Ocean

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül

En Popüler 2. Balık Yağı
Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül
Seçenekler:

140 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

116,00 TL Ücretsiz kargo2,32 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 09:23StoktaSatıcı: Medissupharma.com

Ürün Özellikleri: Kapsül, Yetişkin


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül Fiyatları

Tüm fiyatlar (82)

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 50 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim Fiyat En Ucuz 116,00 TL 2,32 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Ocean Balık Yağları
Benzer Ürünler

Ocean Plus Omega 3

Ocean Plus Omega 3 kapsüllerin içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde sağlığını önemseyen herkes için tüketilmesi önerilen ürünlerin başında gelir. Ocean Plus Omega 3, saf balık yağından kaynaklı olan asitlerin kişi sağlığı üzerinde pek çok faydası olur.

Özellikle kalp ve damar sağlığını koruyan kapsül, başta trigliserit düzeylerini azaltarak iyi kolesterol çeşitlerinden olan HDL seviyesini artırmaya yardımcı olur. Bununla birlikte balık yağı kapsülleri; kalp krizi, yüksek tansiyon ve felç risklerini minimize ederek kişilerin sağlıklarını korumaya etkendir.

Aynı zamanda bu kapsül, yağ asitleri antiinflamatuar etkisi ile bilinir. Ürün, iltihaplı bağırsak hastalıklarına ve romatolojik hastalıklara karşı da üst düzey koruma sağlar. Balık yağı kapsülleri; bağışıklık sistemini düzenleyen, hücre çoğalmasını artıran ve diğer hastalıklara karşı kalkan görevi gören içeriklerden oluşur.

Orzax Ocean Plus 1200 mg 50 kapsül balık yağı, yeterli ve dengeli olarak tüketilmesi gereken bir üründür. Siz de Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül formunu inceleyebilir ve en ideal olan seçeneğe anında ulaşabilirsiniz.

Ocean Plus Omega 3

Saf Balık Yağı Ocean Plus Omega 3

Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül, Orzaks ilaç firması tarafından üretilir. Ocean Plus Omega 3, saf balık yağı olarak hazırlanır ve rahat tüketim sağlayan jelatinli tablet formuyla ideal bir kullanım sunar.

Kapsüllerin içerisinde Omega 3 yağ asidi, Eikosapentaenoik asit ve Dokosaheksaenoik asit bulunur. Orzax Ocean Plus 1200 mg, besin ilavesi olarak önerilir. “Ocean Plus Omega 3 ne işe yarar?” sorusuna cevap olarak ürün hem gün boyunca zinde tutar hem de birtakım hastalıklara karşı koruma kalkanı işlevi görür.

Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül faydaları ise oldukça fazladır. Ocean Plus Omega 3; kalbi, cildi, beyin ve sinir sistemini, büyüme ve gelişmeyi destekler. Ayrıca anne karnındaki bebeklerin beyin gelişimleri, zihinsel ve bedensel gelişimleri için de son derece önemli olan Ocean Plus Omega 3 kapsülleri, en saf haliyle beğeniye sunulur.

Orzax Omega 3 1200 mg, yetişkinler için özel olarak üretilmiştir. Ocean Plus 1200 mg Omega 3 saf balık yağı, kapsül formunda paketlenerek günlük olarak gereksinim duyabileceğiniz yeterli dozajı almanızı kolaylaştırır.

Bununla birlikte “Ocean Plus Omega 3 nasıl kullanılır?” sorusuna cevap olarak da öğünlerden önce kullanılması tavsiye edilir. Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül yorumları bölümünden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ocean Plus Omega 3 Balık Yağının Faydaları

Sağlıklı ve zinde bir yaşam için tüketilmesi önerilen Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül faydaları oldukça fazladır. Özellikle hastalıklara karşı güçlü bir koruma sağlaması, kişiyi zinde tutması, kronik iltihaplanmayı önlemek gibi birtakım etkenler de Ocean Plus Omega 3 faydaları arasında gösterilir.

Aynı zamanda Orzax Ocean Plus 1200 mg; göz sağlığını destekler, kaygı belirtilerini azaltır ve yüksek tansiyonu düşürür. Bu noktada “Ocean Plus Omega 3 ne işe yarar?” sorusu akıllara gelebilir. Uzmanlara göre bir kişi haftanın en az 2 veya 3 günü balık tüketmelidir.

Balık tüketiminin mümkün olmadığı durumlarda ise zengin Omegaya sahip besin takviyelerinden destek alınmalıdır. Buna ek olarak “Ocean Plus Omega 3 nasıl kullanılır?” sorusuna cevap olarak da yetişkinler için tok karnına günde 2 defa tüketilmesi önerilir.

Bununla beraber Ocean Plus Omega 3 içeriği ise; 384 mg EPA, 252 mg DHA bulunur ve toplamda toplam olarak 780 mg Omega-3 içerir. Ocean Plus Omega 3 balık yağı, uluslararası balık yağı standartları enstitüsü onaylı bir üründür. Aynı zamanda kapsüllerin yutulmasıyla tüketilen Ocean Plus Omega 3 kullanımı da oldukça basittir.

Ocean Plus Omega 3 Şişe

Ocean Plus Omega 3 Balık Yağı ile Ocean Omega 3 QH 30 Kapsül Arasındaki Farklar

Omega 3 Ocean Plus ile Ocean Plus Omega 3 QH 30 kapsül arasındaki en belirgin fark içerikleridir. Her ikisi de zengin balık yağı asidi içeren takviye edici besinler olarak nitelendirilir. Buna karşın Ocean Plus Omega 3 Trigliserit, Eikosapentaenoik asit ve Dokosaheksaenoik asit bulunurken Ocean Plus Omega 3 QH balık yağında aktif formda koenzim içerir. Aynı zamanda Ocean Plus Omega 3 balık yağında 50 kapsül bulunurken Ocean Plus Omega 3 QH balık yağında 30 kapsül yer alır.

Ocean Plus Omega 3 Balık Yağının Artı ve Eksi Özellikleri

Ocean Plus Omega 3, yetişkinler için özel olarak üretilir. Yetişkinler için gerekli olan bileşenlerin yer aldığı Ocean Plus Omega 3, kullanıcısına pek çok yönden avantaj sağlar. Ocean Plus Omega 3, düzenli bir şekilde tüketilerek vücut için gerekli olan yağ asitlerine kolaylıkla sahip olunabilir.

Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 adet kapsülü sayesinde uzun süreli olarak tüketilebilir. Ocean Plus Omega 3 kapsülün yumuşak yapısı sayesinde zorlanmadan tüketmek mümkündür. Ocean Plus 1200 mg Omega 3 ambalajının üzerinde yer alan bilgiler ışığında yeterli miktarda kullanılması yeterlidir.

Yağ asitleri bakımından son derece zengin olan balık yağı kapsülleri, kokusuz ve kendine özgü aromasıyla rahatlıkla tercih edilebilir. Bununla birlikte Ocean Plus Omega 3 balık yağının artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Ocean Plus Omega 3 kolay içimliktir. Tüketirken kokusu sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez.
  • Ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Balık tüketemediğiniz zamanlarda ideal bir alternatif ürün olma özelliği gösterir.
  • Yağ asitleri bakımından son derece zengindir.
  • Ocean Plus Omega 3, 11 yaş ve sonrası kullanım için uygundur.
  • Ocean plus omega 3 kullananlar için besin değeri yüksek bir üründür.
  • Buna karşın Ocean Plus Omega 3 yorumlar doğrultusunda ürünün pahalı olduğu vurgusu yapılır. Bu da balık yağının tek eksi özelliği arasında gösterilebilir.

Ocean Plus Omega 3 Balık Yağı Fiyatları

Ocean Plus Omega 3, haftalık olarak balık tüketmeyen kişilere özgü olarak hazırlanır. Lezzetli aromasıyla çokça sevilen balık yağı, birçok yönden kullanıcısına olumlu yönde katkılar sunar. Ocean Plus Omega 3 kapsüllerinin zengin içeriği ile en çok tavsiye edilen ürünler arasında yerini alır.

Sunduğu fayda ve kolay tüketimli olması bakımından yoğun talep gören Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül fiyat bakımından da kullanıcılarına farklı alternatifler sunar. Ocean Plus Omega 3 fiyat olarak pek çok hedef kitleye hitap eden seçeneklerden oluşur.

Ocean Plus Omega 3 1200 mg 50 kapsül en ucuz ürünlere sahip olmak için benzerleri ile karşılaştırabilir ve fiyat analizleri yapabilirsiniz. Bu sayede tüketmek istediğiniz Ocean Plus Omega 3 en ucuz alternatife rahatlıkla ulaşmanız mümkündür.

Ocean Plus Omega 3 50 kapsül kullanmadan önce alerjinizin olup olmadığını öğrenmek için bir uzmana başvurabilir ve daha sonra Ocean Plus Omega 3 kapsülden tüketmeye başlayabilirsiniz. Ocean Plus Omega 3 saf balık yağını tercih ederek sağlığınızı destekleyebilir ve kendinize çok daha iyi bakabilirsiniz.

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül Fiyat Analizi

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül Özellikleri

Form:   Kapsül
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 Kapsül İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 KapsülNew Life EFA One Omega 3 Balık Yağı 45 KapsülEasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel TabletOmePa Q10 Omega 3 Ubiquinol 30 Kapsül
 Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 KapsülNew Life EFA One Omega 3 Balık Yağı 45 KapsülEasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel TabletOmePa Q10 Omega 3 Ubiquinol 30 Kapsül
Fiyat 116,00 TL
140 satıcı
298,00 TL
80 satıcı
216,90 TL
119 satıcı
180,00 TL
83 satıcı
Popülerlik2. Popüler Balık Yağı3. Popüler New Life Balık Yağı1. Popüler Balık Yağı3. Popüler OmePa Balık Yağı
Ortalama Puan-16 yorum231 yorum69 yorum
Birim Fiyat2,32 TL/adet6,62 TL/adet7,23 TL/adet6,00 TL/adet
FormKapsülKapsülJelKapsül
Çiğnenebilir--Var-
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinÇocukYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı