Möllers

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml

En Popüler Balık Yağı
Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml
Aroma seçenekleri:

160 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

299,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:20 Stokta Satıcı: Vitaminsan.com

Ürün Özellikleri: Çocuk

5,10 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (123)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Möllers Balık Yağları
Benzer Ürünler

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3

Atlantik Okyanus’unda yaşayan balıklardan elde edilen Möllers balık yağı, zengin içeriği ve birbirinden lezzetli çeşitleri ile çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok kişiye hitap eder. Möllers omega 3 Kuzey kutbu morina balıklarından elde edilir ve hijyenik ortamlarda tüketime uygun hale getirilerek satışa sunulur.

Morina balıkları soğuk ve derin denizlerde yaşayan balıklar olduğundan yaşadıkları ekosisteme ayak uydurabilmek için vücutlarında bulunan fazla yağı depolar. Bu sayede morina balıklarının vücutlarında yüksek miktarda omega 3 yağ asitleri bulunur. Möllers ürün seçeneklerinde bulunan DHA oranı ve EPA oranı oldukça fazladır.

Möllers markasının zengin içeriğinin sırrı olan morina balıkları zengin omega 3 asitlerine ek olarak lezzet konusunda da pek çok kişinin beğenisini kazanır. Möllers omega 3 balık yağı çeşitleri, elma ve limon gibi birbirinden farklı fresh meyveler ile lezzetlendirilerek damak tatlarına daha uygun bir hale getirilir.

Möllers omega 3 şurup içeriği ile hem çocukların hem de yetişkinlerin omega 3 ihtiyaçlarını yeterli ölçüde karşılar. Möllers balık yağı 250 ml hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Möllers omega 3 şurup kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelenebilir.

Möllers Balık Yağı Cod Liver

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3 Çeşitleri

Möllers omega 3 kullanımı kolay bir boyuta taşımak adına birbirinden farklı formlarda üretilir. Kapsül ve şurup sıvı formlarda hazırlanan Möllers hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından zahmetsiz bir şekilde tüketilebilir.

Çocukların balık yağını sevmesi ve kullanımı sürekli hale getirmesi için Möllers omega 3 şurup çeşitleri elma, Tutti Frutti ve limon gibi farklı aromalar ile lezzetlendirilir. Kokusunu minimum seviyede alan çocuklar, meyve aromaları sayesinde daha çok severek uzun süreli kullanım sağlar.

Çocuklar için özel olarak hazırlanan Möllers omega 3 sıvı balık yağı çeşitleri, kullanım sırasında boğaza takılma ya da yutamama gibi riskleri minimize eder. Möllers çeşitleri arasında yer alan kapsül alternatifler daha çok büyük yaştaki gençlere ve yetişkinlere hitap eder.

Balık yağının sıvı formunu tüketmekte zorlanan ve damakta balık yağı tadının kalmasını istemeyen kullanıcılar Möllers omega 3 kapsül çeşitlerine yönelebilir. Möllers kapsülleri ançuez, uskumru ve sardalya balıklarından elde edilir. Kapsül formundaki alternatiflerin jelatin maddesinde sığır jelatini kullanılır.

Möllers Balık Yağı Elma

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3 Faydaları

Möllers omega 3 faydaları ile dikkatleri üzerine çeker. Vücudun asıl fonksiyonları arasında yer alan DHA ve EPA yağ asitleri sadece hayvansal gıdalardan elde edilir. Her iki kaynağı da vücuda alabilmek için sık sık balık tüketmek ya da balık yağı takviyelerinden faydalanmak gerekir. Möllers çeşitlerinin sağladığı faydalar şunlardır:

  • Balık yemeyi sevmeyen ve küçük çocuğu olan kullanıcıların en çok merak ettikleri arasında Möllers omega 3 kaç yaşında kullanılır sorusu yer alır. Möllers çeşitleri, doktora danışılmasının ardından 1 yaş üzeri çocuklarda kullanılabilir.
  • Sıvı formu tüketmeyi sevmeyen çocuklarda Möllers balık yağı kapsül çeşitleri 11 yaş sonrası kullanım avantajı sunar. Bol su ile yutulan kapsül formlar ağızda farklı bir tat bırakmaz.
  • Soğuk denizlerde ve derinlerde yaşayan morina balıklarından elde edilen Möllers içerisinde bol miktarda omega 3 bulundurması tüketicilere maksimum düzeyde fayda sağlar.
  • Seçeneklerde kullanılan Tutti Frutti, elma ve limon aromaları balık yağına daha lezzetli bir tat katarak hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanımı kolay ve keyifli bir boyuta taşır.
  • Möllers seçeneklerinin içerisinde bulunan DHA ve EPA yağ asitleri, kalbin normal fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olabilir. Ayrıca DHA yağ asidi, beyin fonksiyonlarını korumada etkin rol oynar.

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3 Öne Çıkan Özellikleri

Möllers omega 3 balık yağı çeşitlerini rakiplerinden ayıran en önemli özelliği zengin içeriğidir. Möllers omega 3 balık yağı şurubu kuzey kutbu morina balıklarından elde edilmesi sayesinde DHA ve EPA yağ asitlerince zengindir. Ürünlerin içerisinde yoğun bir şekilde bulunan yağ asitleri, bebeklerden yaşlı insanlara kadar pek çok yaş aralığındaki kullanıcıların omega 3 ihtiyacını karşılar.

Kullanıcılarda büyük bir merak konusu olan kapsül formundaki ürünlerde, jelatin olarak sığır jelatini kullanılır ve helal sertifikasına sahiptir. Düzenli kullanım sonrası faydaları görülen alternatifler, farklı kullanıcılar için tüketimi kolay bir boyuta taşımak adına hem sıvı hem de kapsül formunda üretilir.

Yaş aralıklarına göre kullanıcılar kapsül ya da sıvı formu seçenekler arasında değerlendirebilir. Möllers 3 şurup seçeneğinin bir diğer avantaj sağlayan yönü ise lezzetli aromalarıdır. Özellikle çocuklarda tüketimi sevdiren limon, elma ve Tutti Frutti aromalı Möllers omega 3 çeşitleri, anne ve babalar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Möllers Balık Yağı Limon

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3 Artı ve Eksi Yönleri

Möllers şurup ve kapsül çeşitlerinin çocuklardan yetişkinlere kadar hemen her yaştan kullanıcı için sağladığı pek çok avantaj bulunur. Sınırlı sayıda dezavantajı bulunan Möllers balık yağı, düzenli kullanım ile tüketicilerin sadece hayvansal gıda ile elde edebilecekleri yağ asitlerine sahip olmalarına olanak sağlar.

Möllers çeşitlerinin en büyük avantajlarının başında farklı kullanıcı kitleleri düşünülerek hazırlanmasıdır. Çocuklar ve yetişkinler için farklı formlarda hazırlanan seçeneklerin tüketimi son derece kolay ve keyiflidir. Uzun vadede fayda görmek için tercih edilen seçeneklerin düzenli olarak tüketilmesi gerekir.

Paket ve şişelerin üzerinde yazan kullanım talimatına göre yeterli miktarlarda tüketilmesi büyük önem taşır. Möllers içeriği yağ asitlerince son derece zengindir.

Ürünler her ne kadar çocuk kullanımı için ideal içeriklere sahip olsa da kullanım öncesi uzman bir hekime danışmakta fayda vardır. Möllers balık yağı kullananlar tarafından yapılan yorumlar doğrultusunda ürünlerin diğer markalara göre daha pahalı olduğu görülür. Ürünlerin tek eksi yönü daha pahalı olan fiyatlarıdır.

Möllers Balık Yağı, Möllers Omega 3 Fiyatları ve Yorumları

Haftada en az 2 kere balık tüketemeyen kullanıcılar için özenle hazırlanan Möllers çeşitleri, lezzetli aromaları ile hem çocuklardan hem de yetişkinlerden tam puan alır. Faydaları çok fazla olan Möllers zengin ve temiz içeriği ile en çok önerilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alır.

Möllers tüketimine başlamak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği şeylerin başında Möllers omega 3 ne kadar sorusu yer alır. Möllers omega 3 fiyat seçenekleri ürünlerin gramajına ve içeriğinde bulunan ürün sayısına bağlı olarak değişebilir.

Möllers balık yağı şurubu 250 ml fiyatı birçok kişinin bütçesine hitap eden seçenekler sunar. Möllers omega 3 balık yağı fiyatı şurup formlu ürünlerde kapsül seçeneklerinde de birbirinden farklı fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Möllers omega 3 şurup en ucuz ürünleri satın almak için siz de kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Möllers omega 3 kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yetişkinlerde ve çocuklar için faydası çok olsa da kullanım öncesinde uzman bir hekim görüşü almakta fayda vardır. Balık yağları alerjik bünyeye sahip olan çocuk ve yetişkinlerde farklı reaksiyonlar gösterebileceğinden kontrollü bir şekilde tüketilmesi önerilir.

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml Fiyat Analizi

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml Özellikleri

Kullanıcı Türü: Çocuk
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 mlOcean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı 150 mlEasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel TabletMöllers Omega 3 Elma Aromalı Balık Yağı 250 ml
 Möllers Omega 3 Balık Yağı 250 mlOcean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı 150 mlEasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel TabletMöllers Omega 3 Elma Aromalı Balık Yağı 250 ml
Fiyat 299,90 TL
160 satıcı
81,27 TL
81 satıcı
269,90 TL
81 satıcı
299,90 TL
75 satıcı
Popülerlik1. Popüler Balık Yağı3. Popüler Ocean Balık Yağı2. Popüler Balık Yağı4. Popüler Möllers Balık Yağı
Ortalama Puan--231 yorum373 yorum
Birim Fiyat--9,00 TL/adet -
Form-ŞurupJel-
Çiğnenebilir--Var-
Kullanıcı TürüÇocukÇocukÇocukÇocuk
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı