Huawei

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat

Seçenekler:Renk seçenekleri:

69 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:45Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Turkcell/Turkcell Satış A.Ş.

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Uyku İzleme, SpO2, Huawei Watch Fit, Yetişkin, Android & iOS, Kullanım Süresi: 168 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (39)

Yenilenmiş ve İkinci El Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat Fiyatları

En Popüler Huawei Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Huawei Watch Fit 2 Active Edition

Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saat, uzun süren pil ömrü ve renkli çerçeve yapısıyla dikkat çeker. Huawei Watch Fit 2 Active Edition yaklaşık olarak normal kullanımda 10 gün, yoğun kullanımlarda ise 7 gün kesintisiz güç desteği sağlar. Akıllı saat Huawei kalitesi ve tecrübesiyle üretilir. Üretim öncesi çeşitli testlerden geçen saat ekranı, görüntüyü canlı şekilde yansıtır. Ürünün ekran boyutu ultra dar çerçevesi ve 1.74 İnç boyutuyla öne çıkar.

Bunun yanı sıra Huawei Watch Fit 2 Active Edition, gelen aramaları cevaplamaya veya spor antrenmanlarında kullanıma uygundur. Ekran üzerinden tek dokunuşla arama veya mesajlara bakabilir, kesintisiz iletişimde kalabilirsiniz. Pratik kullanımı ve ergonomik tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çeker. Akıllı saat gövdesinde yer alan dokunmatik tuş ise cihaz ayarlarını kişiselleştirmeye yarar.

Ayrıca akıllı saatin ekran gövde oranı yaklaşık %72.2’dir. Dar çerçeve içinde yer alan AMOLED ekran sayesinde verilerin okunması veya yönetilmesi oldukça kolaydır. Uygulamalar arası geçişler ultra hız sağlayan sensörler sayesinde gerçekleşir. Huawei Watch Fit 2 Active Edition, gün içinde akıllı telefonla bağlantı kurarak iletişim sağlamaya uygundur. Bunun yanı sıra ürün kordonu ile ana gövde renkleri, giyim tarzınızı tamamlamaya da yardımcı olur. Siz de Huawei Watch Fit 2 Active Edition sahibi olabilir, telefon verilerinizi akıllı saatinizden yönetebilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Active Edition

AMOLED Ekrana Sahip Huawei Watch Fit 2 Active Edition

AMOLED ekran donanımıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli, tek dokunuşla aramaları cevaplamaya uygundur. Huawei Watch Fit 2 Active Fit, ekran teknolojisi ve uygulama altyapısı Android ve iOS cihazlarla uyumlu özelliktedir. Hızlı bağlantı özellikleriyle dikkat çeken Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatlerin ekran bölümünde; batarya doluluk yüzdesi, saat ve tarih bilgileri yer alır.

Dilerseniz telefonunuzdan akıllı saatinize tek dokunuşla fotoğraf gönderebilir, duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefondaki kişiler veya diğer veriler, Bluetooth bağlantısı üzerinden akıllı saate aktarılır. Böylece gün içinde hızlı iletişim sağlamak veya gelen aramalara cevap vermek mümkündür. Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatler, sakura pembesi veya siyah renklerde üretilir.

Dilerseniz altın veya gümüş renge sahip metal kordonları da kullanabilirsiniz. Ayrıca altın veya gümüş metal kordonlar klasik görüntüsüyle de dikkat çeker. Bunun yanı sıra deri materyallerden üretilen beyaz veya krem renk dikişli saat kordonları da aksesuar seçenekleri arasında yer alır. Ancak farklı kayış aksesuarlarını kullanmak için ek bağlantı parçalarına sahip olmak gerekebilir.

Analog veya dijital saat ekran görüntüsüyle öne çıkan Huawei Watch Fit 2 Active Edition; atılan adım sayısı, kalp atış hızı ve yakılan kalori değerini gösterir. Böylece Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatler spor antrenmanlarında ve günlük koşularda kullanıma uygun özelliktedir. Siz de Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saate sahip olarak, spor etkinliklerinizi ve verilerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Genel

Bluetooth Arama Özellikli Huawei Watch Fit 2 Active Edition

Huawei Watch Fit 2 Active Fit akıllı saat günlük kullanımının yanı sıra antrenmanlarda da sıkça kullanılmasıyla dikkat çeker. Ayrıca akıllı saat uzun pil ömrü sayesinde yoğun iş alanlarında da kullanıma uygundur. Geniş kullanım alanıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit 2, uzun süreli kesintisiz iletişim özelliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır.

Ayrıca Huawei Watch Fit 2 Active Edition ergonomik tasarımı ve renkli kordon yapısı sayesinde klasik veya spor giyim kombinlerini tamamlamaya da yardımcı olur. Bunun yanı sıra Huawei Watch Fit 2 Active Edition ana gövdesi alüminyum ve dayanıklı polimer materyaller kullanılarak üretilir.

Çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı gövde yapısı, Huawei Watch Fit 2 Active Edition tercihinde etkilidir. Ayrıca esnek kordonlar Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatlerin pratik tak çıkar özellikte olmasını sağlar. Bluetooth araması, müzik dinleme, mesaj cevaplama ve sağlıklı yaşam takibi donanımına sahip ürün, benzer modeller arasında bir adım öne çıkar.

Ayrıca akıllı saati uzaktan kamera deklanşörü olarak kullanmakta mümkündür. Böylece yaratıcı ve farklı fotoğraf veya videoları çekmek için tek dokunuş yeterlidir. Siz de geniş kullanım alanı ve ergonomik tasarıma sahip Huawei Watch Fit 2 Active Edition sahibi olabilir, iletişimdeki zaman kaybını hemen önleyebilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Yan

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Benzer Modellerden Farkı

Huawei Watch Fit 2, dayanıklı pil bataryası ve hafifliği ile benzer modeller arasında bir adım öne çıkar. Ayrıca Huawei Watch Fit 2 Active Edition; bisiklet, ip atlama, koşu, yürüyüş ve yüzme sporlarında kullanıma uygundur. Spor esnasında akıllı saat ekranından yakılan kalori değeri, atılan adım sayısı ve kalp ritmini takip etmek mümkündür.

Çoklu spor moduna sahip akıllı saat yaklaşık 97 adet antrenman verisini kaydedebilir özelliktedir. Bunun yanı sıra 26 gram ana gövde ağırlığıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit 2 Active Edition kolayca taşınır. Günlük işlerin yanı sıra seyahatlerde ve tatilde de Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatler sıklıkla kullanılır.

Kordonsuz cihaz en boy oranı ise yaklaşık; 33.5 x 46 milimetredir. Huawei Watch Fit 2 Active Edition 5 ATM su basıncına karşı dayanıklılığıyla da kullanıcıların dikkatini çeker. Yeni nesil teknolojik donanıma sahip Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saate en uygun fiyatlarla sahip olabilir, egzersizlerde otomatik veri ölçüm keyfini yaşayabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Kordon

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Artı ve Eksi Özellikleri

Dayanıklı polimer yapısıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit 2 Active Edition yüzeyi pürüzsüz özelliktedir. Bilek hareketlerini engellemeyen tasarıma sahip akıllı saat ile kişisel verilerin yanı sıra uyku verilerini de takip etmek mümkündür. Ayrıca Huawei Watch Fit 2 Active Edition, SpO2 teknolojisi sayesinde kandaki oksijen doygunluğunu da ölçebilir. Diğer Huawei Watch Fit 2 Active Edition artı ile eksi özellikleri ise şu şekildedir:

  • Akıllı saat üzerinde yer alan hoparlör ile titreşim özellikleri, arama veya mesajlarda sesli uyarıda bulunur.
  • 5.2 Bluetooth bağlantı donanımına sahip Huawei Watch Fit 2 Active Edition, tek dokunuşla akıllı cihazlarla bağlantı sağlar.
  • Ana menü içinde; müzik çalar kontrolü, kişiler, kamera deklanşörü, hatırlatıcılar ile Huawei asistan uygulamaları yer alır.
  • Huawei Watch Fit 2 Active Edition 5 ATM’ye kadar su basıncına dayanıklıdır.
  • Akıllı saat ekran çözünürlüğü yaklaşık 336 x 480 pikseldir.
  • Renkli AMOLED ekran, sürekli açık kalma özelliğiyle dikkat çeker.
  • Huawei Watch Fit 2 Active Edition bataryası, ortalama kullanımda 240 saate kadar güç desteği sağlar.
  • Akıllı saatte NFC ile Wi-Fi bağlantı donanımının bulunmaması bazı kullanıcılar için uygun olmayabilir.
Huawei Watch Fit 2 Active Edition Arka

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Fiyatı

Huawei Fit 2 fiyatı, akıllı saatin teknik özelliklerine veya kordon yapısına göre değişebilir. En uygun Huawei Watch Fit 2 Active Edition fiyat seçenekleri indirim dönemlerinde bulunabilir. İndirim kampanyaları sayesinde akıllı saate avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca alım öncesi Huawei Watch Fit 2 Active Edition yorum bölümü ve kullanıcı deneyimlerine göz atmak, ürün hakkında bilgi sahibi olmak için faydalı olabilir. Bunun yanı sıra Huawei Watch Fit 2 Active Edition kutu içeriğinde; akıllı saat gövdesi, kayışlar, USB şarj kablosu ve kullanım kılavuzu yer alır.

Kullanım kılavuzu incelenerek, ürün kullanımı ve akıllı saatin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Yaklaşık 140-210 milimetre bilek genişliğine uygun Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saatlerin teknik özellikleri hakkında çağrı merkezinden de yardım alabilirsiniz. Ayrıca ek ücret karşılığı akıllı saate uygun çeşitli aksesuar ve şarj kabloları bulunabilir. Siz de Huawei Watch Fit 2 Active Edition akıllı saate en uygun fiyatlarla sahip olabilir, uzun süreli mobil bağlantı keyfini yaşayabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat Fiyat Analizi

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Uyku İzleme:
SpO2:
Seri:   Huawei Watch Fit
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   Android & iOS
Kullanım Süresi:   168 saat
Ekran Çözünürlüğü:   480x336 px
Piksel Yoğunluğu:   336 PPI
Kordon Materyali:   Silikon
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Ekran Boyutu:   1.74 inç
Ağırlık:   26 gr
Kasa Materyali:   Polimer
Çıkış Yılı:   2022
İşletim Sistemi:   HarmonyOS
Ekran Tipi:   Dikdörtgen
Ekran Türü:   AMOLED
Titreşim:
Adımsayar:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
Pusula:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Mesaj Yazma:
Kalori Ölçer:
Hareketsizlik Uyarısı:
Hızlı Şarj:
Sağlık Döngü Takibi:
Stres Ölçer:
Kasa Boyutu:   46 mm
Sanal Asistan:   Huawei Asistan
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı SaatHuawei Watch Fit 2 Classic Edition Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 46mm Sport Edition Akıllı SaatXiaomi Redmi Watch 2 Lite Akıllı Saat
 Huawei Watch Fit 2 Active Edition Akıllı SaatHuawei Watch Fit 2 Classic Edition Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 46mm Sport Edition Akıllı SaatXiaomi Redmi Watch 2 Lite Akıllı Saat
Fiyat 1.899,00 TL
69 satıcı
2.599,00 TL
15 satıcı
2.679,00 TL
10 satıcı
959,50 TL
86 satıcı
Popülerlik4. Popüler Huawei Akıllı Saat--1. Popüler Xiaomi Akıllı Saat
Ortalama Puan-19 yorum-
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Uyku İzlemeVarVarVar-
SpO2VarVarVarVar
SeriHuawei Watch Fit Huawei Watch Fit Huawei Watch GT-
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiAndroid & iOSAndroid & iOSAndroid & iOSAndroid & iOS
Kullanım Süresi168 saat168 saat336 saat120 saat
Ekran Çözünürlüğü480x336 px480x336 px454x454 px360x320 px
Çekim Mesafesi--24 m-
RAM--32 MB-
Piksel Yoğunluğu336 PPI336 PPI326 PPI-
Kordon MateryaliSilikonDeriKauçukTPU
Bluetooth Versiyonu5.25.25.15.0
Batarya Kapasitesi--455 mAh262 mAh
Ekran Boyutu1.74 inç1.74 inç1.39 inç1.55 inç
Ağırlık26 gr30 gr41 gr35 gr
Dahili Depolama--4 GB-
Kasa MateryaliPolimerAlüminyumPaslanmaz Çelik-
Çıkış Yılı2022202220192022
İşletim SistemiHarmonyOS-Android-
Ekran TipiDikdörtgenKareYuvarlakKare
İşlemci--ARM Cortex M7-
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDAMOLEDTFT
TitreşimVarVarVarVar
EKG--Var-
AdımsayarVarVarVarVar
Toza Dayanıklılık--VarVar
NFC-VarVar-
Telefon GörüşmesiVarVarVar-
BarometreVar-Var-
PusulaVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVarVarVarVar
MikrofonVarVarVar-
Mesaj YazmaVarVar--
Kalori ÖlçerVarVarVarVar
Fener-Var--
Hareketsizlik UyarısıVarVarVarVar
Hızlı ŞarjVarVarVar-
Kablosuz Şarj---Var
Telefonumu Bul--VarVar
Sağlık Döngü TakibiVarVarVarVar
Stres ÖlçerVarVarVarVar
Kasa Boyutu46 mm46 mm46 mm41.2 mm
Sanal AsistanHuawei AsistanHuawei Asistan--
Şarj Süresi--120 dk-
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
Renk--Renkli-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı