Sürgülü Aspiratör

Sürgülü Aspiratör Fiyatları

113 farklı Sürgülü Aspiratör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Tek MotorluÇift Motorlu0 - 500 TL 500 - 750 TL 460 m³600 m³BeyazInoxKlasikSürgülüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Türü: Sürgülü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Sürgülü Motor Sayısı Yüzey Tipi Kontrol Paneli Kademe Sayısı Maximum Emiş Gücü Ses Seviyesi Güç Genişlik Derinlik Yağ Filtre Sayısı Lamba Adedi Lamba Gücü Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk

Philips AirfryerÇift Motorlu AspiratörArçelik Ankastre AspiratörBeyaz AspiratörArçelik Sürgülü AspiratörKlasik AspiratörInox Aspiratör55 cm Aspiratör60 cm AspiratörA AspiratörAnkastre AspiratörCam Aspiratör

En Çok Karşılaştırılan Aspiratörler

Sürgülü Aspiratör Sıkça Sorulan Sorular

Sürgülü Aspiratör

Lezzetli bir yemek pişirdikten sonra mutfağın temiz kokmasınız isteyebilirsiniz. Pişirme ya da kızartma işleminden sonra mutfakta bir takım kokular ve buharlar meydana gelir. Bu gibi olumsuz koku ve buharlardan kurtulmak için davlumbaz ve aspiratör gibi ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu ürünler, kullanım şekillerine bağlı olarak farklı şekilde isimlendirilebilir. Bir egzoz havası boşluğuna sahip ve süzgeç kısmı sürgülü yapıda olan modellere sürgülü aspiratör ismi verilir. Mutfakta yemek yapıldıktan sonra ortaya çıkan buhar, sürgü kısmındaki filtreleme sistemi sayesinde emilir ve dışarıya atılır. Dışarıya atılma noktasında bacalı, ankastre, inox ya da çift motorlu gibi çeşitleri kullanılabilir. Ancak bacasız sürgülü aspiratör modelleri de piyasada mevcuttur. Üretici markalar, tasarımlarını geniş bir aralıkta tutar. Yaşam alanlarınızın yapısına en uygun olan modeli tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Bu yüzden tercih edeceğiniz en iyi sürgülü aspiratör, yaşam alanınız için uyumlu olacak modeldir. Ürünler genellikle evlerde kullanılabildiği gibi ofislerde ve çeşitli işletmelerde de kullanılabilir. Ürünlerin kullanımı, tam anlamıyla ihtiyaçlara bağlıdır. Sürgülü aspiratör çeşitlerinin ihtiyaç duyulan noktaya uyum sağladığı anda kullanımı mümkündür. Model çeşitliliği geniş olan ve teknolojinin de ilerlemesiyle yenilenen ürünler, ulaşılabilir fiyat aralıklarında yer alabilir. Dilerseniz markaların belirli dönemlerde yaptığı kampanya tekliflerinden de faydalanabilirsiniz. En ucuz sürgülü aspiratör araması yaptığınızda karşınıza birçok kaliteli üretimler yapan marka çıkabilir. Markaların modelleri arasında ister analog ister dijital kullanımlı seçeneklere ulaşabilir ve online alışveriş kolaylığında sahip olabilirsiniz.

Sürgülü Aspiratör Nasıl Kullanılır?

Geniş bir ailede yaşıyor ya da kalabalık bir yemek servisi etkinliği yapıyor olabilirsiniz. Çok servisli yemekler pişirirken kullandığınız birden fazla tencere ve tavada farklı uygulamalar gerçekleşebilir. Bir tarafta kızartma diğer tarafta ise yoğun bir buhar çıkaran kaynatma işlemi gerçekleşebilir. Ortaya çıkan kokular lezzetli olabilir ancak bu kokular giysilerinize ve mutfaktaki diğer eşyalara nüfus edebilir. Üstelik saçlarınız ve cildiniz de koku ve yağlardan etkilenebilir. Böylesi durumlarda en az pişirme aletleri kadar gerekli olan sürgülü mutfak aspiratörü, kurulum şekline bağlı olarak uzaklaştırılması gereken havayı dışarıya atabilir. Ürünlerin kolayca kullanabilirsiniz. Motor gücüne sahip olan fan kısmı sayesinde kalıcı bir emiş gücü gösterir. Markaların modellerine bağlı olarak dijital ya da analog kullanıma sahip ürünler bulunabilir. Yüzey kısımları cam veya metal bir görünüme sahip olabilir. Tercih edeceğiniz ürünün, mutfağınızda aldığınız ölçüye uyumlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Belirlediğiniz kullanım aralıklarında ürünlerin temizliğini ve bakımını, doğru bir uygulama ile gerçekleştirdiğiniz takdirde uzun süreli kullanımlar elde edebilirsiniz. Üretici markaların sunduğu sürgülü aspiratör fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca kullanım türleri bakımından farklı özelliklere sahip davlumbaz seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Sürgülü Aspiratör Modelleri Nelerdir?

Mutfağınızdaki iklimi her zaman taze ve nefes alınabilir kılan sürgülü aspiratör tavsiyesi almadan önce modellerin türlerini detaylı bir şekilde araştırmak önemlidir. Marka ve model çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir ürün grubu olduğu söylenebilir.

Modeller, yüzey tiplerine ve renklerine göre de sınıflandırılabilir. Inox yapılı modellerin yanı sıra siyah, gri ve beyaz renklere sahip seçenekler de kategoriler arasında yer alabilir. Sürgülü aspiratör siyah ve gri renkler modern görünümlü sonuçlar ortaya koyabilir. Siyah sürgülü aspiratör modellerinin yanı sıra klasik tercihler yapmak istediğiniz noktada beyaz tonları da tercih edebilirsiniz. Renkleri belirlemek için kategoriler arasından ton seçimi yaparak modelleri filtreleyebilirsiniz.

Sürgülü Aspiratör Ölçüleri Nelerdir?

Mutfaklarda yemek yapılırken oluşan nemin, duvarlarda ve diğer yüzeylerde hasar oluşturmaması için seçim yaparken ölçülerin belirlenmesi de önemlidir. Çünkü mutfağınız için küçük ebatlarda bulunabilecek bir modeli tercih etmek yeterli olmayabilir. Ölçümünü yapmadan satın aldığınız bir 55 cm sürgülü aspiratör modelinin küçük geldiği noktada da yeterli düzeyde verim alamayabilirsiniz. Bu yüzden sürgülü aspiratör ölçüleri hakkında ayrıntılı bir bilgi edinmeniz doğru olacaktır. Doğru ölçülere sahip modeli tercih ettikten sonra sürgülü aspiratör nasıl takılır diye merak edip araştırabilirsiniz. Mutfağınıza en uygun ebatlarda tercih ettiğiniz modelin kurulumu da oldukça kolay olacaktır. Aspiratörün kurulumunu servise yaptırabilir ya da gerekli delme işlemlerini yaptıktan sonra yerine oturtarak montajını kendiniz tamamlayabilirsiniz. Bu tip konularda deneyiminiz yoksa profesyonel bir ekibin işlemi yapmasını tercih etmeniz daha güvenli olabilir. Piyasada kaliteli üretimler yapan markalar, her mutfağın yapısına uyum sağlayacak tasarımlar oluşturmuşlardır. Geniş ya da dar olan mutfağınıza uygun modeli kolaylıkla bularak seçiminizi yapabilirsiniz.

Sürgülü Aspiratör Fiyatları

Mutfaktaki duman ve buharın etrafa yayılmamasını önleyebilen ürünlerin fiyatları, üretici markaların piyasaya sunduğu modellere göre değişebilir. Tercih edeceğiniz aspiratör sürgülü bir çalışma gösteriyorsa fiyat seçenekleri; kapasitelerine, özelliklerine ve ait olduğu markaya uygun olarak farklılık gösterebilir. Genellikle kullanıcıların bütçelerine uyumlu aralıklarda seyreden fiyatlar bulunabilir. Ürünlerin minimum fiyat seçeneklerinde emiş güçleri ve dış tasarımlarında kullanılan materyaller belirleyici olabilir. Aspiratör modelinin sahip olduğu motor sayısı da fiyat aralıklarını etkileyen bir başka noktadır. Ürünlerin kontrol panellerinde tercih edilen opsiyonlar da fiyatların şekillenmesinde etkili olabilir. Dijital ya da uyarı veren akıllı sistemlere sahip modellerde de fiyat farklılığı meydana gelebilir. Aynı zamanda sürgülü aspiratör nasıl temizlenir sorusuna alternatif yanıtlar veren modellerde de fiyat değişimleri meydana gelebilir. Tüm markaların fiyat seçeneklerine ulaşabilmek için sürgülü aspiratör en ucuz ve maksimum fiyat seçeneklerini görüntüleyerek ayrıntılı araştırmalarınıza başlayabilirsiniz.

Sürgülü Aspiratörler Akakçe'de

Mutfağınızda bir sıvı kaynatma ya da yemek pişirme işleminde oluşan koku ve buharları engelleyebilmek için kullanacağınız sürgülü aspiratör ucuz seçenekleri, Akakçe’de yer alır. Başarılı üretim ve tasarımlar yapan beyaz eşya markalarının kullanıcılara sunduğu modelleri en uygun fiyatları ile inceleyebilirsiniz. İnceleme yaparken fiyat seçenekleri arasından en düşük ve en yüksek gibi filtrelemeler yaparak sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz sürgülü yapıdaki aspiratör modellerinin tüm fiyat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Üstelik ürünler hakkında fiyat seçenekleriyle birlikte diğer özelliklere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler hakkında markaların belirttiği kullanım yöntemlerini de görüntüleyebilirsiniz. Bir sürgülü aspiratör nasıl sökülür ya da nasıl takılır gibi merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İncelediğiniz modelleri daha önce satın alan kullanıcıların yaptığı değerlendirme yorumlarını incelemek de size avantaj sağlayabilir. Böylece ürünleri tercih etmeden önce ayrıntılı bir bilgi edinebilirsiniz. Mutfağınızda kullanmaya ihtiyaç duyabileceğiniz ilgili ürünlere ve bu ürünlerin fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız ve ocağınızı yenilemeyi istiyorsanız ya da yeni ev kuruyorsanız set üstü ocak fiyatları hakkında da araştırmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sonuçta ise çevrimiçi alışverişinizi, en uygun ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz.