Ani Su Isıtıcı ve Elektrikli Şofben

Ani Su Isıtıcı ve Elektrikli Şofben Fiyatları

82 farklı Ani Su Isıtıcı ve Elektrikli Şofben için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Baymak Ani Su Isıtıcı Veito Ani Su Isıtıcı Siemens Ani Su Isıtıcı Awox Ani Su Isıtıcı Simetra Ani Su Isıtıcı Demirdöküm Ani Su Isıtıcı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 1.000 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk

IsıtıcıTermostatTermosifonŞofbenŞömineKombi Yedek ParçaIsı PompasıKlima Yedek ParçaElektrikli KombiBaymak Ani Su IsıtıcıVeito Ani Su IsıtıcıSiemens Ani Su Isıtıcı

En Çok Karşılaştırılan Ani Su Isıtıcılar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Ani Su Isıtıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ani Su Isıtıcı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ani Su Isıtıcılar hangileri?

Bugün Akakçe'de 82 farklı model arasında

En çok satan Ani Su Isıtıcılar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ani Su Isıtıcı:
  1. Baymak BT 7000 Banyo Tipi Ani Su Isıtıcı
  2. Veito Flow S 9000 W Ani Su Isıtıcı
  3. Veito Blue S 3 Faz Merkezi Sistem Ani Su Isıtıcı
  4. Veito V1200 Ani Su Isıtıcı
  5. Siemens DE2124407M Ani Su Isıtıcı

Ani Su Isıtıcı

Ani su ısıtıcı, sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz anlarda pratik çözümler sunan önemli ürünler arasında yer alır. Elektrikli şofben markaları tarafından üretilen seçenekler, boyut ve özellik alternatifleriyle her türden ihtiyaca yanıt verir. Mutfak ve banyolarda en büyük yardımcılarınız olan bu sistemler elektrikli şofben olarak da adlandırılır. Bütçe dostu fiyat seçenekleriyle beğeni toplayan elektrikli şofbenler; mutfak ve banyo su ısıtıcı ihtiyaçlarınız için en ucuz çözüm olabilir. Elektrikli ani su ısıtıcı sistemleri ev ya da iş yerlerinde hacimsel olarak ideal ölçülerde yer kaplayan ve su ısıtma çözümleri sunan ürünlerdir. Ani su ısıtıcı şofben olarak da adlandırılabileceği gibi, temelde su biriktirme şekli baz alınarak ani su ısıtıcı ve sıcak su biriktiren cihaz olarak iki gruba ayrılır. Siz de su ısıtma çözümlerinde bu sistemden faydalanmak istiyorsanız en kaliteli ve en ucuz en ucuz elektrikli şofben seçenekleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ani Su Isıtıcı Çeşitleri

Ani su ısıtıcı sistemleri hidrolik ve elektronik olmak üzere farklı ürün çeşitlerine sahiptir. Bu sistemlerin çeşitleri kullandığınız alana göre de farklılık gösterir. Bunlardan biri olan mutfak tipi ani su ısıtıcı modeli konforlu bir kullanıma sahiptir. Mutfak tipi modeller üzerinde yer alan anlaşılır semboller aracılığıyla kademesiz ısı ayarlaması yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazda çalışma anında yeşil yanan ve güç sınırına ulaştığında da yanıp sönerek uyaran bir gösterge mevcuttur. Tüm bu özellikler yaşam alanlarında size üst düzey bir konfor sağlar. Bir diğer model olan banyo tipi elektrikli şofben sistemleri de beklentileri karşılayan özelliklerle donatılmıştır. Bu modellerin en belirgin özelliği, cihazın emniyetini sağlayan güvenli sıcaklık ve basınç sınırlayıcılardır. Paslanmaz çelik rezistans malzemesine sahip olan modeller, kapalı basınca karşı son derece dayanıklıdır. En iyi ani su ısıtıcıları araştırırken bu modellere göz atabilirsiniz. Isıtıcı sistem çeşitleri arasında yer alan elektrikli kazanlı şofben modelleri elektronik çalışma şekline sahiptir. Anlaşılır LED göstergeye sahip olan modeller pratik bir kullanım sağlar. Musluk tipi elektrikli şofben modelleri genel olarak mutfaklarda tercih edilir ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunar. Bunun yanında merkezi sistem elektrikli şofben çözümleri de bulunur. Bu bakımdan değerlendirildiğinde, elektrikli şofben kullanımı öncesinde cihazın çalışma sistemine ve nerede konumlandıracağınıza karar vermeniz doğru bir başlangıç olacaktır. Böylelikle en kaliteli elektrikli şofben modelini belirleyebilirsiniz. Ürün seçimi yaparken ani su ısıtıcı tavsiye yazılarına göz atarak ihtiyacınıza uygun olan modeli tespit edebilirsiniz.

Ani Su Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Elektrikli şofben nasıl kullanılır sıklıkla merak edilen konulardan biridir. Bu şofben sistemlerinin bir kısmı elektrikle bir kısmı da gazla çalışır. Merkezi sisteme bağlı çalışan ısıtıcıları genellikle apartmanlarda, sitelerde, küçük otel ve pansiyonlarda, birden çok ofis ya da dükkanın bulunduğu binalarda görebilirsiniz. Gaz ile çalışan bir merkezi sistem ani su ısıtıcı satın aldıysanız, bu ısıtıcılarda soğuk su ve gaz alımı iki farklı boru vasıtasıyla yapılır. Ardından ısıtma işlemi gerçekleşir ve üçüncü borudan sıcak su verilir. Elektrikle çalışan ani su ısıtıcı çeşitleri ise elektrikli rezistans ile ısıtma işlemi uygular. Banyo tipi ani su ısıtıcı ve musluk tipi ani su ısıtıcı elektrikli rezistans yardımıyla sıcak su üretimi sağlayan cihazlara örnek olarak verilebilir. Ürünlerin montaj aşamaları birbirinden farklıdır. Ayrıca satın aldığınız cihazların garanti kapsamına dahil olması için kurulum ve montajı mutlaka yetkili servislerine yaptırmanız gerekir. Bu nedenle su ısıtıcıların montaj ve kurulumu elektrik tesisatı sağlandıktan sonra ürünün montaj kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilmelidir.

Ani Su Isıtıcı Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Elektrikli şofben nasıl takılır sorusu kadar cihazların bakımı ve temizliği de merak konusudur. Su ısıtma sistemlerinde kullanım sıklığına bağlı olarak rezistans üzerinde kireçlenme görülebilir. Kireçlenen bu rezistans temizlenmediğinde ürünün ısıtma performansı düşer. Bu nedenle kireç temizliği periyodik olarak yapılmalıdır. Temizlik işlemi için ilk olarak şalteri kapatmanız gerekir. Ardından şofbeni montaj kurallarına dikkat ederek sökebilir ve rezistans soğuduğunda işleme başlayabilirsiniz. Temizleme işlemi için kireç çözücü kullanmanız önerilir; çünkü bu ürünler rezistansı kireçten arındırmak için iyi bir çözümdür. Temizlediğiniz rezistansı kuruduğundan emin olduktan sonra montaj kılavuzunda gördüğünüz gibi tekrar yerine takabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektrikli şofben çeşitlerinin harcadıkları elektrik miktarı da sıkça merak edilir. Isıtıcıların harcamış olduğu elektrik miktarı, ısıtıcının sahip olduğu fonksiyonlara bağlı olarak değişir. Bu anlamda ürünün çalışma gücünün harcamış olduğu elektrikle doğrudan ilişkili olduğunu söylemek mümkündür. Bu gibi teknik detayları öğrenmek için elektrikli şofben tavsiye yazılarını okuyabilirsiniz. Elektrikli şofben önerisi sunan bu yazılar ürünlerin seçimi ya da kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulunur. Alışveriş yapmadan önce ani su ısıtıcı yorumları ve tavsiyelerine göz atarak farklı modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En kaliteli ve en en ucuz ani su ısıtıcı modelini belirlemek için ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ani Su Isıtıcı Nasıl Seçilir?

En iyi elektrikli şofben modellerinden birini satın almak istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Belirli kriterleri göz önünde tutarak sağlıklı bir şekilde çalışan uzun ömürlü bir ısıtıcıya sahip olabilirsiniz. Su ısıtıcı seçiminde aşağıdaki kriterler belirleyici olabilir:

Ani su ısıtıcılar ve şofbenler kategorisini inceleyerek en doğru modeli satın alabilirsiniz. Elektrikli şofben ne kadar fiyata satılır sorusuna yanıt bulmak için farklı markaların fiyat tekliflerini gözden geçirerek bütçenize göre bir seçimde bulunmanız mümkündür. Bunun yanı sıra gaz alarm cihazı çeşitleriyle su ısıtıcınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Akakçe’de Ani Su Isıtıcı Fiyatları ve Kampanyaları

Ani su ısıtıcı fiyatları ürünün markasına, modeline, enerji sınıfına ve çalışma performansını etkileyen diğer parametrelere göre farklılık gösterir. Her bütçe özelinde cazip seçenekler sunan elektrikli şofben fiyatları bütçenizi sarsmadan su ısıtıcı ihtiyacınızı karşılamanıza fırsat tanır. Su ısıtıcıların fiyat aralıkları ürünlerin kapasitesine göre de farklılık gösterir. Elektrikli şofben 30 lt, 40 lt, 50 lt, 60 lt, 80 lt, 100 lt kapasiteye sahip modelleriyle size sayısız seçenek sunar. Akakçe’de yüzlerce satıcının ürün ve fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, en uygun elektrikli şofben fiyatları arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesini satış fiyatı ve indirim oranlarıyla detaylandırılmış bir fiyat listesi formatında sunan bu sistem sayesinde aradığınız en ucuz fiyatı bulabilirsiniz. Sayfamız üzerinden elektrikli kombi fiyatları incelemesi de yapabilir, kampanya fırsatlarından yararlanarak en iyi markaların ürünlerine uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.