Travel Sistem Bebek Arabası

Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

728 farklı Travel Sistem Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüTravel Sistem
 • Taşıma Kapasitesi20 kg
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüBaston
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Ağırlık4.2 kg
 • Ağırlık7 kg
 • ÖzelliklerKabin Tipi

Önceki Sayfa: 1 / 31 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüTravel Sistem
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (728)

Çift Yönlü Bebek Arabası Aldeba Baston Bebek Arabası Babyhope Baston Bebek Arabası Baston Bebek Arabası Chicco Travel Sistem Bebek Arabası Prava Baston Bebek Arabası Chicco Baston Bebek Arabası Kabin Tipi Bebek Arabası Chicco İkiz Bebek Arabası Prego İkiz Bebek Arabası Babyhope İkiz Bebek Arabası İkiz Bebek Arabası

En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

Travel Sistem Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Travel Sistem Bebek Arabası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Travel Sistem Bebek Arabası:
 1. Kraft Onyx Travel Sistem Bebek Arabası
 2. Kraft Time S Travel Sistem Bebek Arabası
 3. 4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası
 4. Kraft Kenya Travel Sistem Bebek Arabası
 5. Mamas&Papas Airo Kabin Tipi Bebek Arabası

Travel Sistem Bebek Arabası

Travel sistem bebek arabası nedir sorusunun cevabı olarak, bebeklerin özel arabanızla ve bebek arabasında güvenle gezmesini sağlayan, birden fazla parçadan oluşan taşıma sistemidir, denebilir. Bebek bekleyen ailelerin en çok araştırdığı konular arasında bebek arabaları gelir. Travel sistem bebek arabası gri, gold, mor, siyah gibi değişik renklerde üretilir. Bebeğiniz kız olacaksa kırmızı ve gold, bebeğiniz erkek olacaksa gri, mor veya siyah renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken en önemli konu bebek arabasının tekerleklerinin 360 derece dönebiliyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde bebeğinizi gezdirirken dönüşlerde rahatça manevra yapabilirsiniz.
Bir diğer konu da yatma bölümünün kademeli olması durumudur. Bebek ve çocuklar uyku saatlerinin ihmal edilmesini istemezler. Uykuları geldiğinde hemen uyumadıklarında huysuz olurlar. Bunu önleyebilmek için yatma bölümü farklı kademelerde ayarlanabilen bebek arabası çeşitlerini alabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız istedikleri yerde güvenle uyumaya devam edebilirler. Kolay katlanan travel sistem bebek arabası kullanımı da bir diğer avantajdır. Bebeğiniz kucağınızdayken tek elle katlanan travel sistem bebek arabası seçeneği ile hem siz hemde bebeğiniz rahat edersiniz. Çift yönlü kullanıma sahip olarak üretilen modellerde, bebeğinizi taşırken onu hareket ettirmeden arabanın yönünü değiştirebilirsiniz. Rüzgarlı bir günde bebeğinizi koruma altında tutmak için bu fonksiyonun avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

Traveler bebek arabası birçok faydalı özelliğe sahiptir. Ailelerin bebekleriyle beraber uygun koşullarda seyahat etmelerine imkan sunar. Travel sistem bebek arabası özellikleri arasında şunlar sayılabilir:

Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri

Bebek arabası modelleri travel sistem seçenekleri arasından tercih edilebilir. En hafif travel sistem bebek arabası ve en küçük travel sistem bebek arabası modellerini kullanırken rahat edebilirsiniz. Anneler bebekleriyle dışarı çıktıklarında arabayı kullanırken zorlanmak istemezler. Bunun için tutma sapını kendi boyunuza göre ayarlayabileceğiniz bir seçeneğin faydası olabilir. Bebeklerin ihtiyaçları hiç bitmez, 3 in 1 travel sistem bebek arabası bir defada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan özelliklere sahiptir. Puset, araba koltuğu ve bebek arabası modeliyle uzun zaman kullanabilirsiniz. Tek elle kolay açıp kapatabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre isterseniz pusetsiz travel sistem bebek arabası da seçebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerle bebeğinizi büyütürken rahat edersiniz. Ürün seçimi yaparken nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız beğendiğiniz ürünleri kullananların incelemelerini dikkate almanız size büyük ölçüde yol gösterebilir. Bunun için Akakçe’nin en iyi travel sistem bebek arabası yorumlarını okuyarak kafanızda oluşan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Kullanımı

Travel tipi bebek arabası ana kucağı bölümü araç içinde bebeğinizin güvende durmasını sağlar. Üç nokta emniyet kemeri sistemi ile arabaya bağlanır. İlk aylarda koltuğa ters olarak bağlanan ana kucağını, bebeğiniz birkaç aylık olduğunda normal konumda kullanabilirsiniz. Travel sistem pusetli bebek arabası seçenekleri arasında portbebeli olarak satılan modeller vardır. Portbebede ilk günlerde bebeğinizi taşıyabilirsiniz. İki taraflı tutma sapı hem bebeğin hemde bebeği taşıyanların rahatı için tasarlanır. Pratik ve kullanışlı bir alternatiftir. Hafif bebek arabası travel sistem parçalarını araç içinde veya yolculukta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlandığında ayakta durabilen bebek arabaları, bebeğinizin eşyalarını ayarlarken size kolaylık sunar. Ön paneli takıp çıkarılabilen modeller de bebeğiniz uyuduğunda arabadan alırken büyük avantaj sağlar. Ayrıca hafif olan arabaları kullanırken ve taşırken zorlanmazsınız. Travel sistem bebek arabası kullananlar bebeğinizi büyütürken tercih etmeniz gereken uygun bir seçenek olduğunu belirtirler. En ucuz travel sistem bebek arabası alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

En İyi Travel Sistem Bebek Arabası Hangisi?

En iyi travel sistem bebek arabasını belirlemek için, ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre değerlendirme yapabilirsiniz. Bunun için travel sistem bebek arabası yorumlarını referans alabilirsiniz. Daha önce bu deneyimi yaşamış olan kullanıcıların verdiği bilgilerle en doğru olana karar vermeniz kolaylaşır. Travel sistem bebek arabası en uygun model ve alternatiflerini tek tek inceleyebilirsiniz. Piyasada bulunan travel sistem bebek arabası markaları ve ürünlerini bütçenize ve isteklerinize göre değerlendirebilirsiniz. Ana kucağı ile beraber satılan bebek arabaları uzun süre kullanabileceğiniz fonksiyonel ürünlerdir. En kullanışlı travel sistem bebek arabası seçeneklerini tercih ederken bebeğinizin ve sizin eşyalarınızı alabilecek büyük bir sepeti olması, kolay katlanıp açılması ve tente genişliğinin uygun olmasını kriterlerinize ekleyebilirsiniz. Travel sistem bebek arabası kampanya ve indirimlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede travel sistem bebek arabası uygun fiyatlı seçeneklerini değerlendirerek bebeğiniz için en iyisini bulabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Travel sistem bebek arabası kullanıcı yorumları hem fiyat hem de ürün kalitesi hakkında size bilgi verir. Bebek arabası fiyatları set halinde olmasına ve arabanın özelliklerine göre değişir. İndirimli travel sistem bebek arabası alternatiflerini takip etmek için, araba almaya karar verir vermez araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm modeller farklı detaylarla birbirinden ayrılır. Yaylı travel sistem bebek arabası çeşitlerinde ekstra olan amortisörlü yay sistemi kullanılmasıdır. Amortisör sayesinde bebek arabasını kapatıp açmak çok kısa sürer. Bu sayede bebeğiniz kucağınızdayken arabayı açmak için fazla çaba sarf etmezsiniz. Aynı zamanda bebeğinizi gezdirirken yumuşak ve ergonomik tutma koluyla rahat edersiniz. Travel sistem bebek arabası tavsiye edilirken kişisel tercihlere göre bilgi verilir. Siz de kendi beklentilerinize uygun olan bir arabayı seçmek için bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bütçenize, tarzınıza ve hayal ettiğiniz modele karar verebilirsiniz. Uzun vadede kullanışlı bir ürün olduğunu düşünerek tercihinizi yapabilirsiniz. En ucuz bebek arabası travel sistem Akakçe’de fiyat karşılaştırmalı olarak sıralanır. Beğendiğiniz travel sistem bebek arabası ve 3 tekerlekli bebek arabası çeşitlerini inceleyerek bir tıkla satın alabilirsiniz.