Asus

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.099,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 20:07 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Hepsiburada/magicteknoloji

Ürün Özellikleri: ATX, DDR4, AMD Uyumlu, AM4, HDMI, DisplayPort, PCIe 4.0, AMD B550... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
5.340,02 TL05.12.2023

En Ucuz Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Asus Anakartlar
Benzer Ürünler

Asus Rog Strix B550-F Gaming

Bilgisayar sistemlerinin kusursuz bir işleyişle çalışmasına katkı sağlayan Asus Rog Strix B550-F Gaming, güçlü bir kullanım sunar. Kalitesi ev gelişmiş teknik detaylarıyla özellikle oyunseverlerin ilk tercihleri arasında yer alan Asus Rog Strix B550-F Gaming, bilgisayarınız üzerinden oyun keyfini doruklarda yaşamanıza olanak tanır.

En güncel oyunları dahi herhangi bir aksaklık yaşamadan zevkle oynamanızı mümkün kılan Asus Rog Strix B550-F Gaming anakartı, performansı artırmayı hedefler. Sistem içerisinde yer alan diğer donanım envanterleri ile uyum içerisinde çalışan Asus Rog B550-F Gaming, kullanılan bilgisayara üst düzey bir verimlilik sağlar. Profesyonel iş alanında güçlü ve hızlı bir PC sistemine ihtiyaç duyan kişilerin bu noktadaki beklentilerine yanıt vermeyi başarır.

Sağlam güç dağıtımı ve başarılı soğutma sistemi sayesinde işlemcilerin taleplerini karşılamayı başaran Asus Rog Strix B550-F Gaming, hayalini kurduğunuz oyuncu düzeneğine sahip olmanızı mümkün kılar. Maksimum verimlilik sunan oyuncu performansları için özel olarak üretilen Asus Rog Strix B550-F Gaming, oyun deneyiminizi geliştirmenize katkı sağlar.

İster amatör ister profesyonel çalışmalarınız için kullandığınız bilgisayarlarınızda Asus Rog Strix B550-F Gaming ürününe yer vererek benzersiz bir performans yakalamanız mümkündür. Sürükleyici bir oyun deneyimi için ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunan Asus Rog Strix B550-F Gaming ile uzun soluklu, kesintisiz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Asus Rog Strix B550-F Gaming

Asus Rog Strix B550-F Gaming Ne İşe Yarar?

Bilgisayarların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için en önemli donanım envanterleri arasında yer alan Asus Rog Strix B550-F Gaming aygıtı, sistemin anakart ihtiyacına yanıt verir. Kaliteli ve güçlü yapısıyla bilgisayarın diğer donanım envanterleri ile uyumluluk sergileyen Rog Strix B550-F-Gaming, günlük işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için de etkili kullanım sunar.

Asus Rog Strix B550-F Gaming üzerinde yer alan yonga setleri, sistemin belli bir denge içerisinde çalışmasına olanak tanıdığından önemli bir göreve sahiptir. Yüksek kalite standartları göz önünde bulundurularak dizayn edilen Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD ürünü, oyun oynarken en ince ayrıntılar üzerinde dahi hakimiyet kurmanıza yardımcı olur. Asus Rog Strix B550-F Gaming ürünü, sistematik çalışma performansını mümkün hale getirir.

Sürükleyici bir oyun deneyimi yakalamak isteyen kişiler için ayrıcalıklı teknik detaylar sunan Asus Rog Strix B550-F Gaming, daha hızlı RAM’i destekler. Hızlı bir ağ bağlantısı sayesinde dosya aktarımını minimum seviyede gerçekleştiren Asus Rog Strix B550-F Gaming, bilgisayarınızla çeşitli işlemleri zorlanmadan tamamlamanızı sağlar. Yeni nesil bağlantıları destekleyen özel tasarımı, oyun için kapsamlı bir kullanım sunar.

Asus Rog Strix B550-F Gaming Anakart

Asus Rog Strix B550-F Gaming Ürününü Diğer Anakartlardan Ayıran Özellikleri

Oyun zevkini doruklarda yaşamak isteyen oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran Asus Rog Strix B550-F Gaming anakartı, diğer donanım elemanlarıyla başarılı bir uyumluluk sergiler. Böylece kesintisiz bir performans ortaya koyar. Gelişmiş Asus Rog Strix B550-F Gaming özellikleri, ürünün diğer anakartlara göre daha ayrıcalıklı ve kapsamlı deneyim ortaya koymasını mümkün kılar.

Asus markasına ait B550-F ürünü, AMD Ryzen™ 5000 Serisi/ 5000 G-Serisi/ 4000 G-Serisi/ 3000 serisi masaüstü işlemciler ile uyumluluk sergiler. Maksimum 128 GB RAM kapasitesini destekleyebilen Asus Rog Strix B550-F Gaming, 3200 MHz bellek hızına kadar ulaşabilir. Hız aşırtması yapılmış RAM hızı ise 5100 MHz olarak belirtilir. Belleğin çalıştığı hızı aşırtarak daha güçlü performans elde etmeniz mümkündür.

4 adet DIMM yuvası ile birden fazla RAM eklemenize olanak tanıyan Asus Rog Strix B550-F Gaming, DDR belleğin yeni sürümlerini destekler. 2 adet hafıza kanalıyla veri aktarım hızını maksimum noktaya taşımayı hedefleyen Asus Rog Strix B550-F Gaming; arka panelde toplam 8, ön panelde toplam 6 USB bağlantı noktasına sahiptir.

1 X DisplayPort 1.2 ve 1 X HDMI portu grafik özellikleriyle gerçekçi bir deneyim sunar. 3. nesil AMD Ryzen işlemcilerin beklentilerine yanıt vermeyi başaran Asus Rog Strix B550-F Gaming, Win 10 ve Win 11 işletim sistemleriyle de uyumluluk sağlar.

Asus Rog Strix B550-F Gaming Arkası

Asus Rog Strix B550-F Gaming Artı ve Eksi Yönleri

Asus Rog Strix B550-F Gaming inceleme videolarında hakkında olumlu değerlendirmeler gerçekleştirilen bu ürün, gelişen teknolojinin en önemli yenilikleri arasında yer alır. Kalitesi ve etkili performansıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Asus Rog Strix B550-F Gaming ile sizler de sistem içerisinde yer alan diğer donanım envanterlerinin güçlü performans özelliklerinden etkili bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Asus Rog Strix B550-F Gaming ürününü seçmeden önce artı ve eksi yönlerini incelemeniz, daha verimli ve faydalı kullanım sunar. Asus Rog Strix B550-F Gaming artı ve eksi yönleri şöyle sıralanır:

  • Rog Strix B550-F-Gaming’in yerleşik 2.5 G ethernet özelliği, kablosuz bağlantı hızını iyileştirerek kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
  • Yapay zeka destekli gürültü önleyici mikrofon özelliği, çevredeki diğer seslerin aktarımını engelleyerek oyuncunun sesine yoğunlaşır.
  • Yüksek sıcaklık değerlerine dirençli olarak dizayn edilen bobinler ve kapasitörler, standartlara göre %110 daha yüksek br performans ortaya koyar.
  • Kapsamlı fan tasarımları sayesinde güçlü soğutma gerçekleştirir. Isınmaya karşı etkili şekilde önlem alır.
  • Q-LED teknolojisi sorunları teşhis etmenizi kolaylaştırır.
  • Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerinin bulunmaması önemli eksiklikler arasında yer alır.
Asus Rog Strix B550-F Gaming Geneli

Asus Rog Strix B550-F Gaming Hangi Cihazlarla Uyumlu?

Bilgisayar sistemlerinin en önemli donanım envanterleri arasında yer alan B550-F Gaming, beklentiyi karşılayan özel dizaynıyla dikkat çeker. Asus kalitesi ve güvencesiyle tasarlanan bu ürün; işlemci, ekran kartı, ses kartı, RAM, DDR gibi çeşitli donanım materyallerinin birbirleriyle uyum içerisinde çalışmasını sağlar. Böylece PC sisteminizi sorunsuz kullanmanız mümkündür.

Asus Rog Strix B550-F Gaming anakartının hangi cihazlarla uyumlu olduğu, bu alanda araştırma içerisinde olan kişilerin en çok merak ettiği noktalar içerisinde yer alır. 3. nesil AMD Ryzen işlemcilerinin bulunduğu bilgisayarlar tarafından desteklenen bu materyal, masaüstü ve dizüstü PC sistemlerinde güvenle tercih edilebilir.

Akıcı ağ bağlantısı, kapsamlı güç çözümü, çoklu bağlantı desteği, özel ses ayrıcalıklarıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Asus Rog Strix B550-F Gaming, oyunlarda rakipleriniz üzerinde üstünlük kurmanıza olanak tanır. Oyun oynamak başta olmak üzere bilgisayar sisteminiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri maksimum performansla tamamlamanıza imkan tanıyan Asus Rog Strix B550-F Gaming AM4, büyük bir avantaj elde etmenize imkan sunar.

Asus Rog Strix B550-F Gaming Fiyatları

Mevcut olan maksimum veri hızını kullanıcılarına sunmayı hedefleyen Asus Rog B550-F, beklentilerin üzerine çıkmayı başarır. Asus Rog Strix B550-F Gaming; kalite, kolay kurulum, yüksek performans ve uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sektörün önde gelen modelleri arasında yer almayı başarır.

Kaliteli materyaller tercih edilerek üretilen Asus Rog Strix B550-F Gaming, uzun süre boyunca deforme olmadan kullanım ayrıcalıklarını beraberinde getirir. Asus Rog Strix B550-F Gaming ürününün cazip satın alma koşulları, kaliteye uygun fiyata ulaşmanıza olanak tanır.

Farklı bütçelere sahip kişilerin kolayca satın alabilmesi için uygun sınırlar içerisinde belirlenen fiyatlar, ürünün geniş kitlelerce kullanılmasını mümkün kılar. Asus Rog Strix B550-F Gaming; fiyat-performans açısından başarılı bir istatistik ortaya koyduğundan, yeni bir anakarta ihtiyaç duyan kişilerin ilk tercihleri arasında bu parça yer alır. Bu noktada sizler de Asus Rog Strix B550-F Gaming fiyatı noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyat Analizi

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Özellikleri

Anakart Yapısı:   ATX
Bellek Tipi:   DDR4
İşlemci Uyumu:   AMD Uyumlu
Soket Tipi:   AM4
HDMI:
DisplayPort:
PCIe 4.0:
Chipset:   AMD B550
Type-C:
Type-A:
M2 Destekli:
Crossfire:
Çoklu GPU:
BIOS Flashback:
RGB:
Overclock:
Maksimum RAM Kapasitesi:   128 GB
RAM Slot Sayısı:   4
M2 Slot Sayısı:   2
USB 2.0 Port Sayısı:   2
USB 3.0 Port Sayısı:   5
SATA Versiyonu:   3
SATA Slot Sayısı:   6
Yonga Seti Çıkış Yılı:   2020
Genişlik:   24.4 cm
Uzunluk:   30.5 cm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 RAM Slotlu Anakart AM4 Anakart AMD B550 Anakart ATX Anakart AMD Uyumlu Anakart DDR4 Anakart Gaming Anakart M2 Destekli Anakart PCIe 4.0 Anakart RGB Anakart

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX AnakartMSI Mpg B550 Gaming Plus AMD AM4 DDR4 ATX AnakartAsus Rog Strix B550-A Gaming AMD AM4 DDR4 ATX AnakartAsus Rog Strix B550-F Gaming Wi-Fi II AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
 Asus Rog Strix B550-F Gaming AMD AM4 DDR4 ATX AnakartMSI Mpg B550 Gaming Plus AMD AM4 DDR4 ATX AnakartAsus Rog Strix B550-A Gaming AMD AM4 DDR4 ATX AnakartAsus Rog Strix B550-F Gaming Wi-Fi II AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
Fiyat 6.099,00 TL
2 satıcı
4.299,25 TL
70 satıcı
6.444,62 TL
8 satıcı
6.398,89 TL
12 satıcı
Popülerlik5. Popüler Asus Anakart1. Popüler Anakart--
Ortalama Puan2 yorum1 yorum-
Anakart YapısıATX ATX ATX ATX
RAM TipiDDR4DDR4DDR4DDR4
İşlemci UyumuAMD UyumluAMD UyumluAMD UyumluAMD Uyumlu
Soket TipiAM4AM4AM4AM4
HDMIVarVar-Var
DisplayPortVarVar-Var
Wi-Fi---Var
PCIe 4.0VarVar-Var
ChipsetAMD B550AMD B550AMD B550AMD B550
Type-CVarVarVarVar
Type-AVarVarVarVar
Mining-Var--
M2 DestekliVarVarVarVar
CrossfireVarVarVarVar
Çoklu GPUVarVarVarVar
Bluetooth---Var
BIOS FlashbackVarVarVarVar
RGBVarVarVarVar
Optik Ses Çıkışı-Var--
OverclockVarVarVarVar
Maksimum RAM Kapasitesi128 GB128 GB128 GB128 GB
RAM Slot Sayısı4444
M2 Slot Sayısı2222
Bluetooth Versiyonu---5.1
USB 2.0 Port Sayısı2422
USB 3.0 Port Sayısı5355
SATA Versiyonu3333
SATA Slot Sayısı6666
Yonga Seti Çıkış Yılı2020202020202020
Genişlik24.4 cm24.5 cm24.4 cm24.4 cm
Uzunluk30.5 cm30.5 cm30.5 cm30.5 cm
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı