Aspiratör

Aspiratör Fiyatları

355 farklı Aspiratör için fiyatlar listeleniyor.

Kumtel Aspiratör Arçelik Aspiratör Beko Aspiratör Altus Aspiratör Esty Aspiratör White Daisy Aspiratör

Fiyatı Düşen Aspiratörler

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Aspiratörler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Motor SayısıTek Motorlu
 • Motor SayısıÇift Motorlu
 • Maximum Emiş Gücü460 m³
 • Maximum Emiş Gücü600 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkInox
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSürgülü
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik53 cm
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 15 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüMotor SayısıYüzey TipiKontrol PaneliKademe SayısıMaximum Emiş GücüSes SeviyesiGüçGenişlikDerinlikYağ Filtre SayısıLamba AdediLamba GücüÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (355)

Philips Fritöz Ankastre Set Mikrodalga Fırın Beyaz Eşya Seti Davlumbaz Beyaz Eşya Yedek Parça Su Sebili Şişe Soğutucu Endüstriyel Yıkama Kumtel Aspiratör Arçelik Aspiratör Beko Aspiratör

En Çok Karşılaştırılan Aspiratörler

Aspiratör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Aspiratör Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Aspiratörler hangileri?

Bugün Akakçe'de 355 farklı model arasında

En çok satan Aspiratörler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Aspiratör:
 1. Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör
 2. Arçelik P 180 TI Inox Sürgülü Aspiratör
 3. Beko P 39 TI Çift MotorIu Inox Sürgülü Aspiratör
 4. Altus AL 37 I Inox Sürgülü Aspiratör
 5. Esty 1350 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Aspiratör

Temizleyici anlamına gelen aspiratör, gaz halindeki akışkanları emerek ortamdan uzaklaştırmaya yarayan bir fan türüdür. Ortamda bulunan kötü koku ve duman gibi yabancı maddeleri yaşam alanından uzaklaştırarak kişilere temiz ve sağlıklı hava imkanı sunar. Aspiratör çeşitleri, geniş kullanım alanıyla tercih edilir. Farklı kullanım alanları için farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilen çeşitler banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra ofis gibi çalışma ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Ortamda bulunan kötü koku ve toz gibi yabancı cisimler aspiratör tarafından emilir. Cihazın sahip olduğu sistem sayesinde emilen hava partikülleri dışarı gönderilir. Koku ve tozların yok edilmesi ve gönderilmesi için cihazlarda baca sistemi veya özel filtreler bulunur. Dar ya da geniş pek çok alanda kullanılan çeşitler, benzer çalışma prensiplerine sahip olup ortamda oluşan kokuları yok etmek için sıklıkla tercih edilir. Ürünler mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Bu sayede pişirme sürecinde oluşan kokuları önlemek mümkündür. Mutfaklarda konumlandırılan aspiratör çeşitleri, kişilere pek çok avantaj sağlar.

Farklı markalar tarafından üretilen en iyi aspiratör modelleriyle ortam havasını temizleyerek yaşam alanlarını koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra modellere ait tasarımlar sayesinde estetik bir görünüm elde ederek yaşam alanlarına şık dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Aspiratör Çeşitlerinin Dikkat Çeken Özellikleri

Ortamdaki kötü kokuları ve yabancı cisimlere emerek kişilere kolaylık sağlayan çeşitler, kullanım alanlarına göre farklı alternatiflere sahiptir. Çeşitler, sahip olduğu kaliteli özellikleri sayesinde kişilerin beğenisini kazanır. Kanal tipi aspiratör türleri, sıklıkla tercih edilen cihazlar arasında yerini alır. Modellerin çalışma prensibi oldukça basittir. Cihazlarda yer alan fan yardımıyla alçak basınç alanı oluşur. Bu alan ortamda bulunan rahatsız edici hava partiküllerini kendine çeker ve dışarı atar. Kanal tipi modellerde, dışarı atma süreci kanal ve baca yardımıyla gerçekleşir. Sessiz ve verimli bir şekilde çalışan modeller oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ev, ofis, tuvalet, spor salonu ve giyinme odaları bu alanlara örnek verilebilir. Genellikle havalandırma sistemlerinde tercih edilen çeşitlerde devir ayarı yapmak mümkündür. Ürünlerin sunduğu devir ayarı imkanı sayesinde istenilen kapasite oldukça kolay bir şekilde sağlanır. Aspiratör modelleri arasında sıklıkla tercih edilen bir tür olan cihaz, kullanım açısından pek çok avantaja sahiptir. Hız ayarının mümkün olması bu avantajlardan biridir. Bunun yanı sıra sessiz çalışma mekanizması da beğeni toplayan özellikler arasında yer alır. Sessiz aspiratör türleri, gürültü oluşumu engelleyerek kişileri rahatsız etmeden yüksek verim imkanı sunar. Seçim aşamasında ürüne ait teknik özellikleri değerlendirerek kullanım alanı için ideal ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat aralıkları da seçim aşamasında etkili olan faktörlerden biridir. Fiyat aralıkları ürün özellikleri doğrultusunda şekillenir. Farklı markalar tarafından kişilere sunulan modeller arasından bütçenize hitap edecek bir ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz aspiratör çeşitleriyle kullanacağınız alana ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Aspiratör Çeşitleri Sayesinde Kötü Kokulara Son!

Mutfak, evlerde sıklıkla kullanılan mekânlardan biridir. Pişirme süreci boyunca mutfakta oluşan kokuyu engellemek ise aspiratör kullanımı sayesinde oldukça kolay bir hale dönüşür. Gelişen teknoloji ile üretilen modeller, ortamda oluşan nem, buhar ve koku gibi problemleri kolaylıkla giderir. Ürünler sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde kişilere kolaylık sağlar. %100 müşteri hedefiyle üretim yapan markalar, kullanıcı taleplerine önem verir. Bu doğrultuda gelişim gösteren pek çok marka farklı kullanım alanları için tasarladığı alternatifleri kişilere sunar. Bacasız aspiratör çeşitleri, kişilerin beğenisini kazanmayı başaran modeller arasında yer alır. Özel tasarımlara sahip modeller, baca deliği bulunmayan alanlar için oldukça idealdir. Aspiratör modelleri, baca açtırmak gibi ek işlemlere gerek olmadan rahatlıkla kullanılır. Cihazlarda özel karbon filtreler yer alır. Karbon filtreler verimli bir şekilde çalışarak ortamda oluşan kötü kokuyu yok eder. Filtreli aspiratör türleri sahip olduğun üstün özellikler sayesinde kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Sahip olduğu motor güçleri bu özelliklerden biridir. Bu cihazlar, sahip olduğu teknik özelliklerine göre çift filtre seçeneği sunar. Bu sayede çeşitlerin farklı ihtiyaçlara göre ayarlanarak kullanılması mümkündür. Cihaz kullanımında temizlik oldukça önemli bir noktadır. Çeşitlerden yer alan filtreler kolaylıkla temizlenir. Takıp çıkarılabilen bir yapıda olan filtreleri bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Bunun yanı sıra filtre değişimi de yapılmalıdır. Belirli periyotlarla yapılan değişim sayesinde aspiratör, verimli bir şekilde çalışmaya devam eder. Aspiratör türlerine ait filtrelere kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Bu sayede değişim zamanlarında ürünlere kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Pek çok marka kaliteli tasarımları sayesinde sektörde fark yaratır. Arçelik, Bosch, Beko,Vestel ve Arnica gibi aspiratör markaları arasından ihtiyacınıza ve tercihinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı Kumtel, Luxell ve Hibsan gibi pek çok markaya da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Aspiratör Modelleri

Cihazlar üstün teknik özellikleri sayesinde pek çok alanda rahatlıkla kullanılır. Kullanım alanlarına göre çeşitlenen modeller iki farklı çalışma mekanizmasına sahiptir. Bacalı tasarımlar, ortamdaki havayı emerek baca yardımıyla dışarı verir. Filtreli tasarımlar ise ortam havasını filtre yardımıyla temizler. Hava temizliği için farklı aspiratör modelleri bulmak mümkündür. Kanal tipi, sanayi tipi, çatı tipi ve duvar tipi aspiratör türleri bu çeşitlere örnektir. Sanayi tipi aspiratör türleri, büyük hacimli alanlarda tercih edilir. Alışveriş merkezleri ve fabrikalarda bu modeller kullanılabilir. Duvar tipi modelleri arasında yer alan aksiyel aspiratör türleri, mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılır. Ürünler, yüksek çalışma performansları sayesinde dikkat çeker. Cihazın çalışmadığı durumlarda gövde kapağı kapatılabilir. Bu sayede ters akım oluşumu engellenir. Cihazların kullanımı ise oldukça kolaydır. Pencere ya da duvar gibi alanlara yapacağınız cihaz montajının ardından ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük hacimli alanlarda kullanılan diğer model ise kare tipi aspiratör çeşitleridir. Bu tip modellerin çalışma performansları oldukça yüksektir. Soğutma fanı cihazlarda yer alır. Modeller arasında yapacağınız incelemeyle kullanım alanına ve sağladığı avantaja göre tercih yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yuvarlak aspiratör modellerini de inceleyebilirsiniz. Modeller, her alanda kullanılabilir. Bu sayede pek çok ortamda hava temizliği sağlamak mümkündür. Ankastre aspiratör türleri de sıklıkla tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Bu tip çeşitler, mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Dolap altında konumlandırılan ince aspiratör türleri mutfak mobilyasına uygun bir materyal ile kaplanabilir. Ürünler, değişik güç kademeleri ile tasarlanır. Bacalı veya bacasız çeşitler alanından kullanım alanına göre seçim yapabilirsiniz. Ankastre modellerinde ışıklı aspiratör çeşitleri de mevcuttur. Bu çeşitler hem kullanım hem de estetik görünüm açısından oldukça avantajlıdır.

Şık Aspiratör Tasarımlarıyla Mutfakta Fark Yaratın

Kaliteli özellikleri sayesinde beğeni toplayan modeller, şık tasarımlarıyla fark yaratır. Modellerin sahip olduğu modern dokunuşlar, kullanım alanında bulunan diğer eşyalarla estetik bir görünüm oluşturur. Seçim sırasında renk ve desenler oldukça önemlidir. Markaların sahip olduğu geniş renk skalası, seçim sırasında kişilere kolaylık sağlar. Açık ve koyu tonların yer aldığı ürünler, pek çok kişiye hitap eder. Ürünler arasında seçim yaparken bütünlük sağlayacak tasarımlar tercih etmeniz önerilir. Örneğin kullanım alanında bulunan fırın ve buzdolabı gibi diğer eşyalar inox tasarımına sahipse bu doğrultuda seçim yapmak idealdir. Tercih edeceğiniz inox aspiratör türleri ile uyumlu ve şık bir görünüm oluşturmak mümkündür. Inox modellerin sahip olduğu özgün görünüm mutfak dekorasyonuna değer katar. Şık ve modern görünüm sayesinde yaşam alanlarında fark yaratabilirsiniz. Dikkat çeken mutfak dekorasyonu sayesinde pişirme sürecini oldukça eğlenceli bir hale dönüştürmek mümkündür. Bunun yanı sıra farklı renkleri de inceleyerek seçebilirsiniz. Uyumlu görünümleriyle dikkat çeken siyah, gri aspiratör çeşitleri kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Koyu tonları ile fark yaratan çeşitler pek çok desenle uyumludur. Aynı zamanda açık tonlara sahip modeller de bulunur. Özellikle canlı ve parlak renklerle birleştiğinde benzersiz bir görünüm oluşturan açık tonlar, alanların büyük ve ferah görünmesini sağlar. Seçim aşamasında cihazların sahip olduğu temizlik yöntemlerine dikkat etmeniz önerilir. Farklı renk tonları ile üretilen modellerin temizleme aşamaları değişiklik gösterir. Örneğin inox temizliğinde yumuşak bezler ve aşındırıcı kimyasallar içermeyen ürünler kullanılmalıdır. Inox yüzeyler için özel olarak tasarlanan temizlik ürünleri bu aşamada sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra aspiratör temizliğinde sabunlu su ve sulandırılmış sirke de tercih edebilirsiniz. Yumuşak bir sünger ve mikrofiber bezler sayesinde aspiratör temizleme işini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Aspiratör yorumları sayesinde temizlik yöntemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve kolaylıkla cihazları temizleyebilirsiniz.

Aspiratör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pek çok alanda kullanılan cihazlar arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek sağlıklı bir seçim yapmanız için gereklidir. Emiş gücü bu noktalardan biridir. Emiş gücü yüksek modeller, ortamdaki kokuları kısa sürede yok eder. Emiş gücü, kullanım alanının sahip olduğu kapasiteye göre belirlenir. Cihazı konumlandıracağınız alanın boyutunu göz önünde bulundurarak ideal bir seçim yapabilirsiniz. Alan boyutu için uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Güçlü aspiratör modelleri sayesinde rahatsız eden hava partiküllerinden kurtulabilirsiniz. Seçim aşamasında ürün montajının yapılacağı alan da oldukça önemlidir. Ada tipi ya da duvar tipi modelleri, mutfak alanları için oldukça idealdir. Ortamda havanın dışarı atılabileceği bir baca alanı bulunuyorsa bacalı modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Baca alanı bulunmayan ortamlar için filtreli modeller sıklıkla tercih edilir. Ürünlerde yer alan karbon filtreler koku giderimi için oldukça etkilidir. Performans ve konfor da seçim aşamasında incelemeniz gereken detaylar arasında yer alır. Aspiratör ölçüleri performans ve konfor açısından oldukça önemlidir. Mutfakta kullanılacak cihaz boyutu ocak ile uyumlu olmalıdır. Bunun yanı sıra ocak ve aspiratör mesafesi de önemlidir. Ürün montajı tavsiye edilen mesafeler doğrultusunda yapılmalıdır. Ürün fiyatları da kişilerin önem verdiği faktörler arasında yer alır. Aspiratör en ucuz fiyat aralıkları sayesinde kişilerin beğenisini kazanır. Uygun fiyatlarla satışa sunulan pek çok çeşit arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Seçim aşamasında inverter klima çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Kaliteli çeşitleri ile fark yaratan klima çeşitler hava temizliğinde oldukça etkilidir. Hava kalitesini arttıran ürünler, astım hastaları tarafından sıklıkla tercih edilir. Modellerin az enerji tüketimi sayesinde tasarruf elde etmek de mümkündür. Inverter klima fiyatlarını da inceleyerek modeller arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Aspiratör Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Aspiratör üretimi yapan pek çok marka farklı alanlar için değişen ürün tasarımlarına imza atar. Kişiler kullanım alanları doğrultusunda çok sayıda alternatif ile karşılaşır. Farklı teknik özelliklere sahip çeşitler arasında kullanım amacına göre seçim yapabilirsiniz. Ürünlere ait fiyat aralıkları ise teknik özelliklere ve kullanım alanına göre değişir. Örneğin, sağlık alanında kullanılan çeşitler arasında yer alan portatif aspiratör çeşitleri farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Tıp alanında kullanılan çeşitler, kişilerin vücut sıvılarını aspire etmek için tercih edilir. Hasta odası, ameliyathane, revir ve acil servis gibi ortamlar cihazların kullanım alanına örnek verilebilir. Bunun yanı sıra cihazlar tedavi amacıyla evde de rahatlıkla kullanılabilir. Sağlıklı bir seçim yapmak için ürün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve fiyat aralıklarını değerlendirebilirsiniz. Mutfak, banyo, tuvalet ve ofis gibi alanlarda kullanılan pek çok model de farklı fiyat aralıklarında çeşitlenir. Aspiratör ne kadar sorusunun cevabı seçim aşamasında pek çok kişi tarafından merak edilir. Aspiratör özellikleri, fiyatlandırma sırasında önemli detaylardan biridir. Örneğin, bazı modeller sessiz çalışma prensibi ile üretilir. Bunun yanı sıra bacalı ve filtreli modeller ile karşılaşmak mümkündür. Cihaz sesi, filtre varlığı ve motor gücü gibi pek çok özellik fiyat aralıklarına doğrudan etki eder. Aspiratör fiyat aralıkları arasında yapacağınız değerlendirmenin ardından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kaliteli özellikleriyle dikkat çeken pek çok aspiratör Akakçe’de yer alır. Bu cihazları üreten markalar kampanya ve fırsatları kullanıcılara sunar. Markaların sunduğu fırsatlardan yararlanarak oldukça avantajlı bir alışveriş yapmak mümkündür.

Kaliteli Özellikleriyle Fark Yaratan Aspiratör Seçenekleri

Markalar yeni nesil üretim stratejisi ile yenilediği ürünleri kişilere sunar. Yeni modeller, eski tip aspiratör modellerinden farklı olarak üstün teknik özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra ürün boyutları da oldukça idealdir. Çeşitler arasında bulunan çift yönlü aspiratör fanları, havadaki yabancı cisimleri emer. Bunun yanı sıra ortama üflediği temiz hava sayesinde de sıklıkla tercih edilir. Motor gücü, devir ve debi özelliklerine göre pek çok farklı çeşit mevcuttur. Plastik, üretim aşamasında sıklıkla tercih edilen bir materyaldir. Modellerin sahip olduğu özel tasarımlar, ışığı yansıtmayan bir yapıdadır. Cihazlarda hız kontrolü sağlamak mümkündür. Bunun için opsiyonel hız cihazı kullanılabilir. Çift yönlü çeşitler banyo, mutfak, toplantı salonu ve ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kalitesiyle olduğu kadar uygun fiyat aralığıyla da tercih edilen aspiratör modelleri kullanıcılardan tam not alır. Hem şık tasarımlar hem de uygun fiyatlarıyla bütçeden zorlamadan seçimler yapmanızı sağlayan modeller arasından ortam dekoruna uyumlu tercihler yapabilirsiniz. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen çeşitler, fazla yer kaplamaması sebebiyle de dikkat çeker. Hem etkili bir hava temizliği sağlayan hem bütçenizi zorlamayan seçimler için ucuz aspiratör modellerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tavsiye ve yorumları da değerlendirebilirsiniz. Örneğin, ürün boyutları hakkında aspiratör tavsiye ve önerileri sayesinde detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ev işleri için sıklıkla tercih edilen son teknoloji çamaşır makinesi modellerini de inceleyebilirsiniz. 7 kg çamaşır makinesi modelleri pek çok farklı fonksiyonu sayesinde kişilere kolaylık sağlar. Modeller farklı kapasitelerde çeşitlenir. Ev ürünleri arasından ihtiyacınıza ve tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.