3 Tekerlekli Bebek Arabası

3 Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları

9 farklı 3 Tekerlekli Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Türü3 Tekerlekli
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Türü3 Tekerlekli
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (9)

Travel Sistem Bebek Arabası Çift Yönlü Bebek Arabası Chicco Travel Sistem Bebek Arabası Chicco İkiz Bebek Arabası Prego İkiz Bebek Arabası Chicco Baston Bebek Arabası Kabin Tipi Bebek Arabası Aldeba Baston Bebek Arabası Babyhope Baston Bebek Arabası Baston Bebek Arabası Prava Baston Bebek Arabası Amortisörlü Bebek Arabası

En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

3 Tekerlekli Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 3 Tekerlekli Bebek Arabası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 3 Tekerlekli Bebek Arabası:
 1. Joie Litetrax 3 Tekerlekli Bebek Arabası
 2. Quinny Moodd 3 Tekerlekli Bebek Arabası
 3. UPPAbaby Ridge Bebek Arabası
 4. Quinny Moodd Pink Passion 3 Tekerlekli Bebek Arabası
 5. Quinny Zapp Flex Bebek Arabası

3 Tekerlekli Bebek Arabası

Özel ve hassas bakım faaliyetlerine gereksinim duyan bebekler için 3 tekerlekli bebek arabası seçenekleri oldukça başarılı bir sonuca imza atar. Henüz hamilelik sürecindeyken ebeveynler tarafından araştırmalar sonucu karar verilen 3 tekerlekli bebek arabası çeşitleri cazip fırsatlar sunar. Hafif, aynı zamanda portatif tasarımı sayesinde kolayca hareket ettirilebilen 3 tekerlekli bebek arabası ürünleri bebeklerin konfor alanlarının sağlanmasında etkilidir. Doğumdan başlayarak uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunan 3 tekerlekli bebek arabası ürünleri olumsuz hava koşullarında kurtarıcı bir rol üstlenir. Farklı renk, desen, kumaşlar kullanılarak dizayn edilen 3 tekerlekli bebek arabası modelleri arasından seçim yaparak kendinizle birlikte bebeğiniz için konforlu deneyime imza atabilirsiniz. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen 3 tekerlekli bebek arabası modelleri; darbe, çarpma, sarsıntılara karşı dayanıklı performans sergiler. Uzun yıllar boyunca bebeğinizin güvenli şekilde seyahatini gerçekleştirmenize olanak tanıyan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri portatif tasarımlarıyla alandan tasarruf etmenizi sağlar. Kullanmayacağınız zamanlarda katlayarak muhafaza edebileceğiniz 3 tekerlekli bebek arabası alternatifleri hafif yapıları sayesinde kolayca taşınabilir. Bebeğinizi yorulmadan taşıyarak keyifli ve zahmetsiz seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız sizler de tercihinizi bebek arabası üç tekerlekli ürünlerinden yana güvenle kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan 3 Tekerlekli Bebek Arabası Markaları

Özgün stilleri ile hem kullanışlı hem şık bir performansa imza atan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri bebeğinizin fizyolojik yapısı göz önünde bulundurularak tasarlanır. En hassas dönemlerinde olan bebeklerin sırt ve baş bölgelerini destekleyen 3 tekerlekli bebek arabası modelleri, farklı markalar tarafından çeşitli tasarım fikirleriyle üretilir. Temelde kullanım amacı aynı olsa da çeşitli özellikler sunan markalar arasından siz de ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden modeli belirleyerek seçim yapabilirsiniz. Alışılmışın dışındaki özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan 3 tekerlekli bebek arabası çeşitleri dünyaca ünlü markalar tarafından tasarlanarak fayda sağlamak üzere satışa sunulur. Quinny, Britax-Römer, Moje Road, Soo Baby, Maxi Cosi, Joie Litetrax markaları bebek arabası kategorisinin önde gelen isimleri arasında yer alır. Yaşamınıza kolaylık kazandıran bebek arabası markalarının sunduğu avantajlar şu şekildedir:

Pratik ve Konforlu 3 Tekerlekli Bebek Arabası

Her markanın kendine ait tasarım fikirleriyle dizayn edilen 3 tekerlekli bebek arabaları, çeşitli kullanım kolaylıklarını da beraberinde getirir. Bebekli aileler için kurtarıcı rol üstlenen üç tekerlekli bebek arabası ürünleri, bebeklerin içinde bulundukları evreleri daha sosyal şekilde tamamlamalarına yardımcı olur. Dışarı çıkmak isteyen ama bebeği nasıl taşıyacaklarını düşünen aileler için büyük bir kolaylık sunan 3 tekerlekli pusetli bebek arabası modelleri, dinlenme halinde puseti çıkarıp çocuğunuz için konforlu bir koltuk olarak kullanmanıza imkan sağlayabilir. Seyahat süresi boyunca bebeğinizin rahat ve keyifli bir deneyim yaşamasına olanak tanıyan 3 tekerlekli baston bebek arabası modelleri, araç üzerinde maksimum hakimiyet kurmanıza yardımcı olur. 3 tekerlekli bebek arabası kullananlar tarafından yapılan gerçek ve doğru değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilirsiniz. Ebat, tasarım ve kullanış özellikleri bakımından farklılaşan 3 tekerlekli bebek arabası sayesinde bebeğinizi uzun yıllar boyunca endişe ve kaygı duymadan seyahat ettirmeniz mümkündür. 3 tekerlekli bebek arabası kategorisinde geniş ürün yelpazesi sunan Akakçe ile sizler de kendiniz ve bebeğiniz için en uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Özellikleri

Teknik ve tasarım anlamında beklentiyi karşılayan bir performansa imza atan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri, henüz oturma pozisyonuna geçemeyen aralıktaki bebekler için de uygun kullanım koşulları sunar. Kademeli mekanizması sayesinde oturamayacak kadar küçük bebekler için düz yatma pozisyonunu sağlayan kademesi mevcuttur. Dışarıdayken uykusu gelen bebeğinizi, bu kademeye ayarladığınız arabasında rahatça uyutabilirsiniz. Daha güvenli ve çocuğunuzla iletişimi üst seviyelere taşıyan 3 tekerlekli çift yönlü bebek arabası ürünleriyle kontrol noktasını ön tarafa taşıyarak bebeğinizle yüz yüze seyahat edebilirsiniz. Bebeklerin rahatını sağlayan ve güvenli yemek öğünleri sunan mama sandalyesi seçeneklerinin yanı sıra üç tekerlekli bebek arabası ile bebeğinizin ev içi ve ev dışı konforunu sağlamanız mümkündür. Oturma pozisyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve kondisyonunu sağlayan bebekler için önerilen diğer araç ise 3 tekerlekli bisiklet bebek arabası çeşitleridir. Hareketin paylaşımlı olarak gerçekleştirildiği bisiklet modülündeki 3 tekerlekli bebek arabası tasarımları çocuklar için daha işbirlikçi performans sunduğundan ilgiyi üzerine toplamayı başarır. Tüm bu seçenekler arasından sizler de tek yönlü ya da çift yönlü üç tekerlekli bebek arabası ürünlerinden birini seçerek bebeğiniz için güvenli gezi deneyimi sunabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası ile Güvenli Sürüşler

Bebekler ve bakım veren bireyler için en önemli araçlardan biri olan bebek arabası 3 tekerlekli modeller şık, fonksiyonel, uzun soluklu bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. 3 tekerlekli bebek arabası yardımıyla gün içinde dışarı çıkma ihtiyacınız doğduğunda bebeğinizle birlikte güvenli bir şekilde seyahat etmeniz mümkündür. Kaliteli materyalleri sayesinde uzun soluklu bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyan 3 tekerlekli ikiz bebek arabası modelleri, ikiz bebeklerinizin taşımasını da rahat bir şekilde gerçekleştirmenize fırsat sunar. Sahip olmak istediğiniz 3 tekerlekli bebek arabası sayesinde özgürlüğünüzün kısıtlanmasına izin vermeden bebeğinizle birlikte gezilerinizi tamamlamanız mümkün olur. Zengin renk, model seçeneğiyle sunulan 3 tekerlekli bebek arabaları arasında sizler de zevkiniz ve beğenileriniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları

Özel mekanizmaları ile sürüş sırasında ve sabit duruş esnalarında bebeğinizin emniyetini sağlayan üç tekerlekli bebek arabaları, kullanıcıları tarafından tam puan almayı başarır. Bu noktada siz de 3 tekerlekli bebek arabası yorumları alanında gerçekleştirilen değerlendirmeleri referans alarak sahip olmak istediğiniz modele bütçe dostu fiyatlarla karar verebilirsiniz. 3 tekerlekli bebek arabası kullanışlı mı sorusuna sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleriyle, tatmin edici bir performansla yanıt verirken uygun fiyat politikaları sayesinde de her bütçeye hitap etmeyi başarır.Ayarlanabilir sap özellikleri ile aracı hangi taraftan hangi açıyla hareket ettirebileceğinize karar verebileceğiniz 3 tekerlekli bebek arabaları, katlanır olma özellikleri ile de büyük bir konfor sunar. Fiyat noktasında da beklentiyi karşılayan bir performansa imza atan 3 tekerlekli bebek arabaları, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bebeğinizin kişisel bakımı için olmazsa olmaz bir görev üstlenen bebek bezi fiyatları, 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları, beşik ve diğer gerekli eşyaların fiyatlarını araştırarak bir bütçe belirlemeniz gerekir. Bütçeniz doğrultusunda en kaliteli, uygun fiyatlı ürünlere Akakçe fırsatları ile erişim sağlayabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.