Evy Baby Bebek Bezi

Evy Baby Bebek Bezi Fiyatları

222 farklı Evy Baby Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Prima Bebek BeziPrima Bebek Bezi Molfix Bebek BeziMolfix Bebek Bezi Sleepy Bebek BeziSleepy Bebek Bezi Baby Turco Bebek BeziBaby Turco Bebek Bezi Evy Baby Bebek BeziEvy Baby Bebek Bezi Goon Bebek BeziGoon Bebek Bezi

adet En Ucuz Evy Baby Bebek BezleriTümü

Fiyatı Düşen Evy Baby Bebek Bezleri

Satıcı Marka (1)5 NumaraKülotSleepy NaturalMayoYıkanabilir

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Evy Baby

Markası Evy Baby Kolay Sipariş SatıcıToplam 110 satıcı. Beden Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Evy Baby Islak Mendil

En Popüler Evy Baby Bebek Bezleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Bebek Bezi & Islak Mendil

Evy Baby Bebek Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Evy Baby Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Evy Baby Bebek Bezi hangileri?

Bugün Akakçe'de 222 farklı model arasında

adet en ucuz Evy Baby Bebek Bezi hangileri?

Evy Baby Bebek Bezi

Bebek bezleri, tuvalet eğitimi öncesinde bebeklerin tuvalet ihtiyacını karşılamaları için ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler içerisinde yer alır. Bebek bezleri birkaç farklı numara üzerinden kullanıcılara sunulur. 1 ve 6 aralığında numaralara ayrılan Evy Baby bebek bezi, kilogram bazında bebeğiniz için uygun bezi bulmanıza yardımcı olur. Bebekler hızlı bir şekilde gelişim gösterdiklerinden dolayı bez satın alacağınız zamanlarda bebeğinizin kilo takibini yapmanız gerekir. Evy Baby bebek bezi özellikleri içerisinde yer alan emicilikle, bebeğinizin altının daima kuru kalmasını sağlayabilir, pişik gibi durumlara karşı önleminizi alarak bebeğinizin rahat hareket etmesine ve kaliteli bir uyku süreci geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Evy Baby bebek bezi 6 numara gibi farklı numaralara sahip olan bezleri değiştirirken ıslak mendil, atık bez poşeti ve pişik kremi gibi diğer bakım eşyalarını da yanınızda bulundurarak kolay bir bez değişim süreci elde edebilirsiniz. Evy baby bebek bezi yorumlarını inceleyerek kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, dilediğiniz bebek bezini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi Özellikleri ve Modelleri

Bebek bezleri, bebeklerin fiziksel gelişimi sırasında tuvalet ihtiyaçlarını karşılamaları adına ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. 1 ve 6 aralığında bulabileceğiniz bebek bezleri içerisinde bebeğinizin kilosuna uygun bir numara tercih etmelisiniz. Evy Baby bebek bezi 4 numara, 7-14 kilogram aralığındaki bebekler için uygun boyutlara sahiptir. Bezlerin bel bölgesinin yan kısımlarında bulunan cırt cırtlar, bebeğinizin belini sararak hareket halindeyken bezin düşmesini ya da açılmasını engeller. Bebek bezleri, bebeklerin hassas ciltlerine uyum sağlayacak materyallerden üretilerek gün boyunca ve uyku sürelerinde bebeğinizin konforlu hissetmesini hedefler. Bebeğinizin altını değiştirirken kirli bezi çıkardıktan sonra bebeğinizin bez bölgesini bebekler için özel olarak üretilen ıslak veya kuru mendil yardımıyla nazikçe temizleyebilirsiniz. Bebek kremi ürünlerini bebeğinizin altını iyice temizledikten sonra bezin temas ettiği bölgelere sürerek; pişik ve tahriş gibi cilt rahatsızlıklarına karşı önleminizi alabilirsiniz. Ayrıca bebek kremlerinin belirli modelleri bebeğinizin bez bölgesinin yanı sıra yüzünde ve vücudunda da kullanabilir özelliklere sahiptir. Evy Baby bebek bezi incelemelerine göz atarak ürün hakkında aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilir, kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik bebek bezini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi Kampanyaları

Bebek bezi seçimlerinde bezlerin üretiminde kullanılan materyallere dikkat etmeniz gerekir. Bezler direkt olarak bebeğinizin cildine temas eder ve sürtünme dolayısıyla uzun süre değiştirilmeyen bezlerin değdiği yerlerde tahriş ve pişik görülebilir. Bebeğinizin cildine nefes aldıran Evy Baby bebek bezi 3 numara, 4-9 kilogram ağırlığındaki bebekler için uygundur. Bebekler, 2 ya da 3 yaşına kadar bebek bezi yardımıyla tuvalet ihtiyaçlarını giderirler. Bebek bezi çeşitlerinin 240 gibi yüksek adetli paket seçeneklerini uzun yolculuklarda ya da tatillerde kullanım amacıyla tercih edebilirsiniz. Bezler 1-6 numara aralığında kullanıcılara sunulur ve deniz ya da havuz kullanımı için üretilen bez modellerine de rastlamak mümkündür. Mayo bez olarak adlandırılan bez türleriyle bebeğinizle birlikte yazın keyfini doyasıya çıkarabilir, bebeğinizin altının daima kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Bezi bebeğinize giydirirken cırt cırtlı beli sayesinde sızdırma ve kaydırma gibi durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Evy Baby bebek bezi kampanyalarını takip ederek 40, 54 ya da 240 gibi adet sayısı bulunan paket içeriklerini uygun fiyatlar üzerinden satın alabilir, bebeğinizin ihtiyacı olan beze hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi Fiyatları

Evy Baby bebek bezi fiyatları numara ve adet gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Bebek bezleri birkaç farklı numara seçeneği ile farklı kilodaki bebeklerin bel bölgelerini tam saran tasarımlara sahiptir. Bebekler, 2-3 yaşa kadar tuvalet ihtiyaçlarını bezler yardımıyla giderirler. Bebek bezleri, düşük pH dereceleri yüzeyleriyle bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilir. Bezi bebeğinize giydirirken bel bölgesinin yanlarında bulunan cırtları çok sıkmamalısınız. Aksi takdirde bebeğinizin hareket alanı kısıtlanabilir ve cildinde kızarıklıklar meydana gelebilir. Evy baby bebek bezi 2 numara, 3-6 kilo aralığındaki bebekler için uygundur ve hava alan yüzeyi sayesinde bebeğinizin konforlu hissetmesine yardımcı olur. Bebek bezi satın alırken bebeğinizin kilosuna yönelik bir numara almalısınız. Büyük boy bezler sızıntı meydana getirebilir, küçük bezler ise bebeğinizin hareket alanını kısıtlayarak sürtünme dolayısıyla tahriş gibi cilt problemlerine davetiye çıkarabilir. Siz de akakce.com’un kullanıcıları ile buluşturduğu Evy Baby bebek bezi en ucuz fiyatlarını inceleyebilir, uygun fiyatlandırmalar üzerinden dilediğiniz ürünü satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilecekler

Bebek bezleri, boyut olarak birkaç farklı numaraya ayrılır. Bebek bezi satın alırken bebeğinizin ayının yanı sıra kilosuna da dikkat etmeniz gerekir. Sıkı gelen bir bez, bebeğinizi rahatsız eder. Bol gelen bezler ise sızdırma gibi durumlarla karşı karşıya gelmenize sebebiyet verebilir. Bez paketlerinin üzerinde bulunan ay ve yaş aralığına göz atarak bebeğiniz için uygun bezi kolaylıkla bulabilirsiniz. Evy Baby bebek bezi 5 numara, 11-18 kilogram aralığındaki bebeklere uygun boyutlarda tasarlanır. Bez yanlarında bulunan cırtlı bölümü bebeğinizin beline uygun bir şekilde ayarlayarak bebeğinizin daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin bezini değiştirmeden önce bebekler için özel olarak üretilen temizlik ve bakım malzemelerini kolay erişebileceğiniz bir alanda bulundurmalısınız. Bebeğinizin altını değiştirirken ihtiyacınız olan ıslak mendilleri de yanınıza almalısınız. Pişik ve tahriş gibi durumlara karşı bebeğinizin altını temizledikten sonra bebeklerin cildine yönelik pişik kremi ve merhemleri kullanabilirsiniz. Bebek bezi satın aldıktan sonra kullanmadığınız bebek bezlerini kendi paketi içerisinde muhafaza etmelisiniz. Böylelikle bezler hijyenik yapılarını korur. Evy Baby bebek bezi kullananlar tarafından yazılan yorumları inceleyebilir, bebek bezi numaraları ve paket içerikleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte bebek bakım örtüsü fiyatlarını da inceleyerek bebeğinizin altına açarken kullanacağınız ürünleri de indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Ebeveynlerin bebeklerini büyütürken sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olan bebek bezlerinin yüzeyindeki emiş gücü ne kadar yüksekse, bebeğinizin altı o kadar kuru kalır ve pişik gibi cilt rahatsızlıklarıyla daha nadir karşılaşırsınız. Evy Baby Bebek bezi 1 numara, yenidoğan süresi sonrası 2-5 kilogram ağırlığına ulaşan bebeklerin kullanımına yönelik tasarlanır. Paket içeriklerinde 40, 50, 200 gibi farklı adetler içeren bebek bezleri, kullanıcılara tek ürün fiyatı üzerinden tasarruflu bir alışveriş deneyimi sunar. Evy Baby bebek bezi yenidoğan, bebeğinizin cildine hava aldırarak nem ve ısı sonucu ortaya çıkabilecek pişik gibi tahrişleri engellemenize yardımcı olur. Yüksek emiş gücüne sahip Evy Baby bebek bezleri ile bez değiştirme rutinleri arasındaki zamanı genişletebilir, bebek bezi miktarı konusunda tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz. Bel kısmındaki cırtları iki parmak kalınlığında boşluk bırakacak şekilde bele sarmak, ideal bez bağlama şeklidir. Bezin bebeğinizin belini sıkmaya başlaması, bez değiştirme konusunda bir sonraki numaraya geçilme vaktinin geldiğini gösterir. Evy Baby bebek bezi kullanıcı yorumlarına göz atarak ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, bebeğinize tuvalet eğitimi öncesi gerekli bebek bezini cazip fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.