Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı

Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı Fiyatları

1.141 farklı Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı için fiyatlar listeleniyor.

Ege Bahçe Salıncağı Yekta Bahçe Salıncağı Erinöz Bahçe Salıncağı Anka Bahçe Salıncağı Dekor Bahçe Salıncağı Passion Bahçe Salıncağı
Marka ArmutMakromeRattan

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Tipi Ürün Puanı
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Bahçe Mobilya TakımıBahçe ŞemsiyesiHamakBahçe ŞezlonguBahçe SandalyesiBahçe MasasıBahçe DolabıTenteŞezlong MinderiEge Bahçe SalıncağıYekta Bahçe SalıncağıErinöz Bahçe Salıncağı

En Çok Karşılaştırılan Bahçe Salıncakları

En Çok İlgi Gören Bahçe Salıncakları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

En Ucuz Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı Fiyatları Hakkında

Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı kategorisinde 1.141 farklı ürün bulunuyor. En çok satılan Armut Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı fiyatı 990,00 TL'den başlıyor.

250 TL'ye kadar 89, 250 TL ile 750 TL arası 294, 750 TL ve üzeri 762 Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı bulunuyor.

Şu anda 25 adet Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı indirimi var. İndirim oranları %5 ile %34 arasında değişmekte.

Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı özellikleri arasında en çok tercih edilen Tipi Armut.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Bahçe Salıncağı ve Balkon Salıncağı markaları, Ege, Yekta, Erinöz, Anka, Dekor ve Passion.

Bahçe Salıncağı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bahçe Salıncakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bahçe Salıncağı:

  1. Ege Ev Ürünleri Gölgelikli Bahçe Balkon Teras Salıncak / Yeşil
  2. Balkon Salıncağı Teras Salıncağı Armut Salıncak Damla Salıncak Tekli Salıncak
  3. Yekta Antalya 3 Kişilik Balkon Salıncak 200 cm
  4. OGUZSER İngiliz Gülü 3 Kişilik Teras Balkon Salıncak 200 Cm
  5. Capri Swing Bodrum Tekli Rattan Salıncak

En Ucuz Bahçe Salıncağı Fiyatları Akakçe'de!

Havaların ısınmasıyla birlikte bahçede, terasta ya da balkonda geçirilen zamda da artış gözlenir. Bahçe mobilya takımları dendiğinde ilk akla gelen eşyalardan bir tanesi de bahçe salıncağıdır. Bahçe salıncağı, büyük küçük herkesin severek kullandığı hem eğlenceli hem de rahat bir eşyadır. Özellikle geniş alanlarda keyifli vakit geçirilmesini sağlayan bahçe salıncağı, modern tasarımları ile dekoratif bir görünüm de ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Farklı renk ve boyutlarda satışa sunulan bahçe salıncağı, tek ya da üç kişi arasında değişen oturma kapasitesine sahiptir. Bu sayede ailenizle ya da sevdiklerinizle huzur ve rahatlığı bir arada hissedersiniz. Bahçe salıncağı modelleri arasından seçim yaparken, aile nüfusunuzu ve dış mekânınızda bulunan diğer eşyaların renklerini göz önüne almanız gerekir. Bahçe salıncağı fiyatları ise model ve boyuta göre değişiklik gösterir. Farklı markaların akakce.com tarafından satışa sunulan bahçe salıncağı modelleri arasından seçim yapabilir, beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca akakce.com üzerinden yapılan bahçe salıncağı yorumları sayesinde diğer kullanıcıların fikirlerini alarak, alışverişinizi keyifli ve bilinçli hale getirebilirsiniz.

Bahçe Salıncağı Yorumları

Kendine ait bir bahçesi ya da terası olan keyif tutkunlarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan bahçe salıncağı, şıklık ve romantikliği bir araya getirir. Yaz akşamlarında şehrin gürültüsünden uzak bir nefes almak isteyenler ya da sıcak sabahlarda buz gibi içeceğini yudumlarken kafa dağıtmak isteyen kişiler için bahçe salıncağı huzurlu bir kaçamaktır. Kurulumu son derece basit olan bahçe salıncağı modelleri, dayanıklılık açısından da beğeni kazanır. Farklı şekillere sahip olan ürün seçeneklerinin güneşten koruma özelliği de vardır. Dekorasyonunuza uyum sağlayan bahçe salıncakları arasından seçiminizi yaparak kendinizi şımartabilirsiniz. Model ve renk seçeneklerinin geniş olması sayesinde alışverişinize uygun olan ürüne kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bahçe salıncağı sadece balkon, bahçe ve terasta değil aynı zamanda pikniğe gidildiğinde de kullanılabilir. Siz mangal keyfi yaparken, çocuklarınız salıncakta eğlencenin doruklarına ulaşabilir. Hangi ürünün size uygun olduğu konusunda kararsız kaldıysanız akakce.com üzerinden bahçe salıncağı yorumları platformunu inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bahçe salıncağı fiyatları arasında filtreleme yaparak, bütçenize uygun alışveriş yapma imkânı da elde edebilirsiniz.

Bahçe Salıncağı Modelleri

Bahçe salıncakları; yapımında kullanılan malzeme, kişi kapasitesi ve boyutuna göre birçok farklı çeşide sahiptir. Her markanın birçok model seçeneği vardır. Balkon ve bahçenin büyüklüğüne göre bahçe salıncağı seçimi yapılmalıdır. Eğer balkon ya da bahçeniz küçük ve darsa, bir ya da iki kişilik salıncaklar uygundur. Ancak geniş alanlarda istenilen büyüklükte salıncak kullanılabilir. Bunun yanı sıra, bahçe salıncakları suya ya da yağmura karşı dayanıklı malzemeden yapılmalıdır. Eğer uygun malzemeler kullanılarak tasarlanmazsa en ufak nem karşısında aşınarak özelliğini kaybedebilir. Bahçede genellikle metal ya da ahşap salıncaklar tercih edilir. Metal ve ahşap modeller suya karşı dayanıklı özellik gösterir. Ancak, salıncak balkonda kullanılacaksa metal ve ahşabın yanı sıra hamak ya da ipli modeller de satın alınabilir. Ayrıca, dekoratif özellik gösteren salıncak modelleri iç mekânda da kullanılmaya uygundur. Salıncak modellerinin; yağmur, kar ve kire karşı koruma özellik gösteren kılıflı seçenekleri bulunur. Salıncağı kullanmadığınız zamanlarda kılıfını örterek eskimesinin ya da aşınmasının önüne geçebilirsiniz. Bahçe salıncağı fiyatı bahçe ya da balkonda kullanılabilen ürün seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak her bütçeye hitap eden salıncak modellerinin minderli olan seçenekleri de vardır. Minderli bahçe salıncağı fiyatı ile mindersiz olanların fiyat aralıkları birbirine yakındır. Akakce.com üzerinden farklı markaların bahçe salıncağı fiyatlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Bahçe Salıncağı İndirimleri

Bahçe salıncakları, dayanıklılık ve işlevsellik yönünden kullanıcıyı memnun eden özelliğe sahiptir. Özellikle metal salıncaklarda anti pas özeliğinin olması sayesinde uzun ömürlü ve kaliteli kullanım elde edilir. Aynı şekilde ahşap salıncaklarda kullanılan malzemeler, dayanıklılığın yanı sıra sağlamlığı ile de bilinir. Genellikle dış mekânda romantik bir hava oluşturmak isteyenler hamak modellerini tercih eder. Hamak, hem geleneksel hem de modernliği bir araya getiren model seçeneklerine sahiptir. Estetik arayışın yanı sıra rahatlık da arayan kullanıcılar hamak seçeneklerine göz atabilir. Bunların yanı sıra; az bilinen ama kaliteli bir malzeme de rattandır. Rattan, kendini yenileme özelliğine sahiptir. Bu sayede herhangi bir zararlı etki ile karşı karşıya kaldığında kendini kısa sürede yenileyerek ilk günkü görünümüne kavuşur. Ayrıca rattanın mantar ve böceklerin oluşumunu engellemesi, bahçede sıklıkla tercih edilmesini sağlayan özellikleri arasında yer alır. Bahçe salıncağı almak isteyen kişiler akakce.com üzerinden ucuz hamak fiyatları sayesinde bilinçli bir şekilde alışverişini yapabilir. Ayrıca bahçe salıncağı indirimleri sayesinde bütçe dostu bir alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilirler.

Bahçe Salıncağı Nasıl Kurulur?

Birçok insan bahçe salıncağı nasıl kurulur sorusu ile karşı karşıya kalır. Her ne kadar bahçe salıncağının kurulumu kolay olsa da, ilk etapta zorluk yaşanması normaldir. Bahçe salıncağı nasıl kurulur sorusunun ilk cevabı, kurulum yapılacak alanı belirleyerek işe başlamaktır. Ev, bahçe ya da terasta salıncağın ölçülerine uyum sağlayan alan belirlenmelidir. Her salıncağın kurulumu birbirinden farklıdır. Genellikle kutuda demonte şekilde gönderilen salıncakların, kurulum aşamaları kullanım kılavuzunda verilir. Metal olan bahçe salıncakları kurulurken; matkap, tornavida ve penseye ihtiyaç duyabilirsiniz. Tavana asılan salıncaklarda ise kancaya ihtiyacınız vardır. Kanca, genellikle salıncakla birlikte verilir. Ancak verilmediyse dışarıdan temin edebilirsiniz. Kancanın sağlam olmasına dikkat ederek ortaya çıkacak kazaların da önüne geçebilirsiniz.