4 Baby Bebek Arabası

4 Baby Bebek Arabası Fiyatları

161 farklı 4 Baby Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen 4 Baby Bebek Arabaları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Markası4 Baby
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Markası4 Baby
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (161)

Bebek Bezi Blok Oyuncak Islak Mendil Bebek Maması Oyun Seti Oto Koltuğu Figür Model Bebek Oyuncak Araba Chicco Bebek Arabası Kraft Bebek Arabası Maxi-Cosi Bebek Arabası

En Popüler 4 Baby Bebek Arabaları

4 Baby Bebek Arabası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

4 Baby Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli 4 Baby Bebek Arabası hangileri?

Bugün Akakçe'de 161 farklı model arasında

En çok satan 4 Baby Bebek Arabası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 4 Baby Bebek Arabası:
 1. 4 Baby AB-380 Drone Gold Antrasit Kabin Tipi Bebek Arabası
 2. 4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası
 3. 4 Baby AB-381 Drone Siyah Kabin Tipi Bebek Arabası
 4. 4 Baby AB-380 Drone Gold Kahve Kabin Tipi Bebek Arabası
 5. 4 Baby AB-380 Drone Gold Kabin Tipi Bebek Arabası

4 Baby Bebek Arabası

2005 yılında Polonya'da kurulan 4 Baby markası, bebekler için seyahat koltukları, karyola ve mama sandalyesi gibi işlevsel ürünler tasarlar. Seyahat sırasında kullanılacak ekipmanların güvenlikli olarak üretimini gerçekleştiren markanın kolay kuruluma sahip 4 Baby bebek arabası, kaliteli kumaş detayına sahiptir. Ergonomik çift taraflı kullanım imkanı yaratan modellerde açılar arasında yapılan geçişler oldukça kolay kontrol edilebilme detayı sunar. Bebeklerin doğduğu ilk andan itibaren kullanım imkanı sağlayan modeller, farklı pozisyonlar için ayarlanabilen sırt desteğiyle ergonomik seçim yapma ayrıcalığı oluşturur. Alüminyum materyallerden destek alan dayanıklı gövde dizaynı, uzun süreli kullanımda konfor sağlar. 360° dönme özelliği olan ön tekerlekler, kaliteli fren sistemiyle birleşerek güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. 7,5 kiloluk ağırlığı ile hem arabada hem de elde taşınabilir. Baby 4 bebek arabası maksimum 15 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Bu özelliği, bebeğinizin gelişim sürecine göre 48 aya kadar taşıma avantajı sağlar. Çıkarılabilir ön bar ve katlanır tente detayı güneşli havalarda bebeğinizin konforunu korumak için düşünülür. Tek elle katlandıktan sonra ayakta durabilme özelliği, araç içine kolay yerleşimini mümkün kılar. Kaliteli ve dayanıklı kumaşları alüminyum gövdeye harmanlayan marka, bebek kanguru modelleri ile de yürüyüşlerde konfor yaratmayı amaçlar.

İşlevsel 4 Baby Bebek Arabası Modelleri

Fonksiyonel kullanımıyla ebeveynlerin beğenisini kazanan 4 Baby, katlandığında otomatik kilitlenme özelliği ile güvenli kullanım imkanı sağlar. Ebeveynlerin boyuna göre ayarlanabilen kol desteği, bebeğinizin daha emniyetli olmasını destekleyen detaydır. 4 Baby travel sistem bebek arabası araç içerisinde puset olarak kullanıma uygundur. 5 noktalı emniyet kemeri, seyahat esnasında kazalara karşı üstün koruma sağlar. Hem ön hem de arka tarafa dönebilen kollar 4 Baby çift yönlü bebek arabası dizaynı için işlevsellik oluşturur. Kilitlenen ön tekerlekler, acil durumlarda emniyetin sağlanmasında son derece kolaylık oluşturur. Süspansiyon tekerlek özelliği, kasislerde oluşan darbe ve yaylanmaları engelleyerek konforlu seyahat imkanı sağlar. Araç içinde seyahatlerinize eşlik eden 4 Baby bebek arabası pusetli seçimi kaliteli iç pediyle bebeğinizin rahatı düşünülerek dizayn edilir. Travel yapıda olması hafif ve kolay taşınma konforunu da beraberinde getirir. Katlandığı zaman küçülen boyutlara sahip 4 Baby baston bebek arabası her araç içine sığar. Marka her seride farklı emniyet noktasından bağlanma detayını kullanarak güvenli seçim yapma alternatifi oluşturur. Anne ve bebeklerin konforu düşünülerek tasarlanan her model farklı özelliklerle donatılır. Bebeklerin gelişimi için uygun sırt destek pozisyonları sayesinde sağlıklarını koruma altına alabilirsiniz. Ebeveynlerin tüm modellerini güvenerek tercih ettiği marka, her bir pusette oluşturduğu kalite ve performansı ile göz doldurur. 4 Baby bebek arabası travel serisi portbebe kullanımı ile her ortamda konfor yaratır. Kademeli olarak katlama ve açılma özellikli tente detayı olan modellerde rüzgarlı havalar için özel yağmurluk desteği vardır. Ayak yardımıyla kontrol edilebilen fren sistemi, kullanım sırasında oluşabilecek riskleri minimum seviyeye indirir. Hafif alüminyum kasa detayı hem elde hem de araç içinde taşınma sırasında kolaylık yaratır.

4 Baby Bebek Arabası Seçimi Nasıl Olmalı?

Yenidoğan bebeklerde kullanılacak araçların seçimi, son derece özen gerektiren bir durumdur. Konfor ve kaliteyi bir araya getiren 4 Baby bebek arabaları, miniklerin gelişen ihtiyaçlarına göre dizayn edilir. Metalik alüminyum materyallerden destek alınan kasa yapısı, uzun süreli kullanımlara uygun olacak şekilde tasarlanır. Bebeğinizin arabada daha konforlu seyahat edebilmesini sağlar, bunun için 4 Baby çift yönlü bebek arabası kullananlar tarafından belirtilen görüşleri dikkate alabilirsiniz. Uzun seyahatlerde bebeğin etrafı seyredebilmesine yardımcı olan ürünler, yürüyüşlerde de dikkatini çevreye toplamasını sağlar. Çift yön avantajı sayesinde rüzgar ve yağmurun yönüne göre bebeğinize koruma sağlayabilirsiniz. Ebeveynler tarafından yapılan araştırmalarda 4 Baby bebek arabası kullanıcı yorumları belirleyici olur. Yorumları yapan ebeveynler, arabaların kalitesi ve dizaynı ile beklentilerini karşıladığını belirtir. Hem pratik hem de işlevsel özellikleri arabanın tüm zamanlara uyumlu olmasını sağlar. Araç içinde puset şeklinde bebeğin rahat etmesini sağlayan modeller, normal kullanımda konfor sağlar. Doğumdan itibaren kullanılabilen çeşitler bebeğinizin bütün evrelerine göre farklı pozisyonlara göre kolayca ayarlanır.

4 Baby Bebek Arabası Hangi Yaş Aralığına Uygun?

Üst düzey konforu, işlevsel kullanımı ve şık tasarımı sayesinde ebeveynlerin işlerini kolaylaştıran ürünler, 0 ile 4 yaş arasındaki minikler için kullanım sağlar. Farklı açılarda ayarlanabilen oturak kısmı, yenidoğan bebeklerin vücut gelişimi destekleyici ortopedik özelliğe sahiptir. Her ebeveynin ihtiyacına cevap veren Four Baby bebek arabası, çeşitli zemin koşullarına karşı sarsıntısız bir sürüş deneyimi sağlar. Bebeğinizin gelişimini destekleyen ve sosyal çevreye alışmasına yardımcı olan ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Çift yönlü tekerlek sistemi, yol üzerindeki manevra kabiliyetini olumlu etkiler. Travel sistemli modeller, ana kucağı ve araba koltuğu olarak kullanım sağlar. Dilerseniz 4 Baby bebek arabası yorum ve görüşlerini okuyarak ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ürünlerin taşıma kapasitesini ve yaş aralığını dikkate alarak model seçiminde bulunabilirsiniz. Yenidoğan bebeklerin omuz ve sırt gelişimini destekleyen bebek arabası, miniklerin konforunu üst düzeye taşır. 4 Baby bebek arabası kullananlar tarafından yapılan görüşler, ebeveynlerin model seçimlerinde ön plana çıkar. Sağlam alüminyum gövdesi, çift yönlü tekerlekleri ve emniyet kemer sistemi, kullanım süresince güvenlik önlemlerini maksimum düzeyde tutar.

4 Baby Bebek Arabası Kullanımı Nasıl?

Sokakta ve misafirlikte ebeveynlere pratiklik sağlayan ürünler, katlandığında daha az yer kaplar. Bu sebeple arabanın bagajında ve evde kolayca muhafaza edilir. 4 Baby bebek arabası kurulumu, oldukça pratik ve kolaydır. Bu sebeple tek elle bebek arabasını kolayca açıp kapatabilirsiniz. 4 Baby bebek arabası nasıl katlanır sorusu, ebeveynlerin merak ettiği konular arasında yer alır. Genellikle ürün üzerindeki katlama tuşuna basarak bebek arabasını kolayca katlayabilirsiniz. Bebek arabasının önündeki güneşliğin ve sepetin kaldırılarak kapatılması gerekir. Katlanmış formdaki aracı seyahat halindeyken ister arabada isterseniz de elinizde kolayca taşıyabilirsiniz. 4 Baby bebek arabası kullanımı hem ebeveynlerin işini kolaylaştırır hem de miniklerin rahat bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olur. Kumaşı çıkarılabilen ürünler, çamaşır makinesinde yıkanarak kullanılır. İşlevsel özelliğe sahip ürünlerin daha uzun vadede faydalanmak adına kullanım talimatlarına uymanız önem taşır.

4 Baby Bebek Arabası Uygun Fiyatlarla Akakçe’de!

Hem sokakta hem de arabada kullanılabilen markanın ürünleri sayesinde bebeğinizle konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Alüminyum gövdeye sahip 4 Baby bebek arabası fiyatları; tercih edeceğiniz modelin tasarımına, çok yönlü kullanımına ve işlevine göre değişken parametrelerden ebeveynlerin alımına sunulur. Üst düzey performansa sahip ürünler, 0 ila 4 yaş arasındaki minikler için kullanıma uygundur. Bebek arabası 4 Baby markasının ergonomik tasarımı ve rahat kullanımıyla buluşur. Yüksek taşıma kapasitesine sahip ürünler, 18 kiloya kadar kullanım sağlar. Kullanım alışkanlığınıza, seyahat etme sıklığınıza ve bebeğinizin konforuna uygun özelliklerdeki ürünleri inceleyerek bütçenize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Katlanabilen tasarıma sahip ürünler az yer kaplayan özelliği dolayısıyla her alanda tercih edilir. Ayak örtüsü ve çıkarılarak yıkanma özelliği olan yumuşak iç pedi, bebeğinizin konforlu yaşamasını sağlayan detaylardır. Geniş kapasiteye sahip alt sepeti bebeğinizin tüm eşyalarını taşımak için uygun boyutlardadır. Dışarıdayken bebeğinizin mamasını, bezini ve örtüsünü yanınızda taşımanızı kolaylaştıran anne bebek çantası modelleri ile her türlü duruma karşı önleminizi alabilirsiniz.