Alt Açma Minderi

Alt Açma Minderi Fiyatları

361 farklı Alt Açma Minderi için fiyatlar listeleniyor.

Babyjem Alt Açma Minderi Skip Hop Alt Açma Minderi Sevi Bebe Alt Açma Minderi Pierre Cardin Alt Açma Minderi Hamur Alt Açma Minderi Mummy's Baby Alt Açma Minderi

Fiyatı Düşen Alt Açma Minderleri

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

En İyi Bebek ArabasıBebek Klozet AdaptörüBebek SabunuBebek KüvetiBebek TarağıBebek Tırnak MakasıBebek BornozuBebek Küvet FilesiBebek PudrasıBabyjem Alt Açma MinderiSkip Hop Alt Açma MinderiSevi Bebe Alt Açma Minderi

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Alt Açma Minderi Yorumları ve Önerileri

 • Betül Ş.626 yorum
  2248 beğeni
  Sevi BebeSevi Bebe Pratik Alt Açma MinderiBetül Ş. 19 Ağustos 2020
  Sevi Bebe Pratik Alt Açma Minderi
  Bebeğin bezini değiştirirken halı , yatak veya koltuk kirlenebiliyor. Hijyen açısından alt açma minderi kullanılabilir. Bu minderin havlu kumaş olması dikkat çekiyor. Duştan sonra çocuğu giydirirken de kullanılabilir. Diğer deri olan yüzü ftalat içermiyormuş. Bu yüzünde bebeğin bezi değiştirilebilir. Baş kısmında yastık da var ve yastık her iki tarafa dönebiliyor.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Alt Açma Minderi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Alt Açma Minderleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 361 farklı model arasında

En çok satan Alt Açma Minderleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Alt Açma Minderi:
 1. Babyjem 2 Fonksiyonlu Alt Açma Pedi
 2. Skip Hop Pronto Alt Açma Çantası
 3. Sevi Bebe Pratik Alt Açma Minderi
 4. Babyjem Kundaklı Ekru Alt Açma
 5. Pierre Cardin Lüks Nakışlı Alt Açma Minderi Gri

Alt Açma Minderi

Ebeveynler minik bebekleri için her şeyin en iyisini düşünür. Bebeklerin sağlığı ve konforu her şeyden önemlidir. Bu nedenle de seçimlerini yaparken kaliteli, uygun fiyatlı ve sağlık dostu ürünler tercih ederler. Bebekler gün içerisinde defalarca kez altını kirletir. Buna bağlı olarak da defalarca kez bez değişimi yapılması gerekir. Bez değiştirme işlemi oldukça zordur. Çocuklar oldukça hareketli oldukları için alt değiştirirken bazı ürünlerin kullanılması gerekir. Bebeklerin altı değiştirilirken kullanılan ürünlerden biri bebek alt açma minderidir. Bu ürünler sayesinde alt değiştirme işlemi oldukça basit bir hal alır. Alt açma minderi bebeğin hem baş kısmını destekleyerek ona konfor sağlar hem de hijyen açısından önemlidir. Ayıcıklı alt açma minderi gibi bebeklere hitap eden farklı, eğlenceli ve şık desenlere sahip modeller mevcuttur. Alt açma minderi ve bebek banyo oturağı gibi bebeğinizin farklı ihtiyaçlarını birlikte satın alarak bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilen Alt Açma Minderi Seçenekleri

Alt değiştirme minderi modelleri bebeklerinizin gün içerisinde altını değiştirmenizi kolaylaştıran ürünlerden birisidir. Ürünler, bu rutini daha kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanır. Bu ürünler rahatça işinizi halletmeniz ve aynı zamanda bebeklerinizin de sağlığını düşünülerek yumuşak malzemeler kullanılarak üretilir. Bunun yanı sıra bazı farklı modellerin yan kısımlarında cetvel baskıları olabilir. Cetvel baskısı sayesinde bebeğinizin günlük ve aylık gelişimini de takip edebilirsiniz. Pratik alt açma minderi sayesinde güvenli ve rahat bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz. Modeller kullanıma bağlı olarak sık sık kirlenebilir. Bu nedenle de temizliği kolay olan materyaller kullanılarak üretilmiş olan ürünlere yönelebilirsiniz. Silinebilir alt açma minderi sayesinde, ürünleri kirlendiği anda kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dilerseniz sıcak suda dilerseniz da makinede kolaylıkla yıkanabilen bu ürünler tercih sebebidir. Özellikle üretiminde su geçirmez materyallerin kullanılması sıklıkla kullanılan bu ürün için önemli bir detaydır. Alt açma minderi üzerinde genellikle su geçirmeyen pamuklu minder kılıfları kullanılır. Su geçirmeme özelliği sayesinde de kılıfı direkt yıkayarak kirlerden arındırmanız oldukça kolaydır. Özellikle tuvalet eğitimi sırasında oldukça işe yarayan bu ürünler ve lazımlık modellerini inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.

Konforlu Alt Açma Minderi Alternatifleri

Bebek alt açma modelleri farklı alternatifler şeklinde kullanıcılara sunulur. İlk olarak bu ürünlerin dört bir yanının da şişme ve yükseltilmiş olduğunu bilmeniz gerekir. Yumuşak ve yüksek kısımları sayesinde bebeğiniz için kullanım konforu sunarken, aynı zamanda onu korur. Bu modeller sayesinde sıvıyı hemen hapsederek, bebeğiniz için güvenli bir ortam sağlamınız mümkündür. Katlanabilir alt açma minderi gibi farklı modeller kullanıcılara kullanım konforu sağlar. Katlanabilir ürünler portatif olmaları ve az yer kaplamaları sayesinde özellikle seyahat sırasında en büyük destekçinizdir. Seyahatlerinizde dahi bebeğinize hijyenik bir ortam sunması nedeniyle oldukça tercih edilir. Buna ek olarak kendinden alezli alt açma minderi modelleri de vardır. Bu ürünleri direkt olarak bebeğinizin çarşafının altına serebilirsiniz. Üstün koruma sağlayan bu ürünler sayesinde yatağı koruyabilir ve bebeğinizin rahat bir uyku çekmesine destek olabilirsiniz. Alt açma matı da ince ama kullanışlı bir üründür. Bu ürünler sayesinde yine alt değiştirirken hem etrafın temiz kalmasını sağlayabilir hem de bebeğinizi konforlu bir şekilde yere yatırabilirsiniz. Ilık suda elde ya da makinede 40 derecede yıkanabilen bu ürünler sayesinde kolaylıkla temizleme yapabilirsiniz. Bu ürünler kolay temizlenebilme özelliği sayesinde tercih edilir. Aynı zamanda alt açma minderi seti tercih ederek de ihtiyacınız gereken her ortamda ürünleri kullanabilirsiniz.

Pratik Kullanımla Hijyen Sağlayan Alt Açma Minderi

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren gelişimlerini sürdürebilmek için beslenir ve buna bağlı olarak da sık sık altlarını kirletirler. Özellikle sürekli sıvı gıdalarla beslenen bebeklerin sindirim sistemi oldukça hızlı çalışır. Bu nedenle de hiç beklemediğiniz anlarda bebeğinizin altını değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bebeklerin bezleri sık sık değiştirilmelidir. Çünkü bezi kirli olan bebekler ağlar, huzursuz olur ve pişik gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bez değişimi sırasında ortamın hijyenik olması ve aynı zamanda etrafın temiz kalması oldukça önemlidir. Alt açma minderi bu noktada kullanabileceğiniz en konforlu ürünler arasında gösterilebilir. Alt açma minderi nasıl kullanılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu ürünler bebekleriniz için konforu sağlamak ve hijyenik bir ortam oluşturmak için özel materyallerden tasarlanır. Oldukça pratik bir kullanımının olduğunu bilmeniz gerekir. Kullan at şeklinde tasarlanan ürünlerin yanı sıra, yıkayıp devamlı kullanabileceğiniz alternatifler de vardır. Bebeğinizin altını açacağınız alana bu ürünü sererek kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Alt açma minderi ölçüleri de farklılık gösterebilir. Bu ürünleri normal olarak yerde ya da alt değiştirme stantlarında kullanmak üzere satın alabilirsiniz. Bu nedenle de ölçülerine dikkat etmeniz önerilir. 60x60 ya da 60x90 gibi farklı ürün alternatifleri vardır. Her kullanıcı bu ölçüler arasından kullanım alanına uygun olan seçeneği satın alabilir.

Farklı Modelleriyle Alt Açma Minderi

Bez değişimi sırasın bebeğiniz zemine direkt olarak yatırmak istemeyebilirsiniz. Bu doğrultuda birbirinden farklı modeller bulmanız oldukça kolaydır. Özellikle her an bez değiştirme işlemi sırasında konforlu ve hijyenik ortam sağlamak kişiler için doğru bir tercihtir. Kız ve erkek bebek alt açma minderi kullanarak, bezi bu ürünler üzerinde değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünlerin süngerli ve yumuşak bir yapıda olduğunu, bebeklerin hem bel kısmını hem de baş bölgesini desteklediğini bilmeniz gerekir. Alt açma pedi kullanımı sayesinde bebeğiniz için dilediğiniz her ortamı daha hijyenik ve konforlu bir alana dönüştürebilirsiniz. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünler küçük ve konforludur. Az yer kaplaması sayesinde de kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Cepli alt açma minderi gibi farklı modelleri sayesinde kullanım konforu sunar. Cep kısımlarına bebeğiniz ihtiyaç duyduğu bez, emzik, biberon, ıslak mendil gibi ürünleri yerleştirebilirsiniz. Çantalı alt açma minderi de modeli itibariyle oldukça pratik ve konforlu ürünler arasında gösterilebilir. Görünüş olarak çantaya benzer. Bunun yanı sıra çantayı açtığınız zaman ise kocaman bir alt değiştirme minderine dönüşür. Yastıklı alt açma minderi modelleri de konforu, baş kısmını destekleyen yastığı sayesinde tercih edilen ürünler arasında gösterilebilir.

Bebeğiniz İçin Alt Açma Minderi Modelleri Akakçe’de

Alt açma yatağı özellikle tuvalet eğitimi sırasında da tercih edilen ürünlerdendir. Tuvalet eğitimi ya da alt değiştirirken etrafın kirlenmesini önlemek amacıyla tercih edilir. Tuvalet eğitimi verilen çocukların yataklarının altına bu ürünler yerleştirilir ve olası kazaların önüne geçilir. Ürünler genel olarak hava geçiren ama buna karşın su geçirmeyen malzemeler kullanılarak üretilir. Aynı zamanda minik bebeklerinizin kendisini minder dışına atmaması için yan kısımları daha yüksek tasarlanır. Bunun yanı sıra ürünler farklı desenlerde olabilir. Figürlü alt açma minderi modelleri özellikle bebeklerin ilgisini çekmesi nedeniyle tercih edilir. Farklı baskıların ve figürlerin bulunduğu modeller, bebeklerin ilgisini çekerken renkli görüntüleriyle beğenilir. Figürlü modellerin yanı sıra minderler rengarenk kumaşlar kullanılarak tasarlanır. Bu rengarenk kumaşlar üzerine yapılan farklı baskılar sayesinde de sevimli bir görünüme sahiptirler. Ürünler yan kısımları fırfırlı, hayvan baskılı ve renkli tasarımları sayesinde eğlenceli bir görünüme sahiptirler. Kundaklı alt açma minderi farklı tasarımları ve kullanım konforu sağlaması nedeniyle tercih edilir. Özellikle konforlu olan bu modeller yeni doğan bebekler için en uygun şekilde tasarlanır. İnce, taşıması pratik ve hijyenik olan bu ürünler ebeveynler tarafından tam not alır. Alt açma minderi fiyatları geniş bir yelpazede sıralanır. Modelleri ve fiyatları Akakçe’den inceleyebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun seçenekler arasından, bebeğiniz için uygun olan modelleri bulabilirsiniz.