Kameralı Akıllı Saat

Kameralı Akıllı Saat Fiyatları

471 farklı Kameralı Akıllı Saat için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL Apple Watch 7Apple Watch 8Apple Watch SE 2ÇocukYetişkinGPSSuya DayanıklıSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Kameralı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanıcı Türü Uyumlu İşletim Sistemi Kullanım Süresi Ekran Çözünürlüğü Çekim Mesafesi RAM Piksel Yoğunluğu Kordon Materyali Bluetooth Versiyonu Batarya Kapasitesi Ekran Boyutu Ağırlık Dahili Depolama Kasa Materyali Çıkış Yılı İşlemci Frekansı İşletim Sistemi Ekran Tipi İşlemci Ekran Türü Kasa Boyutu Kelime ile Filtrele Şarj Süresi Cinsiyet SatıcıToplam 95 satıcı. Ürün Puanı Renk

S23 PlusSmael SaatApple iPad 6GPS Akıllı SaatSuya Dayanıklı Akıllı SaatTelefon Görüşmesi Yapılan Akıllı SaatSim Kartlı Akıllı SaatAkıllı Çocuk SaatiWi-Fi Akıllı SaatEKG Çeken Akıllı SaatAdımsayar Akıllı SaatMikrofonlu Akıllı Saat

En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Kameralı Akıllı Saat Sıkça Sorulan Sorular

Kameralı Akıllı Saat

Dahili kamera bulunan ve SIM kart girişine sahip olan kameralı akıllı saat ürünleri, daha çok çocuklar için üretilir. Okula yeni başlayan ve akıllı telefon kullanamayacak yaşta olan çocukları takip edebilmek amacıyla geliştirilen SIM kartlı kameralı akıllı saat, GPS sayesinde çocuğun konumunu takip edebilme avantajı da sunar. Anne ve babaların çocuklarına kısa video klipler gönderebileceği kameralı smart watch ürünleri sayesinde ebeveynler ve çocuk her zaman iletişimde kalır. Bununla birlikte nadir de olsa yetişkinlerin kullanımı için üretilen kameralı saat modelleri bulmak da mümkündür. Özellikle akıllı telefona erişimin olmadığı zamanlarda büyük bir konfor sunan kameralı akıllı saat ürünleri, kullanıcıları ulaşılabilir kılar. Öte yandan hem çocuklar hem yetişkinler için üretilen pek çok kameralı akıllı saat acil durumlarda yardım çağırabilecek niteliktedir. Siz de kendiniz veya çocuğunuz için kameralı akıllı saat satın almak istiyorsanız Akakçe sayesinde fiyat karşılaştırmaları yapabilir, en ucuz kameralı akıllı saat çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kameralı Akıllı Saat Özellikleri

Çok sayıda marka tarafından farklı çeşitleri üretilen kameralı akıllı saatler, giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alır. İlk bakışta şık ve eğlenceli bir spor saat gibi görünen kameralı saat çeşitleri, ortalama 2 MP kameraya, 1 adet SIM kart girişine ve 1 adet micro SD kart yuvasına sahiptir. Yetişkinler için üretilenler klasik akıllı saat formunda olup farklı kullanım avantajları sunar. Çift yönlü çağrı yapma, görüntülü konuşma, kısa mesaj gönderme, online platformlardan gelen mesajları ve bildirimleri görüntüleme gibi pek çok işlevi olan yetişkin kameralı akıllı saat türleri, çeşitli gösterge ve uygulamalar sayesinde çok yönlü kullanımı destekler. Ayrıca kullanıcının vücudunu yakından takip etmesine, spor aktivitelerini yönetmesine de yardımcı olur. Kameralı akıllı çocuk saatleri ise miniklerin güvende olup olmadığını takip etme imkânı tanır. Ortalama 1.54 inç yansımasız ekrana sahip olan kameralı çocuk takip saati, eğlenceli arayüzü, miniklerin hayal gücüne hitap eden renk/desen seçenekleriyle keyifli bir kullanım sunar.

Klasik saat özelliklerinin tamamına sahip olan ve yalın arayüzü sayesinde çocukların kısa sürede kullanmayı öğrenebilecekleri kameralı akıllı saatler, uzun pil ömrü sayesinde kesintisiz kullanım olanağı tanır. GPS özelliği sayesinde çocuğun konumunu haritadan canlı olarak takip edebilme avantajı sunan pek çok kameralı akıllı saat smart watch, çocuk güvenli bölge dışına çıktığında ise ebeveyne bildirim gönderir. Ayrıca bazı kameralı akıllı saat ürünlerinde uzaktan dinleme ve uzaktan izleme özelliği bulunur. Bu sayede anne babalar diledikleri zaman çocuğun haberi olmadan bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilir, çocuğun bulunduğu ortamı izleyebilir. Tamamen çocukların güvende olması için tasarlanan kameralı akıllı saat çeşitleri aynı zamanda çocukların anne ve babaları ile konuşabilmelerini, acil durumlarda tek tuşla yardım almalarını, zamanı takip etmelerini ve arkadaşları ile iletişim kurabilmelerini de sağlar. Bununla birlikte kameralı akıllı saat ürünlerinde numara engelleme/yasaklı numara özelliği de bulunur.

Kameralı Akıllı Saat Modelleri

Görsel tasarım ve teknik özellikler açısından birbirinden farklı çok sayıda kameralı akıllı saat vardır. Kullanıcılara zengin alternatifler sunan kameralı saat modelleri arasında öne çıkanlardan biri canlı takip yapma özelliğine sahip olanlardır. Bu özellik ile ebeveynler çocuklarını diledikleri zaman anlık olarak takip edebilir. Bunun bir gelişmiş versiyonu olan kameralı takip ve çocuğun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleme de pek çok akıllı saat kameralı SIM kartlı modellerde bulunur. Kameralı akıllı saat inceleme ve test kullanımlarında öne çıkan bir başka özellik ise yüksek kapasiteli lityum iyon bataryadır. Bu bataryaya sahip olan kameralı akıllı saatler, uzun pil ömrüyle dikkat çeker. Çocuklara hitap eden renklerde üretilen kameralı akıllı saat ürünlerinin klasik renklerde olanları da vardır. Kameralı akıllı saat smart watch siyah ve beyaz modeller family watch konseptli serilerde yer alır ve anne-babalara hitap eder.

Kameralı Akıllı Saat Avantajları

Zengin ürün seçkisi sayesinde özellik ve görsel tasarım açısından çok fazla seçenek sunan kameralı akıllı saat ürünlerinin ihtiyaçları karşılaması için dikkatli seçilmesi önerilir. Çünkü en iyi akıllı bileklik gibi en iyi kameralı akıllı saat de kullanıcıdan kullanıcıya değişebilir. Kameralı akıllı saat tavsiye ve önerilerinde saat bataryasının kapasitesine de dikkat edilmesi gerektiği belirtilir. Genel olarak ihtiyacı karşılayan modeller tercih edildiğinde oldukça avantajlı bir kullanım sunan kameralı akıllı saatler ile pek çok şey yapılabilir. Üstelik dokunmatik ekran, büyük yazılar, renkli menü sayesinde kameralı saat kullanımı oldukça basittir. Kolay kullanımın yanı sıra kameralı akıllı saat modellerinin kullanıcılara sunduğu diğer avantajlar şu şekilde sıralanır:

Kameralı Akıllı Saat Fiyatları

Farklı özelliklere sahip modeller halinde kullanıcıların beğenisine sunulan kameralı akıllı saatler, ulaşılabilir fiyat düzeyiyle öne çıkar. Özellikle çocuk güvenliği için tasarlanan akıllı saat kameralı ürünlerde ulaşılabilir fiyat politikası uygulanır. Kamera çözünürlüğünden canlı takibe, uzaktan dinlemeden ek fonksiyonlara kadar pek çok şeyden etkilenen kameralı akıllı saat fiyatları, genellikle model bazında da farklılık gösterebilir. Örneğin, fotoğraf çekme özelliğine sahip olan kameralı akıllı saat ile sadece video klip alıp gönderme seçeneği sunan kameralı akıllı saat arasında fiyat farklılıkları bulunur. Batarya kapasitesi, şarj süresi, su direnci, hitap ettiği kullanıcı profili ve marka da kameralı saat fiyatları açısından belirleyici etkenler arasındadır. Ayrıca yetişkin kullanımı için tasarlanan kameralı akıllı saat çeşitleri daha fazla fonksiyona sahip olduğundan farklı bir fiyatlandırmayla kullanıcılara sunulur. Öte yandan kampanya dönemlerinde akıllı saat kameralı ucuz fiyat avantajı sağlar. Siz de bu tarz bir aksesuar arayışındaysanız tüm kameralı akıllı saat modellerine Akakçe yardımıyla ulaşabilirsiniz.