Anahtarlık

Anahtarlık Fiyatları

65.879 farklı Anahtarlık için fiyatlar listeleniyor.

Buffer Anahtarlık Ford Anahtarlık Bavyera Anahtarlık Subaru Anahtarlık Honda Anahtarlık Audi Anahtarlık

Fiyatı Düşen Anahtarlıklar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Anahtarlıklar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 150 - 250 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Zincir Seçeneği Materyal Şekil Kelime ile Filtrele

Diesel SaatKolyeYüzükÇakmakBileklikKülçe GümüşKüpeZikirmatikTokaBuffer AnahtarlıkFord AnahtarlıkBavyera Anahtarlık

Anahtarlık Yorumları ve Önerileri

 • GA3 yorum
  4 beğeni
  Parliky 2 Adet Benzersiz Öğrenciler Tebrikler Lisansüstü Öğrenci Hatıra Doğum Günü Yüzüğü Asılı Hediye Oğul Anahtarlık Için Hediyeler Anahtarlıklar Araba Zincirleri Parti AksesuarlarıGülşah A. 10 Temmuz 2019
  Parliky 2 Adet Benzersiz Öğrenciler Tebrikler Lisansüstü Öğrenci Hatıra Doğum Günü Yüzüğü Asılı Hediye Oğul Anahtarlık Için Hediyeler Anahtarlıklar Araba Zincirleri Parti Aksesuarları
  Kolay Sipariş
  İlgili satıcı hızlı Kargo çok teşekkürler tekrar görüşmek üzere
Tüm yorumları gör

Anahtarlık Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Anahtarlıklar hangileri?

Bugün Akakçe'de 65.879 farklı model arasında

En çok satan Anahtarlıklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Anahtarlık:
 1. Aracınıza Özel Şık Gerçek Deri Cüzdan Anahtarlık 9x4 Cm SEAT
 2. HAKİKİ DERİ ANAHTARLIK
 3. 1. SINIF HAKİKİ DERİ ÖNDEN CEPLİ ANAHTARLIK - 609
 4. LANSE SUNİ DERİ Deri Anahtarlık
 5. Muse of Bags Erkek Siyah Hakiki Deri Kemer Askılı Anahtarlık

Anahtarlık

Gündelik hayatın vazgeçilmezlerinden olan anahtarlık çeşitleri, kullanıcının tarzını da yansıtır. Yanında en çok taşıdığı aksesuar olan anahtarlıklar sayesinde kişiler, günlük hayatlarındaki duruşunu vurgular. Anahtarları bir arada tutmak, hayatı kolaylaştırdığı kadar kimi özel fonksiyonları ile de pratiklik sağlar. Özellikle erkekler için saat, kemer ve anahtarlığın takılacağı ürünler aynı marka altında bir arada bulunabilir. Kemer, anahtarlıklar ve saat kordonu set halinde satın alınarak hediye edilebilir.

Anahtarlık Tasarımları Tarzı Yansıtır

Gün içinde en çok kullanılan aksesuar anahtarlıktır. Hem anahtarları çeşitlerine göre ayırabileceğiniz hem de kaybolma tehlikesine karşı yanınızda bulundurabileceğiniz anahtarlık modelleri tarzınızı da yansıtır. Beğeninize uygun çeşitli tasarım arasından seçim yaparken çeşitli koleksiyonlarla da zaman zaman anahtarlığınızı değiştirebilirsiniz. Ev, araba ve işyeri anahtarları gibi birden fazla anahtarınız var ve aynı anda hepsine birden ihtiyacınız yok ise değişik anahtarlıklarla bunları birbirinden ayırabilirsiniz. Örneğin ev anahtarlığı olarak belirlediğiniz anahtarlıkta sadece ev ile ilgili anahtarları toplayabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için özel üretilmiş anahtarlıkların yanı sıra herkesin kullanabileceği anahtarlıklar da çok çeşitlidir. Kişiler, kendi alışkanlıklarına göre de ürün satın alabilirler. Futbol sevenler için Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray anahtarlık çeşitleri ya da diğer takımlar için tasarlanmış modelleri bulmak mümkündür. Resimli anahtarlık modellerinde kişi kendisi ya da sevdiğinin fotoğrafını pleksi içine koydurarak farklı çeşitte anahtarlıklar da yaptırabilir. Birden fazla anahtar ve anahtarlığın gerektiği durumlarda, hangi anahtarın ne işe yaradığını, fotoğrafını çekerek pleksi anahtarlık olarak yaptırabilirsiniz. Böylelikle ev anahtarlık çeşitlerinde yazlık, kışlık, depo anahtarı gibi birbirinden ayrı yerlerde ihtiyaç duyulan anahtarları karıştırma sorunu ortadan kalkar.

Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık çeşitleri arasında her zevke ve keyfe uygun olanları vardır. Değişik tasarımlarda üretilen anahtarlıklar çok fazla çeşittedir. Anahtarlıklar, modern ve klasik tasarımların tamamında tarz belirler. Anahtarlık kalitesinde en önemli unsur yapıldığı malzemedir. Çeşitlerden bazıları şöyledir:

Anahtarlık ve Fonksiyonel Özellikleri

Anahtarları taşımasının yanı sıra çeşitli ek özellikleri ile dikkat çeken fonksiyonel anahtarlıklar pratik hayatta oldukça faydalıdır. Geniş ürün yelpazesi içinde tarza ve beğeniye uygun modellerde bile ek fonksiyonların olması hayat kurtarıcı olabilir. Çok amaçlı anahtarlık çeşitleri olarak da bilinen fonksiyonlu anahtarlıklardan en çok tercih edileni anahtarlık çakmak modelleridir. Bunun yanı sıra özellikle doğa yürüyüşlerinde çok işe yarayan anahtarlık çakı ya da pusula anahtarlık çeşitleri ek fonksiyonlara göre değişen fiyatlara sahiptir. Hem anahtarları taşıyıp hem de bozuk para cüzdanı olarak kullanılan anahtarlık cüzdan çeşitlerinin yanı sıra büyük cüzdanlarda bulunan anahtar halkası, büyük cüzdanların da bu şekilde kullanılabileceğini ifade eder. Ancak bu tip cüzdanlara fazla anahtar takılması, zamanla cüzdanın şeklini deforme edeceğinden çok tercih edilmez.
Kimi zaman, anahtarlıklar fonksiyonları dolayısı ile tercih edilir. Anahtarlık kamera çeşitleri bu türlerdendir. Araba anahtarlığı gibi çeşitli modellerde satışa sunulan gizli kameralar ile ses ve görüntü kaydedilebilir. Çoğu zaman ihtiyaç duyulduğunda bulunamayan bir diğer ürün de açacaktır. Açacak anahtarlık modelleri bu nedenle en çok tercih edilen fonksiyonlu anahtarlar arasında yer alır. Çakmak yerine daha ilginç olduğu düşünerek anahtarlık kibrit modellerine de göz atabilir, zevkinize uygun olanları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Karanlıkta kaldığınız zaman kapıyı açabilmek için anahtar deliğini bulmanız zor olur. Bu nedenle üretilen fener, lazer ya da led anahtarlık modelleri kapı anahtarlığı için oldukça kullanışlıdır. Çok sayıda modeli olan ürünlerde, son dönemlerde trend olan makrome anahtarlık ya da amigurumi anahtarlık çeşitleri de sıkça tercih edilir.

Beğeniye Uygun Anahtarlık Çeşitleri

Anahtarlığın fonksiyonu, pratik bir iş üzerine olmayabilir. Kişinin uğurlu olduğunu düşündüğü çeşitli objelerin de anahtarlığı yapılabilir. Kokulu taş anahtarlıklar genellikle kokularıyla kişileri rahatlatır ve taşın da iyi enerji verdiğine inanılır. Bunun gibi nazar boncuklu anahtarlık modellerinin de nazara karşı koruduğu düşünülür. Boncuk anahtarlık çeşitleri her dönem, inanış ne olursa olsun ilgi çeker. Özel tasarım anahtarlık çeşitlerinde de kişiye özel hazırlanmış modellere rastlanır. Gökkuşağı anahtarlık çeşitleri, hayvanseverlerin sıkça tercih ettiği baykuş, tavşan, akrep, panda, civciv, kedili, ayıcık anahtarlık türleri de irili ufaklı şekilde tüketicinin beğenisine sunulur. Hayvan motiflerinin en çok kullanıldığı el yapımı anahtarlıklar amigurumi anahtarlık modelleri arasındadır. Bir başka uğur getirdiğine inanılan hayali hayvan unicorn’dur. Özellikle gençler ve kendilerini genç hissedenler unicorn anahtarlık çeşitlerini tercih ederler. Tavşanların da uğur getireceğine inanılır. Özellikle amigurumi tavşan anahtarlık modelleri hediyelik olarak çok sık satın alınır. Bu modellere çeşitli eklemeler ya da harfler konularak kişiye özel anahtarlık çeşitleri üretilebilir.
Kişinin gördüğü zaman kendisini daha iyi hissettiği ve motivasyon kazandığı çeşitli objelerden yapılmış anahtarlıklar da vardır. Harry potter anahtarlık türleri gibi filmi beğenilen kahramanların anahtarlıkları da her zaman dikkat çeker. Yeni doğmuş bebeği olan kişiler bebek anahtarlık çeşitlerini tercih ederken, mesleğe yeni gelmiş gençler mesleklerine ait anahtarlıkları kullanmayı severler. Polis anahtarlık çeşitleri, anahtarlık silah şeklindeki türleri ya da pilotlara hediye edilecek uçak anahtarlık modelleri bu türün içindedir. Sevgili anahtarlık çeşitlerindeyse isim yazılı anahtarlık veya baş harfinin canlı renkler ile süslendiği epoksi anahtarlık çeşitleri de çok sık tercih edilir. Şirketler, kendi tanıtım ve pazarlama stratejilerinde promosyon dekoratif anahtarlık çeşitlerine de çok önem verir. Bu anahtarlıklar, kimi zaman kartela ile anahtarlık bir aradadır. Kumaş anahtarlık ürünlerinde bu tip promosyonlara çok rastlanır. Makrome anahtarlık modelleri de ipliklerin tanıtımında çok sık kullanılan promosyon türüdür. Çeşitli markaların kahramanları her dönem anahtarlıklarda kullanılır ve bu modeller her zaman dikkat çeker. Maskotlu anahtarlık modellerinden bir tercih yaparken mickey mouse anahtarlık çeşitlerinden pubg mobile anahtarlık modellerine kadar geniş bir yelpaze seçiminizi bekler. Tıpkı bunlar gibi rick and morty anahtarlık çeşitleri gençler için iyi bir hediye seçeneğidir. Kendini her dönem genç hissedenler için ise star wars anahtarlık modelleri oldukça beğenilir.

Hediye Fikri Olarak Anahtarlık

Anahtarlık hediye olarak düşünüldüğünde küçük bir hediyeymiş gibi gelebilir ancak hediye ettiğiniz kişinin beğeneceği bir modeli hiç yanından ayırmayacağını bilmek önemlidir. Sizin için özel olan kişiye, sürpriz yaparak hediye edeceğiniz bir kalpli anahtarlık sonsuz aşkın simgesi olabilir. Tüylü anahtarlık çeşitleri anahtarlarını sürekli kaybeden kişiler tarafından daha çok tercih edilir. Hele büyük boylu peluş anahtarlık çeşitleri sayesinde anahtarlar asla unutulmaz. Hediyelik olarak anahtarlık seçiminde anahtarlığın uzun ömürlü, kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Çift anahtarlık modelleri ile hem kendiniz hem sevdiğiniz kişi için birbirini tamamlayan anahtarlık almış olursunuz. İlginç anahtarlık çeşitleri arasında, plastik anahtarlık çeşitlerinin yanı sıra el yapımı makrome anahtarlık fiyatları ve çeşitleriyle oldukça çok beğenilir. Ucuz anahtarlık çeşitleri için biraz daha plastik ürünleri tercih edebilirsiniz. Bazı silikon anahtarlık modelleri hem orjinal hem de ucuzdur. Hediye için araba anahtarlığı modelleri arasından sevilenler tercih edilerek kullanılır.
Arabasını yeni almış kişilere hediye edilecek jant anahtarlık ya da jeep anahtarlık modelleri her zaman ilgi çeker. Metal kibrit anahtarlık türü çeşitler retro ürünleri seven kişilere hediye edilebilir. Anahtarlıkla birlikte hediye edilecek cep saati, özellikle bu tarz giyinen kişiler için harika bir hediyedir. Anahtarlıkların yanı sıra cep saati fiyatları ve ürünlerine de göz atabilirsiniz. Son dönemlerde çok trend olan, izleyen kişinin beğendiği anime karakterinin olduğu anime anahtarlık çeşitleri de değerli bir hediyedir. Kendinize ya da sevdiklerinize anahtarlık alırken, anahtarları takma ve çıkarma konusunda da seçenekler arasında karar vermeniz gerekir. Klipsli anahtarlıklarda anahtarların çıkması ve takılması kolaydır. Halka anahtarlıklarda anahtarları takmak ve çıkarmak çok daha zordur. Klipsli anahtarlık tercih ettiyseniz, anahtarlığın uzun ömürlü ve kaliteli olması çok büyük önem taşır. Akakçe kaliteli ürünleri kolay ödeme fırsatlarıyla sunar. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en güzel anahtarlık çeşitlerini beğenip satın alabilirsiniz.