Hafif Bebek Arabası

Hafif Bebek Arabası Fiyatları

87 farklı Hafif Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kelime ile Filtrelehafif
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kelime ile Filtrelehafif
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (87)

Travel Sistem Bebek Arabası Çift Yönlü Bebek Arabası Chicco Travel Sistem Bebek Arabası Chicco Baston Bebek Arabası Kabin Tipi Bebek Arabası Chicco İkiz Bebek Arabası Prego İkiz Bebek Arabası Babyhope İkiz Bebek Arabası İkiz Bebek Arabası 3 Tekerlekli Bebek Arabası Aldeba Baston Bebek Arabası Amortisörlü Bebek Arabası

En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

Hafif Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

Hafif Bebek Arabası

Anne babaların konforunu artıran ürünler arasındaki hafif bebek arabası çeşitleri, taşıma ve kullanım kolaylığı yaratır. Dayanıklı materyallerle tasarlanan hafif bebek arabaları, üretim malzemeleri sayesinde fazla ağırlık oluşturmaz ve son derece konforludur. Aynı zamanda katlanmaya uygun olarak da tasarlanan hafif bebek arabası modelleri sayesinde bu ürünleri aracınızın bagajında ya da evinizdeki uygun noktalarda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Tekerlekleri ve tente bölümü sökülebilir olan hafif bebek arabaları da taşıma ve saklama kolaylığı oluşturur. Dar alanlara hafif bebek arabası yerleştirmek istediğinizde tekerlek ve tente gibi parçaları ayırıp yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Öte yandan üç veya dört tekerlek ile tasarlanmış hafif bebek arabası çeşitleri sayesinde dengeli ve güvenli bir kullanım yaşamaya başlamanız da mümkün hale gelir. Kuru ve ıslak zeminlere uyum gösteren tekerlekler, hafif bebek arabası ile farklı yol ve hava koşullarına adapte olmanıza imkân tanır. Tente desteği bulunan hafif bebek arabaları ise çocuğunuzu soğuk havadan ve rüzgârdan korumanız için de idealdir. Akakçe’de yer alan hafif bebek arabası alternatifleri, tasarım özellikleri ve işlevsel detaylar açısından göz atabileceğiniz opsiyonlardan meydana gelir.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Hafif Bebek Arabası Modelleri

Katlanabilir olarak geliştirilen en hafif bebek arabası çeşitlerinden yararlanarak konforlu bir deneyime erişebilirsiniz. Saniyeler içerisinde katlanabilen gövdeleri ile dikkat çeken hafif bebek arabası modelleri, zaman ve enerji tasarrufu elde etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiştir. Oturma ünitesi kısmında emniyet kemeri detayı bulunan hafif bebek arabaları da anne babalardan tam not alır. Çocuğunuzun düşmesini ya da kaymasını engellemek, daha güvenli bir kullanım gerçekleştirmek için emniyet kemerine sahip hafif bebek arabası çeşitlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Emniyet oluşturan bir diğer detay da frenleme sistemi desteğinin pratik yapısıdır. Tekerleklerinde fren mandallarına yer verilen bebek arabası hafif ürünler, tek hamlede tekerlekleri kilitleyip sabitlemenizi mümkün hale getirir. Aynı zamanda tekerleklerinin tırtıklı ve desenli yüzey yapısı ile de beğeni toplayan hafif bebek arabası seçenekleri, farklı yol koşullarına rahatlıkla uyum gösterir. Yokuş çıkarken ya da eğimli alanlarda aşağı doğru inerken tekerleklerin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sarsıntı oranını azaltan tekerleklerle tasarlanan hafif bebek arabası daha dengeli ve keyifli bir sürüş için idealdir. Emniyeti artıran oto koltuğu modellerini ise çocuğunuzu bebek arabasından alıp otomobilinize bindireceğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hafif Bebek Arabası Özellikleri

Ergonomik itme kollarına sahip olan hafif bebek arabaları, kolaylıkla kontrol edilebilir. Böylece ellerinizi zorlanmadan kullanabilir, farklı yol koşullarına rahatlıkla uyum gösterebilirsiniz. Terli ya da ıslak ellerle kavranmaya da uygun olan kaliteli malzemelerle üretilen itme kolları, hafif bebek arabası kullanmayı kolaylaştırır. Öte yandan düşük ağırlık özelliği ile dikkat çeken ürünler sayesinde uzun mesafeli yolculukları daha az yorularak gerçekleştirebilirsiniz. En hafif bebek arabası kaç kg diye merak ediyorsanız farklı markaların geliştirdiği modellerin teknik özelliklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Boyutlarına ve üretimlerinde kullanılan materyallerin özelliklerine göre değişen ağırlıklara sahip hafif bebek arabası modelleri, beklentilerinize uygun ürünleri seçmenize yardımcı olur. Eşya taşıma konusunda da kolaylık yaratan hafif bebek arabası, alt sepet desteğini kullanımınıza sunar. Böylece bebek çantasından mama ve bezlere kadar birçok ürünü hafif bebek arabaları ile güvenli bir şekilde taşımaya başlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan maddeler, hafif bebek arabası çeşitlerinin farklı özellikleri hakkında bilgi almanız için idealdir:

Hafif Bebek Arabası Kullanım Alanları

Şehir içinde kullanılmaya elverişli şekilde üretilen hafif bebek arabası modelleri, günlük hayatınızda konfor kazanmanız için idealdir. Büyük tekerlekli modellerin toprak ve çim zeminlere rahatlıkla uyum sağlaması, kırsal alanlarda ve doğa içinde kullanımda bulunmanızı kolaylaştırır. Kapalı alanlarda çocuğunuzu rahatça taşımak için en hafif bebek arabası tavsiye yazılarında öne çıkarılmış modellerden yararlanabilirsiniz. Pazar yeri, alışveriş merkezi gibi üstü kapalı ve geniş alanlarda hem poşetlerinizi hem de çocuğunuzu taşımak için bebek arabası hafif ürün çeşitlerini kullanmanız, işlerinizi daha kolay hale getirir. Fileli alt sepet özelliği ile beğeni toplayan alternatiflerin yanı sıra tente bölümünün arkasında cep kısmına yer verilen hafif bebek arabası seçenekleri da bulunur. Cırt cırtlı veya fermuarlı ceplere sahip alternatifler, hafif bebek arabası öneri yazılarında kullanıcıların öne çıkardığı birçok seçeneği içerir. Suluk yuvası bulunan hafif bebek arabası opsiyonları da işlevsel bir biçimde yararlanabileceğiniz ürünlerdendir. Ön kısmında bar bölümüne yer verilen bebek arabaları, çocuğunuza yemek yedirirken ve biberon yerleştirmek için faydalanabileceğiniz noktalardandır.

Hafif Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genişlik ve yükseklik seviyelerinin yanı sıra uzunluk düzeylerine de dikkat ederek hafif kullanışlı bebek arabası alternatifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tekerlek sayısı detayı da tercih gerçekleştirirken dikkate alabileceğiniz noktalar arasında bulunur. Tekerlek boyutları ve frenleme sistemleri de hafif bebek arabası opsiyonlarına göz atarken dikkat etmeniz gereken detaylardandır. Hafif küçük bebek arabası seçenekleri de dikkatle gözden geçirmeniz gereken birçok opsiyondan oluşur. Oturma ünitesi kısmını inceleyerek seçim yapmanız, çocuğunuzun konforu için ideal bebek arabalarına ulaşmanıza yardımcı olur. Kaç kademeli oturma ünitesine sahip olduklarına ya da bu kısmın üretiminde kullanılan materyallere göre hafif bebek arabası opsiyonlarından birini tercih edebilirsiniz. Çıkarılabilir oturma ünitesi detayı ile dikkat çeken bebek arabaları, temizlik ve taşıma işlemlerinde size konfor sağlar. Yıkanabilir oturma ünitesi kılıfı bulunan hafif pratik bebek arabası çeşitleri de hijyenik bir kullanım için uygundur. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için bebek arabasının yanı sıra göğüs pompası da kullanabilirsiniz. Bu gereçler kısa bir sürede sütlerinizi sağmanıza ve güvenli şekilde depolamanıza yardımcı olur.

Hafif Bebek Arabası Fiyatları

Ekonomik seçeneklerden yararlanmak isteyen ebeveynlerden tam not alan hafif bebek arabası alternatifleri, bütçenize uygun seçimler yapmanız için geliştirilmiştir. Markalarına ve boyutlarına göre hafif bebek arabası fiyatları değiştiği için bütçenizle uyumlu özellikler taşıyan opsiyonları seçmeniz de kolaylaşır. Uygun fiyat avantajıyla anne babaların beğenisine sunulan hafif bebek arabaları, hesaplı ve kullanışlı bir yardımcıya sahip olmanız için idealdir. Uzun ömürlü bir kullanımı mümkün hale getiren en ucuz bebek arabası opsiyonları, hem kaliteli hem de dayanıklıdır. Böylece bütçenizi aşmadan en uygun seçenekleri kolayca değerlendirebilir, çocuğunuz için elverişli özelliklere sahip bir bebek arabasına rahatça ulaşabilirsiniz. Çok sayıda opsiyon kullanıcılara sunulduğu için fiyat karşılaştırması yapmaya da özen göstermeniz gerekir. Zengin seçeneklerden meydana gelen fiyat listesi yardımıyla bebek arabalarını ekonomik ve teknik detaylarına göre gözden geçirebilirsiniz. Akakçe sayesinde kolayca ulaşabileceğiniz birçok bebek arabası bulunduğu için ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanız daha kolay hale gelir.