Venatura

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül

(12 yorum)
Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül
Seçenekler:

80 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

194,00 TL Ücretsiz kargo3,23 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 17:51Stokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: Dermoailem.com9,7 10 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kapsül


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül Fiyatları

Tüm fiyatlar (57)

En Popüler Venatura Balık Yağları
Benzer Ürünler

Venatura Omega 3

Özel formülü ve geliştirilen içeriğiyle birçok kişi tarafından tercih edilen Venatura Omega 3 kolay kullanım sağlayan formuyla günlük hayat rutini için idealdir. İnsan vücudu için önemli bir yere sahip Omega 3 yağ asitleri, hücrelerin ve beynin doğru şekilde çalışmasına olanak sağlar.

Anne sütü, su yosunu, balık ve otla beslenen merak hayvanlarında en fazla bulunan doğal yollardan elde edilmemesi kullanıcıları takviye kullanmaya yönlendirir. Doğal ve temiz içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken Venatura Omega 3 yetişkinlerin düzenli tüketmesi gereken takviyeler arasında yer alır.

Kullanım miktarı kişilerin balık tüketme seviyesine göre farklılık gösterebilir. Yumuşak kapsül formunda hazırlanarak satışa sunulan ürünün tüketimi oldukça kolaydır. Cam şişe içerisinde 60 adet yumuşak kapsül olarak üretilen Venatura Omega 3 takviye edici gıda online satış yapan markalardan satın alınabilir.

Venatura Omega 3 en ucuz seçeneklerden faydalanmak amacıyla indirimlerin yapıldığı zamanları değerlendirebilirsiniz. Venatura Omega 3 satın alırken son kullanma tarihlerinin geçmemiş olmasına da dikkat edilmelidir.

Venatura Omega 3 Şişesi

Venatura Omega 3 İçeriği

Doğal ve organik beslenmeye özen gösteren kullanıcılar Venatura Omega 3 içeriğini merak eder. İçerisinde balık yağı, yenilebilir sığır jelatini, nem verici ve deiyonize su bulunduran Venatura Ultra Omega 3 pek çok kişinin beklentilerini karşılar.

Vücudun genel sağlığı için önemli bir yere sahip olan EPA ve DHA yağ asitleri Venatura Omega 3 içerisinde bolca bulunur. Düzenli Venatura Omega 3 takviyesinin alınması bilişsel işlevler, inme riski, beyin kan akımı, DEHB ve migren gibi hastalıklar üzerinde olumlu etkiler sağlar.

Hafif bir lezzete sahip olan Venatura Omega 3 koku konusunda kullanıcıları rahatsız etmez. Yumuşak kapsüller bol su ile kolay bir şekilde yutulabilir. Venatura Omega 3 ürününü hastalıkları tedavi etmek amacıyla kullanılmadığından doktor önerisi olmadan ilaç şeklinde tüketilmemesi önerilir.

Venatura Omega 3 gıda takviyesinin tüketimi kadar saklanma koşulları da oldukça önemlidir. Balık yağında oksitlenme ve bozulma gibi sorunlar yaşamamak amacıyla buzdolabında veya serin yerlerde saklanması gerekir. Özellikle sıcak havalarda birbirine şişe içerisinde kapsüllerin birbirine yapışma riski yüksek olduğundan güneş görmeyen alanlarda muhafaza edebilirsiniz.

Venatura Omega 3 Kimler Kullanabilir?

Venatura Omega 3 ürünün kullanıcı kitlesi oldukça geniştir. 11 yaşındaki çocuklar dahil olmak üzere hemen her yaş aralığındaki kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Venatura Ultra Omega 3 60 kapsül büyük boyutlara sahip olduğundan 11 yaş altındaki çocukların yutabilmesine uygun değildir.

Çocuklar için önemli bir yere sahip olan Venatura Omega 3 balık yağı takviyesi kullanılmadan önce uzman hekim önerisi almakta fayda görülür. Olası yutma sorunlarına karşı Venatura Omega 3 alınırken çocukların ebeveyn kontrolünde olması gerekir.

Venatura Omega 3 susuz yutulmaya çalışılmamalı ve kullanım sırasında bol su içilmelidir. Venatura Omega 3 balık yağı küçük çocukların erişemeyeceği alanlarda muhafaza edilmelidir.

Venatura Omega 3 Nasıl Kullanılır?

Venatura Omega 3 kullanımı oldukça merak edilir. Bireysel farklılıklar göz önünde bulundurulduğunda Venatura Omega 3 kullanımı kişilere göre farklılık gösterir. Yetişkinler için günlük tavsiye edilen kullanım dozu 1 veya 2 yumuşak kapsüldür.

Hiç balık tüketmeyen kullanıcılar Omega 3 ihtiyaçlarını günde iki adet Venatura Omega 3 kapsül tüketerek dengeleyebilir. Yaz ve kış mevsimine göre Venatura Omega 3 kullanımı doz açısından düzenlenebilir.

Omega 3 Venatura yaz mevsiminde balık tüketimi az olduğundan iki adet, kış mevsiminde ise balık tüketimine ek olarak bir adet şeklinde tercih edilebilir. Aç karnına mide bulantısı yapabileceğinden Venatura Omega 3 takviyesinin yağlı bir öğün sonrasında tüketilmesi önerilir.

Özellikle akşam veya öğle yemeklerinden sonra tüketilebilir. Yağlı besinler ile tüketilen Venatura Omega 3 balık yağının emilimi daha kolay olur. Uzmanlar tarafından önerilen kullanım dozunun aşılmaması büyük önem taşır.

Takviye edici gıdalar beslenme rutininin yerine geçmediğinden düzenli beslenmeye dikkat edilmelidir. Venatura Omega 3 kullananlar tarafından yapılan Venatura Omega 3 yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek ürünün kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tecrübeli kullanıcıların Venatura Omega 3 kapsülleri tüketme yöntemlerini de öğrenebilirsiniz.

Venatura Omega 3 Ürününü Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Venatura Omega 3 Ultra ile benzerleri arasında farklılıklar kullanıcılar tarafından merak edilir. Venatura Ultra Omega 3 takviye edici gıda 60 kapsül doğal ve katkısız içeriğiyle rakiplerinden ayrılır.

Venatura Omega 3 60 kapsül aynı zamanda yüksek orandaki EPA ve DHA yağ asitleri sayesinde daha çok tercih edilir. Yumuşak kapsüller şeklinde üretilen ürünün kullanımı son derece pratiktir.

Hem yetişkin hem de çocuk kullanımına uygun olması aileler tarafından önemli bir kriterdir. Tüm aile bireylerinin kullanımını destekleyen Venatura Omega 3 düzenli kullanıldığında pek çok fayda sağlar. Venatura kalitesi ve güvenilirliği ile sunulan Omega 3 balık yağı takviyesini siz de hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Venatura Omega 3 Olumlu ve Olumsuz Yönleri

“Venatura Omega 3 ne işe yarar? ve Venatura ultra Omega 3 ne işe yarar?” sorularının cevabı pek çok kullanıcının araştırdığı konulardandır. Venatura Omega 3 faydaları ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kalp ve damar sağlığı üzerinde pek çok faydası olan Omega 3 aynı zamanda trigliserit düzeylerini azaltarak iyi kolesterolü artırır. Çeşitli dolaşım sistemi hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Düzenli kullanıldığında çocuklar başta olmak üzere her yaş aralığındaki bireyde bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
 • Yapılan araştırmalar Omega 3 tüketiminin uyku kalitesini artırdığını gösterir.
 • Göz sağlığının gelişimi ve devamı için Omega 3 tüketimi son derece önemlidir. Yaşa bağlı göz sorunları üzerinde etkilidir.
 • Anne karnındaki bebeklerin merkezi sinir sistemi ve beyin gelişimi üzerinde de Omega 3 balık yağının pek çok faydası bulunur.
 • Venatura Omega 3 yan etkileri incelendiğinde çok fazla sorun oluşturacak etkinin olmadığı görülse de doz aşımında ya da aç karna tüketiminde mide bulantısı gibi problemler meydana gelebilir. Bu nedenle kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Venatura Ultra Omega 3 kullananlar tarafından yapılan Venatura Ultra Omega 3 yorumlarını inceleyerek ürünün hem olumlu hem de olumsuz yönleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, böylece karar vermeniz kolaylaşır.

Venatura Omega 3 Fiyatları Ne Kadar?

Takviye gıdalar konusunda adından söz ettiren Venatura, Omega 3 ürünü ile pek çok kullanıcının farklı alanlardaki beklentilerini karşılar. Doğal ve katkısız içeriğe sahip Venatura Ultra Omega 3, fiyat konusunda da tüketicilerden tam puan alır.

Venatura Omega 3 fiyatı sunulan kapsül adedine göre farklılık gösterebilir. Venatura Ultra Omega 3 60 kapsül en ucuz seçenekleri incelemek ve satın almak için ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı fiyat seçeneklerine sahip olan seçenekler arasında fiyat karşılaştırması yaparak Venatura Ultra Omega 3 en ucuz alternatiflere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alışverişler daha avantajlı yapılmak istendiğinde indirim ve kampanya dönemleri takip edebilir. Her yeni güne daha sağlıklı ve enerjik uyanmak için siz de dilerseniz seçimlerinizi Venatura Ultra Omega 3 60 kapsülden yana yapabilirsiniz.

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül Fiyat Analizi

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül Özellikleri

Form: Kapsül
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.221 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • AK7 yorum
  5 beğeni
  ASLI K.17 Eylül 2021
  Kolay Sipariş
  Uzun zamandır doktor tavsiyesiyle kullanıyorum, orijinal ürün, satıcıdan memnunum
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • YG2 yorum
  6 beğeni
  Yavuz mustafa G.9 Ocak 2022
  Kolay Sipariş
  Venatura hayal kırıklığı yaşatıyorsun. Bu fiyat ne kardeşim ? Markayı bıraktırmaya çalışıyorsun resmen. İlk aldığımda 75/80 liraydı. Kendine gel!!!
Tüm Yorumlar
 • DY3 yorum
  5 beğeni
  Demet Y.İzmir20 Eylül 2022
  Kolay SiparişMutlu Fiyatlar
  Ürün sürekli kullandığım bir ürün ama satıcı ve kargo çok yavaş ptt kargo pişmanlıktır.
 • AD7 yorum
  3 beğeni
  AYKUT D.İstanbul3 Haziran 2022
  Kolay SiparişFacedermo
  Günde 2 kapsül omega 3 candır
 • YG2 yorum
  6 beğeni
  Yavuz mustafa G.9 Ocak 2022
  Kolay Sipariş
  Venatura hayal kırıklığı yaşatıyorsun. Bu fiyat ne kardeşim ? Markayı bıraktırmaya çalışıyorsun resmen. İlk aldığımda 75/80 liraydı. Kendine gel!!!
 • AK7 yorum
  5 beğeni
  ASLI K.17 Eylül 2021
  Kolay SiparişFacedermo
  Uzun zamandır doktor tavsiyesiyle kullanıyorum, orijinal ürün, satıcıdan memnunum
 • AT3 yorum
  1 beğeni
  Abdurrahim T.Mersin28 Ekim 2020
  Kolay SiparişDermosipariş
  Ürün ve satıcı güvenilir

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Venatura Ultra Omega 3 60 KapsülVenatura Omega 3 50 Yumuşak KapsülOcean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 KapsülNew Life EFA One Omega 3 Balık Yağı 45 Kapsül
 Venatura Ultra Omega 3 60 KapsülVenatura Omega 3 50 Yumuşak KapsülOcean Plus Balık Yağı 1200 mg 50 KapsülNew Life EFA One Omega 3 Balık Yağı 45 Kapsül
Fiyat 194,00 TL
80 satıcı
133,62 TL
6 satıcı
118,00 TL
168 satıcı
289,00 TL
117 satıcı
Popülerlik1. Popüler Venatura Balık Yağı6. Popüler Venatura Balık Yağı3. Popüler Balık Yağı3. Popüler New Life Balık Yağı
Ortalama Puan12 yorum13 yorum359 yorum16 yorum
Birim Fiyat3,23 TL/adet2,67 TL/adet2,36 TL/adet6,42 TL/adet
FormKapsülKapsülKapsülKapsül
Çiğnenebilir-YokYok-
Kullanıcı Türü-YetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı