12 Volt Akülü Araba

12 Volt Akülü Araba Fiyatları

205 farklı 12 Volt Akülü Araba için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Akü12 Volt
 • Akü24 Volt
 • Kişi SayısıTek Kişilik
 • Kişi SayısıÇift Kişilik
 • Taşıma Kapasitesi50 kg
 • Taşıma Kapasitesi70 kg
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı4.000 - 6.000 TL
 • TürüAraba
 • TürüATV

Önceki Sayfa: 1 / 9 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Akü12 Volt
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüKişi SayısıAküModel SeçeneğiTaşıma KapasitesiMaksimum HızGenişlikDerinlikYükseklikAğırlıkYaş AralığıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (205)

12 Volt Akülü Motor 24 Volt Akülü Araba Çift Kişilik Akülü Araba Tek Kişilik Akülü Araba Pilsan Akülü Motor Pilsan Akülü Traktör Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Dolu Akülü Traktör Pilsan Akülü ATV 6 Volt Akülü Araba Akülü ATV 4x4 Akülü Araba

En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

12 Volt Akülü Araba Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 12 Volt Akülü Araba hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 12 Volt Akülü Araba:
 1. Dolu 8086 Sahara 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
 2. Pilsan 05-118 Panther Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba
 3. Babyhope 439 Mercedes G65 Amg Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Jeep
 4. Pilsan 05-280 Tery Bery Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba
 5. Babyhope 437 Q-SUV 12 V Akülü Araba

12 Volt Akülü Araba

Çocukların keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanan pek çok ürün seçeneği kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu ürünlerden bir tanesi olan 12 volt akülü araba modelleri farklı tasarım ve özelliklere sahiptir. Pratik kullanımı ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların yoğun ilgisini gören akülü araba 12 volt seçenekleri yaş gruplarına uygun alternatifler sunar. Modellerin kompakt tasarımı oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. 12 volt akülerin dayanıklı ve kullanışlı yapısı çocukların istedikleri gibi hareket etmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda akülü arabaların özel koltuk yapısı konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Tek koltuklu modellere ek olarak çift kişilik ürün seçenekleri çocukların arkadaşları ile birlikte eğlenmelerini sağlar. Akakçe üzerinden akülü araba fiyatları ucuz seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve 12 volt akülü araba tavsiyeleri edinebilirsiniz.

12 Volt Akülü Araba Modelleri

Çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olan 12 volt akülü arabalar çeşitli tasarım ve özellikler ile birbirinden ayrılır. Birçok farklı tasarım modeli olması, farklı tarzda araba seven çocukların istedikleri ürünü kolayca bulmalarını sağlar. İster iç ister dış mekanda kullanılabilen modellerin teker tasarımları güçlü bir yer tutuşu sağlar. Çocukların güvenliğini her zaman ön planda tutan markaların geliştirdiği akülü araba seçenekleri oldukça uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Böylece çocuğunuz büyüyene kadar arabası ile dilediği gibi eğlenebilir. Ürünleri birbirinden ayıran bir diğer nokta kapılarıdır. Tasarım gereği açılan ve açılmaz kapı, jip modellerinin belirli bir bölümünde kapısız yapıda olan modelleri bulabilir ve çocuğunuzun tercih ettiği arabaya dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Akülü araba modellerini birbirinden ayıran noktalardan bir diğeri de tasarımların yaş gruplarına ve çocukların cinsiyetlerine göre farklılık göstermesidir. Genel olarak 3 ve 5 yaş aralığındaki çocuklar için ideal olan modellerin koltuk tasarımları uzun süre konforlu hissettirir. Erkek, kız, unisex tasarıma sahip modeller aynı zamanda farklı boyut opsiyonlarına da sahiptir. Akülü araba 12 volt modelleri kullanıcılarına birçok farklı renk seçeneği sunar. Beyaz, kırmızı, mavi, siyah, yeşil, pembe, turuncu, sarı renkteki akülü arabalar çocukların en sevdiği renkte arabalara binmeleri için özel olarak tasarlanır. Akülü araba modellerinin yorum bölümünde kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir ve çocuğunuz için ideal olduğunu düşündüğünüz ürünleri tercih edebilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak akülü araba 12 volt en ucuz seçeneklerini yakalayabilir ve bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

12 Volt Akülü Araba Özellikleri

Akülü araba modellerini birbirinden ayıran birçok ölçüt vardır. Çocuklar için güvenlik, konfor, pratiklik gibi özellikler sunmaları için özel olarak geliştirilen modellerin 12 volt aküsü uzun süre yüksek performansını sürdürmeyi başarır. Ürünlerin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi kullanım şekilleridir. Akünün gücünden yararlanarak hareket eden modellerin büyük bir bölümü manuel kontrole sahiptir. Direksiyon kullanımı çocukların göz ve el koordinasyonunu geliştirmelerine de katkıda bulunur. Manuel kullanıma sahip ürünlerin yanı sıra uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ürünler de kullanıcıların beğenisine sunulur. Akülü araba 12 volt uzaktan kumandalı ürünleri ebeveynler için önemli ölçüde kolaylık sağlar. Çocuklar diledikleri gibi eğlenirken araç üzerinde kontrol sahibi olmayı sağlayan akülü araba 12 volt kumandalı modeller kullanıcıların beğenisini kazanır.

12 volt akülü arabalar arasında öne çıkan özelliklerden bir diğer ise emniyet kemeri bulunmasıdır. Çocuklar için güvenli bir eğlence sunan modellerin emniyet kemerleri gerçek arabalardaki gibi oldukça önemlidir. Sürüş deneyiminde kemerin takılabilmesi ebeveynlerin dikkat ettikleri özellikler arasında yer alır. Akülü arabalarda göz önünde bulundurulan özelliklerden bir diğeri ise ürünlerde kullanılan malzemelerdir. Genel olarak güçlü plastikten elde edilen arabaların donanımında farklı materyaller de yer alır. Ürünlerin fiyat seçenekleri de sahip oldukları özelliklere bağlı olarak şekillenir. Akülü çocuk araba fiyatları 12 volt geniş ürün gamı ile birlikte her bütçe için ideal seçenekler sunar. Aynı zamanda fiyat performans ölçütlerinde oldukça başarılı sonuçlara imza atan modellerin uzun kullanım ömürleri de kullanıcıların beğenisini toplar. Siz de akülü araba ucuz 12 volt seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

12 Volt Akülü Araba Türleri

12 volt akülü araba modelleri arasında çocukların en çok dikkat ettiği nokta tasarımdır. Bu nedenle farklı tarzda geliştirilen akülü araba modelleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Aynı zamanda ürünlerin özel yapıları farklı koşullara da kolayca uyum sağlamayı başarır. En sık tercih edilen akülü araba türlerinden bir tanesi spor tarza sahip tasarımlardır. Birçok farklı araç yapısı oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Spor arabaların yanı sıra jip modelleri de çocukların beğenisini toplar. Bu ürünlere ek olarak motor ve traktör modeline sahip akülü arabalar da mevcuttur. Farklı arazi koşullarına uygun tekerlek yapısı ve yerden yükseklik sunan araçlar her alanda yüksek verim elde edilmesine yardımcı olur. 12 volt akülü araba en uygun fiyat seçenekleriyle çocuğunuza eşsiz bir deneyim fırsatı sunabilirsiniz.

12 Volt Akülü Araba Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini sağlayan akülü araba modelleri arasında karar verirken dikkat edilmesi gereken birçok husus mevcuttur. Güvenlik, konfor, kalite gibi kriterleri göz önünde bulundurmanız yüksek verim elde etmenize yardımcı olur. Akülü arabalar da bebek bisiklet modelleri gibi çeşitli yaş gruplarına hitap eden seçenekler sunar. Ürünler arasında karar verirken çocuğunuz için ideal kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çocukların hızlı bir şekilde büyümelerinin göz önünde bulundurulması uzun vadede avantaj kazanılmasını sağlar. Çocuğu araba kullanamayacak yaşta ebeveynler için uzaktan kumandalı arabalar uygun bir seçenektir. Seçim yaparken araba modellerinin taşıma kapasiteleri göz önünde bulundurulabilir. 12 volt uzaktan kumandalı akülü araba en ucuz seçenekleri ile bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Modeller arasında karar verirken dikkat edebileceğiniz noktalardan bazıları:

12 Volt Akülü Araba Fiyatları

12 volt akülü araba fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kapasitesine bağlı olarak belirlenir. Birçok farklı tasarım seçeneği olması oldukça geniş bir fiyat listesi sunar. Araba modellerinin akülerinin 12 volt olması oldukça uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Çocukların diledikleri gibi eğlenmelerini sağlayan ürünlerin fiyat aralıkları da her bütçeye uygun olabilecek seçeneklerle sunulur. Bu aşamada seçim yaparken çocukların görüşlerini dikkate almak oldukça önemlidir. Çocukların ilgisini çeken modellerin tercih edilmesi üründen daha fazla keyif almalarını sağlar. 12 volt akülü araba fiyatı belirlenirken ürünlerde kullanılan malzemelerin kaliteleri de dikkate alınır. Kullanım ve dolum sürelerini belirleyen akünün kalitesi farkını her kullanımda hissettirir. Akakçe’deki birbirinden kaliteli ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Akülü araba 12 volt kampanya ve indirim fırsatlarıyla yüksek kaliteli ve güvenli ürünlere sahip olabilirsiniz.