Aptamil Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Aptamil Ürünleri

En Çok Takip Edilen Aptamil Ürünleri

En Çok Yorum Alan Aptamil Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Aptamil Ürünleri

Aptamil

Bebekler ilk doğdukları andan itibaren fiziksel ve duygusal ihtiyaçları için annelerine bağlıdırlar. Bebeğin doğduğu günden itibaren beslenebilmesi için anne sütüne ihtiyacı vardır. Anne sütü protein bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir ve içerisinde bebek için gereken her türlü besin değerini barındırır. Bebeğin gelişimi için büyük önem taşıyan gerekli tüm vitamin ve mineralleri de içerisinde bulundurur. Anne sütü bu sebeple yeni doğanlar için büyük oranda önem taşır. Bazı durumlarda anne sütü yetersiz gelebilir veya bebeğin gelişimine katkı sağlaması açısından ek gıdaya yani mamaya başvurulabilir. Ebeveynler bu noktada bebekleri için anne sütüne en yakın olan mamayı ararlar. Bunun için de vitamin, mineral ve protein açısından zengin içerikli olmasıyla bebeklerinin gelişimlerine katkı sağlayacaklarını düşündükleri ürünleri tercih ederler. Bu mamalar, tüketiminde dişe ihtiyaç olmayacak şekilde; yumuşak ve kolay yenebilecek şekilde üretilir. Mama seçimi oldukça önemli bir konudur. Ürün içeriği ve tüketecek olan bebeğin gelişiminin kaçıncı ayında olduğu gibi birtakım önemli etmenler baz alınır. Doktorların önerileri arasına girmeyi başaran Aptamil, anne sütünü aratmayacak nitelikte üretilir. Siz de kaliteli ve sağlıklı ürün içeriğiyle bebeğinizin tüm besin ihtiyacını karşılayabilecek olan Aptamil çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Aptamil Mama Nedir?

Yaş grubu fark etmeksizin insan vücudunda ikinci beyin olarak adlandırılan yer bağırsaklardır. Bağırsakların düzenli bir şekilde çalışıyor olması oldukça önemlidir. Bağırsakların çalışma sistemini düzenleyen ve iyileştiren prebiyotikler, birçok besin içerisinde bulunur. Bu besinleri tüketerek vücut için gerekli olan probiyotiği karşılayabilirsiniz. Prebiyotikler vücut tarafından sindirilmezler. Bu sebeple vücuttaki yolculuğunda bağırsağa kolayca erişebilir ve bağırsak içerisinde bulunan faydalı organizmaların çalışmalarına olumlu yönde katkı sağlayabilirler. Zararlı organizmaların çoğalmasını engeller, yararlı organizmaların da gelişimini desteklerler. Çocuklar için de probiyotik desteği oldukça önemlidir. Bağışıklık sistemini güçlendirme ve destekleme konusunda büyük rol oynar. Aptamil mamalar da, probiyotik bakımından oldukça zengin olan ve bebeklerin gelişimlerini destekleyen mamalardır. Yeni doğmuş bebekler katı besinleri tüketemedikleri için probiyotik ihtiyacını kolay hazırlanabilen ve tüketilebilen Aptamil yenidoğan mama ile karşılayabilir. Probiyotik desteğinin yanı sıra Aptamil mama çeşitli vitamin ve minerallerle de zenginleştirilir. Steril bir şekilde hazırladığınız mamaları çocuklarınıza vermenin en kolay yolu biberon kullanmaktır. Biberonların ağız kısımları; bebeğin dudak yapısıyla uyumlu ve ergonomik olacak şekilde üretilir. Çocuğunuzun daha rahat besin alabilmesini sağlayan biberon fiyatları, herkes rahatça temin edebilsin diye bütçe dostu olarak belirlenir. Anne sütünün olmadığı veya yetersiz kaldığı durumlarda bebeğinize Aptamil devam sütü hazırlayarak biberona koyabilirsiniz. Aptamil süt ve mamalara inceleyerek bebeğinizin sağlıklı gelişimi için tercihte bulunabilirsiniz.

Aylara Göre Aptamil Mama Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Bebeklerin gelişimlerine uygun olan mamayı tercih etmek oldukça önemli bir konudur. Aptamil mamalar çocukların aylık büyümelerine uygun içerikte olacak şekilde sınıflandırılarak üretilir. Yeni doğan ve altı aya kadar olan bebeklerde Aptamil 1 tercih etmek gerekir. 0-6 arasındaki gelişimi tam olarak destekleyecek şekilde üretilen bu ürün içerisinde probiyotik, balık yağı, A, D, E, K, B1, B2, B6 vitaminlerini bulundurur. Ek olarak içerisinde tatlandırıcı veya şeker içermez. Gelişiminin 6 ve 12. ayları arasında olan bebekler için Aptamil 2 ürünü tercih edilmelidir. Bu ürün 1 numaraya kıyasla içerisinde B12 vitaminini de bulundurur. Duygusal durum ve hafızayı önemli ölçüde etkileyen bu vitamin desteği de bebekler için oldukça önemlidir. Dışarıdan ek şeker bulundurmayan ve aynı zengin içeriğe sahip olan Aptamil 3 ürününü çocuğunuz için 9. aydan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir yaşını dolduranlar için Aptamil 4 ürünü önerilir. Bu ürünü ise 1 yaşından 2 yaşına kadar güvenle kullanabilirsiniz. Doktorunuza da danışarak bebeğiniz için doğru mamayı tercih edebilir ve bebeğinizin sağlıklı gelişimi için bu mamaları satın alabilirsiniz.

Aptamil Ürünleri Nelerdir?

Aptamil Conformil içerisinde bulundurduğu probiyotik ve lifler sayesinde bebeğinizin sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağlar. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde de büyük rol oynayan bu mama, bebeğiniz gelişimi sürecinde en büyük destekçiniz olur. Vücuttaki hücre bölünmesini ve protein sentezini hızlandıran yapısı sayesinde büyüme ve gelişmeye de olumlu yönde katkı sağlar. Hazırlanışı bir hayli kısa süren bu ürünü paket üzerinde belirtilen mama ve kaynar su oranlarına göre kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Çocuklarının gelişimlerini desteklemek isteyen anneler kaşık maması desteğine de başvurmak isteyebilir. Aptamil kaşık maması ile yeteri kadar kilo almadığını düşündüğünüz ve uykusu az olan bebeklerinizi destekleyebilirsiniz. Beşinci aydan itibaren ek gıda olarak düşünülebilir ve günde bir veya iki kez kullanılabilir. Anti-reflü özelliğiyle bilinen Aptamil Ar, keçiboynuzu lifi içermesi sayesinde yemeklerin mideden yemek borusuna geri gelme riskini azaltır. Ayrıca içerisinde bebek için faydalı olacak vitamin ve mineraller de bulunur. Yemek borusuna sıkça geri gelen yiyecekler zamanla bebeklerde reflü hastalığını meydana getirir. Sizler de çocuğunuz için en doğru mama seçimini doktorunuzdan da destek alarak yapabilirsiniz.

Aptamil Mama Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Bebeğinizin her türlü duruma karşı oluşturabileceği hassasiyeti göz önünde bulundurarak mama üretimi yapan Aptamil, ebeveynler için büyük bir destekçidir. Aptamil prosynoe maması çocuklarda meydana gelebilecek olan alerjik reaksiyonları düşünerek üretilmiş bir üründür. Aptamil 0-6 ay aralığındaki bebekler için bu ürünü olabilecek en zengin içeriklerle donatır. Çocuğunuzun doğduğu andan itibaren şüphe etmeden güvenle kullanabileceğiniz bu mama, bir nevi özel bir diyet ürünüdür. Proteine karşı alerji gösteren bebekler için koruyucu nitelikte geliştirilen özel formüllü olması tercih sebebidir. Anne karnında yeterli gelişimini tamamlayamadan prematüre olarak doğan bebeklerin büyümelerine ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlaması için Aptamil prematil ürünü tercih edilebilir. Bu mama çeşidi vücut fonksiyonlarının ve sindirim sisteminin gereken seviyede gelişmiş olmadığı düşünülerek üretilir. Kolayca hazırlayıp çocuğunuza verebileceğiniz Aptamil Pronutra da içerisinde zengin demir vitamini bulundurur. Bebeğinizin sindirim ve boşaltım sistemlerinin daha etkin çalışmasına olanak sağlamasının yanı sıra beyin ve göz gelişimini de destekler. Sizler de akakce.com üzerinden çocuğunuz için en doğru ve en uygun mamayı güvenli bir şekilde kolayca satın alabilirsiniz.

Aptamil Mama Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çocuklarınız için mama hazırlığı yapmadan önce ellerinizi sterilize etmeniz önerilir. Üzerinde mikrop varsa eğer öldürmek amaçlı biberonları kullanmadan önce kaynatmak uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Uygun hijyen koşullarını sağlayarak çocuğunuza vereceğiniz mamadan daha yüksek verim alabilirsiniz. Bebekleriniz için destekleyici nitelikle olan bu ürünler birbirinden farklı gramajlara sahiptir. Tüketim miktarınızı ve ürünlerin son kullanma tarihlerini göz önünde bulundurarak uygun nitelikte olan Aptamil çeşidini tercih edebilirsiniz. Gramaj olarak yoğun bir şekilde tercih edilen Aptamil 800 gr mamalar kolay taşınabilir özelliktedir. Bunun yanı sıra özel kutulara sahip olmasıyla da kolayca muhafaza edilebilir. Aptamil 900 gr seçeneği de kullanıcılara sunulan çeşitler arasındadır. Bebekler ve ebeveynler için en iyi şekilde üretilen Aptamil, fiyat olarak da bütçe dostudur. Dışarıda, yolculuklarda kolayca hazırlanan bu mamalar, bebeğiniz yeterli gelişime sahip olana kadar en yakın dostunuz olur. Siz de Aptamil bebek mamaları tercih ederek bebeklerinizin gelişimlerini destekleyebilir ve onların daha sağlıklı yarınlara ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Aptamil fiyat incelemesi yaparak ihtiyacınız olan mamayı güvenle satın alabilirsiniz.