Arama Takip Listem Sepetim
Sleepy

Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez

(7 yorum)
Paket seçenekleri:

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

209,99 TL Ücretsiz kargo2,62 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 06:40Stokta 100+ adet3 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/Sleepy

Ürün Özellikleri: Külot, 6 Numara, Sleepy Natural, 15-25 kg... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Sleepy Sensitive 90 Yaprak 24'lü Paket Islak Mendil
Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez+Sleepy Sensitive 90 Yaprak 24'lü Paket Islak Mendil
Pttavm477,00 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Sleepy.com.tr247 TL

Tüm fiyatlar (25)

Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 80 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim fiyat en ucuz209,99 TL2,62 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Sleepy Bebek Bezleri
Benzer Ürünler

Sleepy 6 Numara Külot Bez

Bebeklere benzersiz konfor sunan Sleepy 6 numara külot bez annelere çocuk bakım sürecinde büyük bir kolaylık sağlar. Pamuk gibi yumuşak yapı ile üretilen Sleepy 6 numara külot bebek bez vücuda tam oturan kalıplarıyla beklentileri olumlu yönde karşılamayı başarır.

Bebek bezi Sleepy 6 numara; esnek yan bantları, ekstra kuruluk tabakası, nefes alan iç tabakasıyla hijyeni en üst düzeye çıkarır. Doktorların tavsiyelerine göre geliştiren, üretilen Sleepy 6 numara külot bez kaliteli yapısı, kullanışlı formu ile mükemmel bir bakım süreci amaçlar.

Pratik tasarım, pişik oluşumunu engelleyen tabaka Sleepy 6 numara külot bez modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen Sleepy 6 numara külot bez bu anlamda büyük beğeni toplar.

Ebeveynler çocukların bakımı için gerekli olan ürünlerinin seçimin oldukça titiz davranmaya özen gösterir. Yüksek kalitesiyle dikkat çeken Sleepy 6 numara külot bez içeriğinde ise alkol, lateks ya da klorlu beyazlatıcı yer almaz.

Sleepy natural 6 numara külot bez doğal kauçuk lateks, sızdırmayan külot model, koku emici yüzey yapısı sayesinde bebeklerin gün boyu hareket kabiliyetini sınırlamadan özgürce oyun oynamalarına olanak tanır. Natural yapı, emici jel taneciklerine sahiptir.

Dermatolojik olarak test edilen ürün ayrıca IPSOS 2018 testi sonuçlarına göre her 10 anneden 9’nun ilk tercihleri arasına girmeyi başarır. Konfor sunan Sleepy 6 numara külot bez temizleme esnasında ciltten kolayca silinir. Siz de en değerli varlığınız için Sleepy 6 numara külot bez tasarımlarını deneyebilir, memnuniyetinize göre ürünü keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sleepy 6 Numara Külot Bez Genel Görünüm

Hijyenik Sleepy 6 Numara Külot Bez Özellikleri

Uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilen Sleepy 6+ numara külot bez fark yaratan özellikleriyle dikkat çeker. Ebeveynlerin güvenle kullanmayı tercih ettiği Sleepy 6 numara külot bez özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • 15 kg ya da üstü ağırlığa sahip bebekler için kullanıma uygun olan Sleepy 6 numara külot bez birinci kalite pamuk malzemeden üretilir.
 • Sleepy 6 numara külot bez saf su ile dokunan yüzey yapısıyla dikkat çeker. Saf su dokuma ile üretilen Sleepy 6 numara külot bebek bezi Türkiye’de bu teknolojinin kullanıldığı ilk ve tek üründür.
 • Dokuma özelliği sayesinde kumaş; daha yumuşak, esnek ve hacimli olur. Böylece Sleepy bebek bezi 6 numara külot bez rahatsızlık vermez ve yüksek konfor sunar.
 • Sleepy natural 6 numara xlarge 80'li ekonomik ambalajıyla sıkça tercih edilir.
 • Sleepy 6 numara külot bez esnek, dalgalı tasarıma sahip yan kulak bantlarıyla bebeklere hareket ederken annelere de alt değiştirirken kolaylık sunar. Dalgalı yan yüzey cildi tahriş etmez. Ayrıca boşluklu tasarım güçlü hava akışı sağlar.
 • Sleepy 6 numara külot bez bambudan elde edilen emici liflere sahiptir. Emici lifler sıvı alt tabakaya hızlı bir şekilde aktarmaya yardımcı olur. Böylece cilt gün boyu kuru ve temiz kalır.
 • Külot tasarım pratik kullanımıyla dikkat çeker. Bu özellik sayesinde ebeveynler bebek bezini daha kolay bir şekilde değiştirebilir.
 • Alkol, paraben, SLS içermeyen özel formül ile dikkat çeken Sleepy 6 numara külot bez ince ayrıntılara sahip tasarım detaylarıyla da oldukça kullanışlıdır.
 • Islaklık emici iç tabaka 12 saat boyunca koruma sağlar.

Sleepy 6 Numara Külot Bez Artı ve Eksi Özellikleri

Sleepy 6 numara külot bez 80 adet kullanıcılar için bazı olumlu ve olumsuz özelliklere sahiptir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Boydan boya emici yüzey yapısı, sıvının tek bir noktada toplanmasına engel olur. Ayrıca eğlenceli ambalajları yine modelin sevilen özellikleri arasında yer alır.
 • Sleepy 6 numara külot bez içinde 80 adet ürün bulunur. Son derece tatmin edici, uzun süreli kullanım sağlayan Sleepy 6 numara külot bez ekonomik fiyatıyla kullanıcıların satın almasını olumlu yönde etkiler.
 • Kokuyu hapseden emici tanecikler, sızdırmayı önleyen bambu tabaka tasarım ve ergonomik olarak son derece avantajlı bir kullanım sağlar.
 • Tekstil dokulu ön bant özelliği modeli benzerlerinden ayırır. Yetişkinlere göre çok daha hassas ve narin olan bebek cildi, Sleepy bebek bezi 6 numara külot bez ile gün serin ve ferah kalabilir.
 • Renklendirici içermeyen iç yüzey, sarı renkli ıslaklık göstergesi tasarımı benzerlerinden ayırır. Annelere pratik kullanım sağlamak amacıyla geliştiren renkli ıslaklık göstergesi, bezin doluluk oranını gösterir bu sayede anneler alt değiştirme zamanının geldiğini kolayca anlayabilir.
 • Külot şeklindeki tasarım klasik bez kullanmaya alışan ebeveynler için bazen dezavantajlı bir durum yaratabilir.

Sleepy 6 Numara Külot Bez ile Sleepy Sensitive 4 Numara Arasındaki Farklar

Sleepy bebek bezi 6 numara külot bez ile Sleepy Sensitive 4 numara arasında bazı farklar bulunur. Sleepy natural 6 numara xlarge 80'li külot bez paket içinde 80 adet olarak satılır. Bu özelliği ile model çok sevilir.

Sleepy 6 numara külot bez tasarımında göbek bölgesindeki sertliği engelleyen dokulu ön bantlar bulunur. Bu özellik bebeklerin hareket kabiliyetlerine sınırsız özgürlük sunar. Sensitive 4 numara ise paket içinde 30 adet olarak satılır. Sensitive tasarım olarak bantlara sahip değildir. Lastikli Sensitive 4 numara ergonomik olarak da diğer üründen farklıdır.

Sleepy 6 Numara Külot Bez Yorumları

Sleepy 6 numara külot bebek bezi kullanıcı yorumları incelendiğinde Sleepy 6 numara bebek bezinin ebeveynlerin beğenisini kazandığı anlaşılabilir. Boydan boya emici iç tabaka kullanıcı yorumlarında ön plana çıkar.

Sleepy 6 numara külot bez tercih eden ebeveynler yapışkan bantların defalarca açılıp kapanmasında rağmen özelliklerini kaybetmemesinden övgüyle bahseder. Sıvı gösterge bildirimi kullanıcılara büyük kolaylık sağlar.

Annelik heyecanını ilk kez yaşayanların hayatını kolaylaştıran renkli sıvı bildirim göstergesi çok sevilir. Kullanıcı analizlerinde Sleepy 6 numara külot bezlerin olumlu olarak değerlendirilmesinde pek çok faktör bulunur.

Bu etkenlerin başında 80 adet ekonomik ambalajlarda üretilmesi gelir. Kullanıcı değerlendirmelerinden annelerin favorisi olan Sleepy 6 numara külot bez, bu anlamda geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Saf suyla dokuma özelliği sayesinde Türkiye'de bir ilke imza atan Sleepy, bebek sağlığını her şeyin üstünde tutarak annelerden tam not almayı başarır.

Sleepy 6 Numara Külot Bez Fiyatları

Sleepy 6 numara külot bez fiyatları erişilebilir olmasıyla büyük ilgi görür. Bütçe sarsmayan etiket fiyatıyla fark yaratan Sleepy 6 numara külot bez bu anlamda geniş kullanıcının kitlesinin öncelikli tercihleri arasında yer almayı başarır.

Yüksek kalitesi ve performansı, modeli bebek bezinde vazgeçilmez yapar. Siz de uygun fiyatlarla Sleepy külot bezi satın alarak, gün boyu bebeğinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Sleepy 6 numara külot bez en ucuz seçenekler için fiyat karşılaştırması yapabilir ve en iyi fiyata ulaşabilirsiniz.

Kısa bir araştırma yaparak Sleepy 6 numara külot bez 80 adet en ucuz nerede öğrenebilirsiniz. Uzun yıllar bu alandaki tecrübesini kanıtlayan başarılı marka hem bebeklerin hem de annelerin bir numaralı ortak tercihleri arasında yer alır. Sleepy 6 numara külot bez fark yaratan tasarımıyla kullanışlı ve ekonomik olduğunu kanıtlar. Erişilebilir fiyat ve kalitesi ile Sleepy 6 numara külot bez modelini güvenle kullanabilirsiniz.

Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez Fiyat Analizi

Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Sleepy Natural 6 Numara XLarge 80'li Külot Bez Özellikleri

Külot:
Beden:   6 Numara
Seri:   Sleepy Natural
Kg:   15-25 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.425 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ES23 yorum
  115 beğeni
  Ezgi S.Ankara4 Aralık 2020
  pişik yapmaması konusunda üründen memnunum ama çok nadir de olsa bazılarında sızma yaptı. Şu an çocuğuma sadece geceleri kullanıyorum, gece çiş yapmadığında ve ertesi gece o bezi tekrar kullandığımda kesinlikle sızma yapıyor.
 • MS1 yorum
  1 beğeni
  Mesut S.17 Ağustos 2020
  Kolay SiparişKırmızıbeyazz
  Ürün zamanında geldi. Teşekkürler
 • RY2 yorum
  2 beğeni
  Recep Y.16 Ağustos 2020
  Kolay SiparişJoker Baby
  Beklediğim gibi zamanında teslim edildi. memnunum teşekkürler.
 • MB2 yorum
  2 beğeni
  MURAT B.22 Haziran 2020
  Kolay SiparişHappy Avantaj
  çok iyi. hizmet, satıcı harika. ürün süper
 • İA5 yorum
  3 beğeni
  İSA A.İstanbul20 Haziran 2020
  Kolay SiparişHappy Avantaj
  Teşekkürler, sleepy kaliteli ürünler yapıyor.