Kumtel

Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör

En Popüler Aspiratör (1 yorum)
Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

992,68 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:05 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/BEYAZESYAHOME

Ürün Özellikleri: Sürgülü, Tek Motorlu, Metal, Analog, 3 Kademeli, Maximum Emiş Gücü: 450 m³, Güç: 100 W, Genişlik: 60 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
829,00 TL22.11.2023

En Ucuz Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (13)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Kumtel Aspiratörler
Benzer Ürünler

Kumtel DS6-905 Sürgülü Aspiratör

Kumtel DS6-905, çalışma performansı ile mutfaklarda ferah bir ortam yaratır. Ortamda bulunan buhar ve yemek kokularını uzaklaştırarak ortamdaki havanın kalitesini artırır. 60 cm Kumtel DS6-905 ölçüleri, aspiratörün farklı büyüklüklerdeki alana konumlandırılmasını sağlar.

Beyaz rengi ve modern tasarım detaylarıyla da dikkat çeken aspiratör modeli ile mutfağınıza minimal bir şıklık kazandırmanız mümkün. Etkili çekim gücü ile dikkat çeken aspiratör modeli, özel baca sistemi ve filtre yapısı ile bu işlemi gerçekleştirir.

Mekanik kontrol sistemine sahip aspiratör modelini kontrol etmeniz ise oldukça kolay. Aspiratörü kullanmak için çekim gücünü ayarlayıp sürgüsünü çekmeniz yeterli.

400 m3/sa maksimum emiş gücüne sahip olan aspiratör, alüminyum kaset filtreye sahip. Bu kaset filtre sistemli özel tasarımı ile mutfaktaki tüm yemek kokularını anında ortamdan uzaklaştırır.

LED aydınlatmaya sahip olan aspiratör ile akşam saatlerinde de rahatlıkla yemek pişirmeniz mümkün. Aspiratörün aydınlatma donanımını aktif ederek ek bir ışıklandırmaya ihtiyaç duymadan yemek pişirebilirsiniz.

3 farklı kademede çekim özelliği sunan aspiratörü pişirdiğiniz yemeğe göre ayarlayarak cihazın etkili bir performans sergilemesini sağlayabilirsiniz. Hem bütçe dostu hem de yüksek çekim gücüne sahip olan bir aspiratör arayışındaysanız Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Kumtel DS6-905 Genel Görünüm

Kumtel DS6-905 Teknik Özellikleri

Mutfakta olmayı ve yemek pişirmeyi çok seviyor ancak mutfağınızın yemek kokularıyla dolmasını istemiyorsanız Kumtel DS6-905 beyaz cam sürgülü aspiratör modeli, beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahip. Mevcut özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

 • 400 m3/sa maksimum emiş gücü ile üstün bir performans sunar ve tek motor ile çalışır.
 • Sürgülü otomatik çalışma sistemi ile kolaylıkla açıp kapatılabilir.
 • 3 kademeli hız ile duruma ve konumlandırıldığı alanın büyüklüğüne göre ayarlama yapabilirsiniz.
 • Led aydınlatma özellikli aspiratör lambası sayesinde ortamın aydınlığını dilediğiniz şekilde artırabilirsiniz.
 • Yıkanabilir çift alüminyum filtreye sahiptir. Bu filtreler, rutin aralıklarla çıkarılıp, elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Beyaz gövde tasarımına sahiptir ve konumlandırıldığı alana ferahlık kazandırır.

Sahip olduğu özelliklerle, beklentileri karşılayan standartlar sunan aspiratörü yüksek performansta kullanmak istiyorsanız rutin aralıklarla temizlemeye özen göstermelisiniz. Temizleme rutininde aspiratörün ortamda bulunan tüm yağı ve yemek buharını çeken filtresini düzenli aralıklarla elde ya da bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Pratik bir şekilde takıp çıkarılabilen filtrenin temizliğini yaparken, filtreyi çok sıcak sudan uzak tutmaya da ayrıca özen göstermeniz gerekir. Aşırı sıcak su filtrenin yapısal bozukluk yaşamasına neden olabilir ve bu durum aspiratör filtresinin kullanım ömrünü kısaltabilir.

Kumtel DS6-905 Artı ve Eksileri

Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör seçiminde, ürünün sahip olduğu tüm özellikleri incelemeli ve değerlendirmenizi bu doğrultuda yapmalısınız. Kumtel DS6-905 aspiratör seçiminde size yol gösterecek artı ve eksi noktalar ise şöyle:

 • Her detayı düşünülmüş ergonomik tasarımı ile kolay bir montaj sağlar.
 • Sunduğu özellikler bakımından oldukça uygun fiyat aralığına sahiptir.
 • Baca çıkışı oluşturmak gibi zahmetli işlemlere gerek olmadan kolaylıkla kullanılabilir.
 • Karbon filtre sistemi, verimli bir şekilde çalışarak mutfaklarda oluşan kötü kokuyu ve buharı yok etmede etkilidir.
 • 72 dB ses seviyesi ile bir miktar gürültülü şekilde çalışır. Bu özelliği ile de kullanıcı yorumlarından düşük puan alır.
 • Ürünle ilgili yapılan bazı yorum ve değerlendirmelerde alüminyum filtrenin kendiliğinden kırıldığı bildirilir. Bu da ürünün eksi özelliklerinden biridir.
 • Kullanıcı yorumlarında ürünün sürgü sistemi de yetersiz bulunmakta.

Kumtel imzası taşıyan DS6-905 serisi sürgülü tasarım aspiratör, kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinde tüm özellikleri ile incelenir. Bu yorumlara göz atarak kullanıcıların deneyimleri sonucu olumlu bulduğu özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca olumsuz deneyimleri okuyarak da ürün seçiminde etkili bir değerlendirme yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kumtel DS6-905 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Kumtel DS6-905 sürgülü aspiratör sahip olduğu özelliklerle ideal bir aspiratör kullanımı sağlar. Bu özellikler ile pek çok alanda kullanılabilen DS6-905, baca sistemi ile ortamdaki havayı dışarı atar. İkili fitre yapısı ise ortamın havasını temizler.

Çalışma performansı ile dikkat çeken DS6-905 serisi aspiratör modeli, kullanılmadığı durumlarda da kolaylıkla kapatılabilir. Bu kolaylığı sayesinde de ters akım oluşumuna engel olunabilir.

Dolap içine kolaylıkla konumlandırabileceğiniz aspiratör modeli beyaz rengi ve dokusu ile tüm mutfak mobilyaları ile uyum yakalar. Sahip olduğu ışıklandırma özelliği sayesinde de elektrik tasarrufu elde etmeniz mümkündür. Böylelikle ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Yüksek emiş gücüne sahip olan Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modeli, emiş hızını pişirilen yemeğe göre ayarlama imkanı tanır. Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modelinin sahip olduğu bir diğer önemli özellik ise kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır.

Markanın gelişmiş Ar-Ge çalışmaları ile üretilen aspiratör modeli, mutfakta işinizi kolaylaştıran özelliklerle donatılır. Aynı zamanda A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan aspiratör modeli ile çevreye duyarlı bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün. Mutfakta önemli bir görev icra eden aspiratör seçiminde birçok kriteri aynı anda değerlendirmeniz önemlidir.

Kumtel DS6-905 ile DS6-905 X Arasındaki Farklar

Kumtel DS6-905 beyaz çift filtre sürgülü aspiratör bazı özellikleri ile Kumtel Inox Sürgülü Aspiratör DS6-905 X modelinden farklılık gösterir. Yüksek emiş gücüne sahip olan DS6-905 X aspiratör modeli gri gövdeye ve inox panele sahip. Tek motor ile çalışan model 2 kademeli hız ile çalışırken DS6-905 modeli 3 kademeli çekim seçeneği sunar. 72 Db ses seviyesi ile performans sergileyen DS6-905 X modelini LED aydınlatma lambası ile kullanmak da mümkün.

Kumtel DS6-905 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modeli herkes tarafından ulaşılabilir bir fiyat aralığına sahip. Aspiratöre ihtiyaç duyan kullanıcılara bütçe dostu bir fiyat sunan DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modeli, Kumtel’in herkes tarafından ulaşılabilir üretim anlayışı ile tasarlanmıştır.

Çekim gücü, filtre sistemi, çekim modları, LED lambası, enerji sınıfı ve tasarımı ile değerlendirilen Kumtel DS6-905 yorum ve incelemelerden geçer not almayı başarır.

Temizleme ve bakım özellikleriyle de hayatı kolaylaştıran Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modeline göz atmadan önce bütçenizi belirlemeniz önemlidir. Bütçenizi belirledikten sonra ürünün tüm satış fiyatlarını detaylı olarak araştırmalısınız.

Ayrıca Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratör modeli özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olmanız önemlidir. Bu indirim ve kampanyalara erişim sağlayarak DS6-905 aspiratör modelini son derece uygun bir fiyat aralığı ile satın alabilirsiniz.

Ürünü araştırırken kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini de mutlaka okumalısınız. Gerçek kullanıcı deneyimlerini aktaran bu yorumlar, ürünün montajı, boyutları, renk ve dokusu, malzeme kalitesi, sürgü sistemi gibi özellikleri detaylı olarak incelemenizi sağlar.

Ayrıca Kumtel DS6-905 beyaz sürgülü aspiratörün motor gücü, çekim gücü, filtre yapısı ve çalışma modları gibi teknik detayları da sunan yorumlardan edindiğiniz bilgilerle doğru bir satın alma kararı verebilirsiniz.

Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör Fiyat Analizi

Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör Özellikleri

Kullanım Türü:   Sürgülü
Motor Sayısı:   Tek Motorlu
Yüzey Tipi:   Metal
Kontrol Paneli:   Analog
Kademe Sayısı:   3 Kademeli
Maximum Emiş Gücü:   450 m³
Güç:   100 W
Genişlik:   60 cm
Aydınlatmalı:
Yıkanabilir Filtre:
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Kumtel Fritöz Beyaz Aspiratör Sürgülü Aspiratör 60 cm Aspiratör

Ortalama Puan
4.3 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü AspiratörCVS DN 1152 Samyeli Inox Çift Motorlu Sürgülü AspiratörKumtel DS6-905 Inox Sürgülü AspiratörKumtel DS6-905 S Siyah Sürgülü Aspiratör
 Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü AspiratörCVS DN 1152 Samyeli Inox Çift Motorlu Sürgülü AspiratörKumtel DS6-905 Inox Sürgülü AspiratörKumtel DS6-905 S Siyah Sürgülü Aspiratör
Fiyat 992,68 TL
16 satıcı
1.499,00 TL
1 satıcı
1.349,27 TL
2 satıcı
1.299,00 TL
2 satıcı
Popülerlik1. Popüler Aspiratör3. Popüler CVS Aspiratör9. Popüler Aspiratör4. Popüler Kumtel Aspiratör
Ortalama Puan1 yorum-1 yorum-
Kullanım TürüSürgülüSürgülüSürgülüSürgülü
Motor SayısıTek MotorluÇift Motorlu--
Yüzey TipiMetalMetal--
Kontrol PaneliAnalogAnalog--
Kademe Sayısı3 Kademeli3 Kademeli-3 Kademeli
Maximum Emiş Gücü450 m³460 m³450 m³450 m³
Güç100 W220 W--
Genişlik60 cm60 cm--
Derinlik-29 cm--
AydınlatmalıVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
RenkBeyazInoxInoxSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı