Fakir Tartı ve Baskül

Fakir Tartı ve Baskül Fiyatları

13 farklı Fakir Tartı ve Baskül için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Baskül Fakir Baskül PoloSmart Baskül Huawei Baskül Honor Baskül Sinbo Baskül
Satıcı Marka (1)Yağ ÖlçerDijitalMekanikAkıllı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Fakir

Markası Fakir Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 150 satıcı. Türü Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Fakir Sterilizasyon MakinesiFakir Saç Kesme MakinesiFakir Tıraş MakinesiFakir Epilasyon AletiFakir Erkek Bakım SetiFakir Saç Kurutma MakinesiFakir Saç DüzleştiriciFakir Saç Düzleştirici TarakFakir Saç MaşasıFakir Saç Şekillendirme SetiFakir Kişisel Bakım Yedek ParçaFakir Kulak-Burun Tüy Kesme Makinesi

En Popüler Fakir Basküller

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fakir Baskül Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fakir Tartı ve Baskül Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Fakir Tartı ve Baskül hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fakir Tartı ve Baskül:
  1. Fakir Hercules Cam Dijital Vücut Analiz ü
  2. Fakir Technofit Cam Dijital Vücut Analiz ü
  3. Fakir Massfit Cam Dijital Vücut Analiz ü
  4. Fakir Nora Gümüş Cam Dijital
  5. Fakir Nora Cam Dijital

Fakir Tartı ve Baskül

Fakir baskül, kilo takibini kolaylaştıran önemli ürünler arasında yer alır. 1933 yılında kurulan Fakir’in ürettiği baskül ve tartılar, markanın uzun yıllar boyunca edindiği deneyimi tüm detaylarıyla yansıtır. Gelişmiş teknolojilerle donatılmış olan Fakir Hausgeräte baskül ve tartılar, farklı modelleri ve özellikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Kilo tartmanın çok ötesinde bir deneyim yaşatan modeller ile detaylı yağ, kas ve kemik ölçümü de yapabilirsiniz. Hatta bazı modellerle ideal kilo oranını belirlemenin yanında günlük almanız gereken kalori miktarını da öğrenebilirsiniz. Böylelikle ev ortamında en detaylı kilo takibini yapabilir, forma girebilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan Fakir baskül en ucuz fiyat seçenekleriyle ev hediyesi olarak da satın alınabilir. Siz de Fakir tartı ve baskül modellerini inceleyerek beklentilerinize uygun olan modeli seçebilir, kilo takibinin en ayrıcalıklı halini yaşayabilirsiniz. Satın alabileceğiniz Fakir tartılar ve baskül modellerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Fakir Baskül Modelleri

Fakir Hausgeräte tartı ve baskül modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bunlardan biri olan Fakir cam baskül modelleri, detaylı vücut analizi yapmanızı kolaylaştıran özelliklerle donatılmıştır. Maksimum 180 kiloya kadar tartma kapasitesine sahip olan bu tartı modelleri, 10 kullanıcıya kadar kayıt tutabilir. Markanın cam tartıları ile vücut yağ, kas ve kemik oranı ölçümü yapabilirsiniz. Günlük gereken kalori miktarını da ölçümleyen bu tartılar BMI ölçümü yapmanıza da olanak tanır. Tüm bu verileri gelişmiş LCD ekran ile sunan tartılar dokunmatik tuşlara sahiptir. 6 mm’lik cam tabana sahip olan Fakir dijital cam baskül modelleri, otomatik olarak açılır ve kapanır. Fakir elektronik tartı modelleri kg, lb, st ağırlık birimleriyle ölçüm yapar. Aşırı yük göstergesine de sahip olan Fakir basküller ile detaylı analiz yapabilirsiniz. Fakir yağ ölçen tartı, hem vücuttaki yağ birikimini detaylı bir şekilde analiz etmenizde hem de beslenme düzeninizi iyileştirmenizde yardımcı olur. Fakir yağ ölçer baskül modelleri aynı zamanda ideal yağ oranı ölçümü de yapar. Fakir banyo baskülü modelleri kalan pil durumunu da göstererek kesintisiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Tasarımlarıyla da dikkat çeken Fakir baskül kırmızı, beyaz, siyah, pembe, sarı ve gri gibi renk seçeneklerine sahiptir. Markanın tüm ürünlerini detaylı olarak inceledikten sonra diğer baskül modellerine de göz atabilirsiniz.

Fakir Baskül Modelleri Nasıl Kullanılır?

Markanın akıllı teknolojisini henüz deneyimlememiş olan kullanıcılar, “Fakir Hausgeräte tartı nasıl kullanılır?” sorusunu sıklıkla sorar. Markanın tartı kullanımı her model özelinde farklılık gösterir. Siz de “Fakir tartı nasıl kullanılır?” diye merak ediyorsanız dikkatinizi çeken model özelinde ürün detaylarını kullanıcı yorumları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Böylelikle “Fakir baskül nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını alabilirsiniz. Fakir dijital baskül kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; öncelikle kutu açılımında cijhazı ve aksesuarlarını dikkatlice çıkarmanız daha sonrasında ise hasar ya da arıza kontrolünü yapmanız olacaktır. Herhangi bir hasar ya da arıza tespitinde de yetkili servisle iletişime geçebilirsiniz. “Fakir baskül nasıl ayarlanır?” diye merak ediyorsanız tartının ön yüzünde bulunan LCD ekranı, ok tuşlarını, SET tuşunu ve elektrotları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Tartının arka yüzünde bulunan metrik ve İngiliz ölçüm birimleri arasında geçiş düğmesi (kg / lb / st) bölümüne de mutlaka göz atmalısınız. Her model özelinde küçük farklılıklar bulunsa da Fakir baskül kullanımı genel olarak aynı aşamaları içerir. Yalnızca ağırlık ölçümü için baskülü sert düz bir zemin üzerine yerleştirin. Ardından yavaşça baskülün cam platformunun üzerine çıkın. Baskül otomatik olarak çalışacaktır. Ekranda görülen değer öncelikle yanıp sönecektir. Değerin yanıp sönmesini bitene kadar hareketsiz bekleyin. Bekleyişten sonra LCD ekran üzerinde kilonuzun değeri görünecektir. Yağ, su, kas, kemik ve kalori ölçümü yapmak için ise parametre girişi yapmanız gerekir. 10 kullanıcıya kadar giriş imkanı tanıyan ürüne tüm değerleri girip kayıt edebilirsiniz. Böylelikle cihaz ile vücut yağ, sıvı, kas, kemik oranını, kiloyu ve kalori miktarını ölçebilirsiniz. Ölçümler boyunuz, kilonuz, yaşınız ve cinsiyetiniz referans alınarak yapılır.

Fakir Tartı Nasıl Seçilir?

Fakir vücut analiz baskülü satın almak istiyorsanız seçim aşamasında bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. Böylelikle beklentilerinizi karşılayan, doğru ölçümler yapan bir tartıya sahip olabilirsiniz. Baskül ve tartı seçiminde aşağıdaki noktaları dikkate alabilirsiniz:

Markanın baskül ve tartı modelleri arasında seçim yaparken ürünlerin fiyat aralıklarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle hem beklentilerinize hem de bütçenize uygun olan tartıya sahip olabilirsiniz.

Fakir Tartı Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Fakir vücut analiz baskülü kullananlar tarafından yapılan yorumlar, online alışverişlerde satın alma kararını vermeniz için rehber niteliğindedir. Fakir tartı yorumları ve değerlendirmeleri ile tartının ölçme kapasitesi, çalışma performansı, ömrü vb. hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Fakir baskül yorum ve değerlendirmelerinde markanın ürünlerine yapılan kalite / performans vurguları dikkat çeker. Modelleri genel anlamda kaliteli olarak değerlendiren kullanıcılar, kilo ve detaylı ölçüm performanslarından da memnun kaldığını vurgular. 10 kullanıcıya kadar hafıza tutabilen tartı ve baskül modellerinin bu özelliği de kullanıcı değerlendirmelerinden tam not alır. Baskül ve tartıların tartım hassasiyeti kullanıcıların dikkat ettiği, ürün değerlendirmelerinde vurguladığı özelliklerden biridir. Bu bakımdan beklentilerinizi karşılayacak özellikler sunan Fakir imzalı baskül ve tartılar ile en doğru tartı sonuçları elde edebilirsiniz. Kullanıcılar aynı zamanda yorumlarında ürünlerin hem şık hem de modern tasarımlara sahip olduğunu vurgular.

Fakir Tartı ve Baskül İndirimleri ile Kampanyaları

Fakir baskül fiyatları; tartının modeline, rengine, özelliğine ve diğer detaylarına göre farklılık gösterir. Her bütçe özelinde seçenekler sunan Fakir Hausgeräte baskül fiyat aralıkları ev tipi kullanıma özel, en kaliteli ve en ucuz tartı seçeneklerini incelemenizi sağlar. Kullanılan teknoloji özelinde farklılık gösteren Fakir tartı fiyatları arasından en ucuzunu bulmak istiyorsanız Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Markanın tüm baskül ve tartı modellerini sizin için araştıran sistem sayesinde tüm modelleri detaylı fiyat listesi şeklinde inceleyebilirsiniz. Satış fiyatı ve indirim oranı özelinde bilgi edinmenizi kolaylaştıran bu liste sayesinde bütçenize hitap eden fiyat aralıklarını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ardından belirlediğiniz seçenekler özelinde fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz Fakir dijital baskül fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz hem en kaliteli hem de en ucuz baskül modelini ev hediyesi olarak da satın alabilirsiniz. Bunun yanında nabız ölçer ihtiyaçlarınız için de aynı sistemi kullanabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan, bütçenizi sarsmayan nabız ölçer modelleri arasından en uygun olanını kolaylıkla satın alabilirsiniz.