyük bir farklılık içermeyen Apple Watch Ultra 2, başta kullanıcılara pratiklik sunmak için üretilmiş. Digital Crown, eylem düğmesi ve yan düğme özelinde bakılacak olursa, “hızlı ulaşım amacı” öne çıkan bir tasarım unsuru. Yan düğmenin eldivenle kullanılabilmesi için kasadan hafif çıkıntılı olarak tasarlanması da bunun bir göstergesi.

Eylem düğmesi sayesinde birçok işleve hızlıca erişebilirsiniz. Düğmeye atayacağınız işlevler ile dilediğiniz özelliğe pratik şekilde ulaşmanız mümkün. Eylem düğmesi ile aynı tarafta bulunan GPS anteni ve çift hoparlör de aramalar ve Siri için daha yüksek ses düzeyi sağlamaktadır.

Yine cihazın en önemli özelliklerinden biri olan “Siren” bölümü de bu tarafta bulunmaktadır. Siren ile yardım çağırmak için 86 desibellik ses frekansına ulaşabilirsiniz. 86 desibellik ses ile 180 metreye kadar çağrınızı duyurabilir, sireni çalıştırmak için yan düğmeye basılı tutabilirsiniz.

iWatch Ultra 2’nin diğer tarafında ise yan düğme ve Digital Crown yer almaktadır. 3 mikrofon dizilimi ile derinlik göstergesi de bu kısımda onlara eşlik etmektedir. Yine pratiklik önceliği gördüğümüz noktalardan biri de Digital Crown. İlgili kısım büyük çapı ve kalın oyuklu tasarımı ile kolay kullanıma imkân vermektedir. Böylelikle yine eldiven benzeri aksesuarlar ile kolayca çevirebilirsiniz.

Bu bölgede bulunan yan düğmeyi ise güvenlik özelliklerine erişmek için kullanabilirsiniz. Özellikle sirene erişmek için basılı tutabileceğiniz düğme ile acil servis iletişimini kurabilir ve acil durumlarda ilgili kişileri haberdar edebilirsiniz. Üçlü mikrofon dizilimi ile de rüzgârlı ortamlarda sesin sağlıklı duyulabilmesi için doğru mikrofon cihaz tarafından seçiliyor ve gürültü filtrelemesi devreye giriyor.

Apple Watch Ultra 2 49 mm titanyum kasa tasarımı ile de hem dayanıklılık hem de geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Kolunuzda kaba bir görüntü oluşturmadan, zarif ama kendini belli eden bir tasarıma sahip olan cihazın konuşulması gereken özelliklerinden biri ise “Carbon Neutral” olması.

Apple’ın “2030’a doğru büyük bir adım” olarak ifade ettiği bu tercih ile Apple Watch Ultra 2, karbon nötr kasa ve kayış seçeneklerine sahip. %95 geri dönüştürülmüş titanyuma sahip kasası ile çevre dostu olan cihazın saat kordonları da karbon nötr olarak üretilmektedir.

Üç farklı kordon seçeneği sunan Apple Watch Ultra 2, karbon nötr Trail Loop ve Alpine Loop modellerinin yanı sıra Ocean kordon tercihini es geçmemiş. Ocean kordon su sporları için geliştirilirken Alpine Loop dayanıklı G harfi şeklindeki titanyum kilidi ile sağlam ve dikişsiz katmanlarını açık hava antrenmanları için sunar. Trail Loop kordon ise ultra ince ve hafif yapısıyla günlük kullanım ve tüm antrenmanlar için örme yapı ile tasarlanmış.

Apple Watch Ultra 2 Digital Crown

Apple Watch Ultra 2 Sağlık Takibi

Apple Watch Ultra 2 akıllı saati, spor aktivitelerinizle birlikte sağlığınızı da takip ediyor ve hem ölçüm hem de analizlerle sizi bilgilendiriyor. Uyku takibi, sıcaklık sensörü, EKG ve kalp sağlığı gibi önemli işlevlere sahip olan Apple Watch Ultra 2, anlık sağlık takibinde sizi yalnız bırakmıyor. Sağlık ve sporu entegre eden yapısıyla dikkat çeken özelliklerinden biri de antrenman sırasında kalp ritminizdeki değişimlerde sizi uyarabiliyor.

Elektriksel kalp sensörleri aracılığı ile kalp ritmini ve kalp atışlarını EKG olarak takip edebilen Watch Ultra 2, herhangi bir düzensizlikte sizi uyararak verilerinizi kayıt altına almaktadır. Söz konusu özelliğin 22 yaş ve üzerindeki kullanıcılara yönelik olduğunu da belirtmek gerekir.

Apple Watch Ultra 2’nin en önemli sağlık takiplerinden biri de kalp atış hızına dair bilgilendirmesi. Cihaz sayesinde kalp ritminiz normal seyrin altına indiğinde veya üstünde seyrettiğinde sizi uyarır. Bu özelliğin de 22 yaşın altındaki veya daha önce atriyal fibrilasyon tanısı konulmuş kişilerin kullanımına uygun olmadığı da belirtilmektedir.

Kullanıcıların sıklıkla kullandığı ve uyku verimi için dikkate aldığı bir diğer özellik ise “uyku takibi”. Apple Watch Ultra 2 ile uykunuzu takip ederek REM, Yüzeysel ve Derin olarak ifade edilen üç uyku evresini de raporlamaktadır. Bununla birlikte uyku süreciniz boyunca hangi aralıklarla uyandınız veya hangi sürelerde daha verimli uyuduğunuzla ilgili de bilgilendirir.

Apple Watch Ultra 2 özellikleri arasında öne çıkan bir diğer sağlık takibi ise sıcaklık algılaması ve kandaki oksijen düzeyinizi ölçebilmesi. Özellikle kadın sağlığı noktasında önemli bir katkı sunan sıcaklık algılama, gece boyu vücudunuzdaki sıcaklık değişimlerini kaydetmektedir.

Apple Watch Ultra 2 akıllı saatinin sahip olduğu diğer sağlık takipleri:

 • Hareketsizlik uyarısı
 • Kalori takibi
 • Nefes egzersizleri
 • Stres seviyesi gösterimi
Apple Watch Ultra 2 Çift Dokunuş Hareketi

Apple Watch Ultra 2 Spor Aktiviteleri

Profesyonel spor takibi için rakipsiz bir performans sunan Watch Ultra 2, yeni Modüler Ultra saat kadranı ile bu yeteneğini de geliştirmektedir. Sunduğu farklı varyasyonlar ile açık hava antrenmanları, spor egzersizleri ve su sporları için ayrı ayrı veri ekranları sunmaktadır. Her spora özel; önemli noktaları öne çıkaran kadran tasarımları ile kullanım amacını perçinleyen bir yapıya sahip.

Dünyanın en yüksek dağ tepelerinde veya okyanusta suyun altında; nerede olursanız olun Apple Watch Ultra 2 sizinle. Spor konusundaki geliştirmeleri ile şaşırtmaya devam eden serinin -20’den +55 derece kadar çalışabilmesi de bunun bir örneği olarak gösterilebilir. Ekstrem spor ölçümleri için tasarlanan akıllı saat, her zaman yanınızda olmak için üretildi.

Spor ve aktivite konusunda deniz suyu sıcaklığından rüzgar bilgilerine kadar birçok konuda veri toplayabilen ve ölçüm yapabilen Apple Watch Ultra 2 49 mm akıllı saatinin diğer spor ve aktivite ayrıntıları:

 • Kronometre
 • Hız ölçer
 • Hedef belirleme
 • Mesafe ölçer
 • Rota takibi
 • Çoklu spor modu
 • Aktivite takibi ve raporlaması

Apple Watch Ultra 2’nin desteklediği spor aktiviteleri:

 • Koşu
 • Kürek çekme
 • Dalış
 • Tenis
 • Sörf
 • Fitness
 • Boks
 • Tırmanış
 • Yoga
 • Pilates
 • Merdiven tırmanma
Apple Watch Ultra 2 Profesyonel Spor Aktiviteleri

Apple Watch Ultra 2 vs Apple Watch Ultra Karşılaştırması

Apple Watch Ultra 2 modeli, selefinin gelişmiş bir benzeri olarak kullanıcı beğenisine sunuldu. Başta tasarım olmak üzere; donanım ve teknik detay konusunda da büyük farklılıklara sahip olmayan iki cihaz arasındaki en önemli ayrımlardan biri ise dahili depolama ve işlemcileri. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Apple Watch Ultra 32 GB dahili depolama kapasitesine sahipken, Watch Ultra 2 ise 64 GB ile daha geniş bir hafıza sunmaktadır.

Yapılan spora ve spor alanına göre kadran değişimleri de Watch Ultra 2’yi öne çıkaran ayrıntılardan biri olarak ifade edilmektedir. Ancak teknik noktada iki cihazı birbirinden ayıran en önemli özelliklerden biri ise yonga seti farkı. Apple S9 SiP ile gelen Watch Ultra 2, hız ve performansın yanında pil ömrü yönetiminde de yonga setinin farkını hissettirmektedir. Apple Watch Ultra modeli ise Apple S8 yonga setine sahiptir.

Apple Watch Ultra 2 modeli 3000 nit ekran parlaklığı ile devrim yaratan bir akıllı saat. Karanlık ortamlarda 1 nite kadar indirilebilen parlaklığı ile bugüne kadarki en gelişmiş ekran parlaklığına sahip. Serinin ilk cihazı ise geçtiğimiz yıl 2000 nit ekran parlaklığı ile tanıtılmıştı. Watch Ultra 2 modelindeki geliştirmeleri daha iyi anlamak adına, İki cihaz arasındaki farklar aşağıdaki tablodan ayrıntıları ile incelenebilir.

Apple Watch Ultra vs. Apple Watch Ultra 2 Apple Watch Ultra Apple Watch Ultra 2
Kasa Boyutu 49 mm 49 mm
Kasa Materyalleri Titanyum Titanyum
Suya Dayanıklılık Seviyesi 10 atm 10 atm
Şarj Ömrü 36 saat 36 saat
Acil Siren Uygulaması Var Var
Ekran Çözünürlüğü 410 x 502 piksel 410 x 502 piksel
Ekran Parlaklık Seviyesi 2000 nit 3000 nit
Depolama 32 GB 64 GB
İşlemci seti Apple S8 Apple S9 SiP
Apple Watch Ultra 2 Renkleri

Apple Watch Ultra 2 Artıları ve Eksileri

Apple Watch Ultra 2, markanın bugüne dek geliştirdiği en iyi ve en dayanıklı akıllı saat olan tanıtıldı. Tasarımından donanımına birçok artısı bulunan cihazın, kullanıcı beklentisini karşılamayan eksi noktaları da bulunmaktadır. İşlemci ve parlaklık noktasındaki gelişmelerin yanı sıra pil ömründe herhangi net bir iyileştirmeye gidilmemesi bunlardan biri olarak Apple Watch Ultra 2 kullanıcı yorumları arasında da kendisine yer bulmaktadır. Cihazı satın almadan önce incelemek üzere, artı ve eksi noktalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Ultra 2 artıları:

 • 3000 nit ekran parlaklığı
 • Apple S9 SiP yonga seti
 • 64 GB dahili depolaması
 • Titanyum kasası

Apple Watch Ultra 2 eksileri:

 • Bir önceki modelle aynı kullanım süresi sunan bataryası
 • Hafıza kartı desteğine sahip olmaması
 • Kamera bulunmaması
Apple Watch Ultra 2 Karbon Nötr

Apple Watch Ultra 2 Fiyatları

Apple Watch Ultra 2 modeli, geçtiğimiz yıl devrim yaratan Watch Ultra teknolojisinin devamı olarak tanıtıldı. Birçok noktada geçmiş modeline benzeyen cihaz, başta profesyonel spor tutkunları ve sporcular ile verimli sağlık takibi yapmak isteyen kullanıcılara hitap etmektedir. Buradan hareketle Apple Watch Ultra 2 fiyatı herkese hitap etmeyen bir aralıkta yer almaktadır.

Sunduğu özellikler ve kalite anlayışı ile uygun fiyatlı akıllı saat arayan kullanıcılardan çok saat konusunda üst düzey modelleri taşımayı sevenlere de hitap eden Apple Watch Ultra 2, 39.999 lansman fiyatı ile tanıtıldı. Watch Ultra 2 yorum ve önerilerinde de sıkça bahsedildiği üzere, cihazın sunduğu donanım kalitesi; belirlenen fiyatı fazlasıyla hak etmektedir.

Apple Watch Ultra 2 kutu içeriği:

 • Apple Watch Ultra 2 akıllı saat
 • Örgü yapıda manyetik şarj kablosu
 • Taşıma kılıfı

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Uyku İzleme:
SpO2:
Seri:   Apple Watch Ultra 2
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   iOS
Kullanım Süresi:   36 saat
Ekran Çözünürlüğü:   410x502 px
Bluetooth Versiyonu:   5.3
Ekran Boyutu:   1.92 inç
Dahili Depolama:   64 GB
Kasa Materyali:   Titanyum
Çıkış Yılı:   2023
İşletim Sistemi:   WatchOS
Ekran Tipi:   Dikdörtgen
İşlemci:   Apple S9
Ekran Türü:   OLED
Titreşim:
EKG:
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
Pusula:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Mesaj Yazma:
Kalori Ölçer:
Ateş Ölçer:
Fener:
Hareketsizlik Uyarısı:
Hızlı Şarj:
Kablosuz Şarj:
Tansiyon Ölçer:
Telefonumu Bul:
Rahatsız Etme:
eSIM:
Sağlık Döngü Takibi:
Stres Ölçer:
Kasa Boyutu:   49 mm
Sanal Asistan:   Siri
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Samsung Watch 6 Samsung Watch 6 Classic GPS Akıllı Saat Suya Dayanıklı Akıllı Saat Telefon Görüşmesi Yapılan Akıllı Saat Wi-Fi Akıllı Saat Adımsayar Akıllı Saat EKG Çeken Akıllı Saat Mikrofonlu Akıllı Saat Nabız Ölçer Akıllı Saat SpO2 Saat 2023 Akıllı Saat

Ürüne puan ver

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı SaatApple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 44mm Akıllı SaatApple Watch Series 8 GPS 41mm Akıllı Saat
 Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Akıllı SaatApple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 44mm Akıllı SaatApple Watch Series 8 GPS 41mm Akıllı Saat
Fiyat 37.999,00 TL
162 satıcı
26.761,47 TL
94 satıcı
3.799,05 TL
112 satıcı
8.999,00 TL
109 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Apple Akıllı Saat-5. Popüler Akıllı Saat
Ortalama Puan---
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Sim Kartlı-Var--
Uyku İzlemeVarVarVarVar
SpO2VarVarVarVar
SeriApple Watch Ultra 2Apple Watch UltraSamsung Galaxy Watch 5Apple Watch 8
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiiOSiOSAndroidiOS
Kullanım Süresi36 saat18 saat-18 saat
Ekran Çözünürlüğü410x502 px502x410 px450x450 px352x430 px
RAM--1.5 GB1 GB
Piksel Yoğunluğu-338 PPI330 PPI326 PPI
Kordon Materyali--Silikon-
Bluetooth Versiyonu5.35.35.25.0
Batarya Kapasitesi-542 mAh410 mAh309 mAh
Ekran Boyutu1.92 inç1.92 inç1.40 inç-
Ağırlık-61 gr33.2 gr32 gr
Dahili Depolama64 GB32 GB16 GB32 MB
Kasa MateryaliTitanyumTitanyumAlüminyumAlüminyum
Çıkış Yılı2023202220222022
İşlemci Frekansı--1.18 GHz-
İşletim SistemiWatchOSWatchOSAndroidWatchOS
Ekran TipiDikdörtgenKareYuvarlakKare
İşlemciApple S9Apple S8ARM Cortex A55Apple S8
Ekran TürüOLEDOLEDSuper AMOLEDOLED
TitreşimVarVarVarVar
EKGVarVarVarVar
AdımsayarVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFC-VarVar-
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
PusulaVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVarVarVarVar
MikrofonVarVarVarVar
Mesaj YazmaVarVarVarVar
Kalori ÖlçerVarVarVarVar
Ateş ÖlçerVarVarVarVar
FenerVarVarVarVar
Hareketsizlik UyarısıVarVarVarVar
Hızlı ŞarjVarVarVarVar
Kablosuz ŞarjVarVarVarVar
Tansiyon ÖlçerVar---
Telefonumu BulVarVarVarVar
Rahatsız EtmeVar-VarVar
eSIMVarVar--
Sağlık Döngü TakibiVarVarVarVar
Stres ÖlçerVar-VarVar
Kasa Boyutu49 mm49 mm-41 mm
Sanal AsistanSiriSiriGoogleSiri
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı