Samsung

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat

Seçenekler:Renk seçenekleri:

53 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.699,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 15 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 14:00 Bugün kargoda Satıcı: Media Markt9,0 668 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: GPS, Suya Dayanıklı, Wi-Fi, Uyku İzleme, SpO2, Samsung Galaxy Watch 6, Yetişkin, Android... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
4.324,00 TL24.11.2023

En Ucuz Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat Fiyatları

Tüm fiyatlar (39)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Samsung Akıllı Saatler
Benzer Ürünler

Samsung Galaxy Watch 6

Akıllı saat teknolojisinin son temsilcilerinden biri olan Samsung Galaxy Watch 6 2023 yılının yaz aylarındaki lansman ile birlikte tanıtıldı. Galaxy Watch serisinin son gözdesi olarak tanıtılan akıllı saat, döndürülebilen çerçevenin geri gelmesi ile kullanıcılara eski kullanım alışkanlıklarını hatırlatmak üzere tasarlanmış. Donanım ve tasarım noktasındaki yenilikleri ile kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunmayı hedefleyen Galaxy Watch 6, bugüne kadarki en büyük ekranlı Samsung akıllı saati olarak da duyuruldu.

Mobil cihaz kullanımındaki artış ile hayatımızın önemli bir yerine konumlanan anlık iletişim ihtiyacı, akıllı saatler yoluyla da sağlanmaktadır. Her geçen yıl gelişen akıllı saat teknolojisi ile mobil iletişim konusundaki sınırlar genişlemeye devam etmektedir. Bununla birlikte sağlık ve spor alanındaki destekleri de Samsung Watch 6’nın kıymetini artıran özelliklerden birkaçı. Samsung Galaxy Watch 6 dayanıklılık konusunda da kullanıcılarına önemli ayrıntılar sunan bir akıllı saat. Mil810 askeri dayanıklılık testini başarıyla geçen saatin uzun ömürlü bir kullanım vadettiği açık.

Android üreticileri arasında akıllı saat sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Samsung, Galaxy Watch 6 modeli ile kullanıcılarına donanım noktasında da önemli bir seviye sunmaktadır. Hem tasarım hem de performans olarak kullanıcılarını sevindiren marka, safir cam teknolojisi ile de kalitesini ortaya koymaktadır. Samsung Galaxy Watch 6 akıllı saat ile mobil teknolojinin son nimetlerinden faydalanabilir ve saatinizin Android ile uyumunu deneyimleyebilirsiniz.

Samsung Watch 6

Samsung Galaxy Watch 6 Teknik Özellikleri

Teknoloji dünyasındaki gelişmelere, ürettiği her yeni modelde yer vermeyi seven Samsung, Galaxy Watch 6 akıllı saat modelinde de önemli geliştirmeleri sergiliyor. Başta donanımsal olarak önemli ayrıntılara sahip olan cihaz donanım noktasındaki gücünü Exynos W930 işlemci setine borçlu. Cihazın işlemci setindeki ana işlemcisinde ise ARM Cortex-A55 tercih edilmiş. Ana işlemcide bir önceki modeline göre ilerleme kaydedemeyen cihazın CPU frekansı ise 1.4 seviyesine çıkartılmış.

Samsung Watch 6 özellikleri sıralandığında kullanıcıların dikkatle incelediği ayrıntılardan biri ise RAM kapasitesi. 2 GB’lık RAM kapasitesine sahip olan cihaz, dahili depolamadaki 16 GB’lık hafıza alanı ile de kullanıcılarına yeterli düzeyde bir kullanım imkânı sunmaktadır. Grafik işlemcide ise Mali-G68’le yola devam eden modelin CPU üretim teknolojisi ise 5 nm olarak açıklandı. Watch 6 Samsung tarafından üretildiği için doğal olarak uyumlu olduğu işletim sistemi Android. Cihazın uyumlu işletim sistemi versiyonu ise Android 10+ olarak belirlenmiş.

Cihazın önemli ve kullanım deneyimini artıran diğer teknik detayları da mevcut. Bildirim noktasında sahip olduğu titreşim ile önemli anlarda sizi habersiz bırakmayan Samsung Watch 6, mikrofon ve hoparlör donanımı ile de telefon görüşmesi yapmaya imkân veren bir saat. Bluetooth ile telefon üzerinden görüşme yapmayı sağlayan cihazın işletim sistemi ise Android Wear. Cihaza yüklü gelen işletim sistemi versiyonunda ise Android Wear 4.0 tercih edilmektedir.

Samsung Watch 6 Grafit

Samsung Watch 6 Diğer Teknik Detayları

Akıllı saat kullanıcıları, bileklerinde teknolojik bir saat taşımaktan ziyade hayatlarını kolaylaştıran ve mobil iletişim alışkanlıklarını geliştirmek isteyen bireyler. Teknoloji geliştiricileri de bu yaklaşımla birlikte sadece şık bir elektronik saat üretmek yerine, özellikleri ile kullananların hayatını kolaylaştırabilecek bir cihaz üretmeye çalışıyor. Buna ek olarak elbette bir aksesuar olduğunu da unutmadan tasarımsal olarak da belirli bir standardı koruyan modeller ortaya çıkmaktadır.

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri de buradan hareketle kullanıcı deneyimini iyileştirme ve kullananların hayatlarını kolaylaştırma anlayışı ile belirlenmiştir. Cihaz konum belirleme noktasında gerekli donanımsal ögeleri bünyesinde barındırmaktadır. Cep telefonu ile bağlantısını sağlayan Bluetooth versiyonu 5.3 olan cihazın, NFC desteği bulunurken USB desteğine ise sahip değildir. SIM desteği de bulunmayan Samsung Galaxy Watch 6 44 mm akıllı saat, konum bilgisinde ise Galileo, Beidou ve GPS gibi teknolojilere sahip.

Samsung Watch 6 akıllı saat, uzun ömürlü kullanım için de birçok koruma sertifikasına sahip. Söz konusu güvenlik ve dayanıklılık sertifikalarının en başında Mil810 askeri dayanıklılık testi gelmektedir. Zor koşullarda kullanıma devam edebilmesini sağlayan belirli koruma kalkanlarına sahip olan Samsung Watch 6’nın toza dayanıklılık noktasında ise IP6X belgesi bulunmaktadır. Aynı şekilde suya dayanıklılıkta ise 5 ATM’ye kadar koruma sağlayan IPX8 sertifikası yer almaktadır. Bunlarla birlikte, Samsung Galaxy Watch 6 modeli Türkçe dil desteğine de sahip.

Samsung Watch 6 teknik detaylarının yanı sıra birçok servis ve uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ve mobil cihaz deneyimini geliştiren servis ve uygulamalar:

 • Google Asistan
 • Müzik çalar
 • SMS görüntüleme ve yanıtlama
 • Strava
 • Spotify
 • Bixby Asistan
 • Video oynatıcı
 • Telefonumu bul
 • Web tarayıcı

Samsung Galaxy Watch 6 akıllı saatin güvenlik ve koruma uygulamaları:

 • Konum bilgisi paylaşma
 • Düşme algılama
 • Acil durum araması
Samsung Watch 6 Renkleri

Samsung Watch 6 Bataryası

Akıllı saat kullanıcılarının en çok önem verdiği konuların başında cihazın batarya kapasitesi gelmektedir. Günlük kullanım alışkanlıklarındaki yeri ve teknolojik geliştirmeleri günden güne artan akıllı saatlerde yüksek kapasiteli bir bataryanın önemi doğal olarak yükselmektedir. Hele ki Samsung Watch 6 gibi birçok servis ve uygulamaya sahip olan, kullanıcılara birçok imkân sunan cihazlarda pil gücünün önemi daha da artmaktadır.

Samsung Watch 6 bataryası da bu doğrultuda bir değerlendirme ile 425 mAh kapasite ile kullanıcı deneyimine sunuldu. Bir önceki modeline göre yüzde 5’in altında bir geliştirme gören Samsung Galaxy Watch 6 bataryası, istenilen seviyede olmasa da standart kullanımda ihtiyaçları karşılayabilecek bir düzeyde. Cihazın şarj şekli ise kablosuz olarak belirlenmiş. Şarj istasyonuna yerleştirilerek pili doldurulan Galaxy Watch 6’nın kablosuz güç paylaşımı özelliği de bulunmaktadır.

Samsung Watch 6 Genel Görünümü

Samsung Watch 6 Ekranı ve Tasarımı

Samsung Watch 6 ekranı 1.5 inçlik bir boyuta sahiptir. Geçmiş modeline göre 0.1 inçlik bir artış yaşanan cihaz ekranının etrafındaki çerçeve ise yüzde 30 oranında küçültülmüş durumda. Bütün bu değişikliklerle birlikte cihazın ekranı Galaxy Watch 4’e göre yüzde 20 oranında büyütülmüş. Safir cam teknolojisi ile de kullanıcılarına üst düzey bir ekran deneyimi vadeden cihazın alaşımında ise alüminyum materyaller yer almaktadır.

Cihazın tasarımsal ve ekransal düzeydeki en büyük yeniliği ise döndürülebilir çerçevenin geri gelmiş olması. Samsung akıllı saat kullanıcılarının severek kullandığı bu özellik bir süredir serinin diğer cihazlarında yer almıyordu. Samsung Galaxy Watch 6 ile birlikte geri dönen özellik teknolojiseverleri sevindirdi denilebilir. Bununla birlikte Galaxy Watch 6’nın ekranı 2000 nit parlaklık ile gelmektedir. Dokunmatik ekranlı cihazdaki renk sayısı ise 16 milyon.

Ekran teknolojisinde Super AMOLED’den şaşmayan marka, ekran çözünürlüğünde ise 480x80 pikseli yeterli görmüş. Sürekli açık ekran teknolojisine de yer verilen Samsung Watch 6, anlık bildirim konusunda önemli bir artı ile de yoluna devam etmektedir. Galaxy Watch ailesinin dairesel ekran alışkanlığı da korunmuş durumda. Gelenekselleşen tasarımını koruyan Samsung, ekran ve diğer tasarım unsurlarını ustalıkla birleştirmiş.

Galaxy Watch 6 renkleri grafit ve gümüş olmak üzere iki farklı seçenekle sunulmaktadır. Galaxy Watch 6, silikon kordonda da yine gümüş ve grafit seçenekleri ile standartlaşmış ancak kullanıcılara farklı kordon renkleri de sunmaya devam ediyor. Kordon değişimi noktasında da bir yeniliğe gidilen cihazda, gövdenin kordonla birleşen iki ucunda birer tuş yer almaktadır. İlgili tuşlara basarak kordonlar saatin gövdesinden kolaylıkla çıkartılabilmektedir.

Cihazın gövde malzemesinde ise alüminyum tercih edilmektedir. Değiştirilebilir kordon ile akıllı saat kullanıcılarına çeşitli renk seçenekleri sunan Galaxy Watch 6’nın kordonsuz boyutları ise şu şekildedir:

 • En: 42.8 mm
 • Boy: 44.4 mm
 • Kalınlık: 9 mm
 • Ağırlık: 33.3 gram
Samsung Watch 6 Tasarımı

Samsung Galaxy Watch 6 ile Sağlık ve Spor Takibi

Akıllı saatler teknolojik birer saat olmanın yanı sıra, özellikle son yıllarda iyi birer sağlık takipçisi ve antrenman koçu olarak da geliştiriliyor. Samsung Watch 6 da bu noktada birçok önemli geliştirmeye sahip. Sağlıklı yaşam ve spor aktiviteleri için uygulama ile desteğe sahip olan cihaz, kişisel antrenman koçunuz olmaya aday.

Özellikle uyku takibi noktasında önemli geliştirmelere yer verilen Samsung Watch 6, uyku koçluğu da yapmaktadır. Uykudayken sağlığınızı takip ederek size raporlar sunan akıllı saat, uyku dengenize göre önerilerde de bulunur. Bununla birlikte “düzensiz ritim bildirimi, hareketsizlik uyarısı” gibi önemli özellikleri de bünyesinde barındıran Samsung Galaxy Watch 6 akıllı saati tansiyon ölçümü ile de daha hassas noktalarda destek olur.

Samsung Watch 6 akıllı saatinin diğer sağlık uygulamaları:

 • Kalori takibi
 • Vücut yapısı ölçümü
 • Sağlık tavsiyesi
 • Düzensiz ritim bildirimi
 • Hareketsizlik uyarısı
 • Tansiyon ölçümü
 • Nabız monitörü
 • Kandaki oksijen seviyesi
 • Biyoelektrik empedans analizi

100 adet antrenman moduna sahip olan Samsung Galaxy Watch 6’nın spor aktivite uygulamaları:

 • Çoklu spor modu
 • Spor aktivitesi takibi
 • Akıllı spor modu
 • Adımsayar
 • Mesafe ölçer

Galaxy Watch 6’nın desteklediği spor aktiviteleri:

 • Yüzme
 • Yürüyüş
 • Nefes egzersizleri
 • Tırmanış
 • Golf
 • Koşu
 • Bisiklet
 • Fitness
Samsung Watch 6 Spor Takibi

Samsung Watch 6 vs. Galaxy Watch 5

Galaxy Watch akıllı saat serisi, uzun yıllardır teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Her yıl yaptığı lansmanlarla birçok yeni ürün tanıtan markanın her geliştirmesi kullanıcılara yeni teknolojiler sunmaktadır. Samsung Watch 6 da geçtiğimiz yıl beğeniye sunulan Galaxy Watch 5 akıllı saatinin devamı olarak tanıtıldı.

Ekran boyutu ve CPU frekansı gibi önemli noktalarda geliştirmeler alan Galaxy Watch 6, birçok özelliği ile Galaxy Watch 5’in benzeri bir cihaz. Donanım noktasında RAM kapasitesinde de yüzde 30’u aşkın bir iyileştirme ile gelen Samsung Watch 6, batarya kapasitesinde ise çok ufak bir farkla selefinin önünde yer almaktadır.

Samsung Galaxy Watch 6 ile Galaxy Watch 5 modellerinin önemli özelliklerini aşağıdaki tablodan kıyaslayabilirsiniz:

Galaxy Watch 6 vs. Galaxy Watch 5 Özellikleri Galaxy Watch 6 Galaxy Watch 5
Ekran boyutu 1.5 inç 1.4 inç
CPU Frekansı 1.4 GHz 1.18 GHz
Yonga Seti Exynos W930 Exynos W920
Dahili Depolama 16 GB 16 GB
Batarya Kapasitesi 425 mAh 410 mAh
Bluetooth Versiyonu 5.3 5.2
RAM 2 GB 1.5 GB
Ağırlık 33.3 gr 33.5 gr

Samsung Watch 6 Artıları ve Eksileri

Akıllı saat pazarının önemli temsilcilerinden biri olan Samsung, ürettiği cihazlarla kullanıcılarını üzmeyen bir marka. Özellikle sunduğu akıllı saatler ile uzun vadeli kullanım sağlayan teknoloji devi, Galaxy Watch 6 ile de önemli geliştirmeleri sundu. Ancak yine de bazı özellikler kullanıcı noktasında hayal kırıklıkları da yarattı. Bununla birlikte döndürülebilir çerçevenin geri gelmesi gibi önemli ayrıntılar da beğeni ile karşılandı. Galaxy Watch 6 kullanıcı yorumları ve incelemelerinde de öne çıkan artı ve eksi noktalar ayrıntıları ile birlikte şöyle sıralanmaktadır:

Artıları ile Samsung Watch 6:

 • Döndürülebilir çerçeve teknolojisi Galaxy Watch 6 cihazıyla birlikte geri döndü.
 • Ekran alanında bir önceki modele göre yüzde 20’lik artış sağlandı.
 • RAM kapasitesi yüzde 30’un üzerinde bir artışla 2 GB’a yükseltildi.
 • Uyku takibi konusundaki geliştirmelerle bireylerin dinlenme saatlerine desteği artırıldı.

Eksileri ile Samsung Watch 6:

 • Batarya kapasitesinin 425 mAh seviyesinde kalması beklentileri karşılamadı.
 • Gövde rengindeki çeşit azlığı her tarzla uyumlu olmasına engel olabilir.
Samsung Watch 6 Dayanıklılık

Samsung Watch 6 Fiyatları

Samsung Galaxy Watch 6 fiyat performans olarak bir değerlendirmeye alındığında kullanıcılarına kaliteli ve uygun bir cihaz kullanma şansı sunduğu söylenebilir. Her modelinde gelişen teknolojilere sahip serinin en son üyesi olarak tanıtılan Galaxy Watch fiyat noktasında da kabul edilebilir bir seviyede. Galaxy Watch 6 yorum ve değerlendirmelerinde de kullanıcılardan tam not alan cihaz, özellikle herkese hitap eden fiyat anlayışı ile de beğeni toplamaktadır.

Samsung Watch 6 incelemesi yaparak, cihazın teknolojik olarak sunduğu yenilikleri ve sağlık noktasında barındırdığı artıları da görebilirsiniz. Tasarım noktasında da birçok artıyı barındıran Galaxy Watch 6 grafit, gümüş renk seçenekleri ile de standart ve klasik bir tarz sunmaktadır. Eğer siz de uygun fiyatlı bir akıllı saat satın almak istiyorsanız Samsung Watch 6 fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Galaxy Watch 6 kutu içeriği:

 • Galaxy Watch 6 akıllı saat
 • Saat kordonu
 • Kablosuz şarj cihazı
Samsung Watch 6 Kutu İçeriği

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat Özellikleri

GPS:
Suya Dayanıklı:
Wi-Fi:
Uyku İzleme:
SpO2:
Seri:   Samsung Galaxy Watch 6
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Uyumlu İşletim Sistemi:   Android
Kullanım Süresi:   40 saat
Ekran Çözünürlüğü:   480x480 px
RAM:   2 GB
Piksel Yoğunluğu:   453 PPI
Bluetooth Versiyonu:   5.3
Batarya Kapasitesi:   425 mAh
Ekran Boyutu:   1.50 inç
Ağırlık:   33.3 gr
Dahili Depolama:   16 GB
Kasa Materyali:   Alüminyum
Çıkış Yılı:   2023
İşletim Sistemi:   Wear OS
Ekran Tipi:   Yuvarlak
İşlemci:   Exynos W930
Ekran Türü:   AMOLED
Titreşim:
EKG:
Adımsayar:
Toza Dayanıklılık:
NFC:
Telefon Görüşmesi:
Barometre:
Pusula:
İvmeölçer:
Nefes Egzersizi:
Mikrofon:
Mesaj Yazma:
Kalori Ölçer:
Ateş Ölçer:
Fener:
Hareketsizlik Uyarısı:
Hızlı Şarj:
Kablosuz Şarj:
Tansiyon Ölçer:
Telefonumu Bul:
Rahatsız Etme:
Sağlık Döngü Takibi:
Stres Ölçer:
Kasa Boyutu:   44 mm
Nabız Ölçer:
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Galaxy Watch 6 Classic Renkleri Tab S9 Ultra Samsung Galaxy Z Fold 5 Z Flip 5 Apple Watch Ultra 2 Yorumları Apple Watch 9 GPS Akıllı Saat Suya Dayanıklı Akıllı Saat Telefon Görüşmesi Yapılan Akıllı Saat Wi-Fi Akıllı Saat Adımsayar Akıllı Saat EKG Çeken Akıllı Saat

Ürüne puan ver

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 44mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 Pro Siyah Akıllı Saat
 Samsung Galaxy Watch 6 44mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 44mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Akıllı SaatSamsung Galaxy Watch 5 Pro Siyah Akıllı Saat
Fiyat 4.699,00 TL
53 satıcı
3.766,50 TL
104 satıcı
5.949,00 TL
62 satıcı
5.794,00 TL
35 satıcı
Popülerlik2. Popüler Samsung Akıllı Saat-5. Popüler Akıllı Saat-
Ortalama Puan----
GPSVarVarVarVar
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiVarVarVarVar
Sim KartlıVar-Var-
Uyku İzlemeVarVarVarVar
SpO2VarVarVarVar
SeriSamsung Galaxy Watch 6Samsung Galaxy Watch 5Samsung Galaxy Watch 6Samsung Galaxy Watch 5 Pro
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Uyumlu İşletim SistemiAndroidAndroidAndroidAndroid
Kullanım Süresi40 saat-40 saat-
Ekran Çözünürlüğü480x480 px450x450 px480x480 px450x450 px
RAM2 GB1.5 GB2 GB1.5 GB
Piksel Yoğunluğu453 PPI330 PPI453 PPI330 PPI
Kordon Materyali-SilikonDeriSilikon
Bluetooth Versiyonu5.35.25.35.2
Batarya Kapasitesi425 mAh410 mAh425 mAh590 mAh
Ekran Boyutu1.50 inç1.40 inç1.50 inç1.40 inç
Ağırlık33.3 gr33.2 gr59 gr46.5 gr
Dahili Depolama16 GB16 GB16 GB16 GB
Kasa MateryaliAlüminyumAlüminyumPaslanmaz ÇelikTitanyum
Çıkış Yılı2023202220232022
İşlemci Frekansı-1.18 GHz-1.18 GHz
İşletim SistemiWear OSAndroidWear OSWear OS
Ekran TipiYuvarlakYuvarlakYuvarlakYuvarlak
İşlemciExynos W930ARM Cortex A55Exynos W930ARM Cortex A55
Ekran TürüAMOLEDSuper AMOLEDAMOLEDSuper AMOLED
TitreşimVarVarVarVar
EKGVarVarVarVar
AdımsayarVarVarVarVar
Toza DayanıklılıkVarVarVarVar
NFCVarVarVarVar
Telefon GörüşmesiVarVarVarVar
BarometreVarVarVarVar
PusulaVarVarVarVar
İvmeölçerVarVarVarVar
Nefes EgzersiziVarVarVarVar
MikrofonVarVarVarVar
Mesaj YazmaVarVarVarVar
Kalori ÖlçerVarVarVarVar
Ateş ÖlçerVarVarVarVar
FenerVarVarVar-
Hareketsizlik UyarısıVarVarVarVar
Hızlı ŞarjVarVarVarVar
Kablosuz ŞarjVarVarVarVar
Tansiyon ÖlçerVar-VarVar
Telefonumu BulVarVarVarVar
Rahatsız EtmeVarVarVar-
Sağlık Döngü TakibiVarVarVar-
Stres ÖlçerVarVarVar-
Kasa Boyutu44 mm-47 mm45 mm
Sanal Asistan-Google-Google
Nabız ÖlçerVarVarVarVar
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı