Mjcare

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi

En Popüler Ayak Maskesi

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

165,59 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 20:39 Stokta 100+ adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/Ecrou

Ürün Özellikleri: Peeling, Çorap


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
103,90 TL10.11.2023

En Ucuz Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 165,59 TL 165,59 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Mjcare Ayak Maskeleri
Benzer Ürünler

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

Son dönemlerin popüler cilt bakım malzemelerinden olan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kadın erkek fark etmeksizin geniş bir kullanıcı kitlesinin yoğun ilgisi ile karşılanır. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi özel içeriği sayesinde ayakları ölü derilerden arındırarak canlı ve temiz bir cilde sahip olma şansı sunar.

Soyulan ayak peeling maskesi kullanımı son derece basit olduğundan ev konforunda yapılabilir. Paket içerisinde çift ayak için çorap ve peeling sıvısıyla sunulan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi farklı yaş aralıklarından kullanıcılar tarafından uygulanabilir.

Soyulma özelliği sayesinde uygulandıktan birkaç gün sonra etkilerini gösteren soyulan ayak peeling maskesi ayakların pamuksu bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi fiyatları arasında karşılaştırma yaparak siz de bütçenize uygun alternatiflere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

Tek Kullanımlık Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

İlk defa ayak maskesi kullanan bireylerin sıkça araştırdıkları sorular arasında “Mjcare soyulan ayak peeling maskesi nedir?” yer alır. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi benzerlerine göre ekstra soyulabilir olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi içerisinde iki adet özel yapıya sahip çorap ve peeling sıvısı olan bir üründür.

Kadın ya da erkek kullanımı amacıyla özel olarak tasarlanan çoraplar 43-44 numaralara kadar tercih edilebilir. Daha büyük ayaklarda çoraplarda yırtılma meydana gelebilir. Çorap kullanımı olmadan sıvının ayaklara dökülmesi, bekletilmesi olumsuz sonuçlar almaya neden olur. Ürün tek kullanımlıktır, tazeliğini kaybetme riski yüksek olduğundan saklanmamalıdır.

Bunun yanı sıra tek kişi için yeterli Mjcare soyulan ayak peeling maskesi birden fazla kişi tarafından kullanılmamalıdır. Cildi soyarken aynı zamanda nemlendiren ve ölü deriden arındıran Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullanarak siz de yumuşacık ayaklara ve bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi Nasıl Kullanılır?

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullanımı pek çok kişi tarafından merak edilen konulardandır. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullanımı son derece zahmetsizdir. İki adet çorap ve peeling sıvısının paketlenmesi ile hazırlanan ambalajda öncelikle kullanıcılar çorapları çıkararak ayaklarına giymelidir.

Sonrasında peeling sıvısı her iki ayağa eşit olacak şekilde dökülmelidir. Ayakların özellikle alt kısımlarının her tarafına sıvıyı yaymak gerekir. Peeling sıvısı hafif yakıcı ve kaşındırıcı olması nedeniyle ayakların üst kısmına gelmemesinde fayda görülür. Ayrıca kullanım sırasında eldiven giymekte fayda görülür.

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullandıktan sonra peeling sıvısının akmaması amacıyla paketin içerisinde bulunan bantlarla çoraplar ayaklara sabitlenir, yaklaşık 1,5 saat ayakta bekletilir. Bekleme süresi boyunca çorapların yırtılmaması veya sıvının dışına akmaması için mümkün oldukça hareket etmeden beklenmelidir.

Bekleme süresi sonunda ayaklarınızı akan suyun altında detaylı şekilde yıkayarak peeling sıvısından tamamen arındırmalısınız. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek kullanıcıların maske yaptıktan sonraki deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi Ne Zaman Soyulur?

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullanımı sonrasında en merak edilen evre soyulma sürecidir. Mjcare ayak peelingi yapıldıktan sonra kişisel farklılıklar göz önünde bulundurulursa 3 ile 10 gün arasında soyulmalar başlar. Soyulmalar ilk olarak dökülme şeklinde başlar ve ilerleyen süreçte kabuk gibi elle deriden ayrılabilir forma ulaşır.

Soyulmalar tam kıvamına ulaşana kadar kullanıcıların müdahale etmemesinde fayda görülür. Aksi takdirde ciltte tahrişten dolayı minik kanamalar meydana gelebilir. Soyulma üst seviyeye ulaştığında kullanıcılar ayağın her tarafını nazikçe soyarak cildi ölü deriden arındırabilir.

Soyma işlemi tamamlandıktan sonra isteğe göre orta sertlikteki kese kullanılarak ayak temizlenebilir. Sonrasında ayaklara cilt tipine uygun bir nemlendirici krem sürerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Mjcare maske kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ürününün ortalama soyulma süresini hesaplayabilirsiniz.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi ile Benzerleri Arasındaki Farklar

Mjcare çorap tipi ayak peeling maskesi hem kolay kullanımı hem de etkili sonuçlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Mjcare soyulan ayak peeling maskesi özel içeriği sayesinde ayakların kısa sürede etkili bir şekilde temizlenmesini ve ölü derilerden arınmasını sağlar.

Üst düzey soyulma özelliği sayesinde kadın ve erkek kullanıcıların gözde ürünlerinden olan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi etkilerini 3 - 10 gün arasında gösterir. Ölü derilerden arındırmaya ek olarak cildi yumuşatarak nemlendiren Mjcare soyulan ayak peeling maskesi ayakların daha bakımlı görünmesinde etkin rol oynar.

Diğer ayak maskeleriyle karşılaştırıldığında Mjcare soyulan ayak peeling maskesinin çorap şeklinde olması da tercih sebebidir. Çorap formunda tasarlanarak kullanımı daha kolay boyuta taşıyan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi hemen her yerde rahat ve hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Kısa sürede sağladığı etkili sonuçlarla farkını ortaya koyan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Ürünün özellikleri ve sonuçları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilir. Maskenin olumlu ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi bireysel olarak yardım almadan uygulanabilir.
  • Etki etme süresi kısa olması sayesinde birkaç gün içerisinde ayakların ölü deriden temizlenmesini sağlar.
  • Soyularak etkisini gösteren ürünün sonuçları anında gözle görülebilir.
  • Mjcare soyulan ayak peeling maskesi ayakları ölü deriden arındırırken aynı zamanda nemlendirir ve bakım yapar. Böylece yumuşak ve bakımlı bir görünüm elde edilebilir.
  • Çorap şeklinde tasarlanması sayesinde hijyenik bir şekilde ayaklara uygulanabilir.
  • İçerisinde çeşitli özler, limon aroması, salyangoz özleri, beta glukan bulunan Mjcare soyulan ayak peeling maskesi ayakların kullanım sonrasında uzun süre nemli ve yumuşak kalmasına yardımcı olur.
  • Mjcare soyulan ayak peeling maskesi kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde ürünün bazı ciltlerde alerjik reaksiyon geliştirdiği görülür. Alerji riski yüksek bireyler maskeyi öncelikle hekime danışıp ardında da daha küçük bir alanda kontrol ederek kullanmalıdır.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi Fiyatı

Çeşitli özler kullanılarak hazırlanan Mjcare ayak peeling maskesi etkili içeriğiyle ayak bakımında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Soyulma özelliği sayesinde tercih edilirliği oldukça yüksek Mjcare ayak maskesi kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir bir üründür.

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi fiyatı birçok kişi tarafından araştırılır. Mjcare ayak peeling maskesi hemen her bütçe için ulaşılabilir aralıklarda yer alır. Belirli dönemlerde indirim ve kampanyalarla kullanıcılara sunulan soyulan ayak maskesi indirim dönemlerinde isteğe göre birkaç adet fazla alınabilir.

Mjcare ayak peeling maskesinin tekli satılan ürünlerine ek olarak daha uygun fiyatlarla sunulan set halindeki seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Tekli, 3’lü ve 4’lü seçenekleri inceleyerek beklentilerinizi karşılayan ve bütçenize uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi en ucuz seçeneklere ulaşmak için ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapılabilir. Bu sayede sizin için en uygun alışverişi yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir seçeneği uygun fiyatlara kolayca satın alabilirsiniz.

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi Fiyat Analizi

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi Özellikleri

Peeling:
Tipi:   Çorap
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling MaskesiMarlett Foot Peeling Pack Professional Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi 35 mlMissha Ölü Deri Ve Çatlaklar için Soyulabilen Ayak Peeling Maskesi Wonder Foot Peeling Mask 50 ml
 Mjcare Miracle Foot Peeling Pack Çorap Tipi Ayak Peeling MaskesiMarlett Foot Peeling Pack Professional Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi 35 mlMissha Ölü Deri Ve Çatlaklar için Soyulabilen Ayak Peeling Maskesi Wonder Foot Peeling Mask 50 ml
Fiyat 165,59 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 189,90 TL
3 satıcı
Popülerlik1. Popüler Ayak Maskesi-1. Popüler Missha Ayak Maskesi
Ortalama Puan--
Soyulan--Var
PeelingVarVarVar
TipiÇorapÇorap-
Boyut-35 ml50 ml
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı