Baby Turco Bebek Bezi

Baby Turco Bebek Bezi Fiyatları

297 farklı Baby Turco Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Sleepy Bebek Bezi Baby Turco Bebek Bezi Molfix Bebek Bezi Prima Bebek Bezi Goon Bebek Bezi Önlem Bebek Bezi

Aktüel Broşürlerden Baby Turco Bebek Bezleri

  • Baby Turco Bonus Paket Bebek BeziÇağrı Hipermarket 199,95 TL
  • Baby Turco Jumbo Bebek Bezi No:2 42 AdetMetro 53,50 TL
  • Baby Turco Ultra Paket Doğadan Bebek Bezi ÇeşitleriBizim Toptan 169,90 TL
  • Baby Turco Jumbo Bebek Bezi Çeşitleri 4'lüCarrefourSA 199,90 TL

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 Numara5 Numara6 NumaraCırtlıKülotSleepy NaturalSleepy Bio Natural100 - 150 TL 150 - 250 TL MayoSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Baby Turco Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Baby Turco Türü Beden SatıcıToplam 80 satıcı. Ürün Puanı

Baby Turco Islak MendilBaby Turco Bebek Bakım Örtüsü

Baby Turco Bebek Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Baby Turco Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Baby Turco Bebek Bezi

Bebek bezleri, bebeklerin belirli bir yaşa gelene kadar tuvalet ihtiyaçlarını karşılamaları adına tasarlanan bebek bakım ürünleri içerisinde yer alır. Ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen bebek bezlerini satın alırken ürün özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Yüksek emiş gücüne sahip Baby Turco bebek bezi, hem bez adedinden tasarruf etmenize yardımcı olur hem de bebeğinizin altının uzun süre kuru kalmasını sağlar. Nem ve ısı, bebeğinizde pişik ve tahriş gibi cilt problemlerine sebep olabilir. Bebek bezleri kilogram bazında birkaç farklı numaraya ayrılır. Markanın bez çeşitleri bebeğinizin hassas cildine uyum sağlayan materyallerden üretilir. Baby Turco bebek bezi 1 numara, 2-5 kilogram aralığında kiloya sahip bebekler için uygundur. Gün içerisinde düzenli periyotlarda bebeğinizin altını kontrol etmeli, bez değiştirme vakti geldiğinde bezi bebeğinizin üzerinde uzun süre tutmamalısınız. Bez değişimi sırasında ıslak mendil, kuru mendil ve pişik kremi çeşitleri gibi diğer hijyen ve bakım ürünlerini yanınızda bulundurarak etkin bir temizlik elde edebilirsiniz. Baby Turco bebek bezi kullananlar tarafından yazılan yorumları inceleyebilir, kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Baby Turco Bebek Bezi Modelleri

Baby Turco bebek bezleri, 1-7 aralığında numaralara ayrılır. Bu numaralar, bebeğinizin kilosuna yönelik boyut seçeneklerine işaret eder. 24, 38, 50 ve 60 gibi birçok adet seçeneği bulunan bebek bezlerinin tasarımında bulunan yüksek emiş gücü ile bebeğinizin altının uzun süreler boyunca kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Baby Turco bebek bezi 7 numara, 16 kilogram ve üzeri bebekler için uygundur. Alkol, paraben ve parfüm içermeyen Baby Turco bezlerin ıslaklık göstergesiyle bebeğinizin altını açmadan bezin doluluk oranını öğrenebilir, pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Markanın bezlerinin tüm yüzeyleri katkı maddesi içermez ve hassas yapısı sayesinde bebeğinizin cildi diye mükemmel bir uyum sağlar. Böylelikle pişik ya da tahriş gibi cilt rahatsızlıklarına karşı önleminizi alabilirsiniz. Bebek bezleri, sızdırmaz özelliğe sahip materyallerden üretilir ve bebeklerin en hareketli oldukları anlarda bile güvenli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Baby Turco bebek bezi 5 numara gibi farklı numaralar üzerinden kullanıcılara sunulan bezlerin külot bez seçenekleri, kolay giydirme ve çıkarabilme özelliği sayesinde hareket halinde olan bebekleri ebeveynleri tarafından tercih edilebilir. Ayrıca külot bezler, zıbın gibi kıyafetleri giydirdiğinizde dahi bebeğinizin hareket kabiliyetinin kısıtlanmamasına yardımcı olur.

Baby Turco Bebek Bezi Fiyatları

Baby Turco bebek bezi fiyatları paket içeriği ve numara gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Paket içerisindeki bez adedi, bebek bezlerinin fiyatını etkileme konusunda önemli bir kriterdir. Markanın bebek bezlerinin ıslaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altını açmadan bezin doluluk ve ıslaklık oranını öğrenebilir, yüksek emiş gücü sayesinde bebeğinizin altının 14 saate kadar kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle bez değiştirme sürelerini uzatabilir, bez adedi konusunda tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz. Uzun süre değiştirilmeyen bezler, bebeklerinizin bez ile temas eden bölgelerinde tahriş ve pişiğe sebep olabilir. Nem ve ısı sonucu ortaya çıkan tahrişler, bebeğinizin rahatsız eder. Baby Turco bebek bezi 4 numara, 8-14 kilogram aralığındaki bebekler için özel olarak tasarlanır. Çok sıkı bezler bebeğinizin bel ve kasık bölgesini rahatsız ederek hareket kabiliyetinin önlenmesine sebep olurken, çok bol bezler ise kayma ve sızdırma gibi problemlere davetiye çıkarabilir. Siz de akakce.com’un kullanıcıları ile buluşturduğu Baby Turco bebek bezi en ucuz fiyatlarına göz atabilir, birçok farklı numara ve adet sayısına sahip ürünler içerisinden ihtiyacınız olan modeli satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Baby Turco Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilecekler

Bebekler yaklaşık 3 yaşına kadar tuvalet ihtiyaçlarını bebek bezleri üzerinden karşılar. Ebeveynlerin bebek bakımı konusunda en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan bebek bezleri, bebeklerin hassas ciltlerine yönelik tasarlanmalıdır. Yumuşak dokusu ve yüksek emiş gücüne sahip Baby Turco bebek bezi 3 numara, 5-9 kilogram aralığındaki bebeklere uygunluk gösterir. Bebekler, fiziksel olarak hızlı gelişim gösterdiklerinden dolayı, yeni bir bebek bezi satın alacağınız zamanlarda bebeğinizin kilosunu bilmeniz gerekir. Sıkı bezler bebeğinizi rahatsız eder ve bol bezler ise bebeğinizin bel bölgesinden kayarak sızıntı gibi durumlar ortaya çıkarabilir. Bebek bezlerinin yan kısımlarında bulunan cırt cırtlı bölümleri bebeğinizin belinden iki parmak boşluk kalacak şekilde bebeğinize giydirebilirsiniz. Hareketli bebeklerin bezlerini değiştirirken bazı zamanlar bez değiştirme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Bez değişim sürecinde bebeğinizle konuşarak ya da ona oyuncak vererek bez değiştirmeyi eğlenceli bir hale getirebilir, alt temizleme için gerekli malzemeleri yanınızda bulundurarak ihtiyacınız olan ürünleri elinizin altında tutabilirsiniz. Baby Turco bebek bezi 2 numara gibi farklı numara seçenekleri sahip olan bebek bezleri içerisinden bebeğinizin kilo ve boyuna yönelik bebek bezini bulabilir, bebeğinize tuvalet eğitimi öncesi gerekli bakımı sağlayabilirsiniz.

Baby Turco Bebek Bezi İndirimleri

Ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bebek bakım ürünlerinden biri olan bebek bezleri, bebeklerin hassas ciltlerine yönelik üretilir. Kullanılmayan bezler mutlaka kendi paketi içerisinde saklanmalıdır. Böylelikle bez üzerinde leke ya da toz gibi unsurlar olmadan hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz. Uzun yolculuklar için 60’lı ya da 32’li paket seçeneklerini inceleyebilir, mayo bez seçenekleri ile bebeğinizle birlikte yazın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Baby Turco bebek bezi 6 numara külot bez seçeneklerinin bel bölgesinde bulunan lastik sayesinde bezi bebeğinize külot gibi giydirebilir, pratik bir bez değişim süreci elde edebilirsiniz. Bebek bezleri alkol, paraben ve parfüm gibi katkı maddeleri içermemelidir. Bu tür kimyasal bileşenler bebeğinizin en hassas bölgelerine temas ettiği takdirde cilt problemlerine sebebiyet verebilir. Bez değişimlerinde ıslak mendil, kuru mendil, atık bez torbası, pişik kremi ya da merhemi de yanınızda bulundurmanız gerekir. Bezler tek kullanımlıktır ve bu yüzden yıkanabilme özelliğine sahip değildir. Siz de Baby Turco bebek bezi yorumlarını inceleyerek kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimleri baz alarak ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Baby Turco Bebek Bezi En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Bebekler 2-3 yaşlarına kadar tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak adına bebek bezlerine ihtiyaç duyar. Ebeveynlerin bebek bakımı konusunda demirbaş ürünlerinden biri olan bebek bezleri, yüksek emiş güçleri ve konforlu yüzeyleri sayesinde bebeğinizin gün boyunca ve uyku sürelerinde rahat etmesini hedefler. Baby Turco’nun hassas ciltli bebekler için özel olarak ürettiği bezler 1-7 aralığındaki numaralar üzerinden satışa sunulur. Bazı bebekler alt değiştirme süreçlerini sevmeyebilir. Bez değişimi eğlenceli bir hale getirmek adına renkli çıngırak çeşitlerini inceleyebilir, bez değişimi esnasında bebeğinizle konuşarak dikkatini size vermesini sağlayabilirsiniz. Bebek bezleri, bebeklerin en hassas bölgeleri ile temas ettiklerinden dolayı katkı maddesi içermemelidir ve yumuşak bir yapıya sahip olmalıdır. Baby Turco bebek bezi 3 numara gibi farklı numara seçenekleri sahip olan markanın bezleri paraben, alkol ve parfüm gibi katkı maddeleri içermemesinin yanı sıra emici tanecikli yüzeyi sayesinde bebeğinize uzun bir süre boyunca kuru bir hissiyat sağlar. Bebek bezlerinin 32’li, 44’lü, 50’li ve 64’lü gibi paket seçenekleri arasından ihtiyaç duyduğunuz adet ve boyuttaki bezi kolaylıkla bulabilirsiniz.