Asetatlı Kalem

Asetatlı Kalem Fiyatları

1.377 farklı Asetatlı Kalem için fiyatlar listeleniyor.

Edding Asetatlı Kalem Stabilo Asetatlı Kalem Faber-Castell Asetatlı Kalem Schneider Asetatlı Kalem Kraf Asetatlı Kalem Orion Asetatlı Kalem

Fiyatı Düşen Asetatlı Kalemler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Asetatlı Kalemler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Tahta Kalemi Silgi Teknik Çizim Kalemi Kalemtıraş Suluk Uçlu Kalem Okul Çantası Marker Kalem Yapıştırıcı Edding Asetatlı Kalem Stabilo Asetatlı Kalem Faber-Castell Asetatlı Kalem

Asetatlı Kalem Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asetatlı Kalem Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Asetatlı Kalemler hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.377 farklı model arasında

En çok satan Asetatlı Kalemler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Asetatlı Kalem:
  1. Edding 142M Asetat Kalemi
  2. Edding 142M Ana 4 Renk Asetat Kalemi
  3. Stabilo Ohpen F Uç Asetat Kalemi
  4. Edding 140S Siyah Asetat Kalemi
  5. Edding 142M 10'lu Paket Asetat Kalemi

Asetat Kalemi

Asetat kalemleri, belirli özel yüzeylerde işaretleme yapmak, yazı yazmak için gerekli olan ürünlerdir. Bu farklı yüzeyler; cam, CD veya naylon olarak çeşitlenebilir. Gerek mecburi gerekse de hobi anlamında yazılan metinlerin kalıcı olması, işlerinizi yönetebilmek adına önem taşır. Bir kağıt üzerine yazı yazmak, birçok insanın gerçekleştirebileceği bir eylemdir. Ancak oldukça sert ya da üzerine yazı yazmanın pek de mümkün olmadığı yüzeyler de mevcuttur. Söz konusu yüzeyler genel olarak; plastik, cam, metal, naylon, deriden oluşabilir. Asetatlı tahta kalemi yardımıyla ahşap yüzeylere bile kolayca çizim yapabilirsiniz. Bu zor zeminlere yazı yazmayı kolaylaştıran asetat kalemi sayesinde işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. "Asetatlı kalem nedir?" sorusuna cevap olarak özel bir mürekkep yardımıyla sert yüzeylere yazı yazmayı kolaylaştıran kalem denilebilir. Piyasada yer alan birçok marka renkli asetat kalemi üretimini de gerçekleştirir. Üretilen kalemlerin renk seçenekleri ne kadar farklı olursa olsun, kalıcılık oranları birbiriyle aynıdır. İçerisinde yer alan özel bir sıvı sayesinde normal kalemlerin yazması mümkün olmayan kaygan ya da sert yüzeylere yazı yazmanız mümkün olur. Permanent ve CD kalemi olarak da bilinen asetat kalemleri, akıllı tahta kalemi olarak da kullanılabilir.

Öne Çıkan Asetat Kalemi Modelleri

Kullanıcıların sıklıkla merak ettiği “Asetat kalemi nedir?” sorusu, zor ve kaygan yüzeylerde yazı yazmayı sağlayan araçlar şeklinde cevaplanabilir. “CD kalemi nedir?” sorusuna da aynı yanıt verilebilir. Bu ürünlerin birçok farklı modeli bulunur. Asetat kalem çeşitleri; uçlarına, boyutlarına, renklerine, kalıcılık durumlarına bağlı olarak birbirlerinden ayrılabilirler. Asetat kalemi S, M, L gibi farklı boyut seçenekleri ile karşınıza çıkar. Asetat kalemi S çeşidinin uçları mümkün olan en ince seçenek olarak bilinir. Genel olarak her ofisin kalemliğinde yer alarak çalışanların gerekli yerlerde kullanabilmelerine imkan tanır. Kimi zaman ise acil durumlarda yazı yazmak, imza atmak gibi işlevler için de tercih edilir. İnce uçlu, kalın uçlu CD kalemi modelleri de vardır. Örneğin; asetat kalemi L uçlu modeller, hem kalın yazılar yazmak hem de çeşitli çizimler yapmak için uygundur. Bu ince ve kalın uçlu kalemlerle son derece kaygan, CD gibi ürünler üzerinde kolayca işaretleme yapabilirsiniz. İnce, kalın, M uçlu asetat kalemi çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.

İşe Yarar ve Pratik Asetat Kalemi Setleri

Herhangi bir basılı harita üzerinde yer alan binaların ana hatlarını şeffaf bir yüzey üzerine çizmek isteyebilirsiniz. Bunun için tükenmez, kurşun, pilot ya da birçok farklı modeldeki kalem setlerini kullanmak istediğiniz sonucu vermeyebilir. Asetat kalemi seti ise bu tarz çizim ya da yazım ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek modellerdir. Asetat kalemleri mürekkebin şeffaf, kaygan veya sert tabakadan oluşan yüzeylerde bile rahatça görünebilmesine olanak tanır. Set halinde sunulan modeller içerisinde onlarca farklı renk yer alabilir. Kırmızı, beyaz asetatlı kalem çeşitlerini her türlü yüzeyde kullanmak mümkündür. Renk seçenekleri arasında gri, sarı, siyah, beyaz asetat kalemi gibi ürünler bulunur. Çeşitli üretici markaların sunduğu renk skalasına göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Markaların sunduğu geniş renk seçenekleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yaparak sizin için hem faydalı hem de oldukça avantajlı bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Renkli CD kalemi çeşitleri, yüzeyler üzerinde kalıcı izler ve yazılar bırakmak için idealdir. Eğer değişiklik yapmak istiyorsanız silinebilir asetat kalemi satın alarak dilediğiniz şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Seçim sırasında karşınıza bu ürünler CD boyama kalemi adıyla da çıkabilir.

Öne Çıkan Asetat Kalemi Özellikleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre hem farklı renklerde hem de farklı kalınlıklarda üretilen CD kalemi oldukça faydalı özellikler taşır. Asetat kalemi renkleri birbirinden farklı çeşitte yer alır. Bu nedenle set halinde bir asetat kalem takımı satın alacaksanız içerisinde farklı renk çeşitlerini görebilirsiniz. Çeşitli renkler ile yüzeylerin üzerinde kalıcı izler bırakırken aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Asetat kalemi özellikleri arasında şunlar yer alır:

Öne çıkan bu çeşitli CD kalemi özellikleri size çeşitli yüzeyler üzerinde kalıcı veya silinebilen çizimler yapabilme olanağı sağlar. Ses ve görüntü kayıtlarını içeren CD’lerin üzerine kalın uçlu, ince uçlu asetat kalemi kullanarak çeşitli kodlamalar yapabilirsiniz. Bu sayede kayıtlarınızı düzenli biçimde saklamanız kolaylaşır. Asetatlı kalem ile hatalı bir yazı yazdığınızda “Asetatlı kalem nasıl çıkar?” diye düşünebilirsiniz. Bu durumda yazıyı alkol ile silmeniz gerekir. Ayrıca ahşap ve fayans zeminler üzerinde silinebilir mürekkepli kalemleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Asetat Kalemi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Renkli CD kalemleri tercihinde ürünü hangi alanda kullanacağınızı bilmek önem arz edebilir. Bu noktadan hareketle kullanım alanınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Eğer çalışma yapacağınız yüzey siyah ise tercih edeceğiniz kalemin beyaz olmasına dikkat edebilirsiniz. Beyaz yazan asetatlı kalem, siyah gibi çok koyu olan yüzeyler için uyumluluk gösterebilir. Şayet çalışma alanınız olacak yüzey şeffaf ya da açık renklere sahipse daha koyu tonlarda bir renk seçimi yapmak size avantaj sağlar. CD kalemi renkleri arasından sizin için en uyumlu olabilecek renk tonlarını tekli ya da takım halinde satın alabilirsiniz. CD kalemi fiyat aralıkları tekli ya da set halinde sunulmasına bağlı olarak değişebilir. Birbirinden farklı renklere sahip asetat kalemi 6’lı seçeneğini satın alarak memnun kalabilirsiniz. İçerisinde yer alan beyaz yazan CD kalemi koyu yüzeylerde dikkat çekici bir görüntü oluşturur. Setin içinde ana renkler dışında ara renkler de bulunur. CD DVD kalemi tercihinde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise ürünlerin uç kısımlarının kalınlığıdır. Bir asetat kalemi ne kadar ince olursa çizim yapılan alanda bıraktığı iz de o kadar ince olur. Ürünlerin uçlarının kalınlığına dikkat ederek istekleriniz doğrultusunda faydalı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Asetat Kalemi Akakçe’de!

Günümüzde birçok ihtiyaç online alışveriş platformlarından karşılandığı için herhangi bir beyaz, siyah CD kalemi ihtiyacınızda da yine aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Türkiye’nin çok tercih edilen, güvenilir e-ticaret platformu Akakçe’de tüm asetat kalem seçeneklerine ulaşmanız mümkün olur. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinden okul çantası modelleri gibi seçenekleri de değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Bu alanda çeşitli markaların sunduğu renk skalası mevcuttur. Aynı zamanda beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürün için “Bir asetat kalemi kaç TL?” şeklinde araştırmalar yapabilir ya da benzer şekilde “CD kalemi ne kadar?” diye de bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. Asetat kalemi fiyat araştırması yaparken tüm sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. CD kalem fiyatları hakkında inceleme yaparken kendi bütçenize uygun filtrelemeler yaptığınızda alışveriş süreci kolaylaşır. Uygun asetatlı kalem fiyatları ile birlikte ürünleri daha önce deneyimleyen kişilerin tavsiye ve yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu yorumlar arasında kalemlerin nasıl kullanıldığından "Asetat kalemi nasıl silinir?" gibi noktalara kadar son derece detaylı bilgiler edinebilirsiniz.