Oppo

Oppo Watch 46mm Akıllı Saat

(2 yorum)
Oppo Watch 46mm Akıllı Saat
Seçenekler:Renk seçenekleri:

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 20 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 2 adet3 iş günüSatıcı: N11/eniyifiyatlar

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Yetişkin, Android & iOS, Uyku İzleme, 16 m, RAM: 1 GB... Devamını gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
6.799,00 TL

En Ucuz Oppo Watch 46mm Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Oppo Akıllı Saatler

Oppo Watch 46mm

Oppo, diğer tüm teknolojik ürünlerinde olduğu gibi akıllı saatlerinde de kalitesini ortaya koyar. Oppo Watch 46mm ile sağlık verilerinizi takip etmekten telefonunuza gelen bildirimlerinizi kontrol etmeye kadar pek çok işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Günlük yaşantınızda ihtiyaç duyduğunuz pratikliği sağlayan bu ürün, zamansız ve şık tasarımı ile göz doldurur. İnce ekranı ve ergonomik dokusu itibari ile aksesuar olarak da ideal bir alternatiftir.

Cihazın ekranının genişliği ve yüksek çözünürlüğü, her şeyi net bir şekilde görmenize olanak sağlar. Parlaklığını da ortamın ışığına bağlı olarak otomatik bir şekilde ayarlar. Oppo’nun bu akıllı saat modeli, uzun şarj ömrü sayesinde size kesintisiz bir kullanım sunar. Gün içerisinde sık sık şarj etmenize gerek kalmaz ve her anınızda size eşlik eder. Bununla birlikte son derece konforlu bir tasarıma sahiptir.

Kordonunda yer alan delikler sayesinde bileğinize uygun olacak şekilde genişletebilir ya da daraltabilirsiniz. Böylelikle her an rahat edebilirsiniz. Bir akıllı saatten beklenen hemen hemen her özelliğe sahip olan Oppo Watch, cep telefonunuza gelen mail, mesaj, uygulama ve arama bildirimlerini anlık olarak görmenizi sağlar. Dolayısıyla da telefonunuz yanınızda olmadığı anlarda size kolaylık sunar. Siz de Oppo Watch 46mm hakkında yapılan yorumları okuyarak ürün hakkında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Oppo Watch 46mm Çapraz Görünümü

Oppo Watch 46mm Teknik Özellikler

Oppo Watch 46mm özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir ve pratik bir kullanım sağlar. Böylelikle kullanıcıların favorileri akıllı saat modellerinden biri haline gelir. Oppo Watch akıllı saat modelinin ekranı esnek çift kavisli tasarımı ile dikkat çeker. AMOLED ekran, 1,91 inç boyutundadır. Dolayısıyla görselleri ve bildirimleri en net halleri ile görmenize olanak sağlar.

Sahip olduğu çift çipli dayanıklılık sistemi sayesinde saatinizi 21 güne kadar kesintisiz bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Bununla birlikte hızlı şarj opsiyonu da mevcuttur. Yalnızca 15 dakika içinde şarjı yaklaşık olarak %46’ya ulaşır. Oppo cihazda Wi-Fi özelliği mevcuttur. Dolayısıyla internete rahatlıkla bağlanmanız mümkündür. Böylece son derece fonksiyonel bir kullanım sunar.

Ayrıca gelişmiş GPS teknolojisinden yararlanarak kendinize yeni spor ve yürüyüş rotaları belirlemenize yardım eder. Oppo Watch 46mm akıllı saat modelinde adım sayma özelliği yer alır. Kaç adım attığınızı ve ne kadar mesafe katettiğinizi ekran üzerinde gösterir. Böylelikle yürüyüş ve koşularınızı eğlenceli hale getirmenizi sağlar. Siz de Oppo Watch 46mm yorumlar kısmına göz atarak cihazın diğer teknik özelliklerine göz atabilirsiniz. Böylelikle daha detaylı bir şekilde bilgi edinerek kararınızı verebilirsiniz.

Oppo Watch 46mm

Oppo Watch 46mm Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

Oppo markasına ait olan üründe yer alan bazı detaylar ve fonksiyonlar, benzerlerinden ayrılmasına ve buna bağlı olarak da kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmesine neden olur. Oppo Watch 46mm modelinde mevcut olan fonksiyonların başında titreşim özelliğine sahip olması gelir.

Saatinizde yer alan titreşim özelliği, uygulama bildirimlerinde, yeni bir mesaj ya da mail geldiğinde, biri aradığında ya da sağlık verilerinizle alâkalı bir gelişme olduğunda devreye girerek sizi bilgilendirir. Böylelikle sürekli telefonunuza bakmanıza gerek kalmaz ve her bildirimi anında görmenizi sağlar.

Bununla birlikte Oppo Watch’ta alarm özelliği de dikkat çeken detaylardan biridir. Bir işi tamamlamak, bir toplantıya yetişmek ya da belli bir saatte uyanmak için alarm aktive edilir. Böylece gününüzü daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmenize destek olur. Oppo akıllı saati muadillerinden farklı kılan özelliklerinden bir diğeri, uygulama yüklemeye izin vermesidir.

Cihazla uyumlu olan bazı uygulamaları yüklenebilir ve işlevselliği artırılabilir. Özellikle spor ve fitness uygulamaları, performansınızı artırmak ve saatinizi verimli bir şekilde kullanabilmeniz açısından idealdir. Oppo Watch’ta bulunan GPS desteği sayesinde konumun hava durumu bilgilerine saniyeler içinde ulaşılır. Böylelikle yürüyüşe çıkacağınız zamanları daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Oppo Watch 46mm Genel Görünümü

Oppo Watch 46mm Artı ve Eksi Yönleri

Kullanıcılara günlük yaşantılarının neredeyse her anında destek olan Oppo Watch 46mm, bazı artı ve eksi yönleri ile ön plana çıkar:

 • Bisiklet, fitness, yürüyüş, koşu gibi farklı antrenmanlar saatin sisteminde mevcuttur. Böylece yapılacak sporu seçerek kaç kalori yakıldığını, nabız hızını ve daha birçok detayı Oppo saat sayesinde öğrenmek mümkündür. Böylece egzersizlerin verimi artar.
 • Cihaz suya dayanıklı bir tasarıma sahip olduğu için diğer spor türlerinde olduğu gibi yüzme esnasında da kullanıma uygundur. Dolayısıyla yüzerken de kalori durumunuzu takip eder ve en zorlu anlarda aradığınız motivasyonu sağlamaya yardımcı olur.
 • Sisteminde mevcut olan özel nefes egzersizlerinden en uygun olanları önererek birkaç dakika içinde enerjinizi toplamanızı destekler.
 • Oppo akıllı saat modeli kalp atış hızını düzenli olarak takip eder. Hem gün içinde hem de gece uyurken herhangi bir anormallik olması durumunda titreşim ile sizi ikaz eder ve iyi olduğunuzdan emin olur.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında kameraya sahip olmaması dikkat çeker.

Siz de Oppo Watch 46mm kullanıcı yorumları kısmını okuyabilir ve böylece cihazın tüm artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Kararınızı da kolaylıkla verebilirsiniz.

Oppo Watch 46mm Renkleri

Oppo Watch 46mm Neden Tercih Edilmeli?

Oppo’nun 46mm akıllı saat, hem bir aksesuar olarak hem de kişisel asistanınız ve koçunuz olarak unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Aşağıda yer alan bazı özellikleri sayesinde de en çok tercih edilenlerden ve memnuniyet duyulan cihazlardan biri haline gelir:

 • Oppo Watch, akıllı telefonlar ile bağlantısı kurulabilen bir cihazdır. Böylece cep telefonunuzdaki birçok işlemi saatinizi kullanarak son derece pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar ve vakitten tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Oppo Watch 46mm konuşma özelliği sayesinde maksimum seviyede fonksiyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Telefonunuza arama geldiğinde sizi bilgilendirir ve görüşmeyi saat üzerinden yapabilmenizi sağlar. Saatinize dokunarak aramayı yanıtlamanız, konuşmanız veya istemezseniz reddetmeniz mümkündür.
 • Cihaz sayesinde yapılan egzersizlerin ne kadar verimli olduğu görülür ve takip edilir. Her egzersizi kayıt altına aldığı için günler ve haftalar içindeki ilerleyiş görülebilir. Böylece spor yapmak için motive eder.
 • Hareketsizlik uyarısı, Oppo Watch’un dikkat çeken özelliklerinden biridir. Gün içinde fazla hareketsiz kaldığınızda sizi ikaz eder ve harekete geçmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ilhamı verir. Böylece günlük hayatınızı daha aktif ve enerjik şekilde geçirebilirsiniz.
 • Cihazda uyku takibi sistemi bulunur. Uykunun 4 ana aşamasını analiz eder ve uykunuzun kalitesini görmenizi sağlar. Böylece kaç saat uyumanız gerektiğini öğrenebilir ve kendinize yeni, etkili bir uyku programı hazırlayabilirsiniz.
Oppo Watch 46mm Bluetooth

Avantajlı Oppo Watch 46mm Fiyat Seçenekleri

Oppo Watch, pek çok detayı itibari ile bir akıllı saatten daha fazlasıdır. İşlerinizi zamanında tamamlamanıza, daha aktif bir yaşam tarzına geniş yapmanıza, sağlık durumunuzun iyileşmesine olanak sağlar. Tüm bunlar dikkate alındığında Oppo Watch 46mm fiyat açısından kullanıcılarına avantaj sağlar.

Uygun fiyat aralıklarına sahip olduğu için kullanıcıların neredeyse tamamının bütçesine hitap eder. Bununla birlikte dayanıklılığı oldukça yüksektir. Dolayısıyla deforme olma ihtimali düşüktür ve yıllar sonra dahi hem görünümünü hem de maksimum performansını korumaya devam eder.

Detaylı bir Oppo Watch 46mm inceleme için kullanıcı yorumları okunabilir. Yapılan yorumlar gerçek deneyimleri yansıttığı için olumlu ve olumsuz yönleri görmeniz mümkündür. Böylelikle online alışveriş, hızlı ve pratik bir hale gelir.

Eğer yıllar boyu eşlik edecek kaliteli, şık ve fonksiyonel bir akıllı saat arıyorsanız, Oppo akıllı saat sizin için uygun bir alternatiftir. Oppo Watch 46mm yorumlarını inceleyerek tüm detaylarına hakim olmanız mümkündür. Akabinde ise fiyat aralıklarını karşılaştırarak Oppo Watch 46mm en ucuz alternatifi bularak satın alabilirsiniz.

Oppo Watch 46mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Oppo Watch 46mm Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Oppo Watch 46mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   Android & iOS
Uyku İzleme:
Çekim Mesafesi:   16 m
RAM:   1 GB
Batarya Kapasitesi:   430 mAh
Ekran Boyutu:   1.91"
Ağırlık:   75 gr
Çıkış Yılı:   2020
İşletim Sistemi:   Android
Ekran Tipi:   Kare
İşlemci:   Apollo3
Ekran Türü:   AMOLED
EKG:
Adımsayar:
Nabız Ölçer:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Renk:   Renkli
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • KT8 yorum
  60 beğeni
  Kemal T.14 Mart 2021
  Kesinlikle alınmaz ben aldım aynı gün kargoya verip iade ettim 10 dkk da şarj %60 düştü alınacak en iyi akıllı saat kesinlikle honor ve huawei başka modellere para verilmez
 • OK32 yorum
  536 beğeni
  Oğuz K.İstanbul2 Ekim 2020
  bluetooth 4.2 çok eski artık 5.0 dan aşağı kulaklık bile çıkmıyor ayrıca 36 saat batarya ömrü

Oppo Watch 46mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Oppo Watch 46mm Akıllı SaatOppo Watch 41mm Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 Pro Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 46mm Classic Edition Akıllı Saat
 Oppo Watch 46mm Akıllı SaatOppo Watch 41mm Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 Pro Akıllı SaatHuawei Watch GT 2 46mm Classic Edition Akıllı Saat
Fiyat6.999,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok3.075,00 TL
34 satıcı
2.883,49 TL
9 satıcı
Popülerlik3. Popüler Oppo Akıllı Saat-7. Popüler Huawei Akıllı Saat-
Ortalama Puan2 yorum3 yorum8 yorum1 yorum
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarYokYok
Sim KartlıYokYokYokYok
Seri--Huawei WatchHuawei Watch
KameralıYokYokYokYok
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
SpO2YokYokVarVar
Uyumlu İşletim SistemiAndroid & iOSAndroid & iOSAndroid & iOSAndroid & iOS
Uyku İzlemeVarVarVarVar
Çekim Mesafesi16 m24 m24 m24 m
RAM1 GB1 GB--
Batarya Kapasitesi430 mAh300 mAh455 mAh455 mAh
Ekran Boyutu1.91"1.6"1.39"1.39"
Ağırlık75 gr75 gr120 gr120 gr
Çıkış Yılı2020202020202020
İşletim SistemiAndroidAndroidAndroidAndroid
Ekran TipiKareKareYuvarlakYuvarlak
İşlemciApollo3 -ARM Cortex M7ARM Cortex M7
TitreşimYokYokYokYok
Ekran TürüAMOLEDAMOLEDAMOLEDAMOLED
EKGVarVarVarVar
AdımsayarVarVarVarVar
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCVarVarVarVar
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
PusulaYokVarYokYok
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVarVarVarVar
MikrofonVarVarVarVar
AkıllıYokYok--
Gaming OyuncuYokYokYokYok
RenkRenkliRenkliRenkliRenkli