Çift Motorlu Aspiratör

Çift Motorlu Aspiratör Fiyatları

90 farklı Çift Motorlu Aspiratör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Motor SayısıÇift Motorlu
 • Motor SayısıTek Motorlu
 • Maximum Emiş Gücü460 m³
 • Maximum Emiş Gücü600 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkInox
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSürgülü
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik53 cm
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Motor SayısıÇift Motorlu
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüMotor SayısıYüzey TipiKontrol PaneliKademe SayısıMaximum Emiş GücüSes SeviyesiGüçGenişlikDerinlikYağ Filtre SayısıLamba AdediLamba GücüÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (90)

Elektrikli Fritöz Arçelik Sürgülü Aspiratör Sürgülü Aspiratör Beyaz Aspiratör Arçelik Ankastre Aspiratör Inox Aspiratör 60 cm Aspiratör Ankastre Aspiratör Klasik Aspiratör Cam Aspiratör Siyah Aspiratör Bacasız Aspiratör

En Çok Karşılaştırılan Aspiratörler

Çift Motorlu Aspiratör Sıkça Sorulan Sorular

Çift Motorlu Aspiratör

Mutfağınızda nem, yağ ve çeşitli olumsuz kokuların dışarıya atılması için piyasada yer alan aspiratör ya da davlumbaz gibi ürünleri kullanmak, çözüm getirici bir yöntemdir. Yemek yaparken ya da sıcak içecekler hazırlarken ortaya çıkan yoğun dumanı ve dumanla birlikte gelen kokuyu uzaklaştırmak için aspiratör modelleri iyi bir çözüm olur. Markalar her eve uyum sağlayabilecek özelliklere sahip tasarımlar ortaya koyarlar. Teknolojinin de gelişmeye devam etmesiyle birlikte farklı yenilikçi çözümler ortaya koyan markaların modelleri yemek kokusunu içini hapseder. Mutfaklarda tercih edilen ve öne çıkan modellerden biri de çift motorlu aspiratör tür. Motor yapısı sıradan bir aspiratöre nazaran daha yoğun çekiş gücü ortaya koyar. Özellikle büyük ve geniş alanlara sahip mutfaklarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Eğer mutfakta çok sık yemek pişiyorsa bu ürünleri tercih etmek, maksimum verim almanız konusunda size destek olacaktır. Ürünlerin model seçenekleri de oldukça fazladır. Ada tipli modellerden ankastre serilere ve çeşitli set halindeki ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu ürünler arasından mutfağınızın ihtiyacı olan modeli bulabilmek için özelliklerini ve açıklamalarını incelemeniz tavsiye edilebilir. Aynı zamanda ürünlerin ölçülerini de inceleyerek konumlandırmayı düşündüğünüz alanla ne kadar uyumlu olduğunu test edebilirsiniz. Belirlediğiniz ölçülere ait çift motorlu aspiratör modelini tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunan çift motorlu aspiratör modellerini mutfağınızın dekoruna göre seçebilirsiniz.

Çift Motorlu Aspiratör Modelleri Nelerdir?

Çift akışlı çekiş gücüne sahip olan modeller, enerji tasarrufu ve sunduğu verim bakımından kullanıcılarına avantaj sağlar. Sağladığı avantajlar sayesinde kullanıcılar uzun süreli ve etkili kullanımlar elde edebilirler. Çift motor aspiratör çeşitleri arasında yer alan sürgülü modeller, tüketicilerin sık sık tercih ettikleri grupta yer alır. Çift motorlu sürgülü aspiratör sayesinde ortaya pratik kullanımlar çıkar. Sürgü kısımlarının panelleri yardımıyla çekiş gücü sağlanmış olur. Süzgeç kısımlarının sürgülü bölümleri çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabilen özelliklere sahip modeller de bulunur. Aynı zamanda bazı modellerde hava dolaşımlı sistemler de yer alır. Bu sayede sürgülü seçeneğe sahip modellerin kullanımı pratik ve verimli sonuçlar sunar. 2 motorlu aspiratör modelleri arasında ankastre yapıya sahip olan seçenekler de bulunabilir. Ankastre modellerde ise mutfakla tam uyumlu olan bir ölçme işlemine bağlı olarak kullanım gerçekleşir. Bu sayede hem zarif bir görüntü elde edilirken hem de yerden tasarruf etmeniz mümkün olur. Böylece kolay kullanım özelliklerine sahip modellerle modern bir dekorasyon yaratabilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Modeller arasında ada tipi ismi verilen çeşitler de bulunur. Bu modeller dört kenar kısmı açık şekilde çalışma gösterirler. Çift motorlu olan modellerde ise havalandırma işlemi tam bir şekilde gerçekleşmiş olur. Çift çekiş gücüne sahip olan bu modeller motor sayısı da katladığı için kokuyu hapsederek buharlaşmayı hızlıca engeller. Piyasada üretim yapan pek çok beyaz eşya markası çift motorlu aspiratör üretimi yapar. Evinizde yemek kokularından kurtulmak istiyorsanız markaların modellerini inceleyerek mutfağınız ve yaşam stilinizle en uyumlu ürünü seçebilirsiniz Aynı zamanda kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Çift Motorlu Aspiratör Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Kurulum ve kullanım sırasında tüketicilere kolaylık sunan modeller nemlenme ve buharlaşmanın önüne geçer. Alacağınız modele karar veremiyorsanız çift motorlu aspiratör tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Model seçiminde ayrıca ölçü detayına da dikkat etmeniz gerekir. Doğru ölçü seçimi mutfaklar için kusursuz tasarımlar ortaya koyar. Standart bir modelin ebatları, genişlik anlamında 60 cm aralıklarında yer alabilir. Yükseklik olarak incelendiğinde ise genellikle 30 cm civarında bir ölçüye sahip olabilirler. Modellerin ölçüleri, her mutfağın alan hacmine göre değişebilir. Bazı mutfaklar minimalist şekilde tasarlanmıştır ve kullanılacak olan ürünler de bu özelliğe bağlı olarak küçük boyutlu olabilirler. Geniş bir alana sahip olan mutfaklarda ise standart genişlik ve yükseklikten daha büyük modeller tercih edilir. Çift motorlu aspiratör seçimi öncesi mutfağınızda ürün için planladığınız konumun ölçülerini almanız gerekir. Üründen verim almak için bu detay oldukça önemlidir. Kullanacağınız alanın boyutuna göre emiş gücü değerini de belirleyerek seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız modelin ocak boyutunda olması iyi bir performans için dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Geniş seçenekler arasından modellere ve cam davlumbaz ölçülerine de göz atarak iki ürün arasında karşılaştırma yapabilir ve karar verebilirsiniz.

Çift Motorlu Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfaklar, lezzetli yemeklerin ve iştah açıcı içeceklerin hazırlandığı alanlardır. Burada yapılan yiyecek ve içeceklerle evin diğer alanlarında keyifli vakitler geçirilebilir. Mutfaklarda lezzetli sonuçlar alınacak uygulamalar yapılırken aynı zamanda hijyenik bir ortam da oluşturulmaya sağlanır. Dolayısıyla mutfakta yer alan eşyaların temizliği ve bakımı sık sık tekrarlanarak gerçekleştirmelidir. Çift motorlu mutfak aspiratörü temizliği de düzenli aralıklarla yapılması gereken bir eylem olabilir. Çünkü mutfaktaki olumsuz havanın ortadan kaldırılması için en önemli ürünler çift motorlu aspiratörlerdir. Bu sebeple ürünün doğru ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için temizlik ve bakım işlemi bir rutin haline getirilebilir. Yemek pişirme işleminden sonra aspiratörünüzün türüne bağlı olarak bir silme işlemi yapabilirsiniz. Sıcak suyun içine deterjan ve sirke ekleyerek ürünü silebilirsiniz. Aspiratörünüz sürgülü bir model ise markanın özelliğine bağlı olarak bulaşık makinesinde yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ankastre, ada tipi ya da daha farklı modellere de sahip olabilirsiniz. Elinizdeki ürünün hangi temizlik ve bakım işlemlerinden geçmesi uygun ise bunları öğrenerek uygulayabilirsiniz. Markaların kullanıcılara sunduğu tüm modellerin bakım ve temizlik talimatlarını detaylarıyla inceleyerek uzun kullanımlara sahip olacağınız bir modeli satın alabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonuna Uyumlu Çift Motorlu Aspiratör Seçimi

Ankastre, klasik, ada tipi ya da sürgülü modellere bağlı olarak çift motorlu aspiratör fiyatları değişebilir. Fiyat değişimleri belirlenirken marka isimleri oldukça belirleyici olabilir. Çünkü her markanın kendine özgü bir özellik listesi bulunabilir. Kontrol panellerinden yüzey tasarımlarına, ölçülerinden kademe sayılarına kadar değişebilen özellikler fiyatların üzerinde etkilidir. Bu yüzden tercih edeceğiniz ürünün hangi özelliklere sahip olmasına karar verip fiyatlarına da öyle göz atabilirsiniz. Seçiminizi yaparken mutfak dekorasyonunuza uyum sağlamasına dikkat edebilirsiniz. Ürün incelemesi yaparken modellerin ses seviyelerini de incelemeniz size avantaj sağlar. Sıklıkla çalıştıracağınız ürünün çok yüksek seste olmasını istemiyorsanız seçimlerinizi ona göre yapmalısınız. Bu detayları göz önünde bulundurarak modelleri karşılaştırabilirsiniz. Çift motorlu aspiratör en ucuz seçeneklerine göz atarak bütçenize uygun seçenekleri görüntüleyebilir ve bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çift Motorlu Aspiratör Çeşitlerini Akakçe’den İnceleyin

Mutfaktaki iş planlarınıza en uygun çözümleri getirebilecek aspiratör çift motorlu özelliklere sahip modelleri, Akakçe ile inceleyebilirsiniz. Güvenilir ve kolay bir çevrimiçi alışveriş yapmanıza olanak tanıyan platformda; pek çok markanın modellerini görüntüleyebilirsiniz. En ucuz çift motorlu aspiratör seçeneklerinde en çok tercih edilenlere kadar geniş yelpazede bir araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede mutfağınızda ihtiyaç duyduğumuz ürüne hem cazip fiyatlarla hem de kaliteli markaların ürünleriyle birlikte ulaşabilirsiniz. Üstelik yalnızca söz konusu ürünler hakkında araştırma ve satın alma işlemi uygulamak zorunda olmayabilirsiniz. Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız indüksiyonlu ocak çeşitlerine de ulaşabilmeniz mümkündür. Marka, model ve ölçüleri birkaç listeleme yaparak sıralayabilir; fiyat seçeneklerini ve kampanya tekliflerini tüm ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.