Araç İçi Kamera

Araç İçi Kamera Fiyatları

543 farklı Araç İçi Kamera için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Araç İçi Kamera 360 Araç İçi Kamera Viofo Araç İçi Kamera Piranha Araç İçi Kamera Everest Araç İçi Kamera Dark Araç İçi Kamera

Aktüel Broşürlerden Araç İçi Kameralar

  • Goldmaster KC-785 Araç İçi Video Kayıt CihazıMigros

Fiyatı Düşen Araç İçi KameralarTümü

Satıcı Marka Çift KameraGPSWi-FiFull HD

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 36 satıcı. Çözünürlük Formatı Ürün Puanı
Fiyatı0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü

Oto MultimedyaOto TeypOto HoparlörFM TransmitterOto AmplifikatörGeri Görüş KamerasıNavigasyon CihazıAraç İçi MonitörTeyp ÇerçevesiXiaomi Araç İçi Kamera360 Araç İçi KameraViofo Araç İçi Kamera

En Çok Karşılaştırılan Araç İçi Kameralar

En Çok İlgi Gören Araç İçi Kameralar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Araç İçi Kamera Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Araç İçi Kamera Fiyatları Hakkında

Araç İçi Kamera kategorisinde 543 farklı ürün bulunuyor.

150 TL'ye kadar 79, 150 TL ile 500 TL arası 281, 500 TL ve üzeri 184 Araç İçi Kamera bulunuyor.

Şu anda 33 adet Araç İçi Kamera indirimi var. İndirim oranları %5 ile %26 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Araç İçi Kamera markaları, Xiaomi, 360, Viofo, Piranha, Everest ve Dark.

Araç İçi Kamera Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Araç İçi Kameralar hangileri?

Bugün Akakçe'de 543 farklı model arasında

En çok satan Araç İçi Kameralar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Araç İçi Kamera:

  1. Xiaomi Mi 70Mai Akıllı
  2. 360 G300 1296P Gece Görüşü 160 Derece Geniş Açı
  3. Viofo A129 Duo Full HD
  4. 360 G500H Ön 2K Arka 1080p 160 Derece Geniş Açılı Gece Görüşü Dahili GPS Modüllü
  5. Xiaomi Mi Drive D08 70mai Lite Park Modu Gece Görüş Araç Kamerası

Araç İçi Kamera & Araç Kamerası

Gelişen teknolojiyle birlikte araçta kullanılabilen araç içi ekipmanları da çeşitlilik gösterir. Özel ve ticari araçlarda sıkça kullanılan ve yolculuk standartlarını yükselten ekipmanlardan biri de araç kamerası modelleridir. Araç içi kamerası seyahat sırasında ön camdan görebileceğiniz eşsiz manzaraları kayıt altına almak için kullanabileceğiniz bir ekipmandır. Aynı zamanda arka ve ön kısımlarda kullanılan araç içi kamera çeşitleri ile olası bir kaza ya da adli durumda çekilen görüntüler kanıt olarak da kullanılabilir. Hem seyahat kalitenizi artırmak hem de işinizi garantiye almak amacıyla kullanabilirsiniz. Farklı çeşitleri bulunan araç kamerası farklı özelliklerle sizlere sunulur. Araç içi büyüklüğüne göre aracınıza farklı sayılarda kamera alabilirsiniz. Seyahatlerinizde profesyonel çekimler yapmak istiyorsanız birden fazla kamerayla farklı açılardan aldığınız görüntülerle muhteşem videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Modellerde çift yönlü kamera, tek kamera gibi farklılıklar vardır. Tek kameralı modeller sadece şoför açısı ile görüntü kaydeder. Çift yönlü araç kamerası modelleriyle birden fazla açıyla görüntü alır. Bu da farklı açılardan farklı görüntüler elde etmenize olanak tanır. Kameraların dönüş dereceleri kaydettikleri görüntülerin kalitesini etkiler. Bu nedenle genel olarak tek kameralı modellerde en az 150, çift kameralı modellerde de en az 120 derece açıya sahip olan modelleri tercih etmeniz iyi bir görüntü elde etmenizi sağlar. Viofo araç içi kamera çeşitlerini ve diğer markaların çeşitlerini inceleyerek ve kullanıcı yorumlarını okuyarak daha hızlı karar verebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Çeşitleriyle Keyifli Anları Kaydedin

Araç içi kamera modelleri gelişen teknolojiyle birlikte farklı özelliklerde şekillenir. Araç kameraları tek ve çift yönlü olarak çeşitlilik gösterir. En çok tercih edilen modeller arasında çift yönlü araç kamerası modelleri bulunur. Çift yönlü kamera modelleri çok daha geniş bir açı ile çekim yapar. Aynı zamanda birden fazla yönde çekim yaptığı için profesyonel bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur. Çift kameralı araç kamerası modellerini aracın ön kısmına yerleştirerek geniş bir açıyla yan bölgelere kadar çekim yapma olanağı yakalayabilirsiniz. Ön arka araç kamerası modelleriyle hem ön hem de arka alanı videoya çekebilirsiniz. Bunu hem olası kaza ve adli durumlarda hem de çeşitli videolar için kullanabilirsiniz. Özellikle kaza ve adli durumlar için arka ön bölgede kamera olması sizin için büyük bir avantajdır. Gece görüşlü araç kamerası çeşitleriyle de gece gündüz fark etmeksizin yolu çekebilirsiniz. Gece saatlerinde hava karardığında çekim kalitesinde bir düşüş yaşamamak ve çekilen görüntülerde yolun iyi bir şekilde görünmesi için gece görüş desteği olan kamera modellerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz araç kamerası çeşitlerini araç içerisinde rahatça konumlandırabilirsiniz. Araç içerisinde istenmeyen bir görüntü olan kablo yığınından böylece kolay bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Sensörlü araç kamerası çeşitleri sayesinde aracınızı park etmede büyük bir kolaylık yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan araç içi kamerasını farklı modelleri inceleyerek bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Araç İçi Kameraları Akakçe’de

Gelişmiş özellikleri sayesinde yolculuk sırasında sizinle birlikte tüm yollara tanıklık eden ve en iyi dostunuz haline gelen araç kameralarının farklı modelleri arasından aracınıza ve kullanım aracınıza en uygun olan modeli kolayca seçebilirsiniz. Araç içi kamera incelemeleri sonucunda beğendiğiniz ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz modeli uygun fiyatlarla satın almak için öncelikli olarak araç içi kamerasını neden satın andığınızın cevabını vermeniz gerekir. Şerit takip sistemi, park sensörü gibi özellikleri bulunan kameralar ile sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Dikiz aynalı araç kamerası çeşitleri sayesinde gittiğiniz yolları yüksek çözünürlükte kayda alabilirsiniz. 4K araç kamerası modelleri ile kayda aldığınız görüntüleri çeşitli video edit programlarıyla düzenleyip daha sonra hatıra olarak saklayabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Şarjlı araç kamerası çeşitlerinden birini satın aldığınız zaman düzenli olarak kamera şarjını kontrol etmeniz ve doldurmanız gerekir. Kaliteli araç kamerası çeşitlerini akakce.com’da yer alan farklı markalar arasından bulabilirsiniz, Aynı zamanda yaz lastiği modellerini de inceleyerek aracınızın ihtiyaçlarını bütçenize uygun şekilde tamamlayabilirsiniz.

Araç İçi Kamerası Satın Alması Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı markalara ait araç içi kamerası modelleri arasından satın almak istediğiniz modele karar verirken dikkat etmeniz gereken çeşitli özellikler vardır. İlk olarak aracınızda kamerayı ne amaçla kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Örneğin araç sürüş kalitenizi artırmak amacıyla satın aldığınız modeller park sensörü, şerit takip sistemi, aynalı araç kamerası modelleri olmalıdır. Video çekmek amacıyla satın aldığınız modellerin ise çekim açısına ve kalitesine dikkat etmeniz gerekir. HD araç kamerası modelleri video çekim kalitesine önem veren kullanıcılar için oldukça uygun bir modeldir. Aracınızı kullanmaya başladığınız anda otomatik olarak kayda başlama özelliği sayesinde kaza ya da olası bir olumsuz durum anında kayda devam eder ve delil olarak kullanabileceğiniz görüntülere sahip olursunuz. Gece yolculuklarını seven kullanıcılar araç içi kameralarını gece görüşü özelliği bulunan modellerden seçmelidir. Aynı zamanda darbe sensörlü ve ani hareketlerde otomatik çalışma özelliği olan modelleri tercih etmeniz yararınıza olabilir. Araç içi kamera alırken tüm bunlarla birlikte şarj süresi ve batarya dayanıklılığına da önem vermeniz gerekir.

Araç İçi Kamera Fiyatları

Araç kamerası fiyatı markalara ve modellerin özelliklerine göre değişir. Teknolojik gelişmelerle birlikte her geçen gün yeni özelliklere sahip çeşitli araç içi kamera modelleri üretilir. En iyi araç içi kamerası tercihi yaparken ihtiyacınızı belirlemeli ve bütçenize uygun ürünleri tercih etmelisiniz. Markaların modellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve fiyat konusunda kıyaslamalar yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri fiyata göre artan ya da fiyata göre azalan şeklinde sıralayabilir ve bu şekilde aradığınız ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda filtreleme özelliğinde fiyat kısmında maksimum ve minimum tutar belirleyebilirsiniz. Bu şekilde bütçenize uygun modelleri sıralayabilirsiniz. En ucuz araç kamerası seçeneklerini bulmak ve maksimum verim almak için yorumları da inceleyebilirsiniz. Hafıza kartıyla çalışan araç içi kamera modelleri için üretilen 4-128 GB arasında çeşitli hafıza kartları vardır. Dilerseniz kamera ile birlikte SD kartı da satın alabilir ve hemen kayda başlayabilirsiniz.

Araç İçi Kamera Kampanyaları

Farklı özelliklere sahip araç içi kamera modelleri arasında çeşitli dönemlerde kampanyalar düzenlenir. Bu kampanya dönemlerinde ürünleri çok daha uygun fiyata satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde ihtiyacınız olan modelleri satın almadan önce araç içi kamera tavsiyesi yazılarını okuyabilir ve bu sayede ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla ihtiyacınız olan kamera modellerini satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Kaza ve adli durumlarda delil, uzun yol seyahatlerinizde hatıra videosu ve araç kullanım kalitesini yükseltmek gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz kamera çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. Araç içi çeşitleri sahip oldukları özelliklere göre fiyat farklılıklarına sahiptir. Kampanya dönemlerinde almak istediğiniz modeli bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilir ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlere sahip olursunuz. Siz de araç içi kamera modellerini inceleyerek uzun yolculuklarda anılar biriktirebilirsiniz.