Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
General Mobile

General Mobile GM Watch Akıllı Saat

General Mobile GM Watch Akıllı Saat
Renk seçenekleri:

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

904,10 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 00:40Stokta 5 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Tokdemir Bilişim

Ürün Özellikleri: GPS, Wi-Fi, Yetişkin, SpO2, Android, Uyku İzleme, Kullanım Süresi: 240 saat, Ekran Çözünürlüğü: 240x240 px... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz General Mobile GM Watch Akıllı Saat Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler General Mobile Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

General Mobile’ın Yeni Akıllı Saati: GM Watch

Yerli teknoloji firması General Mobile, 3 yeni akıllı telefon ve bir yeni akıllı saat modeli ile birlikte toplam 4 adet ürün tanıttı. “Herkes için erişilebilir teknoloji” mottosunu benimseyen firma, piyasaya sürdüğü ürünler ile ulaşabileceği kitlenin her zaman daha fazlasını hedefliyor.

General Mobile’ın içinde bulunduğu piyasasının pazar payı düşünüldüğünde her ne kadar rakiplerinin bir hayli gerisinde olsa da kendine has özel bir kitlesi bulunuyor. GM 22, GM 22 Plus ve GM 22 Pro serilerinden oluşan yeni telefonlarla birlikte tanıtılan GM Watch, sunmuş olduğu özellikler ve fiyatı ile büyük ses getireceğe benziyor.

General Mobile GM Watch Görünümü

Halihazırda bulunan kullanıcılarına ek olarak, her yeni ürün ile kullanıcı kitlesini biraz daha artırmayı hedefleyen firma, yeni GM Watch serisi ile de farklı kollardan bu hedefi gerçekleştirmeyi arzuluyor. GM Watch, barındırdığı özelliklerin yanı sıra fiyatı ile de dikkatleri şimdiden üzerine toplamaya başladı bile.

Tasarım, renk seçenekleri, teknik özellikleri, fiyatı ve daha çok daha fazlasıyla GM Watch, Akakçe farkıyla sizlerle!

GM Watch Tasarımı: Klasik ve Sporun Birleşimi

Normal bir kol saatinden akıllı saate geçiş yapanlar ya da ilk kez akıllı saat kullananlar genellikle bir alışma süreci yaşıyor. Bu süreç, cihazın kullanımını çözmenin yanı sıra aynı zamanda ürünün göze hitap etmesiyle ile de ilgili. GM Watch üreticileri tam da bu noktayı düşünmüş olacak ki hem klasikseverler hem de spor saat tercih edenleri tek bir çatı altında toplamak istemiş.

General Mobile GM Watch Görünümü 2

Dairesel çizgilerin tercih edildiği GM Watch kırmızı, siyah, mavi ve yeşil olmak üzere dört farklı değiştirilebilir silikon kordon ile karşımıza çıkıyor. Ancak bu saati almak istiyorsanız bilmeniz gereken ufak bir nokta bulunuyor. GM Watch kutu içeriğinde renk olarak yalnızca siyah kordon bulunuyor. Yani diğer renklere erişebilmeniz için ekstra bir ücret ödemeniz gerekli.

Birbirinden farklı ve rengarenk kadran seçeneklerine sahip ürün, tasarım olarak şık bir görüntü sağlıyor. Nitekim, görsel olarak hiç de fena sayılmayacak bir görüntü sergileyen GM Watch, muadilleri ile yarışabilir bir dizayna sahip gibi görünüyor.

GM Watch, yüksek çözünürlüklü 240x240 piksellik ekranı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. 1.3 inçlik ekranı, otomatik olarak gece ve gündüz ışığına göre parlaklığını optimize edebiliyor.

GM Watch ekranı Always-On Display özelliğine sahip yani sürekli açık olmaması bir dezavantaj. Ancak bu dezavantajın batarya kullanımını minimum seviyeye çektiği düşünülürse, çok dikkate değer bir durum gibi görünmüyor.

2D Panda Ekran Koruması teknolojisine sahip cihaz, TFT LCD ekran kullanıyor. Yani klasik LCD teknolojisinin aksine bir tık daha geliştirilmiş bir geliştirme. AMOLED teknolojisine göre bir hayli eskide kalan bu ekranlar, ürünün haliyle daha uygun fiyatlı olmasında doğrudan etkili oluyor.

Suya ve toza karşı dayanıklılığı bulunan ekran, (su: IPX8, toz: IPX6) metal çerçeveye sahip. GM Watch kordonsuz haliyle yaklaşık 48 mm eninde ve 48 mm boyunda.

Piyasada “Ben de varım!” Dedi: GM Watch Özellikleri

GM Watch, ilk tanıtıldığında inovasyonda bir çığır açan “Kandaki oksijen seviyesi” teknolojisini barındırıyor.

İlk olarak Apple Watch 6 ile hayatımıza giren kandaki oksijen değerini ölçme teknolojisi, akıllı saatin arkasında bulunan sensörlerin kızılötesi ışınlarla deri altına sinyal göndermesi ve bu gönderilen sinyalin bir ayna misali tekrar saatin arka yüzüne ulaştığı milisaniye süresi ile ölçülüyor.

General Mobile GM Watch Sağlık Göstergesi

GM Watch’ın bir diğer önemli özelliği ise nabız ölçümü. Günün her anında gerçek zamanlı optik sensörler, kalp atış ritmini ölçebiliyor. Ölçüm esnasında rutin kalp ritminden farklı bir değer saptandığında ise kullanıcıyı uyarıyor.

Nefes egzersizi fonksiyonu, stresli anlarda daha kontrollü nefes alıp vermenize yardımcı olurken, gün içerisinde stres yönetimini kontrol altında tutmanıza imkan sağlıyor.

GM Watch, 10’dan fazla spor modunun yanında 8 farklı sağlık izleme moduna sahip. CyweeMotion algoritması ile elde edilen analizler en doğru şekilde geliştirilebilir önerilerle tekrar karşınıza çıkıyor.

Artık akıllı saatlerde görmeye alışkın olduğumuz uyku takibi, GM Watch serisinde de bizlerle. Uyku ve uyanıklık halinizi ayrı ayrı analiz eden GM Watch, derin uyku ve hafif uyku arasındaki farkı kolaylıkla anlayabiliyor. Yaptığı analizler ile daha kaliteli bir uyku deneyimi için kullanıcılarına bilgi sağlıyor.

Tabii ki bir akıllı saatin olmazsa olmazları arasında adımsayar teknolojisi yer alıyor. İlk olarak akıllı bileklik modelleri ile hayatımıza giren adımsayar teknolojisi neredeyse piyasada yer alan tüm akıllı saatlerde mevcut.

GM Watch adımsayar ile gün içerisinde kaç adım attığınızı görebilir, attığınız adım sayısına göre yakılan kalori miktarı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Manyetik soketli 300 mAh bataryaya sahip GM Watch yaklaşık 10 gün kadar şarj edilmeden performans sergileyebiliyor.

GM Watch batarya performansının bu denli uzun süreli olması aslında kullanıcının aktif olmadığı durumlarda cihazın güç tüketimini optimize etmesinden kaynaklanıyor.

Bu durumun dışında her bataryalı cihazda olduğu gibi GM Watch’da da günlük kullanıma bağlı olarak pil ömrü değişkenlik gösterebiliyor.

GM Watch Artıları ve Eksileri

GM Watch akıllı saat sektörüne geç de olsa bir giriş yaptı. Yerli bir firma tarafından üretilmesinin yanında piyasada yer alan dev markalarla yarışabilir niteliklere sahip bu ürünün artı ve eksi yönleri ise kısaca şu şekilde nitelendirilebilir:

  GM Watch Artıları:
 • Birçok farklı kadran seçeneğine sahip olması,
 • Uzun süreli pil ömrü,
 • SpO2 ölçer teknolojisi,
 • Geniş uygulama ve servis ağı,
 • Muadillerine göre oldukça uygun fiyatlı olması.
  GM Watch Eksileri:
 • TFT LCD gibi eski bir ekran teknolojisini kullanması,
 • Telefon görüşmesi özelliğinin bulunmaması,
 • Hoparlörünün bulunmaması,
 • NFC özelliğinin bulunmaması.

Herhangi bir akıllı saati, akıllı bilekliklerden ayıran en önemli özelliğin “çağrı yapabilme” özelliği olduğu düşünülürse, GM Watch için bu özelliğin bulunmaması oldukça büyük bir eksi olarak değerlendirilebilir.

General Mobile GM Watch Renkleri

Birçok Sportif Aktivite için Uygun: GM Watch Uygulamaları

Android telefon kullananların rahatlıkla tercih edebileceği GM Watch akıllı saat, aynı zamanda pek çok sporla ilgilenen kullanıcılar için avantajlar sunmasıyla öne çıkıyor.

  GM Watch içerisinde yer alan uygulamalar:
 • Yürüyüş,
 • Yüzme,
 • Koşma,
 • Futbol,
 • Basketbol,
 • Badminton,
 • Tenis,
 • Tırmanma,
 • Bisiklet,
 • Ağırlık

GM Watch mı, Xiaomi Mi Watch Lite mı?

GM Watch, fiyat/performans bandında Xiaomi Mi Watch Lite ile kıyaslandığında iki ürün arasında öne çıkan birtakım farklılıklar söz konusu.

Her iki ürün ile de telefon görüşmesi yapmak mümkün olmuyor. Bu durumun haricinde konum bilgisi özelliği bulunan Mi Watch Lite, tasarım olarak da GM Watch’dan farklı. Mi Watch Lite aynı zamanda ekran teknolojisi, piksel yoğunluğu ve ekran büyüklüğü olarak da GM Watch’un biraz daha önünde. Ancak GM Watch bu açığı SpO2 ölçebilme özelliği ile kapatıyor denilebilir.

Uygulama ve aktiviteler bakımından önemli farklılıkların bulunmadığı bu iki üründe, Mi Watch Lite batarya performansı olarak da üstün bir performans sergiliyor. “Kandaki oksijen miktarı benim için çok önemli!” diyorsanız birtakım özelliklerden feragat edip GM Watch’u rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak bu özellik olmasa da olur diyenlerdenseniz, Mi Watch Lite özellikler bakımından daha donanımlı bir akıllı saat.

General Mobile GM Watch Arkadan ve Önden Görünüm

GM Watch Fiyatı

General Mobile GM Watch fiyatı, piyasada yer alan muadillerine göre oldukça makul kabul edilebilecek bir düzeyde. 799 TL olarak açıklanan GM Watch saat fiyatları, kutu içeriğine eklenecek ekstra kordonlar ile farklılık gösterebilir. En ucuz akıllı saat ürünleri arasında yerini alan GM Watch, içerdiği özellikler ile de tam bir fiyat/performans ürünü olarak lanse ediliyor.

General Mobile GM Watch Akıllı Saat Fiyat Analizi

General Mobile GM Watch Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

General Mobile GM Watch Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Wi-Fi:
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
SpO2:
Uyumlu İşletim Sistemi:   Android
Uyku İzleme:
Kullanım Süresi:   240 saat
Ekran Çözünürlüğü:   240x240 px
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Batarya Kapasitesi:   300 mAh
Ekran Boyutu:   1.3"
Ağırlık:   62 gr
Çıkış Yılı:   2022
Ekran Tipi:   Yuvarlak
Ekran Türü:   TFT
Adımsayar:
Nabız Ölçer:
Toza Dayanıklılık:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

General Mobile GM Watch Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

General Mobile GM Watch Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 General Mobile GM Watch Akıllı SaatHaylou Solar LS05 1.28" TFT Ekran Kalp Atış Hızı Sensörü Adımsayar IP68 Sertifikalı Akıllı SaatRealme Watch S RMA207 Akıllı SaatBilicra Vision Pembe Akıllı Çocuk Saati
 General Mobile GM Watch Akıllı SaatHaylou Solar LS05 1.28" TFT Ekran Kalp Atış Hızı Sensörü Adımsayar IP68 Sertifikalı Akıllı SaatRealme Watch S RMA207 Akıllı SaatBilicra Vision Pembe Akıllı Çocuk Saati
Fiyat904,10 TL
13 satıcı
498,90 TL
12 satıcı
1.799,00 TL
1 satıcı
1.439,00 TL
12 satıcı
Popülerlik1. Popüler General Mobile Akıllı Saat1. Popüler Haylou Akıllı Saat4. Popüler Realme Akıllı Saat9. Popüler Bilicra Akıllı Saat
Ortalama Puan-9 yorum--
GPSVarYokYokVar
Suya DayanıklıYokVarVarVar
Wi-FiVarYokYokYok
Sim KartlıYokYokYokVar
KameralıYokYokYokVar
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinÇocuk
SpO2VarYokVarYok
Uyumlu İşletim SistemiAndroidAndroid & iOS--
Uyku İzlemeVarYokYokYok
Kullanım Süresi240 saat---
Ekran Çözünürlüğü240x240 px---
Çekim Mesafesi-15 m18 m-
Kordon Materyali---Plastik
Bluetooth Versiyonu5.1---
Batarya Kapasitesi300 mAh340 mAh390 mAh450 mAh
Ekran Boyutu1.3"1.28"1.3"1.3"
Ağırlık62 gr--37 gr
Kasa Materyali---Plastik
Çıkış Yılı202220202020-
İşletim Sistemi-AndroidAndroidAndroid
Ekran TipiYuvarlak---
TitreşimYokYokYokYok
Ekran TürüTFTLCDIPSAMOLED
EKGYokVarYokYok
AdımsayarVarYokYokVar
Nabız ÖlçerVarVarVarYok
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCYokVarVarYok
Telefon GörüşmesiYokVarVarVar
BarometreYokVarVarYok
PusulaYokVarVarYok
İvmeölçerVarVarVarYok
Nefes EgzersiziVarYokYokYok
MikrofonYokVarVarVar
AkıllıYok---
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Renk-RenkliRenkliMavi
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı