Barbie Fiyatları ve Kampanyaları

Barbie Çocuk Günlük AyakkabıBarbie DefterBarbie Duvar SaatiBarbie KumbaraBarbie Oyun HamuruBarbie Oyuncak Makyaj SetiBarbie PatenBarbie PuzzleBarbie SakızBarbie SarkıtBarbie ŞemsiyeBarbie Yazı Tahtası

En Popüler Barbie Ürünleri

En Çok Takip Edilen Barbie Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Barbie Ürünleri

En Ucuz Barbie Fiyatları Akakçe'de!

Barbie çeşitleri, çocukların dünyasında sadece bir eğlence aracı olmayıp, kendilerini rahatça ifade edebilmelerini sağlayan önemli birer oyuncak görevi görürler. Barbie bebekler yıllardır süregelen varlıklarıyla bilhassa kız çocukları tarafından kurulan oyunların en güzel parçası olarak, onların vazgeçilmez oyuncakları arasında yer bulurlar. Önemli bir simge olmayı başaran bu bebekler sayesinde hayal gücüne dayanan oyunlar çok daha zevkli hâle getirilebilir. Örneğin; çocukların en sevdiği oyun olan evcilik oyununa Barbie çeşitleri oldukça ideal bir ortam hazırlar. Bebeklerle beraber farklı nesnelerle zenginleştirilmiş oyun setleri de, çocukların oynadığı oyunları çok daha kaliteli hale getirmeyi başarır. Markanın bebek dışında da çok farklı oyuncak çeşitleri mevcuttur ve cinsiyet fark etmeksizin tüm çocukların ilgisine yönelik tasarlanarak hizmete sunulur . Barbie'nin bu geniş ürün yelpazesi Akakçe'de bol seçenek avantajı ile yer alır. Aynı ürünleri satan satıcılar Akakçe havuzunda bir araya getirilir ve beğeninize sunulur. Dilediğiniz bir ürünü satın almak istediğinizde akakce.com'da kısa bir gezinti yaparak alışveriş sürecinizi kolayca tamamlama şansınız vardır. Barbie fiyatları açısından en uygun seçeneği akakce.com'un Barbie indirimleri konusunda yaptığı derleme sayesinde kolayca bulabilir ve bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Barbie çeşitleri dışında farklı oyuncak bebeklere göz atmak isterseniz de en ucuz oyuncak bebek modelleri yine akakce.com'da en farklı fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkacaktır.

Barbie Ürünleri

Tüm Barbie ürünleri çocukların oyun zamanlarını çok daha kaliteli ve verimli kılacak türdendir. Tekdüze bir konuya hitap etmektense farklı birçok amaca hitap eder. İlk olarak bebek ürünleri ile adını duyurmuş olan markanın artık oyun ve yazı masası, helikopter, tren gibi araçları, oyun çadırı, meslek setleri, oyuncak ev eşyaları gibi farklı pek çok ürünü mevcuttur. Tüm bu oyuncak çeşitleri rengarenk olma özellikleri ile çocukların radarına girmeyi başarır. Bisiklet, scooter, paten gibi eğlenceli ürünler ile çocuklar dışarıda çok keyifli vakit geçirirken saat, gözlük gibi ürünleri büyük zevkle takarak kullanabilirler. Oyun hamuru, kalem çantası, aksesuar setleri, raket gibi farklı seçenekler de söz konusudur. Yani; çocukların severek kullanacağı ve ihtiyaç duydukları ürünlerin büyük bir kısmı Barbie ürünleri arasında yerini alır. Tüm bu ürünler 1. kalite ham maddelerden üretildiği, kullanılan boya gibi ürünlerde sağlığa uygunluk kriteri arandığı için çocuklar için son derece güvenilirdir, ebeveynler çocukları için gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Barbie Çeşitleri

Barbie ürünleri uzun yıllardan beri kız çocuklarında hayranlık uyandırarak, en sevdikleri oyuncaklar arasında öne çıkmayı başarır . Ancak artık erkek bebek çeşitleri ile erkek çocukların da zevkine hitap eder. Erkek manken ürünleri farklı tarzları ile oldukça ilgi uyandırıcıdır. Bu anlamda her iki cins için de ideal olan bebeklerin çok sayıdaki çeşidi akakce.com'un satış grafiğinde yer alır. Barbie fiyatı konusunda da size çeşitlilik ayrıcalığı sunulur. Farklı kıyafetleri ile dikkat çeken bebek çeşitleri çocukların rüyalarını süsler ve hayal güçlerini kullanarak farklı oyunlar geliştirebilmelerine olanak sağlar. Aksesuarları ile birlikte satışa sunulan bebekleri giydirmek çocuklar için hem eğlenceli hem de ince motor becerilerini geliştiren bir aktivitedir. Belirli meslekleri temsil eden bebekler ile çocukların meslekleri yakından tanımaları ve oyun esnasında o mesleklerin işlerini tecrübe etmeleri mümkün olur. Bu sayede meslekler açısından belirli bir alana ilgi duymaları olanağı doğar. Eğitim hayatında yardımcı olacak ve çocukların ayrı bir keyifle kullanacağı kalem, çanta gibi ürünler de seçenekler arasında bulunur. Bunların dışında bebekler için de hayli faydalı olan eğitime yardımcı oyuncaklar akakce.com'dan kolayca edinilebilir.

Barbie Markası Nasıl Çıkmıştır?

Yıllardır aşina olmanız ve zihinlerinizde önemli bir yer edinmesi nedeniyle aklınızda "Barbie markası nasıl çıkmıştır?" sorusu belirmiş olabilir. Bu meşhur bebek ilk olarak üretilirken Amerikalı iş kadını olan Ruth Handler'ın kızı Barbara Handler'dan esinlenildiği söylenir. Barbie'nin tam adı ise Barbara Millicent Roberts'tır. 1950'li yılların başlarında Ruth Handler kızının ve arkadaşlarının yetişkin kadın bebekleri ile oynarken diğer bebeklerden daha fazla keyif aldıklarını fark eder. O zamana dek yetişkin bebek çeşitleri yalnızca kartondan yapıldığı için yetersiz geldiği görülür. Ruth Handler, gerçeğe çok yakın olmasını planlayarak üç boyutlu bir bebek yapmaya karar vererek, çalışmalara başlar. Bu konuyu ünlü oyuncak şirketi Mattel'e iletir. Ancak tümü erkek olan yönetici kurul bu teklifi ciddiye almaz. Bu olaydan sonra Handler Almanya'ya giderek orada satılmakta olan Lilli adlı bebekten satın alır ve bu bebekten ilham alarak yeni bir bebek tasarlar. Giysilerini tasarlaması amacıyla profesyonel bir terzi ile anlaşmasının akabinde ortaya çıkan bebeği gören Mattel, şirket yöneticileri fikir değiştirerek markanın ilk bebeklerini 1959 yılında piyasaya çıkarmaya karar verirler.

Barbie İndirimleri

Akakce.com, tüm ürünlerde makul fiyat arayışınıza hizmet eder ve Barbie fiyatları konusunda da en ideal alternatifleri belirler. Her üründe farklı fiyat seçeneklerini toplayarak size sunduğu için Barbie indirimleri karşınızda sıralanır. Bulmakta güçlük çektiğiniz ürünlere de Akakçe aracılığı ile ulaşma şansınız vardır. Farklı aksesuarlardan araç gereçlere, okul ürünlerinden dans kostümlerine kadar yüzlerce çeşit Barbie ürününe akakce.com sayesinde sahip olabilirsiniz, üstelik görüp görebileceğiniz en uygun Barbie fiyatı avantajıyla!