Realme

Realme Watch S Akıllı Saat

Realme Watch S Akıllı Saat
Seçenekler:

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

2.100,00 TL + kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Dün 22:06StoktaSatıcı: Hepsiburada.com

Ürün Özellikleri: Suya Dayanıklı, Uyku İzleme, SpO2, Yetişkin, Android & iOS, Kullanım Süresi: 360 saat, Ekran Çözünürlüğü: 360x360 px, 278 PPI... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Realme Watch S Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Realme Akıllı Saatler

Realme Watch S RMA207 Akıllı Saat

Oppo’nun yeni nesil teknolojiler ve kalite anlayışı ile tasarlanan Realme Watch S akıllı saati teknik donanımı sayesinde kusursuz bir performans ortaya koyar.

Her tarza hitap eden şık, orijinal tasarımı sayesinde tüm dikkatleri üzerine çeken bu ürün, bir akıllı saatten beklenen hemen hemen tüm özellikleri karşılar.

Böylece kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşama olanağı sağlar. Günlük hayatın neredeyse tüm alanlarında kullanıma uygun olan Realme Watch S akıllı saat, ergonomik tasarımı ile bileğinize tam olması gerektiği gibi oturur.

Kordon kısmı delikli olduğu için istediğiniz gibi ayarlamanıza destek olur. Böylece bileğinizi sıkmaz, ultra konfor sağlar. Saat, tarih gibi verilere göz atmanıza yardım etmesi haricinde cep telefonunuza gelen bildirimleri kontrol etmenize de olanak sağlar.

Dolayısıyla oldukça fonksiyoneldir. Telefona gelen aramaları, mesajları, uygulama bildirimlerini, mailleri hafif bir titreşim yardımıyla size iletir. Böylelikle telefonunuzun yanınızda olmadığı durumlarda tüm gelişmelerden haberdar olmanıza imkan sunar.

Hem kadın hem de erkek zevklerine uygun olarak dizayn edilmiş olan Realme Watch S akıllı saat modelinin ekranı geniştir, çözünürlüğü yüksektir. Bu nedenle bildirimlerinizi, pek çok sağlık verinizi tek bir bakışta görebilmenizi kolaylaştırır.

Güneşli günlerde parlamaya neden olmaz. Siz de kaliteli, yüksek performanslı bir akıllı saat deneyimi için Oppo’nun Realme Watch S modelini inceleyebilirsiniz.

Realme Watch S Önden Görünüm

iOS ve Android ile Uyumlu Realme Watch S Teknik Özellikleri

Oppo’nun Realme Watch S akıllı saatinde mevcut olan teknik özellikler, cihazın maksimum performans göstermesine yardımcı olur. Böylece kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sağlar. Realme Watch S özellikleri şu şekildedir:

  • Realme Smart Watch RMA207 akıllı saatin ekran boyutu 1.3 inçtir. Çözünürlüğü ise 360 x 360 pikseldir. Gelen bütün sistem bildirimlerini sağlık verilerini rahat bir şekilde okumanıza yardımcı olur.
  • Oppo Realme Watch S cihazında Bluetooth 5.0 teknolojisi yer alır. Böylelikle akıllı telefonunuza yalnızca saniyeler içerisinde bağlanıp fonksiyonel bir şekilde kullanmanız mümkün hale gelir.
  • Cihaz hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur. Bu nedenle birbirinden farklı cihazlar ile kullanabilirsiniz. Üstelik bağlantı sonrasında sisteme otomatik olarak kaydettiği için her seferinde yeniden eşleştirmenize gerek kalmaz.
  • Ürün kısa bir süre içerisinde tamamen şarj olarak kullanıma hazır hale gelir. Sonrasında ise yaklaşık olarak 15 güne kadar kesintisiz bir şekilde maksimum performans göstermeye devam eder.
  • Realme Watch S renkleri, tarzınıza en çok hitap eden alternatifi bulmanızı, kombinlerinizi güçlendirmenizi sağlar. Bu renkler arasında mavi, siyah, yeşil, turuncu yer alır.
Realme Watch S Sağdan Görünüm

Realme Watch S RMA207 Kullanım Alanları

Oppo’nun Realme Watch S saati her alanda kullanıma uygun bir cihaz olması nedeniyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen giyilebilir teknolojik aksesuarlardan biri haline gelir.

Günü yönetmek, aynı zamanda işlerinizi zamanında halledebilmek açısından ideal bir üründür. Akıllı telefonlarla senkronize bir şekilde kullanılabildiği için işlevsel bir deneyim sunar.

Gelen aramalardan, mesajlardan, maillerden, uygulama bildirimlerden bileğinizde hafif bir titreşim ile haberdar olmanızı sağlar. Dolayısıyla cep telefonunuzu her an yanınızda bulundurmanıza da gerek bırakmaz.

Ürünün kullanım alanlarından bir diğeri de zamanı verimli bir şekilde kullanmak, planlama yapmaktır. Hatırlatıcı ile alarm özelliklerini aktive ederek tamamlamanız gereken işler, katılmanız gereken görüşmeler için bildirimler alabilirsiniz.

Böylece her işinizi zamanında yapabilir ve unutma probleminin önüne geçebilirsiniz. Cihaz nabzı 7 gün 24 saat ölçer. Bu nedenle herhangi bir anormallik olması halinde sizi uyarır, iyi olup olmadığınızı öğrenir.

Böylelikle sağlık durumunuzu iyileştirmeye destek olur. Bunun dışında atılan adım sayısını, katedilen mesafeyi, harcanan kalori miktarını, daha pek çok veriyi anlık olarak takip etmenize olanak sağlar. Realme Watch S yorumları kısmını okuyabilir, ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Realme Watch S Soldan Görünüm

Realme Watch S Artı ve Eksi Yönleri

Realme RMA207 Watch S modeli, kusursuz şıklığı sayesinde birçok kombininizle uyum sağlar, her ortamda gözleri üzerinize çevirir. Bunun haricinde sahip olduğu bazı artı ve eksi özelliklerle dikkat çeker. Cihazın artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

  • Oppo Realme Watch S düzenli olarak kalori takibi yapmanıza yardım eder. Farklı egzersiz modları sayesinde spor esnasında kaç kalori yaktığınızı öğrenmenize destek olur.
  • Hareketsizlik takibi yapıyor olması, saatin dikkat çekici artı özelliklerinden biridir. Gün içinde ne kadar aktif olduğunuzu ölçebilmenizi sağlar. Bu sayede daha fazla hareket etmek için ihtiyacınız olan motivasyonu verir.
  • Realme Watch S, uyku kalitenizi artırmanıza olanak sunar. Aralıksız bir şekilde uyku evrelerini izlediği için detaylı bir analiz çıkarır. Böylece kaç saat uyumanız gerektiğine dair bir program hazırlamanıza yardımcı olur.
  • Ürünün bir diğer artı özelliği de su tüketimi takibi yapmasıdır. Güncel su içme miktarınızı, hedefinizi belirleyebilir, günün belli saatlerinde düzenli olarak hatırlatıcı bildirimler alabilirsiniz.
  • Cihazın eksi yönleri arasında ise kamerasının, mikrofonunun bulunmaması yer alır.

Siz de Oppo Realme Watch S hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını okuyarak bütün olumlu, olumsuz özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Realme Watch S Arkadan Görünüm

Realme Watch ile Realme Watch S Arasındaki Farklar

Modern, zamansız, etkileyici dizaynı sayesinde stilinizi yansıtmanıza olanak sağlayan bu cihaz ve bir önceki modeli olan Realme Watch akıllı saat birçok açıdan benzerliğe sahiptir.

Ancak buna rağmen aralarında bazı farklılıklar da mevcuttur.

Bu farklar arasında Realme Watch S modelinin ekran boyutunun 1.3 inç olmasına rağmen Realme Watch modelinin ekranının 1.4 inç olması ön plandadır. Ayrıca Watch S modelinin ekran çözünürlüğü 360x360 piksel iken Realme Watch modelinin ekran çözünürlüğü 320x320 pikseldir.

Realme Watch S Fiyat Seçenekleri

Suya dayanıklılığı, telefonla bir arada kullanılabilmesi, uzun şarj ömrü, ekran kalitesi, herhangi bir takılma yapmaması gibi özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Realme Watch S fiyat bakımından avantajlı aralıklardadır.

Bu sayede kullanıcıların hemen hemen hepsinin bütçesine hitap eden fiyat seçenekleri ile ürünü satın alması mümkün hale gelir. Ayrıca ürün kaliteli, sağlam malzemeler kullanılarak dizayn edilir. Böylece dayanıklılığı ile ön plana çıkar, kolaylıkla deforme olmaz.

Yıllar boyunca görünümünde ya da performansında değişiklik gözlenmez. Uzun ömürlü bir deneyim yaşatarak zaman geçtikçe yeni bir akıllı saat satın almanıza gerek bırakmaz. Bu açıdan bütçenize destek sağlar.

Belli aralıklarla yapılan kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek daha avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. Bunun haricinde Realme Watch S yorumlar kısmı okunduğu zaman ürünün konforundan, aynı zamanda performansından ne kadar memnun kalındığı görülebilir.

Kullanıcı yorumlarında olumlu özellikler kadar olumsuz özellikler de yer alır. Dolayısıyla ürün hakkında kararınızı hızlıca vermeniz, online alışverişinizi kolay hale getirmeniz mümkün olur.

Eğer siz de üstün performans gösteren, modern tasarımlı, dayanıklı bir akıllı saat arıyorsanız, Oppo’nun bu ürününü inceleyebilirsiniz. Sonrasında ise fiyat seçenekleri arasında karşılaştırma yapmanız mümkündür.

Böylelikle fiyatlar kıyaslanarak en ucuz Oppo Realme Watch S akıllı saat fiyat alternatifi bulunabilir ve alışveriş tamamlanabilir. Bu sayede ürünün sunduğu kullanım avantajlarından uzun süre boyunca yararlanılabilir.

Realme Watch S Genel Görünüm

Realme Watch S Akıllı Saat Fiyat Analizi

Realme Watch S Akıllı Saat son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Realme Watch S Akıllı Saat Özellikleri

Suya Dayanıklı:
Uyku İzleme:
SpO2:
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   Android & iOS
Kullanım Süresi:   360 saat
Ekran Çözünürlüğü:   360x360 px
Piksel Yoğunluğu:   278 PPI
Kordon Materyali:   Silikon
Bluetooth Versiyonu:   5.0
Batarya Kapasitesi:   390 mAh
Ekran Boyutu:   1.30 inç
Ağırlık:   48 gr
Kasa Materyali:   Alüminyum
Çıkış Yılı:   2020
Ekran Tipi:   Yuvarlak
Ekran Türü:   IPS
Titreşim:
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
İvmeölçer:
Kalori Ölçer:
Hareketsizlik Uyarısı:
Telefonumu Bul:
Kasa Boyutu:   47 mm
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Realme Watch S Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Realme Watch S Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Realme Watch S Akıllı SaatHonor Watch Magic Akıllı SaaatRealme Watch Akıllı SaatGeneral Mobile GM Watch Akıllı Saat
 Realme Watch S Akıllı SaatHonor Watch Magic Akıllı SaaatRealme Watch Akıllı SaatGeneral Mobile GM Watch Akıllı Saat
Fiyat 2.100,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 598,99 TL
5 satıcı
999,00 TL
20 satıcı
Popülerlik5. Popüler Realme Akıllı Saat-1. Popüler Realme Akıllı Saat1. Popüler General Mobile Akıllı Saat
Ortalama Puan-1 yorum3 yorum-
GPSYokVarYokYok
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiYokYokYokYok
Sim KartlıYokYokYokYok
Uyku İzlemeVarVarVarVar
KameralıYokYokYokYok
SpO2VarYokVarVar
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiAndroid & iOS-AndroidAndroid
Kullanım Süresi360 saat168 saat168 saat240 saat
Ekran Çözünürlüğü360x360 px390x390 px320x320 px240x240 px
Çekim Mesafesi-18 m--
RAM-16 MB--
Piksel Yoğunluğu278 PPI326 PPI--
Kordon MateryaliSilikonDeri - SilikonSilikonSilikon
Bluetooth Versiyonu5.0 -5.0 5.1
Batarya Kapasitesi390 mAh178 mAh160 mAh300 mAh
Ekran Boyutu1.30 inç1.20 inç1.40 inç1.30 inç
Ağırlık48 gr120 gr31 gr62 gr
Dahili Depolama-128 MB--
Kasa MateryaliAlüminyumPaslanmaz ÇelikAlüminyumMetal
Çıkış Yılı2020201820202022
İşletim Sistemi-LiteOS--
Ekran TipiYuvarlakYuvarlakKareYuvarlak
İşlemci-ARM Cortex M4--
Ekran TürüIPSAMOLED-TFT
TitreşimVarVarVarVar
EKGYokYokYokYok
AdımsayarVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCYokVarYokYok
Telefon GörüşmesiYokVarYokYok
BarometreYokVarVarYok
PusulaYokVarVarYok
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziYokVarYokVar
MikrofonYokYokVarYok
Mesaj YazmaYokYokYokYok
Kalori ÖlçerVarYokVarVar
Ateş ÖlçerYokYokYokYok
FenerYokYokYokVar
Görüntülü KonuşmaYokYokYokYok
Hareketsizlik UyarısıVarYokVarYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
KulaklıklıYokYokYokYok
Tansiyon ÖlçerYokYokYokYok
Ortam DinlemeYokYokYokYok
Telefonumu BulVarYokVarVar
Rahatsız EtmeYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
Sağlık Döngü TakibiYokYokYokYok
Stres ÖlçerYokYokYokYok
Kasa Boyutu47 mm42.8 mm-48 mm
Nabız ÖlçerVarYokVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
Gaming OyuncuYokYok--
AkıllıYokYokYokYok
Gaming Oyuncu--YokYok