Akülü Araba

Akülü Araba Fiyatları

573 farklı Akülü Araba için fiyatlar listeleniyor.

Dolu Akülü Araba Pilsan Akülü Araba Babyhope Akülü Araba Kamarot Akülü Araba Feber Akülü Araba Peg Perego Akülü Araba

Fiyatı Düşen Akülü ArabalarTümü

Piyasaya Göre Ucuz Akülü ArabalarTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

6 Volt12 Volt24 VoltUzaktan KumandalıTek KişilikÇift Kişilik0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL ArabaJipSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 24Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Koltuk Sayısı Akü Yaş Aralığı Cinsiyet SatıcıToplam 42 satıcı. Ürün Puanı Renk

LegoOyun SetiEğitici OyuncakEt BebekModel BebekFigürPeluş OyuncakKumandalı ArabaOyuncak ArabaDolu Akülü ArabaPilsan Akülü ArabaBabyhope Akülü Araba

En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

En Çok İlgi Gören Akülü Arabalar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Akülü Araba Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Akülü Araba Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Akülü Arabalar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Akülü Araba:
  1. Dolu 8086 Sahara 12V Uzaktan Kumandalı
  2. Pilsan Panther 12V Uzaktan Kumandalı 05-118
  3. Pilsan Tery Bery 12V Uzaktan Kumandalı 05-280
  4. Babyhope 440 Bugo Drive 12 V
  5. Dolu Nitro Jeep 6V 8069

En Ucuz Akülü Araba Fiyatları Akakçe'de!

Herkesin kendi kesesine uygun olan ve uygun akülü araba çeşidine ulaşabilmesi, akakce.com üzerinden çok daha kolay. Her ürünün piyasadaki en uygun satış fiyatlarını görebilme olanağı sağlayan Akakçe'de akülü araba fiyatları da çok ucuz! Akakçe, tüm web sitelerini ziyaret ederek fiyat listesi hazırlama sorununu yok ederek tüm sitelerdeki akülü araba fiyatı listelerini tek bir adresten görebilme olanağı sağlar. Farklı cinsiyet ve yaş gruplarına hitap eden uzaktan kumandalı arabalar, çocukların hem tarzına hem de yaşına uygun olacak biçimde tasarlanmıştır. Bu arabalara kolay erişim sağlamak için akakce.com'u ziyaret etmek yeterlidir. Karar aşamasında akülü araba yorumları okunması da bu aşamanın en doğru ve en hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

En İyi Akülü Araba Modelleri

Farklı tarzlarda ve renklerde olan akülü araba modelleri, sadece görünümleriyle değil; konforlu ve güvenlikli yapılarıyla da ilgi çekmektedir. Standart, kumandalı ve ATV/ motosiklet seçeneklerinin yanı sıra oturma kapasitesine göre de seçim yapılabilir. Akakçe'nin online kanalı üzerinde Andcar, Baby&Toys, Dolu, Pilsan, Sunny Baby ve UJ Toys marka akülü araçların satıcı, fiyat ve özellik bilgileri görülebilmektedir. Bazı akülü arabalara iki çocuk aynı anda binebilirken bazıları ise tek çocuk için tasarlanmıştır. Akülü arabalar, çocukların sadece eğlence aracı ya da oyuncağı olarak görülmemelidir. Çünkü direksiyon, vites ve çeşitli aksesuarlar, çocukların ince motor gelişimini desteklerken, koordinasyon yetisini de geliştirir. Modeller konusunda da sadece normal araba görünümüne sahip olan modeller değil; jip, traktör, ATV modellerine de ulaşmak mümkündür. Çocuğun güvenliğini her konunun önünde tutan ebeveynler, emniyet kemeri olan modelleri daha çok tercih eder. Çoğu uzaktan kumandalı araba, akıllı anahtar sistemine sahiptir. Özellikle Pilsan akülü araba çeşitlerinde ön ve arka siperliğin sökülebilme özelliği bulunur. Tüm arabaların aküleri, kolaylıkla şarj olur ve şarjı uzun süreli kullanımlarda bile yeter. Uzaktan kumandalı arabalar, hiçbir kanserojen madde içermez ve çocukların sağlığı üzerinde olumsuz etkilere yol açmaz. Ayrıca, arabalar, aşırı ısınmaya ve fazla gelebilecek akıma karşı devre korumalıdır. Akülü araçların, "1 - 2 Yaş Arası", "3 - 5 Yaş Arası" ve "6 - 9 Yaş Arası" olmak üzere uygun yaş grubu belirlenerek alınması gerekiyor. Akülü araçların renk ve desen seçeneği de çok geniş bir skalaya sahiptir. Kız çocuklarının ilgisi; pembe, mor gibi renklerin yanı sıza Barbie gibi karakter baskılarına sahip akülü araçlar üzerinde yoğunlaşırken, erkek çocuklar ise Batman karakteri gibi çizgi film karakterlerinin baskılarının olduğu ya da komando desenli araçlara yönelir. Hem kız hem de erkek çocuk bulunan aileler de düşünülerek unisex modeller de tasarlanmıştır. Bu modeller de genelde baskısız ve ortak beğeni sağlanabilecek kırmızı, siyah, turuncu gibi renklerden oluşur. Araçların yanan ışıkları ve havalı ya da elektronik olarak dizayn edilmiş olan kornalarıyla çocuklar hem eğlenir hem de güvende olur. Bu nokta da çocuklara tehlikelere nasıl tepki vermesi gerektiğini, soğukkanlı olmayı ve anında müdahale etmeyi öğretir. Araçların tekerlekleri, çoğu modelde yüksek olarak kullanılmıştır. Bu durum, engebeli yollarda tehlikenin en aza inerek sürüşün tamamlanmasını sağlar. Araçlar; 6 volt, 12 volt ve 24 volt seçenekleriyle satışa sunulur. Volt değeri, akünün ne kadar uzun süreli sürüş sağlayabileceğini belirtir. Bazı modellerde tak-çıkar parçalar vardır. Bu parçalar; rahatsızlık vermesi, gerek duyulmaması durumlarında ya da temizlik sırasında kolaylıkla çıkarılıp takılabilecek şekilde yapılmıştır. Çocuklar, ergonomik ve şık tasarımlara sahip bu araçlarla keyifli anlar geçirmektedir.

Akülü Araba Yorumları

Kullanıcılar, yorumları ile ürünler hakkında kişisel deneyimlerini paylaşmakta; potansiyel alıcılar için ürünlere dair en gerçekçi bilgileri vermektedir. Akülü arabalar konusunda olumsuz yorum, yok denecek kadar azdır. Akülü araba yorumları, %90 oranında olumlu görüş içermektedir. Geriye kalan %10'luk dilimdeki kullanıcılar ise genellikle ürün özelliklerini tam olarak incelememiş olmaları nedeniyle birtakım şikâyetlerde bulunmaktadır; ancak, ürünlerin kalitesine dair bir eleştiriye pek rastlanmamaktadır. Aracın üzerinde ileri/geri kolunun bulunması, çocuğun ayağını gazdan çekmesiyle eş zamanlı olarak durma sağlanması, şarj kullanım süresi gibi faktörlere özellikle vurgu yapan kullanıcılar, memnuniyetlerini dile getirmektedir.

En Ucuz Akülü Araba

Herkesin fiyat konusunda zorlanmadan çocuğunu sevindirebilmesi için en ucuz akülü araba modelleri de satışa sunulmaktadır. Fiyat listelerine bakıldığında bazı firmalar daha yüksek fiyatlar belirlese de akakce.com üzerinden en uygun akülü araba fiyatı kolaylıkla bulunabilir. Bazı dönemlerde akülü araba fiyatları indirim sayesinde daha da aşağılara çekilir. Üstelik, bu indirimlerden haberdar olmak için siteyi sürekli kontrol etmenize de gerek kalmaz. Akakce.com üzerinden beğendiğiniz akülü araba çeşidine tıklayarak bildirim oluşturduğunuz takdirde size indirim dönemlerinde SMS ya da mail yoluyla bildirim gelir. Bu imkânlar dâhilinde en ucuz akülü arabaya sahip olmak için herhangi bir engel kalmamış olur.

Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Uzaktan kumandalı akülü araba, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla çocukları için tercih edebilecekleri özelliklere sahiptir. Örneğin; ebeveynin kontrolünde olan kumandada 3 kademeli hız seçeneği ve fren yapabilme özellikleri yer alır. Uzaktan kumandalı akülü araç ile çocuk doyasıya eğlenirken ebeveyni de kontrolün kendinde olmasının rahatlığını yaşar. Kumandanın antensiz olması da çocuğun anteni koparma sorununu ortadan kaldırır.