AM4 Anakart

AM4 Anakart Fiyatları

153 farklı AM4 Anakart için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AM4LGA1700AMD B450AMD B550DDR5DDR4Intel UyumluAMD UyumluATX Micro/ATXSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Soket Tipi: AM4 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Anakart Yapısı Bellek Tipi İşlemci Uyumu Soket Tipi AM4 Chipset Maksimum RAM Kapasitesi RAM Slot Sayısı M2 Slot Sayısı USB Port Sayısı Bluetooth Versiyonu USB 2.0 Port Sayısı USB 3.0 Port Sayısı USB 3.2 Port Sayısı SATA Versiyonu SATA Slot Sayısı Yonga Seti Çıkış Yılı Genişlik Uzunluk SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

iPad 2 FiyatlarıDDR5 AnakartLGA1700 AnakartAMD Uyumlu AnakartDDR4 AnakartAM5 AnakartIntel Uyumlu AnakartAMD B550 AnakartATX AnakartAMD B450 AnakartLGA1200 Anakart4 RAM Slotlu Anakart

En Çok Karşılaştırılan Anakartlar

AM4 Anakart Sıkça Sorulan Sorular

Am4 Anakart

Yeni nesil teknolojilerle bilgisayarların performansları üst düzeylere taşınır. Her kullanıma ve modele uyumlu olan anakart, bilgisayarların olmazsa olmazı parçaları arasında yer alır. Intel ve AMD işlemciler için farklı donanımlara sahip olan anakartlar, bilgisayardaki soket yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Am2 ve Am4 anakart, en son güncellemeyle birlikte bilgisayarların uyumluluğunu belirtir. AMD markasının ilk iki harfiyle belirtilen sürümlerde son rakam, ürünün güncelliğini ifade eder. Oyunseverlerin ve profesyonellerin sıklıkla tercih ettiği anakartlar, DDR4 hafızayı destekleyen ilk model olarak beğenilere sunulur. Bilgisayar sistemlerinin hız ve performans gereksinimlerine göre ayarlanabilir özgürlüğüne sahiptir. Günlük kullanımlarda bilgisayar işlemcilere temel düzeyde iki çekirdekli işlemciler sunulur. Performans düşkünü oyun tutkunlarının ve yayıncıların zorlu bölümleri kolaya geçmeleri için yeni nesil 8 çekirdekli Ryzen CPU’lar dikkat çeker. AMD’nin üreticiliğini üstlendiği Am4 sistemi, USB 3.1 Gen2 bağlantısı ve üstün performansı NVMe SSD hafıza kartıyla yenilikçi teknolojileri kullanıcılarla tek bir arayüzde buluşturur. Bilgisayarlardan beklenen performansı ve seriliği sunan Am4 anakart Akakçe üzerinden oyunseverler ve içerik üreticiler için ideal platformun oluşturulmasını sağlar. Siz de en iyi Am4 anakart seçimleriniz için Ryzen 3, 5, 7 ve 9 işlemcilerle uyumluluğunu dikkate alabilirsiniz. Gelişmiş özelliklerdeki cihazlarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla kabinet sistemlerini tercih edebilir, ağ ve veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Am4 Anakart Modelleri Nelerdir?

Giriş noktaları, anakart bileşenleri, soket ve yonga seti gibi kriterler modelden modele değişkenlik gösterir. İster oyun ister ofis isterseniz de profesyonel kullanımlarınız için bilgisayarınızdan beklendiğiniz performans düzeye bağlı olarak Am4 soketli anakart modellerine göz atabilirsiniz. Uzun süre desteklenmesi beklenen AM4 serisi, yeni nesil 7 gen ve gelecek işlemcilerle uyumluluk gösterir. 4 çekirdeğe kadar tam donanımlı kullanım sağlayan Am4 anakart DDR3, üstün ses ve görüntü bağdaştırıcı özelliğiyle temel düzeydeki işlemleri için gerekli sisteme imza atar. Yonga yoğunluğu 512 MB ile 8 GB arasında olan DDR3 bellekler, 8 adet iç kümesiyle bilgisayardaki temel fonksiyonları başarıyla yerine getirir. DDR3 belleklere oranla daha düşük maliyetli ve enerji tasarruflu olan DDR4, gelişmiş donanımlarla dönemin teknolojilerini yansıtır. Oyun deneyimlerine akıcı ve pürüzsüz bir bakış kazandıran Am4 anakart DDR4, kullanıcının alışkanlıkları doğrultusunda optimize bir işlemciye sahiptir. Yonga yoğunluğu 4GB ile 16GB aralığında olan DDR4 bellek, 16 iç kümeleriyle hız gerektiren durumlarda bilgisayarın performansını artırır. Am4 3000mhz anakart ile gelişmiş özelliklere sahip oyunları, yüksek çözünürlükte oynayabilir, yazılım veya tasarım üzerine olan programları kolayca çalıştırabilirsiniz. 3000 Mhz seviyesindeki anakartlarla kişisel projelerinizi geliştirebilir, aynı zamanda aynı anda birden fazla programla işlem yapabilirsiniz. Ultra çözünürlük, hızlı geçişler ve yüksek performansın adresi 3200mhz Am4 anakart seçimleriyle oyun ve programlardaki işlemlerinizi serileştirebilirsiniz. Performans tutkunlarına özel olarak tasarlanan 4 RAM slotlu Am4 anakart, gelişmiş bağlantı noktaları ve bellek bileşenleriyle üst düzey kullanımlarda öne çıkar. Siz de slot sayısı, bağlantı noktası, bellek serisi ve Mhz değeri gibi faktörleri dikkate alarak bilgisayar bileşenleri arasında yer alan ürünlerin seçimini yapabilirsiniz.

Am4 Anakart Seçiminde Dikkat Edilenler

Anakart bileşeninde yer alan özellikler ve donanımlar, hazır veya toplama bilgisayar almak isteyenleri ilgilendiren konular arasında yer alır. AMD işlemci bilgisayarlar tarafından desteklenen anakart Am4 serisi, düşük güç tüketimi ve üstün performans gibi hususlarla sıklıkla tercih edilir. Oyun ve profesyonel kullanımlarda minimum 3000 Mhz ve maksimum 4800 Mhz seviyesinde destek sağlayan RAM frekanslarını tercih edebilirsiniz. Sıcaklık yükselmesine karşı anakart bileşenlerini koruyan MOSFET tasarımlı modellerle kullanım esnasındaki enerji israflarının önüne geçebilirsiniz. Gaming ve programlama alanlarında kullanmak amacıyla bağlantı slot sayısı fazla olan anakart modellerini tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan beklendiğiniz verimi almak için üstün soğutma fanlarına sahip çeşitlere göz atabilir, ani sıcaklık yükselmelerine karşı iç aksamları koruyabilirsiniz. Siz de Am4 anakart tavsiye ve kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak bilgisayarınızın işlemcisiyle uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz Am4 anakart önerisi doğrultusunda bilgisayarınızda ihtiyaç duyduğunuz hız ve performans kapasitesine bağlı olarak karar verebilirsiniz.

Am4 Anakart Hangi İşlemciyle Uyumludur?

En yüksek performansın ihtiyaç duyulduğu durumlarda kullanıcıların beklentilerini karşılayarak benzersiz bir deneyime imza atar. Yeni nesil anakartlar, 1331 pinli soket tasarımına sahiptir. Başlangıç seviyesinden yoğun kullanımlara kadar üstün bir mimariye sahip olan anakartlar, gelişmiş grafik kalitesiyle her ihtiyaca uygun seçimler sunar. Yeni nesil donanımlara sahip Am4 destekli anakartlar, Ryzen 3 ve üzeri işlemciler için üstün performans sağlar. A320, B350, X370, B450, X470, A520, B550 ve X570 olmak üzere 8 farklı yonga setini destekleyen anakartlar, her bilgisayarda hızlı ve etkin kullanıma imkân tanır. Zengin giriş ve çıkış bağlantı seçeneğine sahip Am4 soket anakart; SATA, NVMe SSD ve USB noktalarının etkin bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Bilgisayardaki işlemler için ani erişimleri mümkün kılarak hızlı bir kullanıma imza atar. Kolay kullanımının yanı sıra kükürtlenmeye karşı koruma sağlayan tasarımı, uzun yıllar güvenle işlevsellik kazanmasına yardımcı olur. Üstün RAM frekansına sahip anakartlar, bilgisayarların daha seri bir şekilde çalışmasına katkı sağlar. Siz de en ucuz Am4 anakart seçimleri için Akakçe’yi inceleyerek güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Am4 Anakart Ne İçin Kullanılır?

İşlemcideki son teknolojik donanımların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan yonga setleri ve soket yapıları, profesyonel kullanımlar için gereksinimleri karşılar. Üstün RAM frekansına, gelişmiş yonga setine ve DDR4 bellek hafızasına sahip Am4 uyumlu anakart, bilgisayar toplamak isteyenler için satışa sunulur. Hem gaming hem de profesyonel kullanımlar için özel olarak tasarlanan serilerde veri bütünlüğünün sağlanması adına gelişmiş SATA uzantısı yer alır. Bilgi işlem teknolojilerinin artış gösterdiği son dönemlerde Am4 soket, veri ve ağ güvenliğinin sağlanması için gerekli ortam yaratır. Her kullanıma göre şekillenen Am4 anakart en ucuz fiyatlarla akakce.com üzerinden oyunseverlerin beğenilerine sunulur. Daha akıcı ve hızlı veri transferi gerçekleştirmek için USB 3.1 Gen 2 ve üzeri destekli anakartları tercih ederek kullanım amacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunların sistem gereksinimlerini ve bilgisayarınızdan beklediğiniz performansı göz önünde bulundurarak gaming düzeyinde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Siz de ucuz Am4 anakart seçimleriyle bile en sevdiğiniz oyunları orta ayarda oynayabilir, heyecan dolu dakikalara imza atabilirsiniz.

Am4 Anakart Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Dünyaca ünlü işlemci üreticisi AMD tarafından beğenilere sunulan anakartlar, soket yapısına uygunluk gösteren modellere imza atar. Bilgisayar toplama sürecinde birçok ana bileşenin tercih edilmesi, bütçeye ve ihtiyaca göre seçimler gerçekleşmesine öncülük eder. Hem temel seviyede hem de üst düzeyde kullanım için farklı fiyatlarda satışa sunulan anakartlar, her bütçeye dost alternatiflerle dikkat çeker. Basit ve orta düzeydeki komutları başarıyla gerçekleştiren Am4 anakart ucuz fiyatlarla kullanıma sunulur. Yeni nesil işlemcilerde Am4 destekli anakartlar yüklü olarak yer alır. Daha hızlı ve tasarruflu olan seride uzun yıllar güncelleme vaat edilir. Daha az enerji tüketerek düşük maliyetli seçimlerin yapılmasını sağlar. Her kullanıma ve bütçeye uygun olan Am4 anakart fiyatları; tercih edeceğiniz modelin desteklediği işlemci serisine, bellek özelliğine, markasına ve yonga setine bağlı olmak üzere değişken parametrelerde seyreder. Siz de anakart fiyatları ve özelliklerini inceleyerek hem bütçenize uygun seçimler yapabilir hem de bilgisayarınızın performansını destekleyebilirsiniz.