Asus

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

64 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.195,04 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 02:10 Stokta 3 adet 1 iş günü Satıcı: TeknoBiyotik 9,2 59 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: ATX, DDR5, AMD Uyumlu, AM5, HDMI, DisplayPort, Wi-Fi, PCIe 4.0... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
6.377,27 TL17.11.2023

En Ucuz Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)
 • Vatan Bilgisayar6.939 TL
 • İtopya7.787 TL

Tüm fiyatlar (42)

Yenilenmiş ve İkinci El Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Asus Anakartlar
Benzer Ürünler

Asus Prime B650-Plus

Bilgisayarların tüm aygıtlarının tek bir noktada birleşmesini ve birbirleriyle koordineli olarak çalışmasını mümkün kılan Asus Prime B650-Plus yüksek bir performans ortaya koyar. Dizüstü ve masaüstü formdaki bilgisayarların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan Asus Prime B650-Plus, farklı türdeki ve boyuttaki bilgisayarlarla maksimum uyumluluk sağlar. Cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasında aktif rol oynayan Asus Prime B650-Plus, belirli işlemci ve bellek modelleriyle uyumlu olarak çalışır.

Kalitesi ve cihazınıza kazandırdığı yüksek performans ayrıcalığıyla dikkatleri üzerine toplayan Asus Prime B650-Plus, bilgisayarınızın en önemli parçaları arasında yer alır. Asus Prime B650-Plus, cihazınızın diğer donanım aygıtlarıyla uyumlu olarak çalıştığından kullanım sırasında herhangi bir problem yaşamanıza izin vermez. Kalitesi, yüksek performansı ve dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan Asus Prime B650-Plus; CPU, RAM gibi donanım envanterlerine güç sağlar.

Sistemin çalışması için muhakkak bulunması gereken aygıtlar içerisinde Asus Prime B650-Plus yer alır. Kasa içerisinde yer alan ve dışarıdan bakıldığında kolayca görülebilecek boyuta sahip olan Asus Prime B650-Plus, güç kaynağından aldığı enerjiyi başarılı bir şekilde diğer aygıtlara aktarır. Bilgisayarınız üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Asus Prime B650-Plus sayesinde cihazınızı maksimum performansla kullanabilirsiniz. Asus Prime B650-Plus ile zenginlik kazandırdığınız bilgisayarınız üzerinden iş ve eğitim hayatınızın gerekliliklerini yerine getirmeniz, keyifli oyunlar oynamanız mümkündür.

Asus Prime B650-Plus

Yüksek Performans Sağlayan Asus Prime B650-Plus

Dijital dünyanın en önemli gelişmeleri içerisinde değerlendirilen bilgisayarlar, çeşitli donanım ve yazılım aygıtlarıyla zenginleştirilir. Anakartlar da bu donanım aygıtları içerisinde yer alır. Bilgisayar toplayan veya yeni bir anakarta ihtiyacı olan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Prime B650-Plus, kaliteli yapısı ve güçlü performansıyla dikkat çeker. Asus kalitesi ve güvencesiyle dizayn edilen bu ürün bilgisayarından yüksek verimlilikle faydalanmak isteyen kişilerin de öncelikli alternatifleri arasında bulunur.

Yenilikçi, lider teknoloji anlayışıyla dizayn edilen Asus Prime B650-Plus, AMD AM5 soket ile masaüstü bilgisayarlarda kullanım için uygundur. Asus Prime B650-Plus aygıtının çok yönlü enerji verimliliği sağlayan güç tasarruf modu, enerji tüketimini optimize etmenize olanak tanır. Veri akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılan Asus Prime B650-Plus hem masaüstü hem dizüstü PC’ler için uygun kullanım özelliklerini beraberinde getirir.

Genel olarak bilgisayar kasalarında kapak açıldığında sol tarafta yer alan Asus Prime B650-Plus, büyük ve gözle görülür bir hacme sahiptir. İşlemcinizin potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarmak üzere özel olarak geliştirilen Asus Prime B650-Plus, sağlam güç tasarımıyla öne çıkar. Kendi PC’lerini toplayan kişiler için cazip özellikler sunan Asus Prime B650-Plus hem günlük hem profesyonel kullanımlar için uygun özelliklere sahiptir.

Asus Prime B650-Plus Genel

Asus Prime B650-Plus Aygıtını Diğer Anakartlardan Ayıran Özellikleri

Anakart ile koordineli olarak işlem gerçekleştiren parçalara güç sağlamakla görevli olan Asus Prime B650-Plus AM5, kapsamlı kontrol ayrıcalıkları ile diğer anakartlardan daha farklı, avantajlı bir deneyim sunar. Kontrollerini ihtiyaçlarınıza, taleplerinize uygun olarak gerçekleştirdiğiniz Asus Prime B650-Plus aygıtı ile bilgisayarınızın performansıyla birlikte bireysel üretkenliğinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

CPU performans artışı sağlayan özel dizaynı, PBO parametrelerini takip ederek maksimum verimlilik sağlar. Tasarım içerisinde yer alan birden fazla soğutma bloğu, sistemin ısınma problemine karşı koruma altına alınmasını mümkün kılar. Yoğun iş yükünde dahi aktif olarak performans sergileyen soğutma blokları ve fan sistemi, serinlik sağlar. AMD işlemcilerinin yüksek çekirdek sayılarıyla uyumlu olarak çalışma performansı sergileyen Asus Prime B650-Plus, bilgisayarınızı maksimum performansla kullanmanızı sağlar.

Kesintisiz çalışma prensibine sahip olan Asus Prime B650-Plus; güç dağıtımı, aygıtlar arası iletişimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. PCle 5.0 M.2 desteği ile açılış ve sayfalar arası geçiş hızını minimuma indirir. Tıkanma, donma, ısınma, kasılma gibi problemlerle karşılaşmanıza izin vermeyen özel Asus Prime B650-Plus dizaynı, sahip olduğunuz PC’ye işlevsellik kazandırır. Yoğun çalışma temponuzla tam bir uyumluluk yakalayan güçlü Asus Prime B650-Plus özellikleri sayesinde sizler de bilgisayarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Asus Prime B650-Plus Kart

Asus Prime B650-Plus Artı ve Eksi Yönleri

Her PC’de muhakkak bulunması gereken aygıtlardan biri olan anakartlar, çeşitli markalar tarafından özel olarak dizayn edilir. Asus markası tarafından dizayn edilen Prime B650-Plus aygıtı da bu noktada bilgisayar toplayan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Asus Prime B650-Plus AMD ile zenginlik kazandırdığınız bilgisayarınız kalite, üstün performans beklentilerinize yanıt verir.

İster günlük işlemleriniz isterseniz profesyonel uygulamalarınız için kullanabileceğiniz bu aygıt kişiselleştirme ayrıcalıklarını da kullanıcılarına sunar. Gelişmiş performansıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Asus Prime B650-Plus cihazını deneyimlemeden önce artı-eksi yönlerini incelemeniz önerilir.

Asus Prime B650-Plus artı-eksi yönleri şu şekildedir:

 • AMD Ryzen 7000 serisine ait işlemcilerin tüm potansiyelini öne çıkarmayı hedefler.
 • Sağlam güç tasarımına sahiptir.
 • DDR5 desteği bulunur.
 • Kapsamlı kontrol özelliklerine sahip olduğundan istediğiniz gibi ayarlama imkanı sunar.
 • CPU performansını artıran özel güç çözümlerine sahiptir.
 • Tasarıma eklenen birden fazla soğutma bloğu ve fan aygıtı; ısınma, tıkanma problemlerinin önüne geçer.
 • Çekirdek sayısı ve bant genişliği yüksek olan işlemcilerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını mümkün kılar.
 • Sayfalar arası geçiş ve açılış süresini asgari düzeye indirir.
 • Kaliteli ses aktarımı sunan özel kodeklere sahiptir.
 • Aydınlatma özelliği bulunmaz.

Asus Prime B650-Plus Hangi Cihazlar İçin Uygun?

Asus kalitesi ve güvencesiyle tasarlanan bu anakart, farklı birçok cihaz ile uyumluluk sağlar. Özellikle AMD Ryzen işlemcilerin yüksek performans ve güçlü kullanım özelliklerini başarılı bir şekilde yansıtabilmelerini mümkün kılan özel dizaynı, Asus Prime B650-Plus gaming aygıtlarının öncelikli tercihler arasında yer almasını sağlar. Özellikle dijital oyunlar oynamayı seven kişiler için oldukça önemli bir yere sahip olan Asus Prime B650-Plus aygıtları, PC’lerin sorunsuz bir performans sergilemesine katkı sağlar.

Son sürüm, yüksek kapasiteli oyunları dahi zorlanmadan çalıştırmanıza olanak tanıyan Asus Prime B650-Plus, cihazınızdaki RAM ve CPU aygıtlarıyla tam bir uyumluluk içinde çalışır. Böylece yüksek performans ayrıcalıkların faydalanmanız mümkün hale gelir. Oyuncu bilgisayarları için önemli bir yere sahip olan Prime B650-Plus aygıtlar hem iş hem eğitim hayatı için kullanılan PC’ler için de büyük bir öneme sahiptir. Bu noktada sizler de ihtiyacınıza göre yeni bir anakarta ihtiyaç duymanız halinde tercihinizi Asus Prime B650-Plus ürününden yana kullanabilirsiniz.

Asus Prime B650-Plus Yandan

Asus Prime B650-Plus Fiyatları

Kalitesi ve yüksek performansıyla Asus Prime B650-Plus yorumları alanında adından övgüyle söz ettiren bu ürün, PC sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Güçlü, kesintisiz ve kaliteli bir bilgisayar düzeneği kurmak isteyen kişiler için öncelikli tercihler arasında Asus Prime B650-Plus aygıtı yer alır. Asus kalitesi ve güvencesiyle kullanıma sunulan bu anakart, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için tercih edilebilir. Sizler de sahip olduğunuz bilgisayarın özelliklerine göre tercihinizi bu aygıttan yana kullanabilirsiniz.

Seçim yaparken Asus Prime B650-Plus fiyatları alanında kapsamlı bir araştırma yapmanız, bütçenizle uyumlu bir deneyim elde etmenizi sağlar. Farklı satın alma koşullarına sahip kişilerin kolayca ulaşabilmesi adına uygun sınırlar dahilinde belirlenen fiyat aralığı, ürünün yüksek oranda rağbet görmesini sağlar. Sizler de bütçenize göre tercihinizi Asus markasına ait Prime B650-Plus anakartından yana kullanarak dijital dünyanın sınırsız imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Fiyat Analizi

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Özellikleri

Anakart Yapısı:   ATX
RAM Tipi:   DDR5
İşlemci Uyumu:   AMD Uyumlu
Soket Tipi:   AM5
HDMI:
DisplayPort:
Wi-Fi:
PCIe 4.0:
Chipset:   AMD B650
PCIe 5.0:
Type-C:
Type-A:
Maksimum RAM Kapasitesi:   128 GB
RAM Slot Sayısı:   4
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 RAM Slotlu Anakart AM5 Anakart AMD Uyumlu Anakart ATX Anakart DDR5 Anakart PCIe 4.0 Anakart Wi-Fi Anakart

Ürüne puan ver

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX Anakart İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Prime B650M-A Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Rog Strix B650-A Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Tuf Gaming B650-PLUS Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart
 Asus Prime B650-PLUS AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Prime B650M-A Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Rog Strix B650-A Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX AnakartAsus Tuf Gaming B650-PLUS Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart
Fiyat 7.195,04 TL
64 satıcı
6.899,00 TL
31 satıcı
10.088,93 TL
43 satıcı
8.352,00 TL
44 satıcı
Ortalama Puan---
Anakart YapısıATX ATX ATX ATX
RAM TipiDDR5DDR5DDR5DDR5
İşlemci UyumuAMD UyumluAMD UyumluAMD UyumluAMD Uyumlu
Soket TipiAM5AM5AM5AM5
HDMIVarVarVar-
DisplayPortVarVarVar-
Wi-FiVarVarVarVar
PCIe 4.0VarVarVar-
ChipsetAMD B650AMD B650AMD B650AMD B650
PCIe 5.0VarVarVar-
Type-CVarVarVarVar
Type-AVarVarVarVar
M2 Destekli-Var--
Optik Ses Çıkışı--Var-
Maksimum RAM Kapasitesi128 GB128 GB128 GB-
RAM Slot Sayısı4444
M2 Slot Sayısı-2--
Oyuncu--VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı