Prima

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi

En Popüler 9. Bebek Bezi (4 yorum)
Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi
Paket seçenekleri:

47 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

934,00 TL Ücretsiz kargo 8,65 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce Stokta 7 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/AKSE TİCARET

Ürün Özellikleri: 5 Numara, Prima Premium Care, Cırtlı, 11-18 kg... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
799,00 TL21.11.2023

En Ucuz Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (34)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 108 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 934,00 TL 8,64 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Prima Bebek Bezleri
Benzer Ürünler

Prima Premium Care 5 108

Prima Premium Care 5 108 adetli paket Prima uzmanlığının ipeksi yumuşaklık sağlayan ve bebek cildinde 5 yıldızlı koruma sunan bebek bezi serisidir. Bebeklerin belli bir süre en önemli ihtiyaçlarından biri olan bebek bezini gelişmiş özelliklerle sunan Prima Premium Care 5 108 adetli seri, ebeveynlerin güvenle tercih ettiği ürünler arasındadır. Bebeklerin hassas ciltleri göz önüne alınarak hazırlanan Prima Premium Care 5 108, süper emici formu ile bebeklerin gün boyu kuru kalmasına olanak sağlar.

Verdiği rahatlık, sağladığı kuruluk ile bebeklerin büyüme dönemlerini konforlu geçirmelerine katkıda bulunur. Kesintisiz gece uykusunun bebekler için önemi düşünüldüğünde Prima Premium Care 5 108 bebek bezinin işlevi daha da dikkat çeker. Bu bakımdan hem bebeklerin ihtiyacını karşılayan hem de ebeveynlere kolaylık sunan Prima Premium Care 5 108 adetli seri geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir.

Prima Premium Care 5 108

Prima Premium Care 5 108 Teknolojisi

Prima bebek bezi Premium Care 5 beden 108 adet sunan seri yeni nesil teknolojilerle üretilir. Prima'nın geliştirdiği 3 kanallı emici sistem sayesinde sıvı hızlıca emilir ve bebeğinizin cildi daha kuru kalır. Prima Premium Care 5 108 bezinde bulunan bu sistem sızdırmaların önlenmesine yardımcı olarak bebeğinizin cildini rahatsız eden nemden korur. Ayrıca havayı dolaştırarak cildin nefes almasına imkan tanıyan mikro gözenekli yapıya sahip olan Prima Premium Care 5 108 bezler pişik riskini azaltır, cilt sağlığını destekler.

Hareketli bebekler düşünülerek üretilen esnek yan bantlar ve bel lastiği ile tasarlanan Prima Premium Care bebek bezleri bebeğinizin her hareketine uyum sağlar, bezin yerinde kalmasını garantiler. Yumuşak iç dokusu ve pamuksu dış yüzeyi ile bebeğinizin cildine nazik bir dokunuş sağlar. Prima Premium Care 5 108 özel olarak geliştirilen göstergesi sayesinde bebeğinizin bezinin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Prima Premium Care 5 108 Bez

Prima Premium Care 5 108 Nasıl Kullanılır?

Prima Premium Care 5 108 adet içeren paket kullanımı bebeğinizin konforu ve rahatlığı için oldukça önemlidir. Bebek bezinin doğru kullanımı için bezin ön kısmının bel bölgesine gelmesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanında Prima Premium Care 5 108 bezin arka kısmında bulunan kanatlara dikkat ederek kanatların üst üste binmemesi ve düzgün bir şekilde açılması için bezi mutlaka esnetmelisiniz. Böylece bebeğinizin hareketlerinde sızdırmalar engellenir. Sonrasında bezi yerleştirirken iç kenarları hafifçe dışa doğru katlayarak bebeğinizin bacaklarının arasına daha iyi oturmasını sağlayabilirsiniz.

Prima Premium Care 5 108 yorumlar kısmında da vurgulanan bu adım bebeğinize daha fazla hareket alanı sunarken sızdırmalara karşı ekstra koruma da sağlar. Bez bağlamayı tamamlarken yapışkan bantlarını bel kısmına iyice yapıştırarak sabitleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bantların çok sıkı ya da gevşek olmamasıdır. Çok sıkı bağlanan Prima Premium Care 5 108 bez bebeğinizin hareket etmesini zorlaştırabilir, cilt tahrişlerine sebep olabilir. Bunun yanında gevşek bağlanan bez de sızdırmalara neden olabilir.

Prima Premium Care 5 108 Desen

Prima Premium Care 5 108 Avantajları Nelerdir?

Prima Premium Care 5 numara 108 adet bebek bezi özellikleri ve geliştirilen teknolojisi sayesinde birçok avantajı da beraberinde getirir. Prima Premium Care 5 108 bebek bezinin üstün emiciliği bebeğinize gece boyunca koruma sağlar. Böylelikle bebeğiniz geceleri rahat ve huzurla uyuyabilir. Prima Premium Care 5 108 bez kuru kalma özelliği ile gün içinde sık bez değiştirme ihtiyacının da önüne geçer. Bezin bir diğer önemli avantaj ise cildi tahriş etmeyen yapıya sahip olmasıdır.

Prima Premium Care 5 108 hassas ciltler için özel olarak tasarlandığından yumuşak dokusu ile bebeğinizin cildini korur. Bezin iç yüzeyinde yer alan nem tutucu katman sıvının hızla emilerek ciltle temasını en aza indirger. Böylece pişik gibi istenmeyen durumların önüne geçilir. Prima Premium Care 5 108 bezin esnek yan bantları, bel kısmında bulunan özel bant sistemi bebeğinize tam anlamıyla uyum sağlar. Bu sayede bebeğinize hareket özgürlüğü sunar ve aynı zamanda sızıntıları engeller.

Prima Premium Care 5 108 Dokusu

Prima Premium Care 5 108 Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prima Premium Care bebek bezi seçimi yaparken dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler bulunur. Bu faktörler bebeğinizin sağlığı ve konforu için oldukça önemlidir. Prima Premium Care 5 108 satın alma kararında değerlendirmeniz gereken noktalar aşağıdaki gibidir:

 • Prima Premium Care 5 108 bezin bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun bedende olduğundan emin olmalısınız.
 • Bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlamak için doğru bedeni seçmeniz önemlidir.
 • Bebek bezlerinde emicilik önemli bir özelliktir.
 • Bu nedenle Prima Premium Care 5 108 fiyat aralığını değerlendirirken bu serinin yüksek emicilik kapasitesini de göz önünde bulundurmalısınız.
 • Prima Premium Care 5 108 satın alma kararında bezin yumuşaklık ve esneklik derecesine de göz atmalısınız.
 • Prima Premium Care bezleri ultra yumuşak dokusu ve esnek yan bantları sayesinde bebeğinizin cildine nazikçe uyar ve rahatsızlık hissi yaşatmaz.

Bu özelliklere dikkat ederek ve Prima Premium Care 5 108 indirim dönemlerini takip ederek hem bebeğinizin ihtiyacına hem de bütçenize uygun bebek bezini satın alabilirsiniz.

Prima Premium Care 5 108 Kanatlar

Prima Premium Care 5 108 Artı ve Eksi Özellikleri

Premium Care 5 108 kullanımlık bebek bezi, ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip bir üründür. Prima Premium Care 5 108'li bebeğinizin cildine zarar vermeden rahatlık sunmak ve sizin için de kullanım kolaylığı yaratmak amacıyla tasarlanır. Prima Premium Care 5 108 bebek bezi serinin özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Ultra emici tabakaya sahip olan Prima Premium Care 5 108 sızdırmayı önleme konusunda yüksek performans sergileyerek bebeğin cildinin kuru kalmasını sağlar.
 • Bezin içeriğinde kullanılan malzemeler hassas ciltlere özel seçildiğinden bebeğinizin cildinde tahriş yaratma riski düşüktür.
 • Bezde bulunan esnek yan bantlar bebeğinizin hareket etmesini kolaylaştırarak daha fazla rahatlık ve konfor sağlar.
 • Ayrıca Prima Premium Care 5 108 esnek bel lastiği sayesinde de bezin tam oturmasına yardımcı olur, böylece sızdırmalara karşı ekstra koruma sunar.
 • Prima Premium Care 5 108 hava alabilen dış katmana sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeğinizin cildi nefes alabilir, pişik oluşumu azalabilir.
 • Hızlı emici özelliğe sahip olan Prima Premium Care 5 108 ile bebeklerin cildi her zaman kuru ve rahat kalır.
 • 11-18 kg civarında olan bebekler için kullanılabilir. Bu kritere uygun olmayan bebeklerde kullanılmaması eksi bir özelliktir.

Prima Premium Care 5 108 Fiyatları

Prima Premium Care 5 108 fiyatları paket boyutlarına ve içerdiği bez sayısına göre farklılık gösterir. Bebek bezini fiyat aralığı ile değerlendirirken emicilik, sızdırmama ve kuru kalma özelliklerini de mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu özelliklere sahip bebek bezi gün içinde sık bez değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Prima Premium Care 5 108 bebek bezi de bu bakımdan bütçe dostu bir kullanıma sahiptir. Sıvıyı emerek bebeğinizin cildinin uzun süre kuru kalmasını ve yan bantları ile sıvının dışarı sızmamasını sağlayan Prima Premium Care 5 108 sayesinde bebeğinizin altını gün içinde sık değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Prima Premium Care 5 108 en ucuz fiyat aralığını seçmek için de ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapmaya ve indirim dönemlerini takip etmeye dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin büyüme süreci düşünülerek tasarlanan Prima Premium Care 5 108, sahip olduğu özelliklerle tuvalet eğitimi öncesindeki süreci bebeğinizle birlikte keyifle geçirmenizi sağlar. Bebeğiniz için emici ve kaliteli bir bebek bezi arıyorsanız Prima Premium Care 5 108 adetli paketi tercih edebilirsiniz.

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi Fiyat Analizi

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi Özellikleri

Beden:   5 Numara
Seri:   Prima Premium Care
Türü:   Cırtlı
Kg:   11-18 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

5 Numara Bebek Bezi Cırtlı Bebek Bezi Prima Premium Care Bebek Bezi

Ortalama Puan
4.4 22 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek Bezi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek BeziPrima Premium Care 4 Numara Maxi 126'lı Bebek BeziPrima Aktif 5 Numara Junior 116'lı Bebek BeziPrima Premium Care 2 Numara Mini 120'li Bebek Bezi
 Prima Premium Care 5 Numara Junior 108'li Bebek BeziPrima Premium Care 4 Numara Maxi 126'lı Bebek BeziPrima Aktif 5 Numara Junior 116'lı Bebek BeziPrima Premium Care 2 Numara Mini 120'li Bebek Bezi
Fiyat 934,00 TL
47 satıcı
936,00 TL
51 satıcı
749,90 TL
33 satıcı
769,41 TL
26 satıcı
Popülerlik9. Popüler Bebek Bezi3. Popüler Prima Bebek Bezi5. Popüler Prima Bebek Bezi-
Ortalama Puan4 yorum2 yorum28 yorum-
Birim Fiyat8,65 TL/adet 7,43 TL/adet 6,46 TL/adet 6,41 TL/adet
TürüCırtlıCırtlıCırtlıCırtlı
Beden5 Numara4 Numara5 Numara2 Numara
SeriPrima Premium CarePrima Premium CarePrima AktifPrima Premium Care
Kg11-18 kg9-14 kg11-16 kg4-8 kg