Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı

Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı Fiyatları

1.208 farklı Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı için fiyatlar listeleniyor.

Erinöz Bahçe Salıncağı Capri Swing Bahçe Salıncağı Bysay Bahçe Salıncağı Ems Bahçe Salıncağı Bella Bahçe Salıncağı Met35 Bahçe Salıncağı

Fiyatı Düşen Bahçe Salıncakları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Bahçe Salıncakları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Kapasite1 Kişilik
  • Kapasite2 Kişilik
  • Kapasite3 Kişilik
  • Fiyatı0 - 3.000 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiMalzeme TürüKapasite
Temizle Ürünleri Gör (1.208)

Bahçe & Balkon Takımı Tente Bahçe Dolabı Bahçe Sandalyesi Bahçe Masası Bahçe Şezlongu Bahçe Şemsiyesi Bahçe Mobilya Örtüsü Bahçe Koltuğu Erinöz Bahçe Salıncağı Capri Swing Bahçe Salıncağı Bysay Bahçe Salıncağı

En Çok Karşılaştırılan Bahçe Salıncakları

Bahçe Salıncağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bahçe Salıncakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.208 farklı model arasında

En çok satan Bahçe Salıncakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bahçe Salıncağı:
  1. Erinöz Morus 2 Kişilik Bahçe Salıncağı
  2. Capri Swing Cunda 2 Kişilik Rattan Bahçe Salıncağı
  3. Erinöz Olea 3 Kişilik Bahçe Salıncağı
  4. Maystro MARMARİS 3 Kişilik Bahçe Salıncağı Balkon Salıncak 200 cm
  5. Capri Swing Rattan Örme Salıncak Çift Kişilik Kahve

Bahçe Salıncağı, Balkon Salıncağı

Bahçe salıncakları, dekoratif ve şık görünümlerinin yanında keyifli dinlenme köşesi sağlayarak balkonlarda, teraslarda ve bahçelerde yerini almayı başarır. Bahçe salıncağı geniş ürün yelpazesiyle tekli, çiftli gibi alternatifler sunarak stilinize uygun modelleri seçmenize olanak tanır. Bunun yanında yapı malzemesi bakımından da farklı türlere sahip balkon salıncağı çocuklar ve yetişkinler için tercih edilebilir. Bahçe salıncağı ahşap, metal gibi çeşitler arasından seçim yaparak tarzınızı yansıtabilmenize, keyifli köşeler oluşturmanıza yardımcı olur. Son zamanlarda popüler hale gelen bahçe mobilyası salıncak türleri yaşam alanlarınızı keyifli hale getirerek dinlendirici köşeler oluşturmanızı sağlar. Bütçenize uygun ürünler seçebilmenize olanak tanıyan bahçe tipi salıncak çeşitleri, farklı materyaller arasından seçim yapmanızı sağlarken, stilinizi yansıtmanıza da yardımcı olur. Dinlendirici yapılarının yanı sıra eğlenceli olması da ürünün özellikleri arasındadır. Bunun yanında bahçe salıncak koltuk seçeneklerinden tarzınıza uygun olanı seçebilir, Akakçe üzerinden balkon salıncağı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bahçe Salıncağı, Balkon Salıncağı Çeşitleri

Balkon salıncağı keyifli dinlenme köşeleri oluşturarak çeşitli seçenekleriyle de kullanım alternatifi sunar. Tekli, çiftli, tavana asılan bahçe salıncağı modelleri arasından stilinize uygun olanı seçerek, bahçe, teras ve balkon gibi mekanlarda keyifli dinlenme alanları oluşturabilirsiniz. Balkon için salıncak çeşitleri arasında yaşam alanlarınıza uygun tekli bahçe salıncağı veya daha büyük modellerden tercih edebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bahçe için salıncak modelleri arasından mekânınızın boyutlarına uygun olanları seçerek, ferah ve keyifli köşeler elde etmenin yanında, sevdiklerinizle de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bahçe teras salıncağı yaşam alanlarınızı eğlenceli hale getirirken dinlenme köşeleri oluşturmayı da başarır. İkili, tekli balkon salıncağı mekanınızın genişliğine göre seçmenize olanak tanır. Seçimi size bırakarak balkon sallanan salıncak çeşitlerini de değerlendirmenize yardımcı olur. Rahat ve konforlu olmasıyla öne çıkan bahçe salıncağı türleri arasından tarzınızı keşfedebilirsiniz.

Bahçe salıncak çeşitleri arasında renkli, oval, dikdörtgen gibi modeller yaşam alanlarınızı keyifli hale getirmeyi başarır. Bunlardan biri olan yuvarlak bahçe salıncağı yetişkinler için dinlendirici alanlar oluştururken çocuklar için de eğlenceli hale gelir. Konforlu yapısı ile öne çıkan balkon salıncağı mekânınıza uygun boyutlarda seçim yapmanızı sağlarken, yaşam alanlarında dinlendirici köşeler oluşturmanıza destek olur. Balkon salıncak çeşitlerinden biri olan tekli hasır bahçe salıncağı daha küçük mekanlarda tercih edilerek, şık bir görünüm elde etmeye destek olur. Daha geniş alanlarda ise dikdörtgen balkon salıncağı tercih ederek, dekoratif köşeler oluşturabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza uygun seçimleri size bırakırken bahçe balkon salıncak türlerinden stilinizi yansıttığını düşündüğünüz modelleri seçmenizi mümkün kılar. Seçenekler arasından bahçe salıncakları & hamak bahçelerde kullanıldığı gibi pikniklerde de size eşlik eder. Bahçelerde karşılaşmanız muhtemel olan böcek türlerine karşı haşere kovucu ile de kendinizi daha güvende hissederek konforlu bir doğa süreci yaşayabilirsiniz.

Stilinize Uygun Balkon Salıncağı Modelleri

Bahçe salıncağı modelleri farklı malzemelerden oluşabildiği gibi, her tarza da hitap etmeyi başarır. Bahçe salıncakları metal, ahşap, ferforje ve demir gibi birçok yapı malzemeleri ile şık bir görünüm oluşturur. Size sunulan balkon salıncağı alternatifleri, tarzınızı yansıtan modeller ile dinlendirici köşeler oluşturmanızı sağlar. Ahşap yapılar teras, bahçe, balkon gibi alanlarda kullanılarak sıcak bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bu sayede sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmenize destek olurken, rahat yaşam alanları sunar. Demir bahçe salıncağı da çeşitli alternatifler sunarak dekoratif motifleriyle şık görünüm oluşturmayı başarır. Daha geniş alanlarda kullanıma uygun tasarımlar dinlendirici alanlar sunarken, tarzınızı da ön plana çıkarmanıza destek olur. Bazı bahçe salıncakları gölgelikleri ile birlikte tasarlanırken, aynı anda birkaç kişinin oturabileceği alanı da sunar. Dikkat çekici köşeler yaratmak için kırmızı bahçe salıncağı da şık köşeler oluşturmanıza yardımcı olur.

Birçok farklı tarzda tasarlanan balkon salıncağı, yapı malzemesine ek olarak renkleriyle de ön plana çıkmayı başarır. Metal ayaklar dayanıklılığı sağlarken, zevkinize uygun kumaş seçimleri de stilinizini yansıtır. Balkon salıncağı modelleri arasında hasır iplerden oluşanlar çeşitli örgüleri sayesinde yaşam alanlarında şık köşeler oluştururken, konforlu olmaları ile de dikkat çeker. Bahçe salıncağı ölçüleri dikkate alınarak mekânlarınıza en uygun olanı seçebilir ve bu sayede keyifli alanlar oluşturabilirsiniz. Balkon teras salıncak seçenekleri, mekan genişliğine göre seçimler yapmanıza olanak tanırken, balkon salıncağı çeşitleri de dekoratif görünüm elde etmenize yardımcı olur. Stilinizi yansıtan balkon salıncağı tasarımlarına eşlik eden çeşitli metal ayaklar ve gövdeler şık görünüm oluşturmayı başarır. Bu sayede balkon salıncağı sağladığı konfor ile birlikte, sevdiklerinizle de keyifli ortamlar yaratabilmenize destek olur. Bazı balkon salıncakları gölgelikli olmasıyla öne çıkarken bahçelerde de birden fazla kişinin oturmasına olanak tanır.

Bahçe Salıncağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balkon salıncağı seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biri yaşam alanınızın ölçüsüdür. Bu aşamada bahçe salıncağı ölçüleri de dikkate alınmalıdır. Balkon salıncak modelleri araısndan ölçülere uygun seçim yaparak ferah ve şık görünüm oluşturmak mümkündür. İkili, tekli bahçe salıncağı arasından tekli olanlar daha küçük alanlarda tercih edilirken, çiftli olanları ise daha geniş alanlarda kullanılabilir. Bu sayede mekanlarda dekoratif görünümün yanı sıra dinlendirici ve konforlu alanlar da oluşturabilirsiniz. Sallanan bahçe salıncağı da tercihler arasında yerini alırken, yetişkinler ve çocuklar için eğlenceli köşeler yaratmanızı mümkün kılar. Salıncak balkon ölçülerinize göre belirlenerek sahip olduğu yapı malzemesi sayesinde de stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Balkon salıncağı alternatifleri arasında bahçe hamak salıncak da tercihler arasında yerini alır. Kişi sayısına göre seçime olanak tanıyan bahçe salıncağı yaşam alanlarınızı şık bir hale getirmenizi sağlar.

Bahçe Salıncağı Kullanım Alanları

Birçok kullanım alternatifi sunan salıncak bahçe mobilyaları mekanlara şıklık katarken konforu da beraberinde getirir. Balkon salıncağı kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Bahçe Salıncağı Fiyatları

Bahçe salıncak fiyatları model ve çeşitlerine göre değişebilir. Farklı tasarım modelleri ile birçok alternatif sunan seçenekler arasından bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz. Bahçe salıncakları, yapı malzemeleri bakımından da fiyat farklılığı gösterebilir. İndirimli bahçe salıncağı seçeneklerini takip ederek de bütçenize destek sağlayabilirsiniz. Balkon tipi salıncak seçimleri yapı malzemesine göre değişkenlik gösterir. Balkon salıncak fiyatları sahip olduğu çeşitli ölçüleri bakımından da farklılığa sahiptir. Size sunulan bahçe salıncağı en ucuz ve en pahalı seçenekleri arasından bütçenize uygun tercih yapmanız mümkündür. Bahçe salıncağı satın al başlığı altında ürünleri inceleyerek tarzınıza uygun olanı seçmeniz mümkündür. Uygun bahçe salıncakları da bütçenize destek olur. Pikniklerde de tercih edilen balkon salıncakları ile sevdiklerinizle keyifli ortamlar oluştururken mangal fiyatları değerlendirmesi de yapabilir ve keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Siz de bahçe ve balkon salıncaklarını Akakçe üzerinde inceleyerek, tarzınıza uygun balkon bahçe salıncak modellerine ulaşabilirsiniz.