İkiz Bebek Arabası

İkiz Bebek Arabası Fiyatları

100 farklı İkiz Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Türüİkiz
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Türüİkiz
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (100)

Travel Sistem Bebek Arabası Çift Yönlü Bebek Arabası Chicco Travel Sistem Bebek Arabası Chicco İkiz Bebek Arabası Prego İkiz Bebek Arabası Chicco Baston Bebek Arabası Kabin Tipi Bebek Arabası Aldeba Baston Bebek Arabası Babyhope Baston Bebek Arabası Baston Bebek Arabası Prava Baston Bebek Arabası 3 Tekerlekli Bebek Arabası

En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

İkiz Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz İkiz Bebek Arabası Fiyatları Akakçe'de!

Bebek büyütme süreci, keyifli ve heyecan doludur. Her geçen gün yeni mutlulukları da beraberinde getiren bebekler için en doğru ürün seçimlerini yapmak bu süreci daha keyifli ve kolay hale getirir. Özellikle söz konusu ikiz bebekler olduğunda her eşyadan çifter çifter alınması lazım gelir. Bebekler için son derece gerekli olan bir eşya da bebek arabasıdır. İkiz bebekler için iki ayrı araba alınmasına gerek yoktur. İkiz bebek arabaları sayesinde bebeklerinizi istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Bu sayede konfor elde etmenizin yanı sıra maddi açıdan da ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz. İkiz bebek arabası fiyatları modele, marka ve işlevselliğe göre değişiklik gösterir. akakce.com sayesinde en ucuz ikiz bebek arabasını satın alabilirsiniz. Ayrıca, ikiz bebek arabası fiyatları arasında araştırma yaparken site site gezmenize de gerek yoktur. akakce.com sizin için site karşılaştırması yaparak, alışverişinizi avantajlı ve kolay hale getirir.

İkiz Bebek Arabası Yorumları ve Tavsiyeleri

Bilinçli anne ve babalar alışverişleri esnasında en doğru seçimleri yapmak ister. Doğru seçilen ürün, hem kaliteli hem de ekonomik bir alışveriş yapılmasını sağlar. Bu nedenle ikiz bebek arabası yorumları ve tavsiyeleri dikkate alınmalıdır. Birçok insanın ikiz bebek arabası seçimi yaparken hemfikir olduğu bir konu vardır. Buna göre, seçim yapılacak araba kullanılacak koşullara uygun özellikte olmalıdır. Eğer yaşadığınız yer düz yollardan oluşuyorsa birçok modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak toprak, kum ya da taşların yoğun olduğu bir bölge için daha dikkatli seçimler yapmalısınız. Yokuşlu yollar için de özel olarak entegre edilen modeller bulunur. Bu tarz modellerin manevra kabiliyeti yüksektir. Ayrıca, genel olarak kısa mı yoksa uzun süreli mi gezintiler yaptığınızı da göz önüne alabilirsiniz.
Kısa süreli gezmeler için kilogram olarak hafif modeller yardımcı olacaktır. Bebeklerin konforu kadar ailelerin de rahat etmesi, yorulmadan puseti sürmesi son derece önemlidir. Bu nedenle ikiz bebek arabası yorumları ve tavsiyeleri dikkate alınırken, diğer ebeveynlerin bebeklerinin kaç aylık olduğu da bilinmelidir. Bebeklerin kaç aylık olduğu dikkate alınarak seçilebilen ikiz bebek arabası modelleri, uzun süre kullanılabilir. Bebek arabası seçiminde; ürünün, dayanıklılığı, katlanıp açılma kolaylığı, sürüş konforu, kumaş özellikleri, tekerleklerin dayanıklılığı ve mobilitesi, güvenilir olup olmadığı, hava şartlarına karşı uyumu kontrol edilmelidir. İkiz bebek arabalarının çok ağır olmasına gerek yoktur. Önemli olan dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasıdır. Dayanıklı malzemeden yapılmayan ikiz bebek arabaları, bebeğin yolculuk esnasında kaymasına ya da düşmesine neden olabilir. Bu nedenle emniyet unsurlarına da dikkat edilmelidir. Emniyet kemerine sahip ve baş desteği olan bebek arabaları özellikle seçilmelidir. Ayrıca seçilecek araba mutlaka standartlara uygun olmalıdır. İkiz bebek arabası fiyatı da önemli konular arasında yer alır. Çok pahalı bir araba iyi, çok ucuz bir araba da kötü olacak diye bir kaide yoktur, önemli olan ürünün nitelikleridir. Fiyatların fikirleri etkilemesine izin verilmemelidir.

İkiz Bebek Arabası Modelleri

İkiz bebek arabası modelleri genel olarak iki gruba ayrılır. Birincisi; yan yana duran twin isimli ikili araba modelidir. İkiz bebeklerin aynı konforda taşınmasını sağlayan yan yana modeller güvenlik ve konfor açısından da eşitlik sağlar.
İkinci grup ise tandem ikiz bebek arabası modelleri olarak bilinir. Tandem ikiz bebek arabası modelleri, bebeklerin önlü arkalı durmasını sağlar. Bu tür modellerde, koltuklar takılıp çıkartılabilir ve pozisyonları değiştirilebilir. Bebekler, yolculuk esnasında farklı konforlarla bir yerden bir yere taşınır. Taşınan her iki bebeğin de farklı konularda avantajı yada dezavantajı vardır. Bunlar arasında; ön koltukta oturan bebeğin rahat hareket etmesi, arka koltukta oturan bebeğin ise koltuğu yatırılabilmesi gibi avantajlar yer alır. Eğer tandem ikiz bebek arabası modelleri kullanılıyorsa, bebeklerin durumuna göre koltuklara yerleşmesi sağlanabilir. Örneğin; uykusu gelen bebek arkaya, yeni uyanan bebek öne yerleştirilebilir. İkiz bebek arabası fiyatı twin ya da tandem modellerde değişiklik gösterir. Bütçenize ve kullanım şeklinize uygun olan modeli tercih etmeniz gerekir.

İkiz Bebek Arabası Ne Zaman Kullanılır?

Bebekler için ay ay kullanılan ürünler beslenmeden oyuncaklara kadar her konuda değişiklik gösterir. Ailelerin merak ettiği konulardan bir tanesi de ikiz bebek arabası ne zaman kullanılır sorusudur. Genellikle bebek arabası kullanımına 6.aydan itibaren başlanır. Çünkü 6.ayda bebekler oturmaya ya da belirli bir pozisyonda durmaya başlar. 6 aydan önceki zamanlarda ana kucağı kullanmanız yeterlidir. Ancak, bazı bebek arabaları 6 aylıktan küçük bebeklerin kullanımı için de uygundur. Özellikle arabayı yatar pozisyona getirerek rahatlıkla bebeğinizi taşıyabilirsiniz.

İkiz Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

İkiz bebek arabası nasıl katlanır konusu da alışveriş esnasında dikkat edilmesi gereken konulardandır. Özellikle; alışveriş merkezlerine girerken, arabayı apartman içine bırakırken ya da aracınızın bagajına yerleştirirken bebek arabası kolayca katlanabilmelidir. Bu nedenle ikiz bebek arabası nasıl katlanır konusu dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Aslında her araba modelinin kendince bir katlanma şekli vardır. İkiz bebek arabaları da tıpkı tekli bebek arabalarındaki gibi katlanarak kullanılabilir. Katlama yapılırken genellikle tutma yerindeki butona basılması ve hafifçe kaldırılması yeterlidir. Katlanan bebek arabası ergonomik boyutlara gelerek, istenilen yere bırakılabilir. Siz de akakce.com üzerinden ikiz bebek arabası yorumları ve tavsiyeleri arasında inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede, ikizlerinizin rahat etmesini sağlayabilir, kendiniz için de rahat taşıma olanağı elde edersiniz. Ayrıca akakce.com'da en ucuz bebek yatağı modelleri ve en iyi bebek telsizleri başta olmak üzere, ebeveynlerin ihtiyaç duydukları birçok ürün bulunur. Siz de bebeğinizin İhtiyaçlarına uygun ürünleri satın alarak, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.